X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam że jak tym razem dowiem się że jestem w ciąży to powiem o tym tylko mężowi i wam ma forum. I do końca 1 trymestru będę to trzymała w tajemnicy żeby jak oststnio nie rrozczarować się praktycznie w 12 tygodniu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viktoria wrote:
    Hej Dziewczęta:):):) Dzisiaj przyszła pierwsza @ po poronieniu, równo po 30 dniach. Tak sobie myslę że to chyba dobrze, przed ciążą miałam 30-dniowe cykle. Od dzisiaj zaczynam pić zioła ks.sroki i mierzyć temperatuę. Staram się myśleć pozytywnie nie napalać się za bardzo że uda się od razu. Umówiłam się do Gina i mam wizytę dopiero 27 marca:)
    Będzie dobrze prawda???? Musi być dobrze:)
    Viktoria super że pierwsza @ już przyszła teraz szybko czas zleci i nim się obejrzysz zaczną się dni płodne.
    Ja też dostałam pierwszą po tylu dniach, po ilu zwykle dostawałam @ a więc cykle tej samej długości. To dobry znak.
    A kiedy miałas zabieg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 21:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to te zioła ks. Sroki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viktoria wrote:
    Hej Dziewczęta:):):) Dzisiaj przyszła pierwsza @ po poronieniu, równo po 30 dniach. Tak sobie myslę że to chyba dobrze, przed ciążą miałam 30-dniowe cykle. Od dzisiaj zaczynam pić zioła ks.sroki i mierzyć temperatuę. Staram się myśleć pozytywnie nie napalać się za bardzo że uda się od razu. Umówiłam się do Gina i mam wizytę dopiero 27 marca:)
    Będzie dobrze prawda???? Musi być dobrze:)
    Jak dobrze pójdzie to jeszcze najbliższej wizycie będziesz już w ciąży :)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś mija misiąc od poronienia... @ brak ale czekamy dalej ;D

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    u mnie dziś mija misiąc od poronienia... @ brak ale czekamy dalej ;D
    Na pewno przyjdzie niedługo :)
    Cierpliwości :)
    Może poczekasz chwilkę dłużej ponieważ ciąża była zakończona w 16 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ! Mam do was dość nietypową prośbę. Potrzebuje waszej pomocy. Jestem studentką pielęgniarstwa i obecnie w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat NAWRACAJĄCYCH PORONIEŃ, tak więc pomyślałam że może znalazła by się chętna kobieta opowiedzieć mi swoją historię, na której bazowałabym w swojej pracy. Bo z książek ciężko coś stworzyć.. Bardzo was proszę o pomoc, jak również z całego serca wam życzę wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu.
    PODZIWIAM was!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny uwielbiam wręcz moją Panią ginekolog. Kazała mi przyjść jutro na 14:45. Zawsze przyjmuje od 15 ale ponieważ jestem po poronieniu to jak to określiła "dla mojego komfortu psychicznego" mam przyjść na tą godzinę, aby nie oglądać na poczekalni kobiet w ciąży. To super, bo od pojutrze tzn. środy-czwartku powinnam mieć dni płodne a ona to wypatrzy na usg na pewno :) I jak będzie zgoda to działamy z mężem za dwa dni !!!!! Trzymajcie kciuki za jutrzejszą wizytę !!!!!!! :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super lekarz!!
    Dziewczyny kiedy mozna zaczac cwiczyc po lyzeczkowaniu chcialabym wrocic do rowerla stacjonarnego Aleksandra zapytalabys swojego gin?

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    Super lekarz!!
    Dziewczyny kiedy mozna zaczac cwiczyc po lyzeczkowaniu chcialabym wrocic do rowerla stacjonarnego Aleksandra zapytalabys swojego gin?
    Ok zapytam :)
    Przypomnij mi się jeszcze jutro żebym Ci napisała, bo ja tak zwykle mam że się dowiem tylko dalej zapomnę powtórzyć :)

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestes Wielka :) Dziekowac!
    A ja dzis mialabym pierwsza wizyte ciazowa od rana troche poplakalam i ogolnie smutno.Czulam sie juz lepiej a tu dzis znow kiepsko

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    Jestes Wielka :) Dziekowac!
    A ja dzis mialabym pierwsza wizyte ciazowa od rana troche poplakalam i ogolnie smutno.Czulam sie juz lepiej a tu dzis znow kiepsko
    Trzymaj się !!!
    Już niedługo starania zaczniemy :)

    Lilka lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też trzymam sie myśli że niedługo zaczne ponowne staranka ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    ostatnio dość zabiegana jestem... ale cały czas jestem na bieżąco i czytam!

    dziś u nas była burza- najprawdziwsza z piorunami, deszczem, potem śnieg z gradem, zimno, brzydko - beznadzieja!

    ja kończę pierwszą @ po poronieniu i odliczam dni do ovu
    piję zioła sroki, wiesiołka, kwas foliowy, mierze temp, mąż już miesiąc bierze androvit, zobaczymy jaki efekt tego będzie?!

    już po L4 wróciłąm do pracy, zobaczymy jak będzie, przez to mam mniej czasu.

    trzymam kciuki dziewczyny!

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Viktoria Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Viktoria super że pierwsza @ już przyszła teraz szybko czas zleci i nim się obejrzysz zaczną się dni płodne.
    Ja też dostałam pierwszą po tylu dniach, po ilu zwykle dostawałam @ a więc cykle tej samej długości. To dobry znak.
    A kiedy miałas zabieg?

    Zabieg miałam 30.01.2015 to był 11tc. Zioła ks.Sroki pomagają kobiecie zajść w ciążę, regulują cylke, wiele dziewczyn z nim zaszło, ja mam policystyczne jajniki więc piję inofoloic i te ziółka bo przeczytałam o nich fajne opinie a poza tym to zioła a nie chemia. Do Gina mam na 27 marca może okaże się że się udało;) kto wie:)

  • Viktoria Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko jak się czujesz po ziółkach? Ja dopiero pierwszy dzień piłam i stwierdzam że nie są złe w smaku i samopoczucie po nich też ok:)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś piłam zioła ale paskudne były ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile kosztują te zioła i gdzie je można dostać?

  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Widzę ostro piszecie o tych ziółkach. Ja zakupiłam dziś testy owulacyjne bo zakończyłam 3@ i zobaczymy... Trzymam kciuki za Was wszystkie również:*
    Mam nadzieję, że się uda.

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszcze juz tych pierwszych @ po, czekam na moja z utęsknieniem :)

    Lilka ja chodzilam do Coomba i juz wiem, ze wiecej tam nie pójdę :)

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ