X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziu w google wpisujesz znany lekarz tam wpisujesz miejscowosc i Ci wyskakuje mozesz poczytac opinie

    Netka dziekuje Ci ze jestes obecna i sie udzielasz maluszek niech zdrowo rosnie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 22:04

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    No wiem. Tylko ja co do lekarzy, to żadnemu nie ufam.
    Pójdę jeszcze do tego, co chodziłam i jak nic nie wniesie nowego, to po prostu weźmiemy się do pracy.
    Do nowego poszłam że względu na to, że pracuje również w szpitalu, w którym byłam - tzw.Starynkiewicza (zastanawiałam się czy tam nie rodzić...jak kiedyś się uda).
    Czy na forum jest jakiś ranking szpitali??
    Tylko nie starynkiewicza!!!!
    Odeslali mnie do domu:((a tydzien potem pekl mi jajowod:(((
    Nigdy wiecej do nich nie pojde!!!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netko to dobrze, że aż tak Fasolka Cię nie męczy:-) i odzywaj się tak często, jak możesz.
    Mężowi tłumaczyłam a ten się boi. A akurat był pęcherzyk, wcześniej jakoś bo cykl mam 30 dni. Ale po ptokach już ten cykl (mąż w delegacji).

    Zosiak wiem, wiem właśnie tak znalazłam tych dwóch lekarzy. Ten co do Niego poszłam, to na którejś z tego typu stron miał najwyższy poziom zaufania.

    Madzik no co Ty??? Powiem Ci, że mnie odesłali do domu ale kazali przyjść na drugi dzień betę zbadać. Wsiadłam na fotel, już była inna doktor starsza i od razu, żeby koniecznie zostać w szpitalu.
    A Ciebie coś bolało?

    To który szpital w Warszawie? Wszyscy mówią św. Zofii.

  • netka90 Ekspertka
    Postów: 166 107

    Wysłany: 23 maja 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia uspokoj męża bo to Ty możesz się bać bardziej :) ale naprawdę nie ma zasady że po jednej cp będzie druga. W zdecydowanej większości kolejna ciąża jest prawidłowa. Nie da się niczego przewidzieć, trzeba po prostu zaryzykować. Ja sobie powiedziałam że co ma być to będzie ale nie będę siedzieć z założonymi rękoma i tracic kolejnych miesiecy. Będzie dobrze dziewczyny, tak macie sobie mówić! :)

    eikt3e3k8kc2vpya.png
    (*) 01.2016 9 tc- cp
    07.05.2017- II kreski <3
    18.05.2017 fasolka ns USG <3
    01.06.2017 bijące <3
    Matko Boża, miej nas w opiece.
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Netko to dobrze, że aż tak Fasolka Cię nie męczy:-) i odzywaj się tak często, jak możesz.
    Mężowi tłumaczyłam a ten się boi. A akurat był pęcherzyk, wcześniej jakoś bo cykl mam 30 dni. Ale po ptokach już ten cykl (mąż w delegacji).

    Zosiak wiem, wiem właśnie tak znalazłam tych dwóch lekarzy. Ten co do Niego poszłam, to na którejś z tego typu stron miał najwyższy poziom zaufania.

    Madzik no co Ty??? Powiem Ci, że mnie odesłali do domu ale kazali przyjść na drugi dzień betę zbadać. Wsiadłam na fotel, już była inna doktor starsza i od razu, żeby koniecznie zostać w szpitalu.
    A Ciebie coś bolało?

    To który szpital w Warszawie? Wszyscy mówią św. Zofii.
    Mnie pobolewalo-ale beta nie spadala rownomiernie tylko skokowo.
    Potem wzrosla na chwile...i zamiast mnie obserwowac albo podac leki(aby uchronic jajowod)to mowili,ze samo sie poroni...
    Albo przyjechac jak bedzie bardzo bolec.
    Mam do nich wielki zal!!!!

    Polecam swieta zofie jak najbardziej!rodzilam tam:))

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 28 dc... Dziewczyny trzymajcie kciuki, żeby @ szybko przyszła!! Chociaż po cp cykl miał 52 dni. Zobaczymy jak to będzie po poronieniu...

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik 34 ja rowniez padlam ofiara lekarzy od 5 tyg bylam pod kontrola w szpitalu a mimo to zaden sie nie poznal mowilam na dodatek o moich dolegliwosciach to nikt na to uwagi nie zwrocil mierzyli bete i widzieli ze nie przyrasta prawidlowo powinno im sie juz zaswiecic czerwone swiatlo no ale noby znalezli pecherzyk i odeslali do domu a mnie bolalo kulo i uciskalo na pecherz kazali lezec a wiec 3 tyg lezalam coraz gorsze mialam problemy z oddawaniem moczu az moj lekarz ze szpitala stwierdzil ze to ciaza biochemiczna gorszej glupoty nie sluszalam czlowiek czuje ze cis jest nie tak i wtedy zmienilam lekarza tez na poczatku nikt sie nie poznal a pielegniarka przy wstrzasie stwierdzila ze ma takie dolegliwosci co miesiac ale przyszedl wtedy mlody lekarz moj normalnoe aniol on jako jedyny stwierdzil ze juz mi ciaza pekla potem biegali szybko wokol mnie bo to zagrozenke zycia bylo ale oszczedzili mi jajowod zszyli go pradem ale gdyby nie lekarz nie wiem jakby sie to skonczylo mialam przyjsc na zabieg oczyszczania na 1 dzien a zostalam tydzien.

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 23 maja 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik, netka - u mnie spoko - wiadomo jakąs taka bardziej zmęczona jestem, i ziewam na potęgę choć w dzień senna nie jestem , dopiero koło 21 w domu przysypiam przed TV. Z innych objawów brak @ ;p i wrażliwe piersi (bolą jak je dotknę tak "mocniej") i tyle. czasami mnie coś w brzuchu pociągnie ale ogólnie spoko :)

    aaa i głooodna wiecznie jestem :P


    co do badań po cp - ja byłam u dwóch ginek (na NFZ i mojej prywatnie i zadna mi badań żadnych nie zleciła, na HSG tez nie namawiały. moja ginka mi wręcz powiedziała - a czy jeśli się okaże, ze drugi niedrożny to pójdzie Pani w nastepnym miesiacu na in vitro? jesli nie to najlepiej próbowac 3-4 miesiące a potem będziemy się martwić. Dało mi to do myslenia, na HSG nie poszłam i w 1cs nam się udało, z polipem w macicy więc wazne aby słuchac lekarza.

    Ja przy cp miałam skierowanie do szpitala od mojej gin wiec przyjąć mnie musieli, ale miałam tak wyoką bete (5600) ze wiadomo bylo ze jesli nie idac w macicy to musi byc w jajowodzie (co tez bylo widac od razu) i nie ma co probowac tego farmakologicznie usuwac bo jajowdow i tak zbyt zmieniony by byl. - trafilam do szpitala w czwartek ok 21.00 a w piątek o 11 miałam laparo

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.. Ja wpisałam ten pierwszy cykl jako bezowulacyjny no 22 dni temp jednakowo niska, a w 23 dc skok! Szok..! Dziś 3 dzień wyższych temperatur. Myślicie że @moge się spodziewać tak jak po normalnie owu? Jakieś 12-14dpo? Czy jak wszystko wariuje to i to się przeciągnie??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znowu wpadłam w wir pracy. Wracam po 18-19. Zaraz spać i znowu.

    KO1 :-) Netko :-) 6 tydzień!!! I jak?? Zmienia się coś???

    ibishka ja jestem tak kiepska w cyklu, że ... aż wstyd. :-\

  • netka90 Ekspertka
    Postów: 166 107

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dziewczyny znowu wpadłam w wir pracy. Wracam po 18-19. Zaraz spać i znowu.

    KO1 :-) Netko :-) 6 tydzień!!! I jak?? Zmienia się coś???

    ibishka ja jestem tak kiepska w cyklu, że ... aż wstyd. :-\

    U mnie bez większych zmian.Może czasem mam słabszy dzień i jestem bardziej senna, rano mi dziwnie na żołądku ale to nie są takie typowe mdłości chyba i drażnią mnie intensywne zapachy, szczególnie rano. Na początku też miałam wilczy apetyt a teraz mnie odrzuca od jedzenia. Poza tym jest ok, czekam na wizytę bo wtedy sie okaże czy dzidzia się rozwija.

    eikt3e3k8kc2vpya.png
    (*) 01.2016 9 tc- cp
    07.05.2017- II kreski <3
    18.05.2017 fasolka ns USG <3
    01.06.2017 bijące <3
    Matko Boża, miej nas w opiece.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki. Torbiel surowicze około jajowodowe. No i CP. Coś ktoś rozumie z tego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylas juz z tym u lekarza na konsultacji? Madziu usuwali Ci jajowod przypomnij?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 21:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak usunęli. Nie byłam. Wizytę mam dopiero na połowę czerwca, bo chciałam trafić na owulację.

    Trochę dziwne, bo wychodzi chyba, że coś mi tam rosło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tez mi sie wydaje ze mialas torbiel dodatkowo oproc cp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nikt tego nie widział wcześniej? Dziwne to trochę. Opisu nic nie rozumiem, bo stylistycznie jakoś tak napisane.
    Cóż dopiero dowiem się za 3 tygodnie.

    Jeszcze zęby wyleczę i może zaczniemy starania. Bo jakoś psychika mi kuleje. Wczoraj się poryczałam w pracy, bo ktoś mnie zdenerwował. Takich reakcji nie miałam nigdy w pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziu ja tez mialam kiepski dzien tez sie poplakalam robie sobie drugi kierunek i troche nie fajbie sie profesor zachowal poszlam do noego dyskretnie sie zapytac a on na forum o tym moim szpitalu przykro mi sie zrobilo i powiedzialam nacforum ze noe chxe zeby mowil to wszystkim ze powoedzialam duskretnie a ten sie nie umoal zachowac widocznie glupio mu sie zrobilo bo pozniej przepraszal i oytal czy przeorosiny orzyjmuje ale niesmak pozostal jestem ambitna osoba a niestety nawet profesorowie nie umia sie zahowac chyba brak im empatii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 16:30

  • agula1512 Przyjaciółka
    Postów: 112 97

    Wysłany: 28 maja 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test w sumie dwa dziś i co... DWIE KRECHY. Nie mogę w to uwierzyć pierwszy cykl starań po cp.

    Przed wczoraj też robiłam ale wieczorem i bladzioch wyszedł zresztą byłam dzień przed @.

    Boje się trochę bo miałam lekkie różowe plamienia 3 dni tydzień po owu i lekkie brązowe przed wczoraj.
    Ale jestem troszkę spokojniejsza bo mam bóle lekkie jak na okres od tygodnia a przy cp tego nie było i dwie mocne KRECHY dzień po spodziewanej @ a wtedy później i blada była.

    Jutro jadę na betę i progesteron.

    3 majcie kciuki.

    ja1986, Magdzia85F, czarnaiwi, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    qb3c20mm950timep.png

    9.02.2018 - synek :)
    Aniołek 02.2017 - 03.2017 cp - usunięcie jajowodu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula1512 to super informacja trzymam kciuki i daj znac kiedy idziesz na wizyte. zja w nocy strasznie zle sie czulam bardzo mnoe glowa bolala i wymiotywac mi sie chcialo meczylam sie tak do 3 rano ezielam paracetamol ale mi malo on pomaga:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula!!! Gratulacje!!! Super wieści!:-) Teraz tylko kontrola bety, USG i do przodu! Trzymam kciuki!!!

    Zosiak może hormony Nam szaleją? Sama nie wiem. Ale Twój wykładowca to gnojek!!! Niby ludzie wykształceni, uważają się za "ą, ę" a taktu brak!
    Hm migreny masz???

    Kurcze ile dziewczyn szybko zachodzi w ciążę po cp! Hm... może i Nam się uda!

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ