X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna121 wrote:
    No dobra w takim razie jade . Może przy takiej becie cos juz zobaczą
    I bardzo dobrze! Boli Cię więc mają Cię zbadać!

  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna a jaką masz betę i który to dzień cyklu?

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • Annika696 Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina to, co Ciebie spotkało jest tak samo niewyobrażalne jak większości z nas. Musisz bardzo mocno wierzyć w to, że będzie dobrze. Ja jestem po dwóch pozamacicznych ciazach - bez jajowodu jednego. I po poronieniu w 12 t.c. Bałam się jak cholera zachodzić w jakąkolwiek ciążę. Teraz, tak jak ty - w sylwestra dowiedziałam się, że jestem w ciąży.... strach jaki odczuwalam i dalej odczuwam się okropny, ale ja i wszyscy wkoło staramy się wierzyć że będzie dobrze choć ciężko się cieszyć w strachu, żeby się obecnej radości nie stracilo.
    Trzymam mocno za Ciebie kciuki. Przebadaj się, słuchaj DOBREGO lekarza, a NA PEWNO będzie wszystko ok :*

    syllwia91, Malina lubią tę wiadomość

  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wracam z Ip. Siedzialam tam 5 h . Jeszcze to do mnie nie dociera ale .. Jest pecherzyk W macicy

    syllwia91, Malina, Kasiek789, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna tak się cieszę, trzymałam za Ciebie mocno kciuki! To fantastyczna wiadomość. Mam nadzieję jutro usłyszeć taką samą, strasznie się boję, że to znowu cp :(

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam na 90 procent przekonana że to Cp. Tak samo mnie bolało jak przy poprzedniej ciazy. Nawet jak palpacyjnie mnie przebadala to bol na tym jajniku jak nigdy . Powiedziała ze to normalne . Ma 4mm . Ważne że jest tam gdzie powinien . Dziękuję za wsparcie . Tobie też się uda 💋❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna121 wrote:
    Ja bylam na 90 procent przekonana że to Cp. Tak samo mnie bolało jak przy poprzedniej ciazy. Nawet jak palpacyjnie mnie przebadala to bol na tym jajniku jak nigdy . Powiedziała ze to normalne . Ma 4mm . Ważne że jest tam gdzie powinien . Dziękuję za wsparcie . Tobie też się uda 💋❤

    Cieszę się, że się udało. Rośnijcie zdrowo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna a nie pisałam że jest ok! Uspokoj się teraz i pamiętaj że my nie możemy nic zmienić! Odpoczywaj i staraj się myśleć tylko pozytywnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annika696 wrote:
    Malina to, co Ciebie spotkało jest tak samo niewyobrażalne jak większości z nas. Musisz bardzo mocno wierzyć w to, że będzie dobrze. Ja jestem po dwóch pozamacicznych ciazach - bez jajowodu jednego. I po poronieniu w 12 t.c. Bałam się jak cholera zachodzić w jakąkolwiek ciążę. Teraz, tak jak ty - w sylwestra dowiedziałam się, że jestem w ciąży.... strach jaki odczuwalam i dalej odczuwam się okropny, ale ja i wszyscy wkoło staramy się wierzyć że będzie dobrze choć ciężko się cieszyć w strachu, żeby się obecnej radości nie stracilo.
    Trzymam mocno za Ciebie kciuki. Przebadaj się, słuchaj DOBREGO lekarza, a NA PEWNO będzie wszystko ok :*

    Trzymam za Was bardzo mocno kciuki! Ja też z jednej strony nie mogę się doczekać ciąży a z drugiej strony okropnie się boję żeby nie przeżyć tego po raz 3... Trzymam za Was mocno kciuki!

  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka byla w szoku że tak szybko od zabiegu zaszlam w ciaze. W sumie zaraz po pierwszej miesiaczce od laparo. Ale bardzo się cieszę i dziękuję wam z całego serca za wsparcie ❤❤ jednak wszystko jest możliwe . . A bylam negatywnie nastawiona na to wszystko . . Nie wiem ile jeszczw Popracuje bo chciałabym ale z deugiej strony sie boje o dzieciaka .. niby praca siedząca no ale..

  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa
    termin sono pewnie wypadnie mi koło 15 kwietnia, jak @ się nie poprzesuwa. Według Flo tereaz ma być 10.03 następna 8.04. Mam dzwonić pierwszego dnia @ w kwietniu żeby ustalić dokładny termin.
    To taka moja wyrocznia. Okaże się czy lewy jajowod jest drożny, gin póki co woli zakładać ze prawy w którym była cp może być uszkodzony. Nie jest to napawające optymizmem. Przy takim scenariuszu nie wiem czy dobrze się stało, że uciekłam spod noża. Zawsze niedrożny jajowod może przechwycić pęcherzyk z lewego jajnika i Deja vu. Nawet nie myślę o tym. Babcia mówiła „nie przyciągają złych myśli”.
    Napisz jak Twoje dzisiejsze USG mam nadzieję, że ponowna laparo nie będzie konieczna. A nie ma szans ze ta „resztka” sama się wchłonie? A może to po prostu błąd labolatorium. Czasami przecież i tak się zdarza. Na pewno będzie dobrze!

    Sylwia91 monitoring cyklu, trzymam mocno kciuki żeby się udało, a pęcherzyk z której strony?

    Martynka, 5h na IP, heh nasze realia, ale to nieistotne, najważniejsze, że maleństwo w swoim miejscu. gratulacje!!! Cieszę się przeogromne!

    Annika 686 gratuluję z całego serducha! Bardzo się cieszę.

    Wasze szczęścia dają nam wszystkim nadzieję, że i nam się uda. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak bardzo martwicie się o swoje ciąże. Strach nie pozwala za bardzo się cieszyć, żeby nie zapeszyć, żeby się znów nie zawieść, rozczarować. Kochane łatwo mi pewnie teraz mówić, ale musicie być silne, wierzyć ze się uda i bardzo tego chcieć. Mówią, że podświadomość to ogromna siła. Ale myślę, że ten strach i troska, większy czy mniejszy, w tym szczęściu, będzie towarzyszył już zawsze. To chyba taka natura Mam. Najpierw szczególnie my, doświadczone przez los, będziemy się martwić o to czy ciąża jest w prawidłowym miejscu, później czy dobrze się rozwija, czy dziecko zdrowe, czy poród przebiegnie dobrze, czy dziecko nie zachoruje, czy w szkole mu pójdzie dobrze, czy szczęśliwie się zakocha, czy dobrze mu w życiu się ułoży itd.

    Trzymam za nas wszystkie kciuki!



    age.png
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna121 wrote:
    Ginka byla w szoku że tak szybko od zabiegu zaszlam w ciaze. W sumie zaraz po pierwszej miesiaczce od laparo. Ale bardzo się cieszę i dziękuję wam z całego serca za wsparcie ❤❤ jednak wszystko jest możliwe . . A bylam negatywnie nastawiona na to wszystko . . Nie wiem ile jeszczw Popracuje bo chciałabym ale z deugiej strony sie boje o dzieciaka .. niby praca siedząca no ale..

    Martynka to jest Twój, Wasz czas. Najważniejsze jesteście Wy - Ty i Twoje Maleństwo. Po co masz się stresować, czy męczyć. Praca to teraz dalszy plan. Bądź dobrej myśli i dużo odpoczywaj.
    Bardzo się cieszę, że Wam się udało :)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina z prawej strony. Jutro mam monitoring czy pękł pęcherzyk. Powinien według gin dzisiaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 15:06

  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 6 marca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia91 Prawa strona to dobrze się składa, trzymam kciuki. Oby Wam się udało :)

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też 3mam kciuki za was wszystkie . W koncu musi być dobrze . ❤ mi już całe szczęście troche przechodzi ten bok A już czuje podbrzusze... To o wiele lepsze jak dopieprzanie tylko po jednej stronie . 😐 21go marca mam kolejną wizytę , ginka mówiła że wtedy powinno byc juz tętno i zarodek .. 🙂

    syllwia91, Malina lubią tę wiadomość

  • Annika696 Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia91 i Malina serdecznie dziękuję, również trzymam za Was kciuki i musi być tylko dobrze ;)

    Martyna212 ja nie zrezygnowałam z pracy jak udało mi się zajsc w pierwszą prawidłowa ciążę.. żałuję. Uważam, że w ciąży po przejściach powinno się przez pierwszy trymestr posiedzieć w domu i wyciszyć. Mimo, że praca siedząca zawsze jest stres, który nie jest wskazany. Jednak pozytywne podejście i podświadomość też robią cuda! Wiem, że jest trudno być dobrej myśli (przechodzę przez to aktualnie i boję się cholernie każdej wizyty) ale wmawiam sobie, że na pewno jest dobrze i idziemy razem do przodu.

    Trzymam mocno kciuki :)

    Malina lubi tę wiadomość

  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ,racja . Do kolejnej wizyty teraz będzie się mega ciagnelo no ale trudno.. wczesniej tez nie ma po co iść do tego lekarza .

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZiewczyny ja po wizycie u gina. Mimo tego, że beta urosła to póki co druga laparoskopia nie jest potrzebna bo jajowody wyglądają w porządku, nawet owulka była tylko zaburzona tymi hormonami ciążowymi, także do 2 tygodni powinna przyjść miesiączka i wracamy do gry :)

    syllwia91, Malina lubią tę wiadomość

  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🤗 super! Wiedziałam, że będzie dobrze. Niecierpliwa to Twoja pierwsza ciąża?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina wrote:
    🤗 super! Wiedziałam, że będzie dobrze. Niecierpliwa to Twoja pierwsza ciąża?

    Tak pierwsza. Udało się bardzo szybko zajść, no ale niestety wyszło jak wyszło.
    A wydaje mi się, że najlepszą metodą, żeby wyjść na prostą jest właśnie zdrowa ciąża

    syllwia91 lubi tę wiadomość

‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ