X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Stracilam malenstwo 21 maja w 10 tygodniu. Starliśmy się o dzidziusia 5 miesięcy i póxniej nasza wielka radość te dwie kreseczki 6 kwietnia.Jedyne co mi zresztą pozostało to 4 pozytywne testy ciążowe Czekamy teraz z mężem na powrót do starań a to dopiero w sierpniu. Jednak przeczytałąm cały wątek i widzę, że jest mnóstwo użytkowniczek którym niedługo po stracie znów się udało. Żyję teraz z przeczuciem, że kolejna ciąża już niedługo i tym razem zakończy się szczęsliwie.

    Maluszek, peppapig, Anette lubią tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madanka
    przykro z powodu Twojej straty

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Maluszek Przyjaciółka
    Postów: 75 35

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Madanka, trzymaj się, mnie tez podtrzymuje na duchu fakt, że wielu dziewczynom sie udaje ;))
    musimy byc twarde! będzie dobrze!

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 27.V.2014 6tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek wrote:
    hej
    Madanka, trzymaj się, mnie tez podtrzymuje na duchu fakt, że wielu dziewczynom sie udaje ;))
    musimy byc twarde! będzie dobrze!
    No i uda się nam :)

    Ewelcia, gosia86, Maluszek lubią tę wiadomość

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 30 maja 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madanka, przykro mi ogromnie z powodu Twojej straty.
    A że się uda - wiadomo! :) inaczej być nie może

    gosia86, Maluszek lubią tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ktoraś w ciazy miala tak , że jej siwe włosy wyskoczyły? to była dla mnie jedyna zmiana i martwie sie czy wszystko ok. Gin mowił, żeby nie robić zadnych badań , nie szukać przyczyn ale ciężko mi z tą niewiedzą dlaczego tak się stało :(

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwe ale na głowie?dobrze rozumiem?
    mi też nie każą robić badań na razie, ale zobaczę co mi powie endokrynolog
    mi na skroniach parę siwych wyszło
    dziecka jeszcze nie ma a ja już przez nie siwieję;)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 no na glowie mialam . A twoje poronienie skonczyło się zabiegiem(pod narkozą) jak u mnie?Bo widze ze ten sam tydzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 15:13

  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 30 maja 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny też się pojawiły siwe włosy, które zauważyłam dopiero po wszystkim. Ogólnie tak 3 tygodnie po łyżeczkowaniu strasznie zaczęły mi wypadać aż do @. Lekarka podejrzewa, że to wynik silnego stresu :( i hormonów (wypadanie). Trzeba po prostu dać organizmowi dojść do siebie.

    Nie ukrywam - byłam PRZERAŻONA z powodu tych siwków na początku.

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    impossible moje włosy też lecą. Pewnie stres i hormony tak jak piszesz. miejmy nadzieje, że szybko wszystko wróci do normy i zaczniemy się starać na nowo . Możecie mi powiedzieć czy Wasz gin też zapisal Wam pigulki anty? Ja dostałam na 2 cykle w 3 uważać jeszcze a w kolejnym sie starać( czyli okolice wrzesnia).I nie jestem przekonana do pomysłu pigułek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 17:44

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 maja 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madanka niestety zabiegiem 09.05
    ja się tymi siwymi mocno nie przejęłam bo raz już miałam w wieku 25 lat dużo stresu praca 6 dni w tygodniu po 12 godzin swoje zrobiłam, ale wyrwałam je bo bylo ich kilka, teraz jest taka kępka
    ja nie dostałam anty i nawet gdybym dostala to bym nie brala
    mi wlosy nie wypadają nawet po zabiegu 3 tygodnie hemoglobina mi się podwyższyła z 13,2 w zeszłym tygodniu a z wczoraj 14,2
    ja w lipcu robię hormony i zaczynam starania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 17:57

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 no właśnie nie wiem co z tym anty zrobić niby tylko dwa cykle lekarz mowi , że nie zaszkodzą nawet nadpłodność (?) powodują .

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem ile w tym prawdy ale podobno po anty większe prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej, jeśli masz możliwość to skonsultuj się z drugim lekarzem
    chyba że do obecnego masz pełne zaufanie to trzymaj się jego :)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chcialabym anty bo brałam kiedyś i źle się po nich czułam

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 do lekarza mam zaufanie jak najbardziej. Już wogóle po tym jak sie zachował gdy straciliśmy nasze maleństwo.Tylko, że jest tyle metod zabezpieczania się a on mi akurat wyjechal z pigułkami.

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 maja 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jeszcze to z nim obgadaj że nie koniecznie Ci odpowiada taka forma i bierzesz na siebie odpowiedzialność gdyby jednak przytrafiało się że zajdziesz w ciążę

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    To może jeszcze to z nim obgadaj że nie koniecznie Ci odpowiada taka forma i bierzesz na siebie odpowiedzialność gdyby jednak przytrafiało się że zajdziesz w ciążę
    No to dobra myśl :) Nigdy nie brałam pigułek i byłam zaskoczona gdy dostalam taka wskazówke i recepte. Mogę wiedzieć o ile to nie problem jak dlugo staraliście się o dziecko?

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 30 maja 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madanka witaj. ja tez mialam czekac 3 miesiace a po 1 @ zaczelam sie starac. przed poronieniem staralam sie 7 miesiecy.

    Maluszek lubi tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 my staralismy się 5 miesięcy. Teraz nie moge doczekać sie pierwszej @ , chociaż starania zabronione.

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 maja 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madanka staraliśmy się dwa cykle w pierwszym napaliłam się że się udało i jak przyszla @ to była rozpacz, a w drugim cieszyliśmy się sobą z myślą co ma byc to będzie, ale w dniach płodnych z częstotliwością co 2-3 dni były przytulanki

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ