X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 15 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Rowniez zycze milego dnia:) Ale tu cisza..
    noo haha :D gadam sama ze sobą :D :D

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja właśnie wróciłam z cmentarza bo jak co tydzień jedziemy do naszego maleństwa zapalić znicz i się pomodlić

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree odezwij się co powiedział Ci ginekolog

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie są wszyscy?

    Bree lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też się dzisiaj przejedziemy na cmentarz na grób taty mojego faceta. I przy okazji pomodlimy się za perełkę bo dzisiaj mijają dokładnie trzy miesiące. Ale to dopiero jak się ściemni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 15:37

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie było tu tak cicho... :(

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Testy owulacyjne miałam pozytywne w środe i czwartek a dziś czuję taki jakby ból / nie ból z prawej strony od jajnika aż do nogi. Niezbyt silny raczej taki lekki jakby owulacyjny... Bardziej takie odczucie, dyskomfort niż ból. Ciężko to opisać. To mój 21 dzień cyklu. Termin @ mam na 22.03 czyli na przyszłą niedzielę. Mam nadzieję, że wszystko jest ok
    Ooooooo :) już przeszło jakieś 20 minut temu jak ręka odjął :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 18:49

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ;) faktycznie cichutko tu u was ;), ale chyba to dlatego ze dzis niedziele pogoda dopisuje na spacerki ;),ja tez troche sie odstresowalam od tych ostatnich dni, z moim chociaz weekend moglam spedzic bo zas wyjechal do piatku i tak az do swiąt mozna zwariowac... Dziewczyny macie taki wodnisty sluz??, bo zaczynam wariowac,ze @ sie spoznia, ja nie ukrywam bo teraz na weekendzie zas serduszkowaliśmy ;)ale jajniki pobolewaja raz lewy raz prawy, momentami dziwne ukłucie jak by w macicy,i takie promieniowanie w lewej nodze i ten sluz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 20:23

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Hej dziewczyny. Testy owulacyjne miałam pozytywne w środe i czwartek a dziś czuję taki jakby ból / nie ból z prawej strony od jajnika aż do nogi. Niezbyt silny raczej taki lekki jakby owulacyjny... Bardziej takie odczucie, dyskomfort niż ból. Ciężko to opisać. To mój 21 dzień cyklu. Termin @ mam na 22.03 czyli na przyszłą niedzielę. Mam nadzieję, że wszystko jest ok
    Ooooooo :) już przeszło jakieś 20 minut temu jak ręka odjął :)

    mam taki sam bol tyle ze w lewej nodze promieniuje... Byle ta franca nie przylazła :)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Czesc dziewczyny ;) faktycznie cichutko tu u was ;), ale chyba to dlatego ze dzis niedziele pogoda dopisuje na spacerki ;),ja tez troche sie odstresowalam od tych ostatnich dni, z moim chociaz weekend moglam spedzic bo zas wyjechal do piatku i tak az do swiąt mozna zwariowac... Dziewczyny macie taki wodnisty sluz??, bo zaczynam wariowac,ze @ sie spoznia, ja nie ukrywam bo teraz na weekendzie zas serduszkowaliśmy ;)ale jajniki pobolewaja raz lewy raz prawy, momentami dziwne ukłucie jak by w macicy,i takie promieniowanie w lewej nodze i ten sluz...
    Kochana wodnisty śluz to owulacja ! :)
    Może się opóźniła jak u mnie :)
    Trzymam kciuki. A na kiedy masz termin @?

    czarna_ma, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    mam taki sam bol tyle ze w lewej nodze promieniuje... Byle ta franca nie przylazła :)
    Oby nie przyszła!

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeju Boziu ;)jak faktycznie to moze w piatek sie udalo ;), to teraz musze czekac dalej ;), Chyba tak wszystko sie przestawilo , bo niby powinna przyjsc @ tydzien temu, ale w takim badz razie teraz tylko trzeba byc dobrej mysli ;), ze juz nie przyjdzie! ;)

    Aleksandra1988, Szalona CZARNA, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    O jeju Boziu ;)jak faktycznie to moze w piatek sie udalo ;), to teraz musze czekac dalej ;), Chyba tak wszystko sie przestawilo , bo niby powinna przyjsc @ tydzien temu, ale w takim badz razie teraz tylko trzeba byc dobrej mysli ;), ze juz nie przyjdzie! ;)
    Po poronieniu większość organizmów wariuje i wszystko się przestawia więc możliwe, że się wam udało stworzyć dzidziusia :)

    Aleksandra1988, czarna_ma, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Hej dziewczyny. Testy owulacyjne miałam pozytywne w środe i czwartek a dziś czuję taki jakby ból / nie ból z prawej strony od jajnika aż do nogi. Niezbyt silny raczej taki lekki jakby owulacyjny... Bardziej takie odczucie, dyskomfort niż ból. Ciężko to opisać. To mój 21 dzień cyklu. Termin @ mam na 22.03 czyli na przyszłą niedzielę. Mam nadzieję, że wszystko jest ok
    Ooooooo :) już przeszło jakieś 20 minut temu jak ręka odjął :)
    Jeszcze tydzień Aleksandra i wszystko się okaże :)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... Teraz mam uczucie jakby coś miało ze mnie lecieć ale sucho mam... Hmm... Chyba jestem przewrażliwiona a może zawsze po owulacji tak miałam... Nie wiem bo nie pamiętam już jak to było przed ciążą. Zresztą nigdy nie przywiązywałam do tego wagi, bo jak planowałam poprzednio ciążę to zaszłam zaraz w pierwszym cyklu i to tylko dzięki testom owulacyjnym
    Ale chyba to niemożliwe żeby 3 czy 4 dni po owulacji przyszła @ ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 21:43

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 15 marca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra wydaje mi sie,ze nie bardzo ;)Ale musisz byc spokojna i tak jak ja czekac z cierpliwością ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 15 marca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 17:34

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Test poranny negatywny. Czekam na @ i zaczynam nowy cykl z nową nadzieją z testami ovu i może temperaturą. 3 cpp nie był szczęśliwy dla mnie.
    Trzymam za was kciuki bo każda ciąża tutaj dodaje mi kopa :)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 tez mam takie uczucia jak Ty. My z męzem serduszkowalismy jak tylko wyszedł nam z testów ovu pozytyw. @ mam miec 20.03 i nie chce jej :) Mam teraz bardziej drażliwe piersi i mega zmęczona jestem. Mam nadzieję że udało się. Ale testu jeszcze nie robię bo za wcześnie. Temperaturę mam podwyższona cały czas więc może... Daj Boże. Niczego innego nie pragnę tak jak tej małej fasolki :)<3

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze dziewczyny im dłużej myśle o tych starankach tym bardziej zaczynam mieć mieszane uczucia, bo myśle sobie "trzeba sie starać bo sie uda" a za chwilę "po co ja się będe tak starała skoro i tak nic z tego nie wyjdzie'... zamęczy mnie to chyba

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ