X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli miała już miesiączkę to wydaje mi się że bHCG już musiało spaść, tak więc dużo wskazuje na ciążę.
    Biedna poroniła dokładnie w tym samym czasie co ja, tyle że u mnie 11 tydzień był i maluszkowi przestało bić serduszko :(
    Robaczku daj znać czy to ciąża i jak sie czujesz:)

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia, dam znać po drugiej becie. I trzymam kciuki za Wasze starania.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek nie martw się . Jestes w takiej samej sytuacji jak ja. Po zabiegu mialam jedna miesiączkę drugiej nie dostałam. Po takim czasie to nie możliwe zeby to była beta z poprzedniej ciąży. Wiec uszy do góry i daj znac jak powtórzysz bete. Ja w poniedziałek ide na drugie usg. Na pierwszym w 5 tyg było widać tylko pecherzyk z zarodkiem małym. Strasznie sie denerwuje ale na to nie mam wpływu.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcepanek, dzięki! To mnie mocno pociesza. Trzymam kciuki za Twoje kolejne USG, wszystko będzie ok, w końcu zarodek był, a 5tc to za wcześnie na serduszko, więc wynik USG był dobry. W moim pęcherzyku zarodek nigdy się nie pojawił.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Jeżeli miała już miesiączkę to wydaje mi się że bHCG już musiało spaść, tak więc dużo wskazuje na ciążę.
    Biedna poroniła dokładnie w tym samym czasie co ja, tyle że u mnie 11 tydzień był i maluszkowi przestało bić serduszko :(
    Robaczku daj znać czy to ciąża i jak sie czujesz:)
    U mnie podobnie, też serduszko przestało bić w 11 tc...

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Eva0208 Znajoma
    Postów: 26 26

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, od jakiegoś czasu śledzę to forum, jednak nie miałam tyle siły by napisać.. niestety spotkał mnie ten los co Was. Miałam zabieg 20.02. Ciąża przestała się rozwijać w 5 tyg z widocznym zarodkiem. Dodam tylko że
    bardzo chcieliśmy tego dziecka, jak większość z nas;-) ogólnie zawsze miałam nieregularne i długie cykle przy dobrych wynikach. Pierwszy okres po poronieniu miałam pod koniec kwietnia. Drugiego już nie dostałam! 22.06. BHcg 636 a 25.06 2230. Udało SIĘ! I wszystkim nam się uda. Choć jeszcze nie byłam u lekarza (wizyta zaplanowana na wtorek) bardzo się boję, że znów będzie cały czas 4tyg3dni tak jak ostatnio... ale wierzę że będzie dobrze. I liczę na Wasze wsparcie bo nikt nas lepiej nie zrozumie jak my same siebie:-) trzymam za Was wszystkie kciuki!

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Eva0208
  • juju27 Przyjaciółka
    Postów: 76 37

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva będzie wszytsko dobrze, ja poroniałam też w lutym, okresu wogole nie dostałam i jutro zaczne 16 tydzien :)

    Agnieszka0812, Renia7910, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva0208 wrote:
    Witajcie, od jakiegoś czasu śledzę to forum, jednak nie miałam tyle siły by napisać.. niestety spotkał mnie ten los co Was. Miałam zabieg 20.02. Ciąża przestała się rozwijać w 5 tyg z widocznym zarodkiem. Dodam tylko że
    bardzo chcieliśmy tego dziecka, jak większość z nas;-) ogólnie zawsze miałam nieregularne i długie cykle przy dobrych wynikach. Pierwszy okres po poronieniu miałam pod koniec kwietnia. Drugiego już nie dostałam! 22.06. BHcg 636 a 25.06 2230. Udało SIĘ! I wszystkim nam się uda. Choć jeszcze nie byłam u lekarza (wizyta zaplanowana na wtorek) bardzo się boję, że znów będzie cały czas 4tyg3dni tak jak ostatnio... ale wierzę że będzie dobrze. I liczę na Wasze wsparcie bo nikt nas lepiej nie zrozumie jak my same siebie:-) trzymam za Was wszystkie kciuki!
    Hej Eva! Dobrze, że napisałaś :)
    Wszystko będzie dobrze :* Trzymamy kciuki :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva trzymamy kciuki, nic tak nie pociesza jak wiadomość o kolejnej ciąży po tej traumie którą przeszłyśmy :)
    Ja swojego J męczę, owulacja jakoś dzisiaj chyba jest, wierzę że mi się uda i nie wrócę już do pracy ...

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • skrzat1988 Autorytet
    Postów: 598 617

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Ja jakoś się trzymam, myślę o studiach podyplomowych, zwierzaku...chcemy przygarnąć psiaka, żebym mogła na kogoś przeleć swoje macierzyńskie uczucia;)

    Renia widzę, że straciłyśmy ciążę w tym samym tygodniu, moja obumarła w 11 tyg, w 13 tyg miałam łyżeczkowanie...

    Eva mam nadzieję, że wkrótce wszystkie do Ciebie dołączymy :)

    I mam do Was pytanie...wiem, że strasznie głupie, ale...
    Robiłam testy owulacyjne wyznaczyły mi ładnie owulację na ok. 20 czerwca. Usilnie wtedy pracowaliśmy z mężem nad fasolką;) Od poniedziałku miałam taki lekko różowawą wydzielinę przez ok. 4dni (plamienie implantacyjne?). Dzisiaj zrobiłam test owu z ciekawości i widzę cień cienia. Trzy dni temu robiłam też test owu i była tylko jedna kreska jak być bez żadnych cieni. Pamiętam, że czytałam, że one w ciąży zawsze wychodzą pozytywne. Testu ciążowego nie ma sensu robić ,bo jeszcze za wcześnie..Pewnie się nakręcam niepotrzebnie i świruję. Jak myślicie? Ciąża czy nie ciąża?

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec6d1b2927f5a4d2.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2015, 18:03

    1 rok starań -> 04.2015 - 11 tc [*]
    2 lata starań od poronienia... i CUD :)

    m3sxrjjgan8b5awa.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva, gratulacje! Trzymam kciuki, daj znać we wtorek jak było na wizycie.

    Skrzat, nie chcę chłodzić Twojego zapału, owulacyjne czasem wychodzą w ciąży, ale podobno nie zawsze. Jest nadzieja :). Idź na bętę, najwcześniej we wtorek i zobacz jak wynik :). Co do psa, zastanów się czy to dobry pomysł, czy chcesz go mieć niezależnie od ciąży i posiadania dziecka itp. My mamy dwa koty, bo chcieliśmy mieć zwierzaki, a niestety nie ma nas zbyt długo w domu, żeby mieć psa. Jasne, trochę zaspokoiły instynkt macierzyński, ale tylko na 2-3 miesiące ;).

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek89 wrote:
    Eva, gratulacje! Trzymam kciuki, daj znać we wtorek jak było na wizycie.

    Skrzat, nie chcę chłodzić Twojego zapału, owulacyjne czasem wychodzą w ciąży, ale podobno nie zawsze. Jest nadzieja :). Idź na bętę, najwcześniej we wtorek i zobacz jak wynik :). Co do psa, zastanów się czy to dobry pomysł, czy chcesz go mieć niezależnie od ciąży i posiadania dziecka itp. My mamy dwa koty, bo chcieliśmy mieć zwierzaki, a niestety nie ma nas zbyt długo w domu, żeby mieć psa. Jasne, trochę zaspokoiły instynkt macierzyński, ale tylko na 2-3 miesiące ;).
    W 100 % zgadzam się z robaczkiem!

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Eva0208 Znajoma
    Postów: 26 26

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam bardzo za wsparcie! Juju27 tez Ci gratuluję. Też bardzo chciałabym juz być na tym etapie co Ty. Niestety nie da się niczego przyspieszyć i musimy się uczyć cierpliwości :) Skrzat my mamy psa od roku i wiem, że dzięki niej (bo to suczka) szybciej po tym wszystkim doszłam do siebie. Musiałam wstać i wyjść z mieszkania, mimo, że nie zawsze miałam na to ochotę i siłę. Oczywiście to bardzo ważna decyzja o posiadaniu psa ale mi moja Psina bardzo pomogła.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Eva0208
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat, ja Ciebie pamiętam z któregoś forum... Moja ciąża rozwijała się niezbyt szybko, zabieg miałam w 11 tyg ale tak naprawdę maluszek nie był większy niż 6 tyg 5 dni, przy czym serduszko zatrzymało się jakieś 2-3 dni przed zabiegiem, więc widocznie zwalniało już od jakiegoś czasu :(
    W moim ciążowym cyklu wyjątkowo miałam przez 2 dni testy owulacyjne pozytywne, i po raz pierwszy pojawiło się plamienie okołoowulacyjne, takie delikatne że dobrą chwilę zastanawiałam się co to jest :) Pracowaliśmy nad fasolkiem intensywnie jak zawsze, ale w tamtym cyklu przedłużyłam starania o 1 dzień, i jestem przekonana że to właśnie wtedy się stało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do zwierzaka - przemyśl to jeszcze raz. Ja mam kocura, świetny facet ale bardzo zaborczy, do tego stopnia że znaczną część mojej 11-tyg ciązy przeznaczyłam na rozmyślania jak to zrobić, żeby dało się pogodzić dziecko i tego kota w jednym domu. Zwierzęta czują, kochają, ale też i domagają sie całkowitej niepodzielnej uwagi. Jak faceci w sumie ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wynik dzisiejszej bety - 99,2, więc to jednak ciąża a nie pozostałości po poprzedniej ciąży. Tym razem musi się udać :). Trzymam za Was kciuki.

    Eva0208, Renia7910, Agnieszka0812, Foto_Anna, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek super! A nie mówiłam:);) ja rano byłam na drugim usg. Słyszałam serduszko. Fasolek urósł i wszystko rozwija sie prawidłowo. Byle do za dwa tygodnie;).

    Eva0208, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Cieszę się, że u Ciebie też się wszystko układa. Ja mam pierwsze USG 15 lipca.

    Agnieszka0812, ptysmietowy lubią tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Eva0208 Znajoma
    Postów: 26 26

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! Jak ja bym chciała jutro usłyszeć serduszko... przy poprzedniej ciąży nigdy go nie usłyszałam. Ale będzie dobrze dziewczyny! Dziś powtorzylam hcg i ładnie rośnie. 7780 :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Eva0208
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczku, serdecznie gratuluję :) coś czułam że zanosi się na dobre wieści :)
    Ja z kolei dzisiaj podźwigałam trochę, pomagałam przy remoncie u teściowej, teraz boli mnie brzuch, mam nadzieję że nie nabroiłam coś... Owulacja była w niedzielę więc o to się nie martwię ale mimo wszystko..

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ