X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta niebo naprawde istnieje ta sobie sciągnelaś ja szukalam filmu na podstawie tej ksiązki

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 17 maja 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chcę poszukać filmu, nie czuje się gotowa na iście do kina bo pewnie poryczę się na tym filmie...

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ogladalam zwaistyun juz mie sie lzy cisnely do oczu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to niedawno było w kinie i napewno szybko tego nie obejrzymy w domkach

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 17 maja 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też to teraz czytam i chcę wierzyć że spotkam kiedyś moje Maleństwo

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 17 maja 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla bardzo bardzo ci wspolczuje, straszna tragedia:( :(

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula bardzo mi przykro dobrze że do nas trafilas nie powinnas byc sama na forum zawsze ktoras znas jest mozesz wejsc i pogadac to Ci pomoże bedziesz mogła wyrzucic to co Cię boli tak jak juz wczesniej pislalam nikt nie zrozumie Cie lepiej niz osoba ktora doświadczyła tego co Ty a twoj skarb bedzie teraz czuwał nad To ba masz osobistegoaniola stróża i napewno bedzie prosił boga w waszym imieniu odziecko dla waś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2014, 18:41

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 17 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulla bardzo mi przykro :( przytulam Cię mocno, musisz być silna a ta książka na pewno Ci pomoże

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 17 maja 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    Pod koniec ciąży dzidzia mniej się rusza wiec to normalne, że nie biegłaś odrazu do lekarza. Nie czuj się teraz winna. Niestety nie mamy na wszystko wpływu. Wiadomo co było przyczyną?
    Bardzo Ci współczuję.
    Jest ktoś z Tobą?
    To nie tak, ze pod koniec ciazy dziecko mniej sie rusza, to ile kopie zalezy od jego temperamentu... moje.2 dziewuchy nawet w trakcie porodu daly niezle popalic... az sie lekarz i polozne smialy ze glowka w kanale rodnym az chodzi... zwlaszcza przed terminem trzeba liczyc ruchy i patrzec jak jest z intensywnoscia... przez. 20 tyg dziecko daje znac o sobie... trzeba iobserwowac... moj syn w 37 tygodniu przestal miec ruchy oddechowe..robili test manninga.. mialam porod szybko wywolywany, zeby sie nie udusil... 2.5 godziny i urodzilam.. trzeba byc czujnym...

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 17 maja 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wcześniejszego tematu: Na zarejestrowanie dziecka martwo urodzonego w USC jest 3 dni. Każdy szpital ma obowiązek wydać dokument świadczący o urodzeniu dziecka bez względu na to na jakim etapie była ciąża. Jeśli nie da się rozpoznać płci podaje ją matka dziecka, jest to tzw. płeć domniemana. To że chcemy urlop macierzyński i rejestrujemy dziecko w USC wcale nie zmusza nas do pochówku. Można po prostu dziecko zarejestrować i już. To nasze prawo, a szpitala obowiązek. Tak samo mamy prawo do pochówku i nikt nie może nam tego odmówić. A co do tych gramów co któraś z Was pisała... Przyjmuje się że do 22 tyg ciąży (lub osiągnięcia wagi 500g- wersja mniej oficjalna) jest poronienie i wtedy zarejestrowanie w USC jest dobrowolne. Dziecko martwo urodzone po 22 tyg. ciąży mamy obowiązek zarejestrować.
    Kolejnym naszym prawem jest odprawienie normalnego pogrzebu. Każdy ksiądz ma obowiązek dziecko pochować i co bardzo ważne: odbywa się to jak w przypadku osoby dorosłej- normalna msza, jedynie modlitwy są inne.

    Mam nadzieję że więcej Wam się te informacje nie przydadzą, ale może będziecie mogły posłużyć radą komuś w potrzebie. Trzeba walczyć o swoje prawa i nie pozwolić na to żeby ktoś podważał to, że nasze dzieciątka były ludźmi.

    gosia86 lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 17 maja 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PauLLa wrote:
    Ja czuje ze mowiac 'chce dzidziusia' chce zastapic Karinke inna dzidzia...chlopak cierpi ale on wie ze to ja majac malenka pod sercem tyle czasu, najbardziej cierpie z powodu jej straty...on tylko pyta dlaczego Bog kazal jej tak dlugo tam byc...ze moze jej tam bylo zle bo ciasna i ciemno...ze czekal na ostatnia chwile...
    nie da sie jednego dziecka zastapic innym... ale pragnienie dziecka nieraz jest tak silne ze wariujemy... mi bardzo.dlugo snily sie noworodki w we krwi i martwe dzieci a potem to ze jestem w zaawansowanej ciazy... istna paranoja... bo cierpialam jezzcze bardziej.. po kazdej nocy czulam ze umieram...tak bardzo chcialam miec dziecko.,

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 17 maja 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla zadne slowa nie ukoja Twojego bolu.. czas uleczy.. a dlaczego Bog jeden wie...

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka32 wrote:
    To nie tak, ze pod koniec ciazy dziecko mniej sie rusza, to ile kopie zalezy od jego temperamentu... moje.2 dziewuchy nawet w trakcie porodu daly niezle popalic... az sie lekarz i polozne smialy ze glowka w kanale rodnym az chodzi... zwlaszcza przed terminem trzeba liczyc ruchy i patrzec jak jest z intensywnoscia... przez. 20 tyg dziecko daje znac o sobie... trzeba iobserwowac... moj syn w 37 tygodniu przestal miec ruchy oddechowe..robili test manninga.. mialam porod szybko wywolywany, zeby sie nie udusil... 2.5 godziny i urodzilam.. trzeba byc czujnym...


    Trochę mnie przeraziłaś Malinka, będę zwracać na to uwagę jak przyjdzie pora. Ja końcówkę ciąży miałam spokojną i poród bez problemów. Synek ruszał się mało. Tak to zapamiętałam ale każda ciąża inna

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka jak tam u Ciebie myslałam o tobie byłas na zabiegu

  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycie jest niesprawiedliwe.... taka Katarzyna W. rodzi i zabija a jak ktos bardzo chce to nie moze... kiedys ksiadz mi powiedzial, ze kazdy ma taki ciezki krzyz jaki jest w stanie uniesc...cos w tym jest...co nas nie zabije to nas wzmocni... banalne...

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    Trochę mnie przeraziłaś Malinka, będę zwracać na to uwagę jak przyjdzie pora. Ja końcówkę ciąży miałam spokojną i poród bez problemów. Synek ruszał się mało. Tak to zapamiętałam ale każda ciąża inna
    Iza bo to wazne by obserwowac... ja gdybym czekala... moj syn by nie zyl..lepiej wyjsc na histeryczke niz potem zalowac... ja rodzilam 3 razy.. syn ruszal sie malo... potem prawie wogole, a corki w trakcie porodu bez wod plodowych kopaly, az bolalo... trzeba byc czujnym... jakakolwiek zmiana to na ip..

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    malinka jak tam u Ciebie myslałam o tobie byłas na zabiegu
    Wszystko ok, juz rano nawet plamien nie mialam... jeszcze tylko szwy.... ale za to znalazlam wspanialego gina, ktory powiedzial, ze jeszcze urodze..i on mi pomoze.... bardzo mnie wspieral i jestem mu wdzieczna bo zrobil to bezinteresownie i jeszcze rano pytal czy wszystko ok... niby mowil ze po 1 @ moge sie starac, ale ja am watpliwosci... 2 razy w 10 tygodniu... nie wiem trzeba mi czasu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2014, 20:17

    gosia86 lubi tę wiadomość

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa94 wrote:
    A co do wcześniejszego tematu: Na zarejestrowanie dziecka martwo urodzonego w USC jest 3 dni. Każdy szpital ma obowiązek wydać dokument świadczący o urodzeniu dziecka bez względu na to na jakim etapie była ciąża. Jeśli nie da się rozpoznać płci podaje ją matka dziecka, jest to tzw. płeć domniemana. To że chcemy urlop macierzyński i rejestrujemy dziecko w USC wcale nie zmusza nas do pochówku. Można po prostu dziecko zarejestrować i już. To nasze prawo, a szpitala obowiązek. Tak samo mamy prawo do pochówku i nikt nie może nam tego odmówić. A co do tych gramów co któraś z Was pisała... Przyjmuje się że do 22 tyg ciąży (lub osiągnięcia wagi 500g- wersja mniej oficjalna) jest poronienie i wtedy zarejestrowanie w USC jest dobrowolne. Dziecko martwo urodzone po 22 tyg. ciąży mamy obowiązek zarejestrować.
    Kolejnym naszym prawem jest odprawienie normalnego pogrzebu. Każdy ksiądz ma obowiązek dziecko pochować i co bardzo ważne: odbywa się to jak w przypadku osoby dorosłej- normalna msza, jedynie modlitwy są inne.

    Mam nadzieję że więcej Wam się te informacje nie przydadzą, ale może będziecie mogły posłużyć radą komuś w potrzebie. Trzeba walczyć o swoje prawa i nie pozwolić na to żeby ktoś podważał to, że nasze dzieciątka były ludźmi.


    a orientujesz się jak jest z odszkodowaniem? Ja mam grupowe w pracy i ciekawa jestem czy na podstawie wypisu ze szpitala mogą mi wypłacić czy jednak musi być ten akt martwego urodzenia?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście Malinka masz racje.
    Wiesz ja będąc w ciąży z synem w ogóle nie brałam pod uwagę, że coś może być nie tak...a to dlatego, że nie zdawałam sobie sprawy jak wiele ciąż kończy się źle w ostatnich tygodniach czy dniach. Wy tutaj otworzyłyście mi oczy tak naprawde.

    Po poprzednim poronieniu nie szukałam pomocy u innych kobiet, odcięłam się od tematu. Unikałam rozmów o ciążach, dzieciach etc. Szybko zaszłam w ciąże z synem i wyparłam z pamięci to co było. Brzmi to teraz dla mnie strasznie, właśnie to sobie uświadomiłam.
    Teraz jest zupełnie inaczej...

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    Oczywiście Malinka masz racje.
    Wiesz ja będąc w ciąży z synem w ogóle nie brałam pod uwagę, że coś może być nie tak...a to dlatego, że nie zdawałam sobie sprawy jak wiele ciąż kończy się źle w ostatnich tygodniach czy dniach. Wy tutaj otworzyłyście mi oczy tak naprawde.

    Po poprzednim poronieniu nie szukałam pomocy u innych kobiet, odcięłam się od tematu. Unikałam rozmów o ciążach, dzieciach etc. Szybko zaszłam w ciąże z synem i wyparłam z pamięci to co było. Brzmi to teraz dla mnie strasznie, właśnie to sobie uświadomiłam.
    Teraz jest zupełnie inaczej...
    Ja do tej pory tez... w styczniu mialam zabieg bo ciaza obumarla... szok... placz..zal, potem odcielam sie zaszlam w marcu w kolejna 5 juz ciaze... ginka mowila bedzie ok 2 razy pod.rzad takie rzeczy sie nie dzieja... 9 maja w 9 tyg bylam na usg... puste jajo... krwiak w macicy... powiem szczerze wkurwilam sie.... byl zal pytanie dlaczego ... potem szpital... we wtorek beta 1557 we czwartek 68980... lekarze w szoku pewnie blad, zlecili kolejne badania. Beta 69760... kolejne usg.. kolejne 5 specjalistow diagnoza 2 ciaze... jedna w macicy, 2 w jajowodzie ...tabletki, zabieg, laparo...giny mowia zeby powtarzac bete co tydzien bo cos nie tak jest...

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ