X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 4 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze plamie.W czwartek będzie 2 tyg od porodu.My odczekamy 2 cykle i chyba znowu będziemy się starać.

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam u lekarza i po badaniu zaczęło lecieć, ale z usg wychodzi, że ładnie się oczyszcza. My już dzisiaj zakupiliśmy Inofolic i Fertilman, łykamy i czekamy na pierwszą miesiączkę. Również dlatego, że istnieje duża szansa na dodatkowe owulacje, a czas mi niestety nie sprzyja ;) wierzę, że się uda i niedługo ponownie spotkamy się na Belly :)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Bikini31 Ekspertka
    Postów: 202 81

    Wysłany: 5 marca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja krwawiłam po poronieniu 12 dni. Do poronienia doszło w 12 tygodniu ciąży, zaczęło się od delikatnego plamienia, potem coraz mocniejszego, następnie doszły straszne skurcze i niesamowity ból, które trwały ok 30 minut, taka prawie mała akcja porodowa, nienadążałam zmieniać podpasek i nagle wszystko ze mnie wyleciało, a ból i skurcze ustały. Zdążyłam tylko złapać to co wyszło i było wielkości mojej dłoni...
    1 maja 2014 roku minie rok od tamtego wydarzenia.
    Starania o dzidzie trwają nadal i mam nadzieję, że się wkońcu uda! :)

    05.2013 rok pierwsze poronienie :(
    10.2015 HSG, jajniki drożne
    02.2016 rok ciąża biochemiczna
    I IUI 28.09.2016 :(
    II IUI 31.10.2016 :(
    starania od 2012 roku, PCOS, Hashimoto
    dalej czekamy...
  • mala1407 Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 5 marca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpowiadając na pytanie krwawienie (czyste) trwało u mnie 2-3 dni. Plamienie (małe) do 10 dnia po. Od 10/11 dnia już czysto więc 12 i 14 podjęłam to "ryzyko" ;-)

    7 dni po zabiegu brałam antybiotyk.

    Teraz mam już tylko biały śluz. Jestem 3 tygodnie po zabiegu.


    Lekarz powiedział że za 3 miesiące będę mogła "spróbować starać się znowu".

    Ale moja psychika juz jest gotowa więc jeśli Bóg da to się uda.

    Dziś mam kontrolę pozabiegową więc trzymajcie kciuki, mam nadizeje że tam się ładnie wszystko goi !

    12.02.2014 :(
  • mala1407 Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 5 marca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a poza tym to mi się chciało, a nie że w celach prokreacyjnych :D a jak się uda i jeszcze uda donosic no to będzie bajka :D

    12.02.2014 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dzis kontrole,mam nadzieje ze wszystko jest ok

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki :) mi wczoraj lekarz potwierdził, że możemy od razu po pierwszej miesiączce, a ze współżyciem mamy się wstrzymać trzy tygodnie od zabiegu.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam za was kciuki! Odezwijcie sie po kontroli :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ;)
    Czekanie mnie dobija:( dziś rano test - :( termin tej wrednej @ dziś a tu nic zero objawów. Po tym poronieniu :( pewnie rozregulował mi się cykl :(
    Pierwsza @ była po 24dniach od zabiegu a teraz nie wiem kiedy to będzie :(
    Wkurza mnie to zawsze miałam idealnie po 30dniach a teraz głupie nadzieje se robię, że mogę jeszcze byc w ciąży :( a wy też tak wyczekujecie???

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane ...
    Podczytuję Was , za każdą trzymam kciuki ...
    Ja miałam łyżeczkowanie w przeddzień Wigilii ...
    A teraz czekam na wyniki staranek ... z rezerwą ale i z nadzieją , zwłaszcza że wyniki nasienia męża się poprawiły ...

    ściskam Was :***

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Witam Was Kochane ...
    Podczytuję Was , za każdą trzymam kciuki ...
    Ja miałam łyżeczkowanie w przeddzień Wigilii ...
    A teraz czekam na wyniki staranek ... z rezerwą ale i z nadzieją , zwłaszcza że wyniki nasienia męża się poprawiły ...

    ściskam Was :***

    Będzie dobrze powodzenia ;)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodka100, a ile dni minęło od ostatniej @ ?:)

    slodka100 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 od ostatniej @ minęło 24dni a co?

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Jula222 od ostatniej @ minęło 24dni a co?
    Cykl może wrócić do normy, która u Ciebie wynosi 30 dni.może też się wydłużyć. Tym samym dzisiaj byłoby za wcześnie na testowanie. Nie wierz do konca ovu. Bez mierzenia temperatury czy/ i pozytywnych testów trudno ocenić czy mialas owulacje, a jeżeli tak to kiedy. Mimo wszystko trzymam kciuki :)

    slodka100 lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Cykl może wrócić do normy, która u Ciebie wynosi 30 dni.może też się wydłużyć. Tym samym dzisiaj byłoby za wcześnie na testowanie. Nie wierz do konca ovu. Bez mierzenia temperatury czy/ i pozytywnych testów trudno ocenić czy mialas owulacje, a jeżeli tak to kiedy. Mimo wszystko trzymam kciuki :)
    Dzięki Moremi ;)
    Stwierdziłam, że jeżeli nie dostanę @ do wtorku (czyli byłby cykl 30dni jak kiedys) to w środę zrobię test ale znając moje szczęście pewnie nie zdążę go zrobić :(
    W sumie to niepotrzebnie się nakręcam bo powoli kończę antybiotyk i on pewnie mi wydlużył cykl :(

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodka100, spokojnie na testowanie faktycznie za wcześnie :) ale nie trać nadziei:) nie nakręcaj się :* cykl moze wrócić do normy ale też nie musi :) i Cie moze zostawić na najblizsze 9 miesięcy czego ci z całego serducha zycze:), a czułaś że była owulka ?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2014, 17:32

    slodka100, moremi lubią tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chodzi o owulkę Jula to sądzę, że była ;) 2tyg temu byłam u gin i powiedział mi, że wszystko ładnie się oczyściło, że ładne pęcherzyki i edno i tak mnie popdytał, że "może Pani jest już w ciąży? ;) " ach... piękne to było ale to tylko takie pytanko dodające otuchy

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie nie stresuj sie ze spokojem czekaj jeszcze (wiem ze nie jest łatwo :)) ale pamiętaj że masz Nas :), jesli byla i serduszkowaliscie to moim zdaniem powinno byc good :) będę trzymac kciuki!!!! i dawaj znac co i jak :)

    slodka100 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    spokojnie nie stresuj sie ze spokojem czekaj jeszcze (wiem ze nie jest łatwo :)) ale pamiętaj że masz Nas :), jesli byla i serduszkowaliscie to moim zdaniem powinno byc good :) będę trzymac kciuki!!!! i dawaj znac co i jak :)
    Dziękuję Jula za wsparcie jestes kochana :)
    Już dosyć o mnie powiedz lepiej jak ty się masz w tym cyklu?

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 6 marca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Dziękuję Jula za wsparcie jestes kochana :)
    Już dosyć o mnie powiedz lepiej jak ty się masz w tym cyklu?



    Jak sie mam? Hmm..sama nie wiem.. wczoraj mialam owulke ale niestety wczoraj nie serduszkowalismy.. Narzeczony chory.. mozbe dzis nam sie uda :-) :-) :-) ale i tak jestem zla bo serduszkujemy co 2dzien a nie tAk jak planowalismy.. czyli codziennie az do dzis.. i teraz martwie sie ze nie uda sie.. a tak bardzo bym chciala juz w tym cyklu byc zafasolkowana..:(

    slodka100 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ