X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpaczek wrote:
    Nie mialam robionego zabiegu ale sama sie czyscilam. Bylam tydz temu u gina i powiedziala ze ladnie sie wyczyscilam i dala mi tabletki i antybiotyk zeby wszystko bylo dobrze. Jestem juz z tego wszystkiego glupia. Dziekuje Wam za rady! :)
    Jeśli obyło się bez zabiegu to można się starać od razu :)

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viktoria
    ja czuje się po ziółkach całkowicie normalnie, nie widzę żadnej różnicy. to dobrze, bo kiedyś brałąm capivit i miałam ciążowe mdłości przez cały miesiąc. ja głupia bałam się i żałowałam nie chciałam ciąży uważałam, że mam małe dziecko, wiec po co mi 2???
    a teraz tak marzę o drugim!
    mam za swoje!

    Aleksandra1988
    zioła kosztują 30zł na allegro z przesyłką i wystarczą na ok 3 m-ce
    opłaca się
    a dla mnie smak normalny, jak np melisa, rumianek czy cokolwiek ziołowego.
    dla mnie najważniejsze jest czy mi pomogą?
    ale to się okaże dopiero...

    Szpaczek
    dla mnie jest to temat bardzo intrygujący,
    zastanawiam się czy to możliwe abyś była w nowej ciąży?!
    idź do lekarza koniecznie na usg, bo absolutnie nie chcę Cię straszyć ale zdarza się przypadek - tu na forum - że dziewczynę dokłądnie nie wyczyścili - spaprali zabieg - i też miała betę wysoką - nie spadała, a to były pozostałości obumarłej ciąży...
    musisz to koniecznie sprawdzić!
    test też może wyjść ciążowy.
    ale jeśli lekarka powiedziała,że wszytko było ok to PO CO dała Ci antybiotyk???
    ja go nie miałam, a miałam zabieg.
    dziwne to.
    bardzo chcę Ci pogratulować, ale Twoje zdrowie jest najważniejsze, bo bez niego dziecka też nie bedzie!
    pisz koniecznie co u Ciebie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 17:16

    Bree, Malina15 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Szpaczek Debiutantka
    Postów: 13 10

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antybiotyk mialam zeby nie dostac zakazenia. Dostalam tez tabletki ziolowe zeby wszystko sie ladnie zluszczylo. Juz wtedy mialam cienkie endometrium ale jakas pozostalosc byla. Musze czekac do czwartku na wyniki (beda po 11) a w pt zaraz rano do gina. Ehh co ma byc to bedzie. Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziekuje za odpowiedzi. Jestescie kochane! :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze sie nie oczyscilas tak jak ja :( tylko u mnie spaprali zabieg

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Szpaczek Debiutantka
    Postów: 13 10

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    Ja mysle ze sie nie oczyscilas tak jak ja :( tylko u mnie spaprali zabieg


    No wlasnie tego sie boje. Chociaz testy wtedy bledly z dnia na dzien a te sa dosc wyrazne. W pt dam Wam znac co u mnie. Na razie musze czekac choc nie jest latwo.

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zycze Ci ciazy :) pisz koniecznie :)
    Antybiotyki daja czasem rutynowo ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 3 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bree eh witaj ponownie na różowej :/ Gin w szpitalu też wspominała że są kobiety którym zdarzają się 2 owulacje, ale to baaaardzo rzadkie. Co nie znaczy, że nie ma w ogóle

    aleksandra super wiadomości! To co, zaciągasz męża do łóżka czy czekasz? :P

    szpaczek może wybierz sie na betę

    Bree lubi tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    bree eh witaj ponownie na różowej :/ Gin w szpitalu też wspominała że są kobiety którym zdarzają się 2 owulacje, ale to baaaardzo rzadkie. Co nie znaczy, że nie ma w ogóle

    aleksandra super wiadomości! To co, zaciągasz męża do łóżka czy czekasz? :P

    szpaczek może wybierz sie na betę
    Zaciągam od piątku :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra super wiadomosci :) W takim razie dzialajcie :) Zycze powidzenia :)

    Lilka nie nie gadalysmy na fb, jak widac wiecej osob ma takie problemy ;/

    Bree lubi tę wiadomość

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    bree eh witaj ponownie na różowej :/ Gin w szpitalu też wspominała że są kobiety którym zdarzają się 2 owulacje, ale to baaaardzo rzadkie. Co nie znaczy, że nie ma w ogóle

    aleksandra super wiadomości! To co, zaciągasz męża do łóżka czy czekasz? :P

    szpaczek może wybierz sie na betę


    czuje sie troche jakbym zostala siedziec na drugi rok w tej samej klasie :P

    ale damy rade!!!

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 3 marca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulex dlugo by opowiadac..chodze do pl gina i on stwierdzil ze ciaza sie nie rozwija bylo serduszko..nawet slyszalam..pozniej wyladowalam na energency po 6 h czekania na ich usg nie bylo nic widac skierowali mnie do early pregnancy dept - i zaczal sie koszmar.najpierw ze jest zarodek i wszystko moze bedzie dobrze kazali wrocic za tydzien za tydzieb niema zarodka najprawdopodobniej sie wchlonal kszali wrocic za tydzien w nast tygodniu na usg byl martwy zarodek.wtedy sie rozpadlam.jak mogli go przeoczyc to byl juz ok 11 tyd..za tydzien lyzeczkowanie w nastepnym infekcja i jak sie okazuje zostawili kawalek w srodku- do czego sie najpierw nie przyznali..ciagle chodzenie na badania.
    bardzo mi przykro ze stracilas swoje Malenstwo ze kazda z Nas stracila swoje Malenstwo.Zadna z nas nie powinna tu byc

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 3 marca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    czuje sie troche jakbym zostala siedziec na drugi rok w tej samej klasie :P!!!
    Tez sie tak czuje

    Bree lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpaczek wrote:
    No wlasnie tego sie boje. Chociaz testy wtedy bledly z dnia na dzien a te sa dosc wyrazne. W pt dam Wam znac co u mnie. Na razie musze czekac choc nie jest latwo.

    Trzymam kciuki za Ciebie za siebie, za nas wszystkie. Ja jestem po ovu - tak myśle :| czekam na testowanie, tylko zastanawiam się kiedy. 15.03 powinna przyjść @. Kiedy testować, co radzicie?

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    czuje sie troche jakbym zostala siedziec na drugi rok w tej samej klasie :P

    ale damy rade!!!
    Bree będzie dobrze :) Ja teraz martwię się czy uda mi się zajść za pierwszym razem

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Tez sie tak czuje
    Bardzo późno straciłaś swoje maleństwo. Strasznie mi przykro. Co było powodem śmierci dzieciątka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 09:02

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Trzymam kciuki za Ciebie za siebie, za nas wszystkie. Ja jestem po ovu - tak myśle :| czekam na testowanie, tylko zastanawiam się kiedy. 15.03 powinna przyjść @. Kiedy testować, co radzicie?
    Testuj w dzień spodziewanej miesiączki. I koniecznie napisz nam jaki wynik :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Testuj w dzień spodziewanej miesiączki. I koniecznie napisz nam jaki wynik :)

    tak późno?? dopiero 15? to za 11 dni!! Nie wytrzymam. Szczerze to liczyłam, że powiesz TESTUJ DZISIAJ :] Nie no.. wiem wiem... wytrzymam i na pewno dam znać.

    Bree lubi tę wiadomość

  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka u mnie bylo bardzo podobnie. Przeraza mnie tutejsza sluzba zdrowia. Tez chodze do pl gina ( pewnie chodzimy do tego samego :) ) i wszytko bylo dobrze, a ze wczesniej tez stracilam ciaze to w szpitalu juz mialam wczesniej wizyty niz w 12 tc. Oczywiscie na early pregnancy nic nie widzialy ( no tak czego sie spodziewac skoro oni widza ciaze juz po 12 tyg , to nie wiedza czego szukac w tak wczesnej ciazy ). Tak sie wtedy zdenerwowalam , ze nic jednak nie ma ze pojechalam prosto do pl gina. No i tak sie okazalo , ze wszytko jest ok i nie mam sie denerwowac. W szpitalu wysylali mnie 3 razy w tygodniu na bete. Jak dostalam krwawienia bylo to samo, tylko beta i usg na ktorym oczywiscie nic nie widac. U pl gina dowiedzialam sie , ze zarodek juz jest bardzo nisko i dojdzie w poronienia. JAk juz przestalam krwawic poszlam do niego znowu na wizyte , okazalo sie ze jeszcze cos w srodku zostalo. W szpitalu tez tylko beta caly czas. Polecialam w koncu do polski i zrobilam lyzeczkowanie bo tutaj sie normalnie balam po tym wszystkim.

    Bree lubi tę wiadomość

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    tak późno?? dopiero 15? to za 11 dni!! Nie wytrzymam. Szczerze to liczyłam, że powiesz TESTUJ DZISIAJ :] Nie no.. wiem wiem... wytrzymam i na pewno dam znać.

    Tak niestety jest...
    Bo wcześniej wynik może wyjść fałszywie negatywny, bo test może mimo wysokiej czułości nie wykryć tak wczesnej ciąży wcześniej. Szybko zleci :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiuleks wrote:
    Lilka u mnie bylo bardzo podobnie. Przeraza mnie tutejsza sluzba zdrowia. Tez chodze do pl gina ( pewnie chodzimy do tego samego :) ) i wszytko bylo dobrze, a ze wczesniej tez stracilam ciaze to w szpitalu juz mialam wczesniej wizyty niz w 12 tc. Oczywiscie na early pregnancy nic nie widzialy ( no tak czego sie spodziewac skoro oni widza ciaze juz po 12 tyg , to nie wiedza czego szukac w tak wczesnej ciazy ). Tak sie wtedy zdenerwowalam , ze nic jednak nie ma ze pojechalam prosto do pl gina. No i tak sie okazalo , ze wszytko jest ok i nie mam sie denerwowac. W szpitalu wysylali mnie 3 razy w tygodniu na bete. Jak dostalam krwawienia bylo to samo, tylko beta i usg na ktorym oczywiscie nic nie widac. U pl gina dowiedzialam sie , ze zarodek juz jest bardzo nisko i dojdzie w poronienia. JAk juz przestalam krwawic poszlam do niego znowu na wizyte , okazalo sie ze jeszcze cos w srodku zostalo. W szpitalu tez tylko beta caly czas. Polecialam w koncu do polski i zrobilam lyzeczkowanie bo tutaj sie normalnie balam po tym wszystkim.
    Matko straszna ta służba zdrowia tam u Was...
    Ale na szczęście jak ciąża rozija się prawidłowo to do szpitala idzie się tylko rodzić :)
    Myślmy pozytywnie. Teraz musi się udać !!!
    Do dzieła :)
    Ja mam nadzieję, że uda nam się zajść za pierwszym razem, bo dziś rozpoczynam dni płodne :D

    Bree, kasiuleks lubią tę wiadomość

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ