X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    O i moje całe dobre nastawienie szlag trafił... Mam 18 dc. W poniedziałek byłam na monitoringu pęcherzyk miał 17 mm dzisiaj 16 i dalej jest. Nie pękł.... A moje temperatury pokazuje że owu się odbyła w poniedziałek.... Jak to zinterpretować? A i jeszcze przeszłam w 2 fazę cyklu bo coś tam mam....

    Pęcherzyk się zmniejsza to moze za chwile pęknie. Może dłuższy cykl.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    O i moje całe dobre nastawienie szlag trafił... Mam 18 dc. W poniedziałek byłam na monitoringu pęcherzyk miał 17 mm dzisiaj 16 i dalej jest. Nie pękł.... A moje temperatury pokazuje że owu się odbyła w poniedziałek.... Jak to zinterpretować? A i jeszcze przeszłam w 2 fazę cyklu bo coś tam mam....

    Sylwia pokaż wykres pogdybamy :)
    U mnie w tym miesiacu nie pękł więc kontrola czy się wchłonie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mam pokazać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    A jak mam pokazać?
    A gdzie prowadzisz wykres temperatur?
    Na forum staraniowym wrzucamy zawsze na strone https://naforum.zapodaj.net
    Dajesz zdjecie wybierasz najwieksza rozdzielczość a potem kopiujesz 3 link:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9b95cd566ed6.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać? Tu na stronie prowadzę i w aplikacji innej jeszcze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Sylwia pokaż wykres pogdybamy :)
    U mnie w tym miesiacu nie pękł więc kontrola czy się wchłonie
    A mi nic nie mówiła że kontrola czy się wchlonie ale w poniedziałek idę do mojego gin prowadzącego to zrobi usg i sprawdzi. Powiedziała jedynie ze owulacji nie było i przeszłam w 2 fazę

  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 9 marca 2019, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej w ogole nie monitorować tej owulacji ?? Tylko starać się I mniej stresowac tym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna121 wrote:
    A nie lepiej w ogole nie monitorować tej owulacji ?? Tylko starać się I mniej stresowac tym?

    Ja nigdy nie miałam. A staram się już dosyć długo i jeśli nie mam owulacji? To bez sensu się starać kolejny rok dwa i brać leki nie mając owulacji?

  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 9 marca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałam gdzies niedoczytac, że w ogole nie masz owulacji . Eh.. Jak nie urok to sraczka . Moja przyjaciółka ma termin na 24 teraz ,tez jest w ciazy i tez miala problemu z owulacja . Miała stymulowanie ,jakies leki , monitoring .. poszla do gina I się okazało że rzekomo pecherzyk nie pękł I owulacji nie było . W terminie miesiaczki nie dostała I myślała że po prostu to jakies zaburzenia hormonalne . Nic z tym nie robiła ,A po dwóch tygodniach niecałych zrobila test i od razu pozytywny . Oni się na na nic nie nastawiiali juz . 5 dni później lekarz prywatnie umówiony I sie okazalo ze jest pecherzyk W macicy juz z żółtkiem . Ja nie wiem ,ciezko jest chyba o dobrego lekarza . Ja już im nie ufam . Wszystko na odpierdziel. Jak mialam te pierwsze usg zanim zobaczyli pecherzyk .. usg od niechcenia ,nic nie mówili .. Musiałam o wszystko pytac . . A pojechałam z bólami . Mialam szczęście że teraz na dyżurze trafiłam na na prawde ogarnięta ginka. Nie wiem czy to zależy od sprzętu , lekarzy czy co .. W każdym razie dziewczyna w szoku że zaszła w ciążę ( oczywiscie zmieniła lekarza)i jest ok

  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 9 marca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żadnych badań nie robiłam przed kolejnym zajściem w ciążę . A chciałam . Pojechalam zdjąć szwy do poradni Patologi Ciazy , do lekarki ktora w sumie znała ta cała sytuacja bo też w Cp mialam u niej wizyty a potem byla przy mnie w szpitalu . Powiedziała ze zadnych badan tylko sie starać intensywnie chociaz to I tak dla mnie dziwne bylo . Nie dość że jeden jajowod , to bylam pewna że owulacji pewnie przez długi czas nie będę mieć nie wspominając już o miesiaczce . Nie wiem czy oni mi wtedy podczas zabiegu sprawidzili ten jajowod czy drozny czy nie . Nie mam pojęcia . Niczego się nie dowiedziałam. Ciężko mi nawet o dobrego lekarza . Jeszcze żadnego nie wybrałam . Mam tylko jakies usg 12go A potem 21 w poradni patologi ,z tym ze nie bede tam ciazy prowadzić bo mam za daleko by dojechac . Ja nie wiem co Ci powiedzieć Bo nie mam na ten temat zielonego pojęcia 😐 nie miałam problemów raczej z owulacja . Też się martwię bo wszystko jeszcze przede mną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia sorki, że dopiero odpisuje, no niestety cykle bezowulacyjne też się zdarzają.
    Moim zdaniem warto następny cykl sprawdzic.

    U mnie ta teraz przyblokowana owulacja byla z lewego jajnika, czyli z tej strony co cp, więc chce sprawdzić, czy jest ona naprzemienna czy ten lewy jest jednak dominujący.

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wyniki.
    Prolaktyna 18 a była 35
    Progesteron 10.2 (22dc)
    Toksoplazmoza ujemna jedna i druga...
    Kortyzol 14
    Wit b12 440
    Wit D 25oh 16.6
    PC ana nie ma wyniku jeszcze

    Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Mam już wyniki.
    Prolaktyna 18 a była 35
    Progesteron 10.2 (22dc)
    Toksoplazmoza ujemna jedna i druga...
    Kortyzol 14
    Wit b12 440
    Wit D 25oh 16.6
    PC ana nie ma wyniku jeszcze

    Co myślicie?

    Prolaktyna ok :) z tokso się cieszę :) , prog trochę niski, ale jeśli był cykl bezowulacyjny to nie ma co się dziwić.
    Na reszcie się nie znam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Prolaktyna ok :) z tokso się cieszę :) , prog trochę niski, ale jeśli był cykl bezowulacyjny to nie ma co się dziwić.
    Na reszcie się nie znam.

    Może powinnam brać coś na progesteron. Muszę go dopytać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Może powinnam brać coś na progesteron. Muszę go dopytać

    sylwia tak w ogóle to zapraszam na nasze forum staraniowe, świetna grupa wsparcia, co miesiąc zmieniamy w zależności od testowania:) obecny temat to marzec-miesiąc dwóch kreseczek

    tam są mistrzynie od analizy wyników:)

    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/marzec-miesiac-dwoch-kreseczek,17586,112.html?sd=1

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    sylwia tak w ogóle to zapraszam na nasze forum staraniowe, świetna grupa wsparcia, co miesiąc zmieniamy w zależności od testowania:) obecny temat to marzec-miesiąc dwóch kreseczek

    tam są mistrzynie od analizy wyników:)

    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/marzec-miesiac-dwoch-kreseczek,17586,112.html?sd=1
    Ooo to muszę wejść :)

  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , nie zaglądałam tutaj dawno . Trochę mi sie na głowę zwalilo ale mialam dac znac co i jak . . Szkoda że zdjęcia nie można wrzucić . Bylam na takim prawidzimy usg hehe . Juz na normalnej wizycie , jest pecherzyk zoltkowy I zarodek . Początkowo lekarz nie widział zarodka I powiedzial ze tak moze jeszcze byc ni ciaza odpowiada 6 tygodni ,na szczęście znalazł dzidzisia . Tak to zmierzyl ze tylko kreche tam widze 😅 miedzy 0.34 cm. 💗💗

    Malina, syllwia91, Niecierpliwa... lubią tę wiadomość

  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzy * sorki ale słownik przeinacza . Dostałam skierowanie na badania . Jutro idę to porobić

  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 14 marca 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna cudowna wiadomość🥰

    age.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ