X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...
Odpowiedz

Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    To żadna sensacja, po prostu jesteś matką...
    Teraz musisz myśleć o tym maluszku, którego nosisz pod sercem, dla Niego będziesz całym światem ;-)

    Ja juz dzisiaj padam, rano byliśmy na Mszy Św. później na cmentarzach i jestem wyczerpana;-)
    To odpocznij sobie. Dzisiejszy dzień był dla mnie mocno stresujący. Teraz staram się odprężyć i wyciągnięta siedzę w fotelu.
    Muszę mniej się stresować i zacząć jakoś panować nad stresem dla dobra ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 18:59

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    To odpocznij sobie. Dzisiejszy dzień był dla mnie mocno stresujący. Teraz staram się odprężyć i wyciągnięta siedzę w fotelu.
    Muszę mniej się stresować i zacząć jakoś panować nad stresem dla dobra ciąży

    Ja w ciąży przeżyłam troche stresów a nasz syn ma się dobrze ;-) nie da się 9 miesięcy przeżyć pod kloszem. Ale najważniejsze to unikać stresu kiedy tylko się da ;-)

    Juz odpoczywam. Zaraz wezmę prysznic, przebiorę sie w piżamę i będę leżeć :-)
    Franek jest coraz bardziej aktywny :) w kazdej godzinie przeważnie czuję jakiś kopniaczek a o określonych porach ładuje ile wlezie :-) jego tatuś tez nie usiedzi w miejscu, chyba w niego sie wdał i bardzo się z tego cieszę ;-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie kładę bo czekam na "Rolnik szuka żony" a u nas w sypialni nie mamy telewizora.

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ja się nie kładę bo czekam na "Rolnik szuka żony" a u nas w sypialni nie mamy telewizora.

    Tez to oglądam :D i Dziewczyny ze Lwowa :-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę pobolewa mnie znów brzuch jak na @ ale jak siedzę nieruchomo z nogami wyciągniętymi na krzesło to przechodzi. Boli przy wstawaniu i chodzeniu. Niezbyt mocno ale daje dyskomfort.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Tez to oglądam :D i Dziewczyny ze Lwowa :-)
    Ja dziewczyn ze Lwowa nigdy nie oglądałam. Jak ciążą będzie się prawidłowo rozwijała to siedząc w domu nadrobię pewnie wszystkie seriale :-)

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ja dziewczyn ze Lwowa nigdy nie oglądałam. Jak ciążą będzie się prawidłowo rozwijała to siedząc w domu nadrobię pewnie wszystkie seriale :-)

    Ja oglądam od 2 odcinka ;-) świetna komedia ;-)

    We wtorek mam wizytę u ginekologa. Zobaczymy co tam wyjdzie na "przeglądzie" ;-)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Troszkę pobolewa mnie znów brzuch jak na @ ale jak siedzę nieruchomo z nogami wyciągniętymi na krzesło to przechodzi. Boli przy wstawaniu i chodzeniu. Niezbyt mocno ale daje dyskomfort.

    Wiesz to może być ból psychosomatyczny. Ciagle o tym myślisz i stad możesz odczuwać ból ;-)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znów to samo co wczoraj. Mdli mnie i ciężko na żołądku i męczy i męczy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Wiesz to może być ból psychosomatyczny. Ciagle o tym myślisz i stad możesz odczuwać ból ;-)
    Raczej nie

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    U mnie znów to samo co wczoraj. Mdli mnie i ciężko na żołądku i męczy i męczy...
    To samo miałam wieczorami. Najgorzej bylo zasnąć ;/ mdłości to najgorszy objaw ciąży! Ja nie wymiotowałam ani razu ;-)
    Zagryzalam czym się dało. Ja miałam takie mdłości ze ciagle musiałam jeść.

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    To samo miałam wieczorami. Najgorzej bylo zasnąć ;/ mdłości to najgorszy objaw ciąży! Ja nie wymiotowałam ani razu ;-)
    Zagryzalam czym się dało. Ja miałam takie mdłości ze ciagle musiałam jeść.
    Ja piję zieloną herbatę ale ciężko idzie mi przełykanie czegokolwiek. Spróbuję zjeść Monte na siłę.

    No tak mnie męczy, że czuję się jak zatruta. Gorąco mi wewnątrz brzucha i czuję się jakbym miała gorączkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam Monte i pomogło!!! Tylko hmmm... Teraz mam smak zielonego winogrona w ustach a dziś nie jadłam...

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzies czytałam ze zielona herbata wypłukuje kwas foliowy. Zapytaj ginekologa.
    Ja pije sobie meliskę na noc ;-)
    No niestety to jest właśnie takie uczucie jakby coś stało w żołądku. Ja I trymestr miałam w lecie to ciagle jadlam winogron, lody.
    Teraz juz mi coraz ciężej :-) slodki balast :)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagryzaj ciagle czymś, to pomaga;-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Gdzies czytałam ze zielona herbata wypłukuje kwas foliowy. Zapytaj ginekologa.
    Ja pije sobie meliskę na noc ;-)
    No niestety to jest właśnie takie uczucie jakby coś stało w żołądku. Ja I trymestr miałam w lecie to ciagle jadlam winogron, lody.
    Teraz juz mi coraz ciężej :-) slodki balast :)
    No faktycznie. Właśnie sprawdziłam w internecie. Już nie piję tej herbaty. Poproszę męża o melisę :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Zagryzaj ciagle czymś, to pomaga;-)
    ;-) będę ;-)

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ginekolog pozwolił pić melisę ;-) rozluznia mięśnie i głowę;-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Mi ginekolog pozwolił pić melisę ;-) rozluznia mięśnie i głowę;-)
    Moja już się parzy. Może pomoże też na te mdłości i pobolewanie brzucha.

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie musze kupic espumisan bo w końcu pęknę... ;D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ