X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva gratuluję :)

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek Ty miałaś łyżeczkowanie i Ci lekarz tak szybko pozwolił się starać? Ja mam nadzieję, że mój nie będzie miał przeciwwskazań :) Kurcze, ja tak czytam te Wasze posty i sobie myślę, że mi jeszcze tyyyyyyyyyyyyle (:)) czasu zostało do miesiączki pierwszej a co dopiero do starania? Ale super, strasznie to pozytywne, że raczej się udaje szybko :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lekarz kazał po pierwszej @ się starać. Nie robiłam sobie nadziei a tutaj niespodzianka. :)

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcepanek wrote:
    Moj lekarz kazał po pierwszej @ się starać. Nie robiłam sobie nadziei a tutaj niespodzianka. :)
    Nam dał zielone światło po drugiej @, teraz czekam na testowanie :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Eva0208 Znajoma
    Postów: 26 26

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po wizycie.. Niestety, nie udało się usłyszeć serduszka, bo ciąża młodsza.. 5,2tc, ale za półtora tygodnia następna wizyta i wierzę, że tym razem się uda!

    Wiaterek, Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Eva0208
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva ja i tak Ci zazdroszczę i kciuki trzymam żeby wszystko było ok :-D

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Eva0208 Znajoma
    Postów: 26 26

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja poprzednia ciąża przestała się rozwijać właśnie w 5,2tc dlatego teraz bardzo się boję, ale ktoś już pisał że takie starty są szybko rekompensowane dlatego każdej z nas się musi udać:)

    Eva0208
  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva w 5 tyg. Żadko widać serduszko. Tym razem musi się udać!! Wiem co czujesz bo ja tak samo po pierwszej wizycie sie bałam czy na następnej zobacze serduszko. Niestety w naszym przypadku niepewność to zupełnie normalne uczucie. Myśl pozytywnie! I daj znać.

    Wiaterek lubi tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepewność i strach. Jak mi lekarz powiedział, że z ciążą jest coś nie tak i że nie uwidocznił czynności serca a wcześniej wyraźnie widziałam jak bije to myślałam, że mi moje pęknie. A teraz staram się myśleć pozytywnie i wierzyć w to, że następnym razem się uda.

    Powodzenia Eva :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Gosia-WK Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją byłam lyzeczkowana 23.10.14r, od stycznia 2015 mogliśmy się zaczac starac i zaczlam w czerwcu 2015 czyli po pół roku - przez 3 miesiące stosowała też duphaston który miał w uregulować cykle a blokował owulację. Zaszlam w pierwszym cyklu po odstawieniu dupka, owulacją była przesunięta o 2 tygodnie.

  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Gratuluję. :).

  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva jak tam u Ciebie?jak sie czujesz?:)

  • Eva0208 Znajoma
    Postów: 26 26

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie dobrze. Od kilku dni trochę mnie mdli, ale przeżyje wszystko byle z dzidzią było dobrze. Dziś popołudniu mam drugą wizytę i trochę się boję bo we wtorek trochę bolał mnie brzuch, ale lekarz powiedział, że nie ma się co niepokoić i obserwować... ale już swiruje. .. ;/

    Eva0208
  • Eva0208 Znajoma
    Postów: 26 26

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie:) wszystko jest dobrze;) słyszałam serduszko!;) chyba najpiękniejsze co w życiu słyszałam. Marcepanek a jak u Ciebie? ;-)

    Eva0208
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 10 lipca 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva, gratulacje!

    Ja mam wizytę w środę i też liczę na serduszko. Miałam usg robione w ten wtorek (5t0d) i był pęcherzyk 9,5mm, ciałko żółtkowe i widoczna tarcza zarodkowa, więc na 100% nie jest puste jajo płodowe jak ostatnio.

    Któraś z Was pytała czy lekarz zgodził się na starania tak szybko. Tak, łyżeczkowanie miałam 9 maja, 2 czerwca pierwszy okres i po nim mogłam się starać. Udało się od razu. Mój gin. mówi, że w pierwszych miesiącach po poronieniu otwarta jest "furtka płodności", bo organizm przygotował się już fizjologicznie do ciąży.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva i mnie ok. Też troche mnie mdli. Jak cos mnie zakłuje to zaraz panika ale w końcu wszystko tam rośnie;) staram sie pozytywnie myśleć. Nastepna wizyta w czwartek. Który to tydzień Eva? Jeszcze raz gratuluję!

  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek udało sie Tobie w tym samym czasie co mi:) lekarz kazał od razu po pierwszym @ sie starać są lekarze którzy namawiają na odczekanie ale ja uważam ze organizm sam wie kiedy jest gotowy. Gratulacje i trzymaj sie zdrowo.

  • Eva0208 Znajoma
    Postów: 26 26

    Wysłany: 11 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest ten problem, że mam bardzo długie i nie zawsze regularne cykle, dlatego trudno obliczyć dokładny wiek ciąży. Według usg to 6,3tc. I mi też się udało w drugiej @ po zabiegu;) Najważniejsze, że wszystko jest dobrze i tak już będzie;)

    Eva0208
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM. Dawno mnie nie było. Gratuluję wszystkim co się udało, a tym co się starają, życzę szybkiego zaciążenia :)
    Mi zostało 1,5 tygodnia do rozpakowania się, chociaż ostatnie dni już skurcze bolesne mnie męczą i lekarz stwierdził, że dni mi zostały ;) zobaczymy kiedy mały zechce wyjść :)
    Powodzenia dziewczęta :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mróweczko dużo zdrowia dla Was

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ