X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po zabiegu łyżeczkowania
Odpowiedz

Ciąża po zabiegu łyżeczkowania

Oceń ten wątek:
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja35 wrote:
    Mimi trzymam kciuki za staranka.My też się zaczeliśmy starać i mam nadzieję na pozytywny test w Maju no bo Maja musi zaciążyć w Maju :-)
    Dzieki :)
    Ja tez mam nadzieje ze w tym miesiacu sie uda:) startuje z seksem co 3 dni:)
    juz tez kiedys pisalam ze rezerwuje sobie maj na ciaze hehe bo w kweitniu byloby za wczesnie:)
    Aniafk trzymam kciuki, teraz nic sie nie stresuj badaniami, jak sie ma utrzymac to sie utrzyma, nie zdazylas zrobic badan trudno, teraz mysl pozytywnie:)
    Ja tez wszystkich nie porobiam jeszcze ( w tym tsh) a zaczynam starania pelna para:)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 18:39

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 5 maja 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk będzie dobrze :) po poronieniu jest większa szansa na zdrowo donoszoną ciąże :)ja zaczynam brać na nowo witaminy dla kobiet w ciąży, z tego względu na skład tych witamin (kwas foliowy i jod, który przy tarczycy muszę dostarczać ;)). Biore bo lekarz mi zalecił, a czy ciąża będzie... nie liczę na to. Skupiam się na sobie... tylko i wyłącznie. A co ma być to będzie, ja na to już wpływu nie mam.
    Kochane trzymajcie się cieplutko i zachodzicie w szczęsliwie donoszone ciąże :*

    eM, Mimi86, moremi lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, mam nadzieję,że będzie zdrowo donoszona :) Póki co zwracam uwagę nawet na najmniejsze zakłucie czy ból i strasznie to wkurzające jest ;/ a przecież jeśli ma się nie udać to i tak się nie uda. Wczoraj miałam cały dzień do d..y bo temperatura mi spadła z 36.87 do 36.62 i po całym dniu szperania w internecie byłam prawie pewna że @ dzisiaj przyjdzie a jak nie przyjdzie to przestanę się doszukiwać . Tylko cholerka nie da się. Dzisiaj jakieś kłucia w pachwinie i zaś szukam ehhh :)

    Ja brałam witaminy dla kobiet starających się o dziecko - poza kwasem foliowym i właśnie jodem były tam tez inne witaminy.

    zuZic lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafik ja jak zaszłam w ciąże to przestałam mierzyć tempke,żeby sie nie stresować.Może ty też już nie mierz.Musisz kochana wierzyc,że tym razem się uda i donosisz szczęsliwie a w ciąży to jest normalne,że o to tu zakłuje,to tam bo organizm się przestawia i maleństwo rozwija.Ściskam was mocno.

    Jeśli mi się uda zajść,to będe w stresie do pierwszego USG a potem dopiero odetchnę jeśli wszystko będzie ok.

    moremi lubi tę wiadomość

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafik ale drążysz :) wiem, że łatwo powiedzieć, ale staraj się zająć słowa czymś innym :) trzymam kciuka :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk nie czytaj za wiele bo tylko sie stresujesz wiesz, ze w internecie wsyztso pisza pierdoly tez, po co sie niepotrzebnie denerwowac, ciesz sie ciaza i staraj nie wsluchiwac tak bardzo w organizm, wie ze latwo sie pisze, ale to bedzie dobre wyjscie ja tez bede starala sie tak robic jak mi sie uda zajsc:)

    Magic lubi tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 8 maja 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No najgorsze jest jak sie szpera w necie...sama wiem po sobie. Zrob cos milego poczytaj posluvhaj muzyki pisz pamietnik :-) zajmuj czym glowe :-). A ja moge sie pochwalic ze rozkreca mi sie @ :-)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 8 maja 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha dobrze Wam mówić żeby nie drążyć i nie szukać ale to nie jest takie łatwe. A tak w ogóle to przeszłybyście już na tą drugą stronę bo nie chce tu być sama :(

    zuZic lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniafk oj Poszłabym...jakby tylko mąż powiedział, może staramy się już o trzecie (tu na ziemi),już byłabym szczęśliwa <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 11:54

    aniafk lubi tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:10

    aniafk lubi tę wiadomość

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia właśnie nie mogę iść wcześniej, znaczy się mogę tylko nie widzę sensu. Nie mieszkam w Polsce i jeżeli cokolwiek będzie źle to i tak nic nie poradzą. duphaston sobie przywiozłam ( przynajmniej z jego strony wsparcie czuję :)
    Na razie odpukać nic się nie dzieje, jestem dobrej myśli i wierzę(przynajmniej staram się) , że teraz będzie dobrze.
    Życzę powodzenia i mam nadzieję, że też wkrótce do mnie dołączysz :)

    zuZic lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 8 maja 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk, trzymam kciuki, aby tym razem się udało!!!!

    aniafk lubi tę wiadomość

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 8 maja 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniafk no z pewnością każda z nas by przeszła na drugą fioletowa strone... ale łatwo jest powiedzieć. Mnie seks już kojarzy się tylko z ciążą i bólem... mąż też unika kontaktu ze mną bo jak to on mowi" lekarz nie pozwolił" :-) a ja się pytam co lekarz robi w moim łóżku. On sie boi ze to się powtorzy, a ja mu na to, że żaden guru-lekarz nie daje gwarancji,że po odczekaniu 3-6miesiecy czy nawet roku będzie szcześliwie donoszona ciąża.... zauważyłam, że sekś przestałbyć przyjemnością i nie jest spontaniczny, a w innym wypadku...skonczy się rozstaniem...jestem okropna, wiem. Ostatnio usłyszałam, na szczescie nie do mnie, że ludzie dostają to na co zasługują... to rozumiem, że zasłużyłam na strate swojego dziecka? Staralam sie nie pokazać, że mnie to dotkneło, ale teraz yo sobie uświadomiłam.. strasanego mam doła...leże pół dnia w łóżku i płacze.. mam to na co sobie zasłużyłam... wyrwane serce i zdeptnane...świetnie.

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic, ja też ostatnio mam straszne doły. Jedyne o czym marzę w pracy, to wrócić do domu i spokojnie sobie popłakać. Dziwne to, ale mijają 2 miesiące a u mnie zamiast lepiej, jest coraz gorzej. Kochana, trzymaj się dzielnie. Nie zasłużyłaś na to, co się wydarzyło. Żadna z nas nie zasłużyła. Życzę ci, abyś szybko znalazła ukojenie i sens i zaczęła się uśmiechać.

    Magic lubi tę wiadomość

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 8 maja 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk oj ja dolacze do ciebie w tym miesiacu heh:) - oby,oby :) ale pewnie bedzie figa z makiem a nie ciaza ...zobaczymy 24 maja...
    Magic napewno niie zasluzylysmy na to co nas spotkalo, gdybysmy pily czy cpaly w ciazy to moze tak, ale nie w naszym przypadku, nie mamy sobie nic do zarzucenia, nawet tak nie mysl... pamietaj Damy rade, chocby nie wiem co pokonamy wszystkie bole i bedziemy cieszyc sie maluszkami....

    Magic lubi tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 8 maja 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:10

    Magic lubi tę wiadomość

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 9 maja 2014, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 czekam! :)

    Ewelcia a myślisz, że jak będziesz czekać to strach zmaleje? Mówi się żeby odczekać te 3 cykle - ja zaryzykowałam , ale też mówi się żeby nie czekać dłużej niż pół roku. Skoro lekarze dali Ci zielone światło, i jeśli poza tarczycą nic innego nie dolega to zaczynaj śmiało- mocno kciukam!!!

    Też miałam doły zanim zatestowałam, a najbardziej mnie czas dobijał, to że stara jestem, to że syn ma 5 lat już i różnica wieku coraz większa. Wiecie co robię ostatnio? Przyglądam się mamą z dwójką dzieci i patrzę jaka jest różnica wieku. Jak widzę że jedno we wózku leżące a drugie góra 3 lata to szlag mnie trafia a znowu jak zobaczę mamusię z 8 latkiem i niemowlaczkiem w wózeczku to dół odchodzi jak ręką odjął :)
    W mężu mam wspaniałe oparcie, właściwie to on bardziej był za staraniami tak szybko niż ja - chociaż tyle mam :)Wspaniałego męża i synka :)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki - musi się w końcu udać?

    Mimi86, zuZic lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 9 maja 2014, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia Ty się nie martw czasami o Hashimoto i inne tam - bo ja jak nie mogłam pół roku w ciążę zajść to "czasami" miałam chyba z 5 chorób :)

    Ewelcia, zuZic lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 9 maja 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia moja znajoma ma Hashimito i ma dwojke dzieci takze nusisz byc tylko pod kontrola lekarza. Ja bylam wczoraj na usg jest wspaniale endometrium mam 10mm przed ciaza mialam roznie bo w czasie okresu mialam 15mm nawet ale mysle ze to sprawa dokladnego zabiegu :) nuby tez dostalam zielone siwatlo po pierwszej@ ale ja juz sie nie spinam. Czekam bo cierpliwosc poplaca :) nie staramy sie wogole... chxe by nasz zwiazwk znowu byl spontaniczny i ociekajacy miloscia... pamietam jak ze zdjec nasze relacje jak bylam w ciazy to az na sercu mi sie cieplej robi, szczesliwi, zakochani, glodni siebie, a widok mojego K glaszczacego i mowiacego do mojego brzucha chwyta za serce... ale to doswiadczenie nas na chwile oddalilo ale teraz na nowo sie zblizamy..
    Wiem, ze kazda z nas bedzie szczesliwa mama i kobieta swojego mezczyzny :) jedyna..
    Dziekuje za Wasze.wsparcie :) bardzo mi pomaga :) i trzymam kciuka za Was ;)
    anafik po jakim Ty czasie zaszłaś? Parze na Twój suwaczek i jesteś w drugim miesiącu :) super jak maleństwo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 10:29

    Mimi86, Holly go lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ