X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi tez bym pewnie nie robila gdyby mi nie kazali. Uslyszalam od nich tez na poczatku jak tak malo spadala, ze jesli nie bedzie wiecej spadac to beda mi musieli dac zastrzyk. Strasznie sie tego balam, ale na szczescie ruszyla w dol, wiec moge odetchnąć.
    Trzymaj sie Kochana <3

    DomiBW lubi tę wiadomość

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 3 lutego 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to na dobry start:

    "Nigdy się nie poddawaj!
    Choćby brakowało Ci już sił.
    Nigdy!
    Bo pamiętaj...
    gdzieś tam daleko czeka na Ciebie szczęście,
    o które warto walczyć"

    Przestań się obwiniać.
    Nie załamuj rąk i nie poddawaj się porażkom.
    Nie czekaj, aż coś samo się wydarzy i odmieni Twój los!
    Weź się w garść i wykreuj swój dzień. Wykreuj siebie!
    Sięgnij po czystą białą kartkę i przyjrzyj się jej-
    ta kartka to właśnie TY. Napisz na niej,
    kim chcesz być, jaka chcesz być, z kim chcesz być i dokąd zmierzasz.
    Wyznacz sobie cel i nie marnuj bezcennego czasu,
    a ludzi rzucających Ci kłody pod nogi odsuń na bok!
    Już najwyższy czas, żebyś zatroszczyła się o siebie.
    Zdrowy Egoizm- to jest Twój sposób na życie!"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 15:51

    fo09czka, czekolada, DomiBW, Kitaja, kasiuleks, lucy1983, Malina15 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 3 lutego 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiuleks mamy odczekać 3 pełne cykle bo ja miałam cięcie jak przy cc więc zobaczymy jak bedą wyglądały te cykle bo może nawet 6 miesięcy trzeba będzie poczekać ale nie tracę nadziei jakoś czuję, że jeszcze los się odmieni:) już zaczynam odliczanie, wykorzystam ten czas na samorealizacje, pasje i będę uparcie dążyć do celu i nie poddam się choćby nie wiem co:)

    Dobrze Kasiu że ominął Ciebie ten zastrzyk ale wiem jak ciężko jest to wszystko sobie poukładać bo przecież to najgorsze miało być już za Tobą a teraz to już wszystko miało być dobrze lecz okrutny los zechciał inaczej.. Ale wiem jedno limit nieszczęść został już wyczerpany przez nas, ten rok będzie nasz!!!

    Domi u mnie to 1 @ po cp, dobrze, że masz oparcie w męzu, ja jak w szpitalu roniłam pierwszego Aniołka to w toalecie poczułam jak ze mnie "coś" wyleciało, pamiętam jak wyławiałam skrzepy przypominające tkankę.. pamiętam jak serce stanęło mi na tą chwilę.. I nigdy tego nie zapomnę.. Ja miałam zabieg bo było to poronienie zatrzymane, tydzień wcześniej widziałam swoje maleństwo na monitorze USG, widziałam jak biło serduszko, ale biło powoli, i w pewnym momencie zatrzymało się już na zawsze, pamietam jak nie mogłam powiedzieć swojego imienia i miejsca zamieszkania cały czas płakałam.. Ale teraz jestem spokojna bo moje maleństwo jest bezpieczne, czuję to i jak to kiedyś ktoś mi powiedział: "życie to tylko spacer po ziemi" kiedyś przyjdzie ten dzień, że wyściskam swoje Aniołki:)

    kasiuleks lubi tę wiadomość

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 3 lutego 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :-)
    Bardzo mi przykro że akurat tu nasze grono się powiększa :-( los jest bardzo niesprawiedliwy i daje niezłego kopniaka szkoda że tylko tym co na to nie zasługuję.

    W niedzielę minął termin porodu :-( niestety nie doczekałam się ani porodu ani fasoli jedynie polipa na macicy gdzie czekam na zabieg. A po zabiegu? hm..nie wiem co dalej ze staraniami ponieważ wysiadam psychicznie i mam wrażenie że im bardziej pragnę im bardziej chce tym bardziej nie wychodzi :-(

    Ola, Skabarka co u Was ?? Jak żyjecie ?? Opowiadajcie ;-) Tęsknie za Wami :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 4 lutego 2015, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka - <3

    fo09czka - jeju płakać nie moge przestac!!! Ja naprawde nie wiem dlaczego w tych momentach sprawiedliwość ma wolne? Gdzie ona jest? To naprawde nie powinno się wydarzyć!!! Serce peka!! Wspieram duchowo! :)

    czekolada - wierze, ze zabieg przejdzie pomyslnie. Moze potrzeba czasu i dystansu przed kolejnymi staraniami... każda z nas ma inne podejscie. A niestety stres i wizja ewentualnych niepowodzeń odgrywa trudna role. Sciskam mocno!
    A co do Skabarka - nie wiem czy dobrze kojarze nick, ale podobny rzucil mi sie na wrześniowkach 2015... :)

    Pozytywnego dnia dla nas wszystkich życzę! <3

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 4 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fo09czka kurcze to nie wiem dlaczego Ciebie az tak rozcinali ;/ Ja mialam tylko 3 naciecia - z lewej strony tam gdzie byla ciaza, w pepku i wzgorku lonowym. Mam nadzieje Kochana , ze organizm szybko dojdzie do siebie <3

    Czekolada przykro mi :( I mam nadzieje , ze po zabiegu szybko bedziecie mogli wrocic do staranek. A Domi ma racje Skabarka jest na watku wrzesniowek 2015 :)

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może książka jest przez Was znana, ale wlasnie jest w trakcie lektury "Cisza pod sercem" Moniki Orłowskiej. Już dawno nie byłam tak pochłonięta czytaniem i mimo iż to plik pdf na kompie to nie moge sie oderwać. Oczywiście co chwile rycze, ale generlanie na kolejnych stronach znajduje odpowiedzi na nurtujace mnie watpliwosci i jakos napelnia spokojem. I mimo wszystko troche się ogarniam :)
    Dzis rozmawiałam z przyjaciólką, ktora dokladnie rok temu byla w tym samym punkcie, w ktorym my jestesmy teraz, a w kwietniu bedzie mama po raz drugi :)
    To namacalny dla mnie przykład, że wszystko sie jeszcze ulozy! Musi!

    P.S. Czy miałyście też takie wrażenie jakby Was nerki bolaly kilka dni po poronieniu? Bo mnie wlaśnie coś tak ciagnie tuz nad pośladkami i nie wiem czy to normalne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 20:28

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 4 lutego 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW ja nie chcę Cię straszyć ale ja z powodu nerek leżałam po zabiegu w szpitalu. też mnie nie miłosiernie bolały do tego stopnia że nawet załatwić się nie mogłam i się okazało że miałam zapalenie pęcherza :-(

    Kasiuleks,DomiBW Dzięki dziewczyny :-)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki czekolada za szybka odpowiedz. To byl chyba fałszywy alarm bo caly dzien diedzialam na łóżku i po ptostu odcisnelsm sobie plecy :-) glupol ze mnie :-D

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Trochę mnie tu nie było a tu znowu takie smutne wieści...

    DomiBW.... przykro mi bardzo z powodu twojej straty... Ddoskonale cię rozumiem bo przeżyłam podobne poronienie jak twoje, też nie doczekałam nawet pierwszego usg na którym by było widać zarodek. Przytulam cię z całego serca :( czyli kolejna wrześniówka dołącza tutaj... Ja też mieszkam za granicą i podobnie jak ty nie mam tu wielu zaufafanych osób ale tutaj dziewcztny na forum dają dużo wsparcia i pomocy w pozytywnym myśleniu.

    Czekolada , tak mi smutno czytając twoją historię. Mam nadzieję że uda ci się pozbierać psychicznie niezależnie co postanowisz na przyszłość... Na razie najważniejsze twoje zdrowie. Trzymaj się :)

    Kasiuleks co u Ciebie? Trzymasz się jakoś? Jak plany na przyszłość? Bo ja się mam zamiar nie poddawać i ciebie też chcę znowu spotkać na Belly wątku :)

    Fo09czka tak trzymać z pozytywnym nastawieniem :) ja mam podobnie... Do czasu kiedy dostanę zielone światełko staram się na nowo wszystko poukładać i ze zdrowiem i pracą i zorganizować przyjemniej wolny czas. Tak czas szybciej leci...

    Truskaweczka... Jestem nową fanką twojego credo o zdrowym egoiźmie! :) tak musimy myśleć i wierzyć że się uda i wkrótce będziemy mamami!

    Ja się próbuję trzymać w pionie. Jak to bywa czasem jest mi lepiej czasem gorzej. Od pon wróciłam do pracy ale biorę ją na spokojnie bo priorytety mam teraz inne... Jednak na moje wypowiedzenie nas po prostu nie stać. Ale praca też sprawia że nie mogę myśleć o tym wszystkim cały czas. Dopadło mnie też niestety paskudne przeziębienie bo prawie wszyscy w pracy coś mają... ale zaraz będzie weekend, to się wykuruję i porządnie odpocznę.
    Poza tym dziewczyny na forum są świetne i pomagają niesamowicie i tutaj i na forum założonym przez Rachele dla staraczek po poronieniu. Zajrzyjcie też tam czasem...

    Ściskam Was i życzę miłego dnia :)

    fo09czka, czekolada, Truskaweczka83, kasiuleks lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi możesz mi jakoś udostępnić tą książkę? Chętnie bym ją poczytała...

    Kat_ka lubi tę wiadomość

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy1983 sciskam mocno i lacze w bolu i nadziei♥
    Dobrze ze na spokojnie planujesz przyszlosc i nie poddajesz sie! Trzeba wierzyc ze nastepnym razem bedzie dobrze.Pozytywne historie dodaja skrzydel i wiary.A ja wiem ze takie przezycia sa po cos i moze teraz trudno to zrozumiec ale kiedys to zaowocuje.Trzymaj sie Emigrantko♡
    Jak tylko wroce do domu to jakos udostepnie ta książkę. Warto sie z nia zapoznac.
    wpane tez na forum dla staraczek choc ja musze poczekac jakies 2 cykle...
    Tak wiec wygrzebuje zapasy cierpliwości i optymizmu i ciesze sie kazdym nowym dniem :-)

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiuleks wrote:
    fo09czka kurcze to nie wiem dlaczego Ciebie az tak rozcinali ;/ Ja mialam tylko 3 naciecia - z lewej strony tam gdzie byla ciaza, w pepku i wzgorku lonowym. Mam nadzieje Kochana , ze organizm szybko dojdzie do siebie <3

    Czekolada przykro mi :( I mam nadzieje , ze po zabiegu szybko bedziecie mogli wrocic do staranek. A Domi ma racje Skabarka jest na watku wrzesniowek 2015 :)


    Dziękuje Kasiuleks za słowa wsparcia:* Niestety lekarze nie zdążyli z laparoskopią a byłam tam 3 dni na obserwacji i nic jeszcze się nie działo i jeszcze był czas by reagować, niestety na moje pytania o dzidzię padały słowa: Co Pani sie tak niecierpliwi ja i dziś mogę panią położyć na stół i wyciać flaka ale szansa na kolejna zdrową ciążę maleją... Efekt tego taki że i tak mnie ciachali i to na otwartym brzuchu bo już jajowód pękł i krew była w brzuchu.. Ale wiem że jeszcze zaświeci słońce z każdym dniem jest coraz lepiej:* i tak bez końca w stronę słońca:)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Lucy1983 sciskam mocno i lacze w bolu i nadziei♥
    Dobrze ze na spokojnie planujesz przyszlosc i nie poddajesz sie! Trzeba wierzyc ze nastepnym razem bedzie dobrze.Pozytywne historie dodaja skrzydel i wiary.A ja wiem ze takie przezycia sa po cos i moze teraz trudno to zrozumiec ale kiedys to zaowocuje.Trzymaj sie Emigrantko♡
    Jak tylko wroce do domu to jakos udostepnie ta książkę. Warto sie z nia zapoznac.
    wpane tez na forum dla staraczek choc ja musze poczekac jakies 2 cykle...
    Tak wiec wygrzebuje zapasy cierpliwości i optymizmu i ciesze sie kazdym nowym dniem :-)

    Równiez dołączam się do prośby o książkę:*

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wyślijcie mi na priv Wasze adresy e-mail to wyslę plik, bo jakos nie wiem jak to zrobic w inny sposób... :( Ja ją znalazłam na chomiku, ale teraz jakoś nie mogę odszukać linku :/

    Lucy czy mogłabyś podac link do forum dla staraczek o ktorym wspominalas, bo w morzu wątkow nie potrafie znalezc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 12:03

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja w 2014r. poroniłam 2 razy. Zabieg miałam 13.05 i 17.11
    Po każdym zabiegu miałam odczekać 3 m-ce przed kolejnymi staraniami. I oto nadszedł mój pierwszy cykl starań po 2 poronieniu. A ja???? boję się. Myślałam, że raz to się po prostu przydarzyło , podobno co 5 ciąża tak się teraz kończy. A mnie spotkało to już 2 razy. Mam wielką nadzieję, że tym razem się uda ale z drugiej strony mam też wielka obawę czy ten 3 raz będzie szczęśliwy???
    Z zajściem w ciążę nie mam problemów, tylko z utrzymaniem jej. Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe...

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka25 - niestety niesprawiedliwe, a tym bardziej jak słyszy sie, że niektore kobiety zabijaja nowordki (tak jak dziś słyszałam w TV) Po prostu koszmar!!
    Domyslam się, ze Twoje watpliwości wszystkie tutaj rozumiemy. Ja sama jestem siezo po, z lista niekonczacych sie pytan: czy zajde znow w ciaze?, kiedy zajde?, czy utrzymam? i czy doczekac szczesliwego rozwiazania, ale jedno wiem na pewno! Stres i ogólne zdenerowanie ani nie pomoze w zajsciu w ciaze, a tym bardziej w jej utrzymaniu! Sama mam z tym problem, ale trzeba patrzec na pozytywne i szczesliwe historie i wierzyć, że tym razem wszystko sie uda! Szczególnie, ze widze, ze masz juz córeczke :)
    Pamietaj - jesli czegos pragniesz to cały wszechswiat działa potajemnie aby udało Ci sie to osiagnąć! A pozytywne mysli przyciagaja pozytywne wydarzenia!
    Sciskam! :*

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW - dziękuję :) Jakoś tak lżej na sercu mi się zrobiło po przeczytaniu Twoich słów. Obawy mam i niestety mam tez dużo stresu. Biorę MagneB6 2x dziennie. Obiecałam też sobie, że gdyby mi się udało zajść w ciążę, przetrwać te krytyczne pierwsze 3 m-ce to poszłabym na zwolnienie lekarskie.
    Piję też inofolic, naczytałam się na forum, że podobno działa cuda :)
    Bardzo chciałabym znów być w ciąży i tego też życzę wszystkim starającym się

    DomiBW, kasiuleks lubią tę wiadomość

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983

    NIE DOŚC, ŻE CHYBA JESTEŚMY Z JEDNEGO ROKU- 1983 TO JESZCZE MAMY Aniołki z tego samego dnia, miesiaca i roku.

    Ja mam lekką depresję- dziś mąż powiedział, że ma dość mojej smutnej miny i ciąglego niezadowolenia i pesymizmu- pomimo moich starań to jednak mocno tkwi to we mnie...

    4 lata starań, upragniona ciąża, poronienie...
    teraz kończy mi się umowa o pracę w czerwcu(po raz 8 ) i szukam nowej(po raz 9)mam dośc, z roku na rok zarabiam coraz mniej(nauczyciel mianowany)teraz najniższą pensję krajową w szkole społecznej(umowa 10mieś)!

    W roku 2015 miałam 3 cele:

    -dzidziuś(wymarzony)

    -stała praca o "NORMALNYCH" zarobkach(jak w innych szkołąch)

    -więcej pieniędzy (mamy z mężem obydwoje minimalne pensje krajowe- nie da się z tego żyć-naprawdę!)

    Najważniejszym celem jest dzidziuś, wszystko inne się nie liczy, więc nawet tego nie mam...

    Bardzo się cieszę, że są takie fora, a zwłaszcza TO!
    Niezbyt się na nim udzielam, bo nie potrafię pisać o sobie lub od siebie, wolę czytać, teraz jestem na etapie pamiętników "staraczek"

    Widzę w nich, że wiele dziewczyn zaszło w ciążę po latach, miesiącach, tygodniach i mają śliczne dzidziusie!

    To mnie motywuje, bardzo!

    Ja mam tylko 1 podejście do ciąży w tym półroczu-jeśli nie zajdę w ciążę około marca, to już 2 lata nie będę się starać, dlatego dziewczyny pamiętajcie, że są osoby, które mają gorzej-np przez pracę nie mogą się starać kiedy chcą, wiem, że nie uda mi się zajść w 1 cyklu, więc za 2 lata to już raczej za stara będę na dziecko. Być może się użalam nad sobą, ale taka jest prawda i nie widzę innego rozwiązania mojej sprawy-i to mnie bardziej wpędza w depresję!
    ale...
    jeśli by mi się udało w 1 cyklu zajść w ciążę to przedłużą mi umowę do dnia porodu, i jakiś zasiłek macieżyński to dopiero od 2016 roku do pracy pójdę od września, z dzieckiem na zmianę mama, mąż, wszystko zaplanowane, tylko dzieciątka brak...

    jestem tak bardzo niecierpliwa, i realistycznie podchodzę do życia(wg niektórych pesymistycznie)

    czytając szczęśliwe zakończenia forumowych staraczek odczuwam zazdrość i radość, że innym się udało, to takie dziwne, a jak na złość w każdym filmie są w ciąży, a moje 2 bezpośrednie sąsiadki mają noworodki.

    Diewczyny trzymajcie się, piszcie dobre rzeczy a ja dalej czytam;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 15:43

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 5 lutego 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 - może trudno doradzac w sprawie pracy, ale może mimo to nie poddawaj sie. Znam przypadki gdzie moje kolezanki mimo iz nie mialy umowe o pracy znalazly jakies rozwiazanie na ZUS. Czasem życie pisze naprawde zaskakujace scenariusze. Moja przyjaciolka dokladnie rok temu takze straciła Dzidziusia. Po kilka miesiacach podpisala umowe o prace a 3 dni pozniej dowiedziała sie, ze jest w ciazy i niedlugo wlasnie bedzie rodzic! Moze na przeczekanie uda Ci sie znalezc cos innego. Niekoniecznie w zawodzie. Ale to tylko takie sa moje obserwacje i do niczego nie namawiam, o nie! :)

    co do niecierpliwosci. Ja najchetniej zasnelabym na najblizsze 2-3 miesiace, a wiosna obudzila sie i zaczela normalnie funkcjonowac... albo chociaz wylaczyla mozg i wyslalabym go na urlop. Ehh...
    z drugiej strony myslac o przyszlosci zapominamy o terazniejszoci i zycie ucieka gdzies miedzy wierszami...
    trudne to...

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ