X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 14 maja 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja zrobiłam badania i wszystko oki ale prolaktyna 37,15 .... jestem załamana :/

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 14 maja 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 wrote:
    juz zapisałam sie do gin na czwartek - najwzyej odwolam jak przyrost bedzie dobry (choc ostatnio mialam tez dobry 680 a potem 1080 wiec niby w normach) i na 100% pojde jak tylko bedzie w okolichac 1000 zeby sprawdzila czy wszystko jest tam gdzie potrzeba.

    Juz zaraz sie na bete zapisuje na jutro - lepiej zorbic sama bete czy totakl HCG? kosztuja tyle sampo wiec mysle jaka jest roznica


    jesli sie wszystko uklada jak w ostatnich 5 miesiacach czyli ksiazkowo raz lewy raz prawy to w tym cyklu powinnam byla miec z prawego czyli tego z jajowodem. Ale ze bylam na wizycie jakos w 8 dc aby sprawdzic czy polip sam zniknal 9 nie zniknal i juz mam date na wyciecie ale bede musiala (mam nadzieje) odwolac) to potem juz nie szlam, nie chcialam sie nakrecac monitoringiem, nie mialam az takiego "musi sie natychmiast udac" wiec nie nakrecalam sie na monitoring... ostnie 4 cykle wiem gdzie owu byla bo akurat tak wychodzilo ze akurat tak kontrole po cp mialam ze przy okajzi ginka spojrzala.


    najbardziej to sie chyba teraz denerwuje tym ze mezowi nie powiedzialam.. przez tel nei powiem (zreszta nie odbiera) a jak wroci do domu to przywiezie tescia.. juz sobie wymyslilam ze zabieram go na spacer jak tylko przyjedzie. Na penwo domysli sie zanim wyjdziemy z mieskzania ale nie chce jeszcz enikomu dalej mowic...


    i tak mi glupio - na forum "obcym" osobom pisze a maz nie wie

    Wydaje mi sie,ze lepiej zrobic beta hcg!!!koniecznie daj znac jaki wynik!!ale test ma ladne dwie kreski wiec mysle,ze wszystko ok:))
    Odnosnie mowienia mezowi to ja bym poczekala i powiedziala osobiscie:))
    Jednak fajnie widac mine!!!
    Spacer to swietny pomysl!!!!
    Trzymam kciuki!!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 14 maja 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje kochana i tak jak mowi Madzik powiedziec mezowi osobiscie

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • netka90 Ekspertka
    Postów: 166 107

    Wysłany: 14 maja 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 gratuluję! :) widzę że Twój cykl też rozpoczął się 12 kwietnia jak u mnie :) tylko ja miałam ovu ok. 14dc i też w czwartek mam wizytę u gina :) Mi na poczatku wychodził bladzioch, od,czwartku nie robiłam testów a dziś ładna kreska. We wtorek ide jeszcze na bete dla swojego spokoju. Trzymam kciuki. Mimo stresu ktorego nie da się do końca opanowac, trzeba myśleć pozytywnie.

    eikt3e3k8kc2vpya.png
    (*) 01.2016 9 tc- cp
    07.05.2017- II kreski <3
    18.05.2017 fasolka ns USG <3
    01.06.2017 bijące <3
    Matko Boża, miej nas w opiece.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w ogóle w badaniach histopatologicznych po cp piszą coś konkretnego? Jutro jadę po wyniki. A 20 maja idę do ginekologa, zapytam czy można już współżyć. Choć się boję. Nawet tampona użyć!

    Dziewczyny Netka i KO1 trzymajcie się! Trzeba przede wszystkim wierzyć że będzie dobrze! Trzymam kciuki!

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 14 maja 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K gratuluję kochana i trzymam kciuki <3

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • agula1512 Przyjaciółka
    Postów: 112 97

    Wysłany: 14 maja 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka i K01 ogromne gratulacje. Trzymam mocno kciuki żeby fasolki były tam gdzie trzeba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 22:21

    qb3c20mm950timep.png

    9.02.2018 - synek :)
    Aniołek 02.2017 - 03.2017 cp - usunięcie jajowodu
  • agula1512 Przyjaciółka
    Postów: 112 97

    Wysłany: 15 maja 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia ja w histo miałam napisane że Ciąża miała 2cm w odcinku cieśni i ze pobrali 3 odcinki jajowodu. Jeśli chodzi o współżycie to ja już tydzień po laparo

    qb3c20mm950timep.png

    9.02.2018 - synek :)
    Aniołek 02.2017 - 03.2017 cp - usunięcie jajowodu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula1512 ja miałam laparotomię. Więc stąd obawa. Czyli w tych wynikach to nic konkretnego nie ma. W sumie to tylko badanie pod kątem tego, czy nie było komórek nowotworowych.

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 15 maja 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie chcę się cieszyć ale w sumie ejstem spokojniejsza niż ostatnio - może to dobry znak.

    Krew oddana na bete, tsh i progesteron - po poludniu wyniki

    dzis ide do lekarki pierwszego konaktu z wynikami krwi z 9.05 (strasznie mi tsh skoczylo (z 1,6 w zeszlym roku do 3,2 ;/) zobaczymy co powie... a na czwartek zapisalam sie do ginki - choc jesli beta nie bedzie ponad 100 a progesteron bedzie dobry to nie pojde i przesune na przyszly tydzien pewnie


    Poczekałam na męża - ochrzaniłam go z góry na dół bo caly dzien dodzwonić się nie mogłam i panikowałam na forum zamiast męzowi w rękaw ;p

    ja planowałam isć sama z mężem na spacer ale teść też sie wybrał... no to siłą rzeczy musiałam M. zaciągnąc cichaczem do sypialni i pokazac mu testy przed spacerem - ucieszył siechociaż on teskty o mojej ciaży to już miał kilka dni temu ;p

    ale na mój tekst "to teraz już wiesz czemu panikowałam??" odpowiedzial "bo jeden taki niewyraźny??"... no nie.. bo pozytywne a ja nie byłam zupełnie na to gotowa ;p

    Mam andzieje ze tesc sie nie przyczepize piwa z nimi w knajpce nie wypilam - M. poszedl ponajkies bezalkoholowe a kelnerka przyniosla herbate (bo piwa nie mieli) z ekstem ze herbatka - piwo bezalkoholowe.... mam nadzieje ze tesc nie zwrocil uwagi bo jeszcze nie chce nikomu nic mowic...






    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 15 maja 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie chcę się cieszyć ale w sumie ejstem spokojniejsza niż ostatnio - może to dobry znak.

    Krew oddana na bete, tsh i progesteron - po poludniu wyniki

    dzis ide do lekarki pierwszego konaktu z wynikami krwi z 9.05 (strasznie mi tsh skoczylo (z 1,6 w zeszlym roku do 3,2 ;/) zobaczymy co powie... a na czwartek zapisalam sie do ginki - choc jesli beta nie bedzie ponad 100 a progesteron bedzie dobry to nie pojde i przesune na przyszly tydzien pewnie


    Poczekałam na męża - ochrzaniłam go z góry na dół bo caly dzien dodzwonić się nie mogłam i panikowałam na forum zamiast męzowi w rękaw ;p

    ja planowałam isć sama z mężem na spacer ale teść też sie wybrał... no to siłą rzeczy musiałam M. zaciągnąc cichaczem do sypialni i pokazac mu testy przed spacerem - ucieszył siechociaż on teskty o mojej ciaży to już miał kilka dni temu ;p

    ale na mój tekst "to teraz już wiesz czemu panikowałam??" odpowiedzial "bo jeden taki niewyraźny??"... no nie.. bo pozytywne a ja nie byłam zupełnie na to gotowa ;p

    Mam andzieje ze tesc sie nie przyczepize piwa z nimi w knajpce nie wypilam - M. poszedl ponajkies bezalkoholowe a kelnerka przyniosla herbate (bo piwa nie mieli) z ekstem ze herbatka - piwo bezalkoholowe.... mam nadzieje ze tesc nie zwrocil uwagi bo jeszcze nie chce nikomu nic mowic...






    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 ojej ale Ty szybciutko zaszłaś ponownie w ciążę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 10:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja we czwartek wracam do pracy. Mąż pojechał w delegację, aż się rano popłakałam za Nim. Tak bardzo mi brakuje Go po tym wszystkim co Nas spotkało. Ale już niedługo.
    Od dziś idę na dietę z dietetyczką, bo przytyłam bardzo. Szok 7 kg!!! Ale zajadałam doła.:'(

    Co z tym forum? Nie dodaje mi całego posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 10:38

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 15 maja 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    K01 ojej ale Ty szybciutko zaszłaś ponownie w ciążę

    się dzis do M. smiałam, ze my to do robienia dzieci się nadajemy ;p obie ciaze w 1cs - zobaczymy jak bedzie z utrzymaniem


    Ja tez przytylam w ziemie choc nie zajadałam doła - no ale cóż, lubie jesc :D

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny Netka i KO1 gratuluje Wam i bardzo sie ciesze bede mocno trzymac za Was kciuki myslcie pozytywnie oraz oszczedzajcie sie jak najwiecej relaksu zero sprzatania! Magdzia moj maz tez pojechal ale do wojska bo go wezwali ale za 5 dni wraca czasami takie wyjazdy sa dobre jest okazja zeby potesknic za soba. Ja rowniez przytylam ale jest to spowodowane tabletkami jeszcze jedno opakowanie i koncze z tym juz nie moge sie doczekac aby znowu wrocic do swojej wagi przed ciazami wazylam 57 kg a teraz wazylam sie i uwaga 67 jest to dla mnie bardzo uciazliwe bo moje ciuchy nie pasuja na mnie a teraz nie mam na to kasy chcemy z mezem troszke zaoszczedzic oczywiscie nie na jedzieniu jem ostatnio duzo warzyw i owocow:) owoce tez powoduja ze sie tyje niestety:/.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 my z Mężem też za pierwszym podejściem. Bo wcześniej się nie staraliśmy i dzieci jeszcze nie mamy.
    Pisz jak się czujesz i w ogóle jak przebiega ciąża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak tylko my z Mężem już tak od 6 lat - delegacje, bo mamy taki sam zawód - nadzór budowlany. I po prostu mamy oboje dość.
    Przydałoby Nam się trochę osiąść.

    Co do wagi to ja muszę ciągle się pilnować, bo mam problemy z wagą. To znaczy mam kilka kilo za dużo. Na 15:45 mam wizytę.

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 15 maja 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    K01 my z Mężem też za pierwszym podejściem. Bo wcześniej się nie staraliśmy i dzieci jeszcze nie mamy.
    Pisz jak się czujesz i w ogóle jak przebiega ciąża.

    na razie jeszcze nie wierze ze to ciaza.

    ogolnie jest ok - lekko czasem cos zaboli ale to takie "rozciaganie" wiec chyba ok.

    Martwie sie bo mi ostatnio wyszlo abrdzo wysokie TSH dlatego tez dzis powtarzalam w innym labo.

    jedynie co to mam "uderzenia goraca" i jestem wrazliwa na zapachy troche, znaczy kreca mnie w nosie, kaszle itp a moj szef pali w gabinecie ;/ juz mu dzis drzwi zamykam ale jak sie okaze ze jest ok z dzieckiem to powiem mu aby sie ograniczyl lub cos innego wymyslil ;p

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KO1 to nie fajnie ze pali idz do rodzinnego jak nie chcesz gina i idz na l4 nie bedziesz sie musiala tlumaczyc i odpoczniesz ja niestety zaszlam tez praktycznie po porobieniu od razu w ciaze niestety byla to cp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KO1 a przepraszam, że spytam bo pewnie pisałaś kiedy masz wizytę u ginekologa?
    Tylko na razie się nie zamartwiaj!
    A palenie w pokoju to jest przegięcie!

    Ja biorę leki na tarczycę, bo nie mam jednego płata. Chodziłam z tzw.przeze mnie gulą kilka lat aż urosła do prawie 4 cm. No i lekarz kazał wyciąć, okazało się, że nowotwór. I jak poszłam do endokrynologa kazał brać leki jak chcemy się starać. A więc u Nas przygotowania do starania trwały pół roku. :Po


‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ