X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po zabiegu łyżeczkowania
Odpowiedz

Ciąża po zabiegu łyżeczkowania

Oceń ten wątek:
  • malina93 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym roku we wrzesniu mialam zabieg, w 9tc okazalo sie ze serduszka przestaly bic(ciaza blizniacza). W lisropadzie pojawila sie@ odczekalismy 4 miesiace aby znowu zaczac sie starac. Staramy sie juz 3 cykl i nic... mam regularna @ co 28dni, boje sie ze cos moze byc nie tam. Czy jest ktos z podobnym problemem.

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co na to lekarz?miałaś robione usg po zabiegu czy wszystko tam ok?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina93, czy monitorujesz cykl albo robiłaś testy owulacyjne? Może nie wróciła Ci jeszcze owulacja po zabiegu. Czytałam, że u niektórych kobiet występuje taki problem i dostają jakieś wspomagacze.

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina93 wrote:
    W zeszłym roku we wrzesniu mialam zabieg, w 9tc okazalo sie ze serduszka przestaly bic(ciaza blizniacza). W lisropadzie pojawila sie@ odczekalismy 4 miesiace aby znowu zaczac sie starac. Staramy sie juz 3 cykl i nic... mam regularna @ co 28dni, boje sie ze cos moze byc nie tam. Czy jest ktos z podobnym problemem.
    Warto isc na wizyte sprawdzić jajeczkowanie umowić sie ja chodze w polowie cyklu lub okołoowulacji, możesz też zrobic badania w 3-5 dniu cyklu FSH LH i estradiol i 7 dni po owulacji progesteron prolaktyne ( z krwi) no i polecam temp mierzyć zaraz po przebudzeniu bez wstawania z łozka. Powodzenia

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c25438bbed21e39d29f72446f1d3df9b.png

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ups sorry dziewczyny nie tu miałam wkleić.

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie zauwazylam ten problem, ze po zabiegu byl cykl bezowu a ten to tez bez bedzie... jutro ide do gin i sie jej zapytam. Troche sie boje, ze teraz sie wszystkie juz do konca spier***i i juz sie calkiem zalamie...

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 21 maja 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładając że będę mieć regularne cykle teraz to jeśli pójdę do lekarza w 11 dc i zrobi mi usg to pewnie nie wiele będzie mi mógł powiedzieć? Np czy zbliża się owulacja?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • malina93 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 maja 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpoczelam kolejny cykl :( i jestem zalamana. Za kazdym razem mam nadzieje ze sie uda. Za dwa tyg mam wizyte wiec wkoncu dowiem sie co jest grane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja ju trafiłam , Kochane wczoraj miałam zabieg. Mówili że po zabiegu mogę krwawić przez parę dni.. ale ja już prawie nawet nie plamię, brzuch delikatnie pobolewa.. czy takie objawy są zdrowe czy niepokojące???

  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 22 maja 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CLOnówka,ja po zabiegu juz 2-go dnia nie miałam krwawienia ani plamienia, ale nadeszło 3-go dnia. Najpierw plamienie, za kilka dni krwawienie, później znów plamienie i znów krwawienie... i tak w kółko ;/ martwiłam się, że coś jest nie tak, że być może źle mnie wyczyścili, ale wczoraj byłam u lekarza i na szczęście wszystko jest ok. I dziś jakby nawet plamienia ustały.. być może to już ten prawdziwy ich koniec ;) wczoraj minęły dwa tygodnie od mojego zabiegu.

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 22 maja 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha! brzuch jak najbardziej może pobolewać, to objaw obkurczającej się macicy. Miałam takie bóle jeszcze kilka dni temu i wszystko ze mną w porządku :)

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ziolko wrote:
    CLOnówka,ja po zabiegu juz 2-go dnia nie miałam krwawienia ani plamienia, ale nadeszło 3-go dnia. Najpierw plamienie, za kilka dni krwawienie, później znów plamienie i znów krwawienie... i tak w kółko ;/ martwiłam się, że coś jest nie tak, że być może źle mnie wyczyścili, ale wczoraj byłam u lekarza i na szczęście wszystko jest ok. I dziś jakby nawet plamienia ustały.. być może to już ten prawdziwy ich koniec ;) wczoraj minęły dwa tygodnie od mojego zabiegu.
    A po jakim czasie możecie zacząć ponowne starania?

  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani doktor powiedziała, że minimum po 5 miesiącach. Ale jeszcze pójdę do innej za jakiś miesiąc z wynikami histopat. i mam nadzieje, że pozwoli wcześniej ;) bo nie chcemy tak długo czekać.

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CLOnówka dzisiaj mija mi 2 tygodnie od zabiegu, przez 5 dni miałam tylko takie żółtawe plamienia, w 5 dniu krwawienie i ból jak na @ poszlam do lekarza i dał mi antybiotyk, i leki przeciwbólowe
    dali Ci antybiotyk w szpitalu?
    od kilku dni już czysto nie mam plamień
    co do starań to niby mam czekać do września ale pójdę do innego lekarza jeszcze, zresztą pisałam wczoraj o tym w temacie aniołkowe mamy
    ja bym chciała już się starać

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Zakładając że będę mieć regularne cykle teraz to jeśli pójdę do lekarza w 11 dc i zrobi mi usg to pewnie nie wiele będzie mi mógł powiedzieć? Np czy zbliża się owulacja?
    Ja byłam w 14 dc i jest duży dominujący pecherzyk... a bałam się, że coś będzie nie tak, że cykl bezowu będzie a tu taka niespodzianka :) dostaliśmy zielone światełko co do starań :) nie nastawiam się, że będzie odrazu sukces, ale wiara czyni cuda <3
    Ja zawsze powtrzałam mężowi, że nie zależnie ile się doczeka to zależy od gotowości organizmu. Lekarz musi Ci potwierdzić, że masz owu i prawidłowe endometrium. Wczoraj jak byłam u swojej ginekolog to była u niej znajoma z mężem i slicznymi bliźniakami-parka :) aż mi się serce ścisnęło :) okazało się, że oni nie mogli mieć w naturalny sposób dzieci i są to dzieci z in vitro. Zapytałam się jej jaki jest sposób na bliźniaki, ale mam tylko jeden pecherzyk niestety ;) ziolko i gosia spróbujcie u innego, powiedz, że czujesz, że chciałabyś już zacząć.. ja swojej nie powiedziałam tego wprost... chyba z wyrazu mojej twarzy to wyczytała. Powiedziałam jej, że czuje, że to jest ten moment, że natura nie daje już się uciszyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 10:34

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 23 maja 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na wynik histo-pat i na @ na 20.06 mam wizytę u innego lekarza mam nadzieję że może pozwoli wcześniej się starać
    ale z drugiej strony wolałabym się nie nakręcać bo jak jednak zabroni to znów będę miała doła jak wczoraj

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 23 maja 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też czekam jeszcze na wyniki i pójdę z nimi do innej pani doktor ;) chciałabym się starać już, teraz, natychmiast! ale wiem, że jednak chwilkę trzeba odsapnąć, dać czas organizmowi na regenerację. Ale jak którykolwiek z lekarzy da mi zielone światło to biorę męża i przystępujemy do działań ;P

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 23 maja 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zżarło mi posta :(
    ja też jeśli tylko dostanę zielone światło od jakiegokolwiek lekarza to od razu zaczynam starania

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    CLOnówka dzisiaj mija mi 2 tygodnie od zabiegu, przez 5 dni miałam tylko takie żółtawe plamienia, w 5 dniu krwawienie i ból jak na @ poszlam do lekarza i dał mi antybiotyk, i leki przeciwbólowe
    dali Ci antybiotyk w szpitalu?
    od kilku dni już czysto nie mam plamień
    co do starań to niby mam czekać do września ale pójdę do innego lekarza jeszcze, zresztą pisałam wczoraj o tym w temacie aniołkowe mamy
    ja bym chciała już się starać
    nie dostałam antybiotyku, na wypisie jest napisane że po zabiegu zostałam wypisana w stanie dobrym, czekam na wyniki badań histopatologicznych. Gin przed zabiegiem powiedziała że po łyżeczkowaniu miesiączka pojawi się po 4-5tyg i już mogę zacząć starania... dziwne skoro każdy każe odczekać...

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ