X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak (z tym, że mnie stać nie chciałam się tutaj popisywać, że mam kasę, tylko wiele par nie ma pieniędzy i niestety czeka na NFZ).

    Owulacja nie, bo okres mi się właśnie skończył. Owulację chyba miałam, bo śluz na to wskazywał.

    Ojej a ja to nawet nie wiem jakie badania porobić. TSH badam często, bo muszę. AntyTG i AntyTPo robiłam. USG piersi i szyi też. Morfologię robię przy okazji i tyle. Wit.D jak badałam mam niedobór.
    Męża muszę wysłać na badania krwi (lekarz mówił o badaniach nasienia, więc pewnie też pójdzie, nie robi problemów).

    Muszę poczytać o tej borowinie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia moj lekarz 1 tez kierowal meza na badanie nasienia jednak zmienilam lekarza i on powiedzial ze nie ma takiej potrzeby zeby meczyc meza skoro wiemy co mi dolega. Ja zamiast badania nasienia zrobilam cynk bo wlasnie on swiadczy o jakosci powiem szczerze ze sama musisz duzo czytac i wiedziec czesro sami lekarze nie wiedza o pewnych rzeczach nie raz sie przekonalam my myslimy ze powinni wszystko wiedziec a to nie prawda czasami wiecej kobiety z forum Ci pomoga niz lekarze.... Bardzo wierze w leczenie naturalnymi sposobami zdrowa zywmosc ziololecznictwo i te te plastry borowinowe nie eiem czemu ale czuje ze te problemy ktore teraz mamy sa zwiazane wlasnie z tym zatruwaniem wszystkiego:/ ekonomia rzadzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem zdania, że przez to co się dzieje że środowiskiem, jedzenie chemia ludzie płacą zdrowiem. Ale sami jesteśmy temu winni. Niestety.

    Muszę o tym cynku poczytać.

    Co do lekarzy - moje zaufanie jest minimalne​. Muszę zacząć więcej czytać.

    Zaczęłam dietę, mam do zrzucenia 9kg:-\ wstyd!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdziu odzywiaj sie zdrowo ale nie odchudzaj sie ja 10 kg przytylam z 57 waze 67 w sumie to nie panikuje na spokojnie wszystko biore.

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 16 maja 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    czarnaiwi opisz o tych lastrach kiedy zaczelas stosowac jestes po laparoskopii jak tak to ile ja tez cxuje ze mam zrosty. gdzie je kupilas? Pytalam sie to koszt ok 10 zl sa w zielarskim tylko nie wiem kiedy zaczac jestem 2 miesiac po laparoskopii
    ja kupiłam w aptece internetowej, za 10 plastrów (opakowanie ma ich 5) zapłaciłam coś kolo 23 zł.

    powinno się stosować w pierwszej fazie cyklu (najlepiej zaraz po skonczonej @, przez ok 10 dni i przed spaniem).

    dodatkowo piję mieszankę nr 1 Ojca Klimuszki i powiem, że często czuję jajnik z tej "pozamacicznej" stony (przed plastrami i ziołami nie czułam tak mocno i często).wierzę, że to coś pomoże..

    moja ciąża pozamaciczna była leczone metrotreksatem-plastry zaczęłam stosować po pierwszej prawdziwej @

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ważę już 71kg (mam 170cm). Najlepiej się czuję z wagą 62. Chodzę do dietetyka u którego się już odchudzałam. U mnie problemem jest to, że uwielbiam słodycze i jem nieregularnie.

    A tę mieszankę ojca klimuszki to można kupić gotową?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije O. Sroki ale potem wlasnie zamierzam pic O.Klimuszki ja swoje sama mieszalam. Mam pytanie o te plastry jak dlugo je trzymasz rozumiem ze przyklejasz je w okolicach jajowodu nie widzialam ich jeszcze dlatego pytam.

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszankę można kupić gotową, ale taniej wychodzi kupić osobno i wymieszać :)

    plastry najpierw trzeba wrzucić do gorącej wody na ok 15 minut , odwija się z folii potem ciepłe kładę na całe podbrzusze (te plastry są dość spore wymiary 19x30 cm).

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • netka90 Ekspertka
    Postów: 166 107

    Wysłany: 16 maja 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta z dziś 3911, progesteron 42,22

    Paulina_2603, ja1986, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    eikt3e3k8kc2vpya.png
    (*) 01.2016 9 tc- cp
    07.05.2017- II kreski <3
    18.05.2017 fasolka ns USG <3
    01.06.2017 bijące <3
    Matko Boża, miej nas w opiece.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka super!!! Ale urosła beta! :) Kiedy idziesz na USG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 16:36

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 16 maja 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka po prostu super!! Cieszę się bardzo :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • netka90 Ekspertka
    Postów: 166 107

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Netka super!!! Ale urosła beta! :) Kiedy idziesz na USG?

    W czwartek mam wizytę :)
    Nie umiem się jeszcze chyba cieszyć tak do końca. Dopóki nie zobaczę maluszka na USG i lekarz mi nie powie że wszystko ok to będę miała w sobie obawę. W sumie chyba do końca ciąży się ma obawę ;p
    Ale trochę się uspokoiłam. Mam wrażenie że to do mnie nadal nie dociera :) Pomijając jakieś drobne ciągnięcia w podbrzuszu i lekko wrażliwe piersi, czuję się tak dobrze, że chwilami zapominam o tym, że jestem w ciąży :) I oby mnie ominęły te wszystkie nieprzyjemne dolegliwości.

    eikt3e3k8kc2vpya.png
    (*) 01.2016 9 tc- cp
    07.05.2017- II kreski <3
    18.05.2017 fasolka ns USG <3
    01.06.2017 bijące <3
    Matko Boża, miej nas w opiece.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka super w czwartek czekamy na info;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiście trzymamy Netko kciuki!!! :)
    Nie napiszę, żebyś się nie martwiła, bo ciężko jest tego nie robić. Ale pamiętaj, że stres to też nie jest przyjaciel. Daj znać, jak będziesz po wizycie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KO1 Ty też masz we czwartek wizytę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zła. 28 kwietnia powinnam mieć wyniki histopatologiczne i co? Nie ma do tej pory. Mam wrażenie, że ich nie dostanę. Świetnie!:-\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta wolno spada :( Myślałam, że już będzie zero, a przez tydzień spadła minimalnie. Umówiłam się na sobotę do gina na USG.
    Dziewczyny, myślicie, że jak teraz dostanę miesiączkę to beta zacznie szybciej spadać?

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    netka90 wrote:
    Dziewczyny, beta z dziś 3911, progesteron 42,22

    super :)

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • netka90 Ekspertka
    Postów: 166 107

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 powtarzalas dziś betę?

    eikt3e3k8kc2vpya.png
    (*) 01.2016 9 tc- cp
    07.05.2017- II kreski <3
    18.05.2017 fasolka ns USG <3
    01.06.2017 bijące <3
    Matko Boża, miej nas w opiece.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czaro powinna, bo organizm się będzie oczyszczał. Ale po USG będzie jasne wszystko.
    Też mam wizytę w sobotę. Bo muszę USG zrobić (a jestem też i po miesiączce). Chyba już coś powie na temat starań.

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ