X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam. Kontrole standardowe tylko spadku bety. Żadnych innych badan zaden z lekarzy mi nie proponowal (bylam u dwoch ginow plus dwoch roznych w szpitalu)

    Pytalam czy cos robic, kazda osoba mowila ze nie ma takiej potrzeby. to wysokie TSH wyszlo przy zwyklych corocznych badaniach kontrolnych

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszym poronieniu lekarz zlecil mi toksoplazmoze cytomegalia wit D a po cp juz mialam wiecej badan

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 19:34

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie poronilam i moze dlatego nikt mi nic nie kazal robic

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja rowniez 2 przypadek nie poronilam a mialam badania.
    Nie mam pewnosci czy 1 tez nie byla cp ale lekarz mi zakazal sie starac do 3 miesiecy o dziecko i jeszcze przepisal mi tabletki. Rozmawialam tez z moja dobra lekarka to zaleca sie odpoczynek pol roku mam nadzieje ze u Ciebie bedzie wszystko w porzadku i bedziesz pracowac do 9 moesiaca:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 19:49

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale pierwszy poronilas wiec mialas inna historie niz ja

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • netka90 Ekspertka
    Postów: 166 107

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 wrote:
    Dziewczyny nie mam czasu nadrobic wszystkiego bo sie do lekarza szykuje ale przybywam z informacja i wynikami:
    beta (14 dpo) 573,6 (poprzednio 20spo byla 680 wiec ja jestem coraz lepszej mysli :))
    progesteron 21,84
    TSh 2,855 (we wtorek mialam 3,2 ale w innym labie)


    No super, progesteron też ładny. Będzie dobrze :)

    eikt3e3k8kc2vpya.png
    (*) 01.2016 9 tc- cp
    07.05.2017- II kreski <3
    18.05.2017 fasolka ns USG <3
    01.06.2017 bijące <3
    Matko Boża, miej nas w opiece.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mnie się wydaje, że jak przydarzyła się co raz, i kobietą właściwie zaszła w ciążę od razu, to żaden ciekawy przypadek, żeby badania robić.
    Ja bym chciała ten wymaz zrobić, bo teraz mi się przypomniało strasznie mnie swędziało przed ciążą (często miałam uczulenie na różne chemie, ale tutaj długo to trwało). A nie mówiłam gin. Może to jednak moja wina ta cp! :'(:'(:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia masz dwa wyjscia mozesz to zostawic i probowac dalej az sie uda mozesz wykonac badania musisz sie liczyc z kosztami i podjac leczenie. Ja sie badalam jedyne czego nie robilam to mutacji i zastanawiam sie nad nimi jeszcze. Przynajmniej wiem na czym stoje i co mam robic mam teraz bardzo dobrego lekarza. Wiesz ja rowniez mialam swedzenie w ciazy taki swiad mi sie zaczal jakby uczulenie i czulam jakby moj organizm odrzucal zarodek i tak wlasnie jest mam mocne przeciwciala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 20:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wizytę w tą sobotę, zobaczymy podejście lekarza, bo znalazłam go na portalach, że jest dobry (Boramed Warszawa). Jak oleje, to mam zapisaną wizytę na 29 maja do ginekologa, który dał mi skierowanie do szpitala, bo wykrył cp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak czyli Twój organizm traktuje ciążę, jak -przepraszam za wyrażenie-wroga?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak moje przeciwciala wyrzucaja zarodek sa to problemy autoimmunologiczne duzo kobiet je ma a nawet nie wie o tym ja nie wiem czy uda mi sie donosic ciaze ale wiem ze musze sie przygotowac organizm, nie chce sie z tym spieszyc podobnie jak Ty przezylam to bardzo, lezalam dlugo w szpitalu dlugo w domu do teraz mam dolegliwosci bolowe mysle ze to moga byc zrosty . Ja do wizyty sie zawsze przygotowuje zadaje duzo pytan ktore sobie wczesniej przygotowuje na kartce dzieki temu uniknelam nieszczescia dziewczyny miejcie oczy szeroko otwarte ja trafilam na lekarza konowala przeczucie mialam i tego samego dnia poszlam do innego nast dnia bylam pod dobra opieka lekarzy kiedy dostalam krwotoku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 22:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak a jakie badania robiłaś? Że Ci wyszedł ten problem z przeciwciałmi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robilam badania na immunofenotyp ale potrm musi jakos lekarz zobaczyc te wyniki bo Ty z tego nic noe bedziesz wiedziala ja musialam je zrobic je do miesiaca czasu bo potem ta wartosc sie zmienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to u mnie już za późno. A robiłaś badania na NFZ czy prywatnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko robie prywatnie do lekarza tez chodze prywatnie nie bawie sie w nfz sama pracuje w sluzbie zdrowia i niestety lepsza opieka jest prywatna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do kekarza rodxinnego chodze na nfz jedynie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak ja też chodzę prywatnie. Póki co stać mnie i nie mam ochoty czekać po kilka miesięcy do specjalisty.

    A drogie są takie badania?

    Mnie dziś coś ciągnie tam gdzie był jajowód. Nie wiem czemu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 10:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja placilam 300 zl albo 400 ? ale wiem ze kolezanki robily tez mutacje to koszt 400 zl chyba w katowicach mozna zamowic nawet do domu to nie chodzi o to czy mnie stac ja nie mam tyle kasy na te badania ale zalezy mi na dziecku zdrowym. Mnie wczoraj kulo w pracy w prawym jajowodzie jestem tydz przed okresem i musialam tabletki wziasc najbardziej wlasnie kluje jak siedze:/
    Jesli chodxi o badania moje to robilam ich sporo oprocz immunofenotypu robilam tsh ft3 ft4 anty tg anty tpo wit D progesteron prolaktyna chlamydia toksoplazmoza cytomegalia ana 1 ana 2 ana 3 koagulacja . musialabym zajrzec bo nie pamietam wszystkich a na nfz przeswietlilam sobie tarczyce watrobe sledzione wszystko w sumie i teraz ide do naczyniowca nfz termin na wrzesien 2018 to stwierdzilam ze prywatnie pojde wyszla mi poszerzona zyla szyjna zobaczymy co mi powie.
    Mojego meza zbadalam pod katem zawartosci cynku chcialam tez zbadac mu wit e ale u mnie w labo nie maja cynk wyszedl w normie ale niski cxyli jyz swieci sie lampka zeby suplementy wdrozyc wazny tez selen jest.
    Ciagnie Cie bo sa albo zrosty albo owulacja. planuje isc w czerwcu zobaczyc z ktorego jajowodu bedzie owulacja wiec to nie jest tak ze biernie bede czekac musze obserwowac swoj organizm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 10:44

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 16 maja 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj będzie mój trzeci dzień z plastrami borowinowymi, powiem wam, że faktycznie czuję bardziej brzuch, wczoraj mnie normalnie bolał jak na @.

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi opisz o tych lastrach kiedy zaczelas stosowac jestes po laparoskopii jak tak to ile ja tez cxuje ze mam zrosty. gdzie je kupilas? Pytalam sie to koszt ok 10 zl sa w zielarskim tylko nie wiem kiedy zaczac jestem 2 miesiac po laparoskopii

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ