X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 11 listopada 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła, też miałam wielkie obawy przed kontrolą, zwłaszcza, że miałam torbiel, wykrytą właśnie podczas pierwszego usg i miała ponad 5cm, ale na kontroli wszystko ok wyszło :)trzymam kciuki, żeby u Ciebie też wszystko ok było i żebyś szybciutko ujrzała kreseczki :)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówka teraz to już w ogóle mnie pocieszyłaś, człowiekowi aż chce się żyć:-) martwię się właśnie kontrola też ze względu na torbiel, która wyszła mi na ostatnim usg, miała wtedy 2.5 cm.. Ale jak widać na Twoim przykładzie wszystko może wyjść dobrze, powiedz mi tylko czy u Ciebie ona sama się wchłoneła czy jak to wyglądało? Pozdrawiam:-)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 11 listopada 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak na pierwszym usg dowiedziałam się o torbieli to miała ponad 5cm, i dostałam duphaston na podtrzymanie ciaży i na wchłoniecie się torbieli, i łykałam do poronienia czyli jakieś 3 tygodnie, i wtedy (w dniu łyżeczkowania) miałam 3,5cm, i od poronienia nie łykałam już duphastonu, a po 5-6 tygodniach po poronieniu poszłam na usg i już jej nie było... czyli samo się wchłonęło. A Ty miałaś jeszcze mniejszą to pewnie już wchłonięta lub zaraz sie wchłonie :)tym się nie martw, pozytywnie myśleć trzeba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 17:57

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tez mam torbiel, na lewym jejniku. Z tym ze jest to torbiel czekoladowa zwiazana z moją endometriozą. Byłam w wielkim szoku ze tak szybko ( 2 cykl) udalo mi sie z nią zajść w ciaże. Teraz lekarz tez stwierdził żeby nic z nią nie robić.

    Pozdrawiam :)

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówka, dzięki:-) mam nadzieję że tak będzie i na usg nie będzie po niej śladu, lekarz wtedy właśnie nic nie kazał z tym robic tylko nie wiem czy przez to że wtedy były ważniejsze sprawy czyli zabieg czy po prostu stwierdził że się wchłonie, oby to drugie:-)
    Adzia, gratuluję! Kolejna dobra wiadomość:-)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 12 listopada 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia mam koleżankę co miała tą czekoladową i w niczym nie przeszkodziło, po porodzie jej usunęli. No i gratulacje :)
    Pszczoła może miałaś taką jak ja dlatego tak powiedział, zwłaszcza, ze jest niewielka, moja była o wiele większa, a się ładnie wchłonęła.

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie, niestety nie ma czego gratulować (jeszcze). Niejasno napisałam. Chodziło mi o tą ciąze która straciłam..

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam torbiel z podejrzeniem endometriozy. W tej chwili 5,2 cm, a dwa tygodnie temu 4,3 cm więc dość szybko się powiększa. Leki już brałam, nic nie pomogło, nie wchłonęła się, tylko urosła... U mnie to mogło być przyczyną utraty, boję się powtórki, albo że teraz nie uda się wcale przez nią zajść :(

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia - to czyli gratulacje były już na zaś:-) kiedy zaczynasz starania? Czy może już zaczęłas?

    Toxey - bardzo mi przykro, ale nie możesz się poddawać, jak widzisz dziewczyny wcześniej pisały że da się z tym zajść i szczęśliwie donosić ciążę. bierzesz jeszcze jakieś leki na to?

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie... Czekam teraz za wizytą po zabiegu, czy wszystko się wygoiło i później zobaczymy, będę słuchać rad mojej ginki...

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ok, pójdziesz na wizytę i wszystko Ci powie co dalej z nią robic, ale ja wierzę że na pewno jakieś torbiele nie przeszkodzą nam w cieszeniu się macierzyństwem. Wiem że ciężko Ci teraz tak myśleć bo widzę że bardzo niedawno straciłaś maluszka ale nie poddawaj się! Wszystkiego dobrego Ci życzę. Pozdrawiam

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się poddać, zresztą nie leży to w mojej naturze. Zawsze będę walczyć! Wreszcie osiągnę cel i będę mamą :)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że tak:-) powodzenia

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • kate851 Autorytet
    Postów: 1587 1233

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka31 wrote:
    dziękuję :)
    Pszczoła, my chyba kochaliśmy się 2 tygodnie po ustaniu krwawienia, potem poczekałam do pierwszej miesiączki, poszłam do lekarza się przebadać, wszystko ok i w następnym cyklu się zaciążyłam :) a mój lekarz powiedział, ze mogłam po pierwszej @ już się starać, on jest z tych lekarzy co twierdzą, że nie trzeba odczekiwać tych 3 miesięcy. A też miałam puste jajo.

    Teraz tylko poczekać do wizyty i zobaczyć fasolkę, to już będę spokojniejsza :)

    30Ania, mi nie zalecił żadnych badań, więc nie robiłam, oprócz usg oczywiście
    Hej:) gratuluję Tobie:) też miałam puste jajo, miałam zabieg 16 czerwca i musiałam odczekać 3 cykle, tak kazał gin, jestem teraz po 4 cyklu bo 1 próba się nie udała,ale teraz jestem w trakcie 2 próby, wierzę ze się uda!!!:)

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey, mi jedna Pani ginekolog zaproponowała leczenie antykoncepcją tej torbieli. To było jakiś miesiac po poronieniu. Torbiel miała 2 cmm. Moj lekarz najbardziej zaufany powiedział zeby sie nią nie przejmować i zaczać starać od nowego roku.Powiedział też ze torbiel nie miala nic wspolnego z poronieniem.

    Ja zaczełam po pierwszej @, teraz czekam ..NIestety nie widze po sobie zadych objawow ktore widziałam w poprzedniej ciaży juz po 1,5tyg od owulacji także pewnie sie nie udało.

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate i Adzia, a kiedy testujecie? Życzę dwóch kresek!!

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • kate851 Autorytet
    Postów: 1587 1233

    Wysłany: 12 listopada 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Kate i Adzia, a kiedy testujecie? Życzę dwóch kresek!!
    Ja mam dziś 21dc a ostatnio @ dostałam w 42 dc, wiec ciężko mi powiedzieć kiedy mam ovu, póki co działamy i niby wcześniej miałam 33 dniowe cykle, wiec testowanie wypadałoby ok 25 na moje imieninki:)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, o widzisz, to i moje imieniny:-) życzę Ci więc takiego cudownego prezentu jak dwie kreski, daj znać koniecznie

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w najbliższy wtorek-srode. Trzymam za nas wszystkie kciuki :)

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Trzymam za wszystkie kciuki, żebyście się pozaciążały i testy pozytywne wyszły.
    a ja jeszcze z tydzień poczekam i pójdę do gina, ale tak się cholernie boję, wierzę, ze będzie dobrze, ale ta niepewnosć i czekanie :/

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ