X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik daj znac jak bedziesz cos wiedziala ,;) mamnadzieje ze nam sie uda a jak nie to kolejny cykl przed nami. A masz jakies przeczucia ze beda dwie kreski u Ciebie? Bo ja u mnie to juz sama nic nie wiem.

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Paulenka Znajoma
    Postów: 22 26

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny:) Widzę że u mnie podobnie jak u Was. Odczekałam 3 cykle i teraz jestem pod koniec czwartego.. Bardzo bym chciała żeby tym razem się udało i wszystko było w porządku. Ale strasznie się boję... Wy też tak macie? czy ten strach to normalne??

    Trzymam mocno za Was kciuki!

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 8 marca 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie strasznie boje,boje sie ze na poczatku moze cos byc nie tak i na koncu. Moja bratowa urodzila martwa coreczke tydzien przed planowanym porodem, mala poplatala sie w pepowinie..... ale caly czas mowie sobie ze teraz sie uda i musi tak byc.

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Paulenka Znajoma
    Postów: 22 26

    Wysłany: 9 marca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno i nam kiedyś się uda...
    Ja chyba fizycznie jestem juz gotowa na ciąże ale psychicznie jest ciężko:(

    za każdym razem jak słysze o dzieciach, o ciąży, że któraś koleżanka, kuzynka jest w ciąży łapie strasznego doła:(
    Ale od kiedy znalazłam to forum to trochę mi lepiej..
    Dzięki dziewczyny za pamiętniki... Dodają mi siły!

    moremi lubi tę wiadomość

  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 9 marca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauleńka ja jestem w 3 cylku, nie czekałam, po poronieniu po pierwszej @ dostaliśmy zielone światełko. Jestem pełna nadziei, po pierwsze nie nakręcam się tak jak w poprzednich dwóch cyklach kiedy wmawiałam sobie że napewno się udało a okazywało się że klapa;/ W tym miesiący spadła na nas gromada innych problemów i troche nimi się zajmowalismy, niby mam przeczucie że może się udało choć dziś takie bóle typowo @ jak zawsze ok tygodnia przed @. Ale nieraz one świadczą tez o ciąży. A co do strachu to oczywiście boję się, do 12 tyg pewnie będę się trzęsła(wtedy kiedy poszłam na badanie przezierności karkowej okazało śię że dzisiuś juz nie żył) ale i w pozniejszych etapach zdażają się poronienia, i czasem nawet podczas porodu. Lecz ta chęć posiadania dzidziusia jest silniejsza niz strach i nie możemy życ w stresie bo na fasolke to może bardzo niekorzystnie wpłynąć.Mam kolezanki które po poronieniu pozachodziły i mają zdrowe maleństwa także jak ma byc dobrze to będzie i to musimy miec za motto:)

    aniafk lubi tę wiadomość

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • Paulenka Znajoma
    Postów: 22 26

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Evik wydawało mi się że juz jakoś sobie poradziłam z tym, że już jestem silniejsza ale to były tylko pozory:( tak na prawde to rana zostanie do konca zycia a ja nie mogę się spinać:( bo to do niczego dobrego nie prowadzi:)

    No ale łatwo się mówi.. gorzej z stosowaniem tego w zyciu:)
    ale będzie dobrze
    MUSI!!

  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie kochana!Musi:)

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 11 marca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, Pauleńka udało mi się! Miałam przeczucia że to będzie owocny cykl. Od samego początku:) I dziś na teście 2 kreseczki:)Trzymam kciuki za Was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 15:32

    ash, szpilka, Paulenka, Ewelcia, Anette, Nataszka2200 lubią tę wiadomość

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik gratulacje,spokojnej ciazy:)

    Evik lubi tę wiadomość

  • Paulenka Znajoma
    Postów: 22 26

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super kochana!!! Teraz już będzie tylko lepiej:) Dużo pozytywnej energii życzę:)

    Evik lubi tę wiadomość

  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo:*

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik boze jak sie ciesze gratulacje kochana zobacYsz wszystko bedzie dobrze :* ;) trzymam kciuki buziaki

    Evik lubi tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Paulenka Znajoma
    Postów: 22 26

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Czarna teraz my zaciskamy poślady i do roboty:D
    No ja jeszcze tydzień czekam na @ może mnie tym razem zaskoczy i nie przyjdzie:D

    moremi lubi tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 11 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik gratuluję! Och coraz więcej zafasolkowanych się tu pojawia - świetnie. Trzymam za Was kciuki i po cichu liczę że i mi się uda :)

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 12 marca 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulenka no mi zostaly jeszcze cztery dni do miesiaczki... ale za to od wczoraj walcze z mega przeziebieniem :-( wiec moze lepiej zeby jeszcze ta miesiaczka przyszla ale nastepna juz nie :-) trzymam kciuki zebys miala dwie kreseczki buziaki

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 12 marca 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wieści kochane moje:) Powodzenia:*

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam powiedzcie mi kochane jeśli wiecie po co ginekolog przepisuje encorton? co on ma na celu? Pytam gdyż jestem po 3 poronieniach jednej zdrowej ciąży teraz znów wychodzi,że jestem w ciąży i pani gin.zwiększyła mi dawkę acardu z 75 na 150 i biorę clexane. Dodam,że wszystkie wyniki wychodzą ok oprócz dodatniego ana1 i 2. No i tak czytam o tym encortonie,że wiele kobiet go tez bierze i się zastanawiam i czy i ja nie muszę...hmm...

  • Layla. Przyjaciółka
    Postów: 61 67

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam może napiszę z mojego doświadczenia :)
    31.05.2013 zabieg łyżeczkowanie i lekarz kazał odczekać 2@ pare miesięcy się staraliśmy intensywnie i nic potem pierwszy cykl na luteinie i się udało na początku grudnia byłam w ciąży jednak 12.12.2013 znowu poroniłam ale macica sama się oczyściła. Byłam załamana odstawiłam wszystkie leki i odpuściłam a @ nie przychodziła w 40dc zrobiłam test oczywiście negatywny więc poszlam do lekarza aby wywołać okres i coś mnie tknęło bo tydzień po wizycie w 52dc zrobiłam test POZYTYWNY :D szok, strach, łzy. Niedoczekałam się nawet 1@ po poronieniu.

    Powodzenia dziewczyny będzie dobrze :)

    moremi, marlencia, Paulenka, Ewelcia lubią tę wiadomość

    Layla.
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 15 marca 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ,zrobilam test ale nic nie wyszlo tak jak sadzilam,ale moze to i dobrze bo od paru dni walcze z mega przeziebieniem.... ale nutka tej nadzieji byla ze moze zobacze dwie kreseczki... Paulenka trzymam kciuki zebys ty miala teraz dwie kreseczki :)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • mala1407 Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaadziaaa87 uważam że skoro poroniłaś 3 ciąże to encorton jest niezbędny przy obecnej ciąży. Pogadaj o tym z lekarką.

    12.02.2014 :(
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ