X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Oj co dziś się lekarza naszukałam co mnie przyjmie... W końcu trafiłam do przychodni w innym mieście zupełnie niż mieszkam, bo u mnie nawet prywaciarza żadnego dziś nie uświadczyłam. A na wizycie było tylko badanie organoleptyczne, bo w gabinecie nie ma usg... Z badania dowiedziałam się, że szyjka jest zamknięta. Dostałam końską dawkę duphastonu (3x2) i no spe (3x1). Mam się ponownie pojawić za tydzień na badaniu. Dostałam jeszcze niezły ochrzan za brak wstrzemięźliwości po ostatnim poronieniu. Wg tej Pani doktor powinniśmy czekać przynajmniej 3 miesiące... Na mój argument, że co lekarz to inna opinia Pani doktor stwierdziła, że ci inni lekarze są niepoważni. Że takie zachodzenie raz po raz w ciążę może się skończyć tak, że się wpadnie w poronienia nawykowe. A wtedy już żadne leki mogą nie pomóc. Poza tym, powiedziała mi, że po drugim poronieniu ona by mnie skierowała na badania genetyczne, bo tak się robi przy tak niedobrej historii ginekologiczno-położniczej jaką mam ja. Dostałam jeszcze skierowanie na bete. No i to wszystko z dzisiejszej wizyty..

    Donek lubi tę wiadomość

    zfxga33.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło. No a z tymi badaniami to lekarka dobrze prawi! szkoda że nie wszyscy lekarze mają takie podejście. To czekamy na wyniki bety :)
    Blueberry a prowadziłaś wykres w tym cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2013, 13:57

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja za mało sumienna żeby wykres prowadzić :)

    zfxga33.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry to oszczedzaj sie,nogi do gory i niech maz kolo ciebie lata!!
    Chociaz do 12 tygodnia,pozniej pomalutku mozesz wchodzic w zycie codzienne ;)
    Trzymam naprawde bardzo mocno kciuki za ciebie!!!
    Kup sobie nagietek rob napary i pij go dwa razy dziennie,ma pomagac zeby nie poronic.Ja pije w drugiej ciazy prawie caly czas ;)

    blueberry, Miriam, zozol, mychowe lubią tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć, kupię i będę pić :)

    zfxga33.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety zaczęłam plamić i mam ból miesiączkowy może w następnym miesiącu dołączę do was :) i trzymam kciuki za was :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o a o tym nagietku też nie wiedziałam ale też będę go używać :)

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj macie dla potwierdzenia stronka internetowa ;)
    http://www.niam.pl/pl/artykul/269-ziola_w_ciazy
    a tutaj wyciety fragment z tego artykulu :)
    "...Nagietek - jest źródłem witaminy C i magnezu. Napary z nagietka wzmacniają organizm ciężarnej kobiety i zapobiegają poronieniom. Są szczególnie polecane w pierwszej połowie ciąży."

    Mirim zobaczysz niedlugo do nas dolaczysz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2013, 17:57

    Miriam, mychowe lubią tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to ma być nagietek w formie suszonych kwiatków do zaparzania, czy gotowe saszetki herbatki? :)

    zfxga33.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny już sama nie wiem czy to @ czy nie ok 15 chciałam sprawdzić śluz bo na bieliźnie brak i w środku takie brązowo różowawe coś było myślałam że to @ no a teraz znowu cisza ja już wariuję... czy to @ czy nie pierwszy raz tak mam nie wiem czy to od zabiegu czy co mi się tak dzieje może to ciąża może @ :( nie wiem sama ... zrobiła bym test ale co mi po teście wieczorem ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2013, 18:58

  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam ja swoje testy praktycznie za każdym razem robiłam wieczorem. Natomiast co do takich plamień jak u Ciebie to ja miałam parę takich cykli, że przed spodziewaną @ miałam trzy dni plamienia, później dzień przerwy i normalna @ :(
    A mnie skręca w dołku teraz. Czuję się jakbym też miała dostać @ :( Wręcz nawet tak jakbym była w trakcie

    zfxga33.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry ty teraz nie myśl o @ tylko o fasolce :) wiec widocznie zaraz moja @ nadejdzie ale jak do rana jej nie będzie zrobię test ;)

  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdybym była na Twoim miejscu pewnie już bym zrobiła. Niestety taka moja natura, że chcę tu i teraz wszystkiego ;)

    zfxga33.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam właśnie i niestety jedna :( a @ brak plamienia też :(

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueberry ja jestem zwolennicza suszonych kwiatow ale zawsze uzywam filtru zaparzam 10min i wyciagam filtr.Nie lubie jak mi cos w kubku lata :P
    A bole brzucha jak na okres mialam do tej pory w tej ciazy 3-4 razy zawsze przychodzily co 4 tyg dokladnie w tym czasie co by byla @ lekarz mowil ze to normalne ;)
    Odpoczywaj duzo bo to teraz BARDZO wazne!!!! Na bol brzucha smarowalam sobie brzuch olejkiem eterycznym z lawendy polozna mi polecila ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że nie ma kreseczki. @ pewnie się rozkręci na dniach. A kreseczka może się pojawi z następnym cyklu, czego Ci z całego serca życzę :*

    zfxga33.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viven, Ty to ciągle jakieś ciekawostki fajne podsyłasz :)

    Ja też mogę się podzielić jedną dobrą radą dla staraczek i nie tylko. To jest pomysł mojego kochanego mężusia, a mianowicie codziennie wyciska mi sok z pomarańczy, ale tak bardzo mocno, że jest taki gęsty, że łyżka staje :) Wyrzuca dosłownie samą skórę z wyciskanej pomarańczy. I tak codziennie 0,5 L wypijam. I powiem Wam, że wydaje mi się, że dzięki tym jego soczkom udaje mi się zachodzić w ciążę. Bo pomarańcze mają naturalny kwas foliowy.

    vivien lubi tę wiadomość

    zfxga33.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam gdzie moge staram sie pomagac,wkoncu kazda z nas zasluguje na to aby zostac mamusiom ;)

    Soczki z pomaranczy tez pije,oczywiscie wyciskane ;) jest tez BARDZO dobry dla naszych lubych na sprawnosc plemniczkow ;) a wiec zawsze dwie szklaneczki soczku trzeba szykowac ;)
    Wkoncu chcemy miec wiecej dzieci,co nie ? ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam gdzie moge staram sie pomagac,wkoncu kazda z nas zasluguje na to aby zostac mamusiom ;)
    W pierwszej ciazy wiele nie wiedzialam bo NIC mi nie dolegalo,a teraz wbor jak w sklepie od dolegliwosci ;) :P ale przynajmniej czuc ze sie w ciazy jest ;)

    Soczki z pomaranczy tez pije,oczywiscie wyciskane ;) jest tez BARDZO dobry dla naszych lubych na sprawnosc plemniczkow ;) a wiec zawsze dwie szklaneczki soczku trzeba szykowac ;)
    Wkoncu chcemy miec wiecej dzieci,co nie ? ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam swojemu tysiąc razy żeby też pił, ale on zawsze chce więcej dla mnie. A taki gęsty sok, jest tak sycący, że to ekstra kolacja :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    zfxga33.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ