X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia daj znać jak teścik:)

    Mrówka wierze Ci, to chyba już na zawsze w nas pozostanie, taki strach. Będzie dobrze na pewno:) czekamy na wieści od Ciebie. trzymaj się!

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,wpisuje sie tutaj do was,ja rowniez przeszlam poronienie..i wiem co kazda z was czula / czuje :( Powiedzcie prosze, uslyszalam od wielu osob ze po poronieniu przez pierwsze 3 mies. latwie i szybiej zajsc w kolejna ciaze.. zgadzacie sie z tym? z gory dziekuje za odpowiedz.

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna - ja w to wierzę, dlatego czekam teraz na 1@ i biorę się z mężem do roboty:-) za jakiś czas może będę mogła powiedzieć czy u mnie się to sprawdziło. Mam taka nadzieję:-)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam taka nadzieje.. ja juz jestem po 1@ .czas pokaze kiedy sie uda :/

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że szybko i niedługo obie będziemy mogły się pochwalić dwiema krechami:-)

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tego nam zycze =)

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taką nadzieje. Dam znać w przyszłym tygodniu, choć czarno to widze bo nie czuje zadych objawów jak przy poprzedniej ciąży.

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jak narazie to czarno widze :/ nawet mysle ze znowu bebe musiala czekac tak dlugo jak na poprzednia ciaze lub dluzej :/

  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 16 listopada 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna ja przed poronieniem zaszłam w 3 cyklu, a teraz w drugim, ale to był nasz pierwszy w jakim staraliśmy się, więc u mnie potwierdza się :) trzymam kciuki, że u Was też szybko pójdzie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko..ja przed poronieniem zaszlam dopiero w 7 cyklu,wiec mysle ze znowu tak dlugo bede musiala czekac :( lub dluzej.. Jak dlugo jeszcze bedziemy musialy wszystkie czekac az nasze marzenie sie spelni ..eh... :(

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to roznie bywa.. jedni zachodza miesiac-dwa w kolejna ciaze ,a inni rok lub dluzej..:/

  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna myśl pozytywnie, ale też podejdz z luzem trochę w tym cyklu się uda to uda, a jak nie to w następnym, nie spinaj się mocno, wiem, że dla Ciebie ciężko tak myśleć, bo mi samej ciężko było, i jest nadal czy napewno teraz wszystko dobrze jest z fasolką czy wogóle ona jest (miałam puste jajo), ale chociaż ciut optymizmu i się doczekamy wszystkie swoich dzieciaczków :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez w to wierze =)a z twojaa fasolka napewno jes i bedzie wszystko dobrze =) Ktory to tydzien =)?

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 17 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Witam dziewczyny,wpisuje sie tutaj do was,ja rowniez przeszlam poronienie..i wiem co kazda z was czula / czuje :( Powiedzcie prosze, uslyszalam od wielu osob ze po poronieniu przez pierwsze 3 mies. latwie i szybiej zajsc w kolejna ciaze.. zgadzacie sie z tym? z gory dziekuje za odpowiedz.

    Ja przed poronieniem starałam się prawie rok, po poronieniu zaszłam po pierwszej@. Też się naczytałam, że podobno szybciej można zajść no i u mnie się sprawdziło :)

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawde =) ? To jednak cos w tym jest. Widze bedzie Adas =) Gratuluje
    Bardzo chcialabym zeby u mnie tez tak szybko sie sprawdzilo =)

  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna dziękuję, u mnie to początek dopiero 4t5d, jeszcze tydzień i do lekarza idę :)

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna a kiedy masz mieć okres???
    ja zrobiłam test wcześnie, bo doczekać się nie mogłam i było tydzień po owulacji i przez pierwsze minuty nic nie było widać, a potem jak zaczął wysychać to pojawiła się kreska, a kilka dni później (jeszcze przed planową miesiaczką) już były piękne dwie krechy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 12:27

  • gosia.b Autorytet
    Postów: 289 618

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna 121 trzymam kciuki, żeby tym razem szybciutko się udało :)
    Mrówka31 daj koniecznie znać po wizycie :)
    ja stwierdziłam, że odczekam jeszcze ten cykl ze staraniami, ale w następnym czyli po 3@ zaczynamy. Mi udało się w pierwszym cyklu zajść w ciąże, mam nadzieję, że i teraz tak będzie :)

    r44n84s.png

    Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka31 - No pieknie =) Jeszcze raz gratuluje =) Napisz co i jak po wizycie.Napewno ujrzysz szliczne mocno bijace serduszko <3 ;* =) Uczucie nie do opisania =)
    Ja okres dopiero co mialam.. 30.10 Zawsze mialam dlugie cykle..po 38 dni.. :/
    I ciekawa jestem czy teraz po poronieniu to sie zmieni...
    Wiec jeszcze troche czekania przedemna ..

    gosia.b dziekuje, lecz mysle ze bede musial odczekac pare cykli..mam podwyzszona prolaktyne ..i przez to tez zadko owuluje.. :/
    Dlatego postanowilismy z mezem starac sie od razu.

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 17 listopada 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Wam dziewczyny że chociaż miałyście już @ i możecie już myśleć o starankach. Ja czekam jeszcze i póki co nic nie zapowiada żeby @ miała przyjść a już 32 dni mija. Co prawda zawsze miałam dłuższe cykle ale zawsze już tydzień wcześniej miałam objawy a teraz nic. No ale czekamy..

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ