X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam, ze sporo kobiet, ktore tak szybko po zabiegu zaszly w ciaze, donosily ciaze wzorowi, a maluszki urodzily w pelni zdrowe, i tak tez staram sie nastawic na swoja ciaze.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny zobaczycie jeszcze w tym roku zmienimy temat postu i będzięmy wszystkie razem cieszyć się z fasolek!!! trzeba myśleć pozytywnie!

  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie myślmy pozytywnie jest to wiadomo ciezkie i zawsze bedzie bol po stracie. Mi jest ciezko gdy widze moja siostre w marcu rodzi ciesze sie z jej szczescia a z drugiej strony przypomina mi ze ja tez bylabym w ciazy i rodziłabym w maju ehh...

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś idę do gina, zarejestrowana nie jestem, ale może mnie przyjmie. Zabieg miałam 10.01 a boli nadal tak samo jak i nie więcej. Wieczorami to mam ochotę łóżko gryźć z bólu, no i ciągle plamię. Nie wiem czy tak ma być? Ale martwi mnie strasznie ten okropny ból.

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kyasialka ja tak po pierwszym zabiegu mialam, na 5 dobe chlustalo ze mnie krwia, krwawilam / plamilam 2 tygodnie ponad i bolalo pierwszy tydzien tak, ze maz musial byc ze mna w domu

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furia no właśnie mam tak samo. Ale kończy mi się zwolnienie i nie wyobrażam sobie z takim bólem iść jutro do pracy. nie wysiedzę 8 h przy kompie. Mam nadzieję, że mi da tydzień. Więcej nie chcę. Chcę wrócić do normalnego życia jak najszybciej.

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierz ibupfrowen na 4h, powinno byc lepiec, po 2 zabiegu juz mnie nie bolalo na szczescie. aaa i 1 miesiaczka moze byc bolesna, u mnie skrzepy lecialy i trwala 12 dni

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No spodziewam się, że pierwsza @ będzie masakryczna. Dzięki za odpowiedź

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie udało się w końcu zapisać, na 31 stycznia ;/ takie terminy i nie obchodzi ich, że jestem w ciąży tak szybko po zabiegu. nic innego mi nie pozostaje jak czekać i sie nie denerwować. wierze mocno, że bedzie wzystko dobrze, chociaż nie zaprzeczam, że potwornie sie boje

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda ja gdzies u Ciebie luknęłam,że mialas wizyte umowiona na 23.12?Bylas wtedy u lekarza?czy robilas testy z moczu,czy z krwi także?

    Yeettii lubi tę wiadomość

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też bolało po zabiegu także spokojnie, nie krwawiłam a 1@nie bolał dopiero 2@bolało.

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u gina, bólem się nie przejął, ale plamieniami tak. Dostałam jakieś leki, plamienia już powinny się skończyć, trwają za długo, no i są za mocne.

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bylam. Lekarz byl okropny, opieprzyl mnie, ze powinnam przyjsc dopiero po okresie, zadnych testow nie zlecil, zrobi usg i nic konkretnego nie powiedzial, wiec wyszlam od niego wsciekla. Testy robilam sama w domu, wychodzily negatywne i to kilka wiec teraz jak wyszedl pozytywny, potem drugi i trzeci spanikowalam i pobieglam do przychodni, ale stwierdzili ze jak wyszly to jesten w ciazy, a jak sie nic nie dzieje mam sie zapisac na pierwszy wolny termin i czekac. Po tym zmienilam placowke, ake i tak musze czekac do 31 sty ;/ troche panikuje

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do lekarza,to nie skomentuje!Ja też panikuje,wiec jest Nas dwie ;) .To niekoniecznie musi być zaraz ciąża,a jeśli tak i nie masz niepokojących objawów,to ok.Z tego co pamietam,16.11 poronilas,mialas zabieg?Wiesz 8 tyg to jeszcze norma bez okresu,a najwiarygodniejszy bylby test z krwi.A czy Ty wogóle obserwowalas u siebie oznaki owulacji?Ja,jak wyniki z bety wyszly dodatnie,to spanikowalam,i od tamtej pory obserwuje swoje cialo i wydaje mi sie ,ze mam objawy,szok.nakrecamy sie,a co bedzie to bedzie.Ja o tyle boje sie,bo te chwilowe zblizenie (ktorego mozna powiedziec,ze nie bylo,bo nic nie bylo,hehe) to mialo miejsce 10 dnia od dnia zabiegu,do tego wczoraj wzielam wypis ze szpitala,i okazalo sie,ze stwierdzono duza niedokrwistosc:(.W pon.planuje zrobic 2ga bete(2tyg od ost) i zobaczymy.
    Voda,jesli masz mozliwosc zrob bhcg nie czekajac na wizyte,bedziesz wiedziala co i jak.U mnie to badanie koszt.19zl,wiec tragicznie nie jest.Jesli jestes w ciazy,to bedziesz wiedziala w ktorym tyg.,bedziesz mogla zrobic potem kolejne,zeby sprawdzic czy prawidlowo przyrasta,co by znaczylo,ze jest ok.Ale Ty to zapewne wiesz.No,a jesli nie jestes w ciazy,to nie bedziesz sie zamartwiac.Czytalam,ze beta czesto nie spada do 0,potrafi kilka mcy utrzymywac sie na dodatnim poziomie,wiec testy z moczu moga klamac.

    belldandy lubi tę wiadomość

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pecha do lekarzy ginekologów od zawsze ;/ nie mam na razie kasy na bete prywatnie, poczekam do końca stycznia na ta wizytę, może faktyczni to fałszywy alarm, ale cóż, nie przecze, że chciałabym znowu zajść w ciążę. Wydaje mi się, że ni miałam ovulacji, chociaż jajniki lekko mnie pokłówały, ale wydawało mi się, że to po zabiegu wszystko tam si musi ogarnąć. Zobaczymy.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze teraz jest to, że ja się boje tych wyników, bo jeśli wyjdzie,że nie jestm w ciąży, to pwnie mnie to zaboli,no bo po trzechtetach troche się nakręciłam, a znowu jak ie okaze że jetem, no to panika, bo bede sie bala, że za wcześnie i znowu coś bedzie nie tak ;/ cholera

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda moja koleżanka zaszła w ciążę w 1 cyklu po poronieniu i urodziła zdrowe dziecko. Spokojnie, będzie dobrze.

    A może hormon jest w organizmie jeszcze? Gdzieś słyszałam, że się potrafi długo utrzymywać.

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16 listopada 2013 miałam zabieg, lekarz stwierdził, że ciąża nie rozwija się od 9 tyg,a zabieg miałam w 12tym, nikt nie zlecil mi potem żadnych badań, jedynie przyjść po wyniki histo i zgłosić się dolekarza ginekologa, no to poszłamdoginekologaz wynikami, powiedział że powinnam przyjść po okresie, ale jak już jestem to ona mnie zbada [łaskawca] zrobił usg, nic nie powiedział, czy dobrze jest, czy źle, powiedziałtylko "czysto", po czym przestrzegł o odczekaniu 3 cykli i chciał przepisać tabletki, ale, że ja chce sie starac dalej to po co mi tabletki i znowu burdel w hormonach? Kazał przyjść po miesiączce, oczywiście wiedziałam, że do niego już nie przyjdę, czekałam na miesiączkę, czytałam, że to może potrwać do 8 tyg, ale już się zaczęłam martwić, kupiłam test, wyszedł pozytywnie, ale pomyślałam, że to może być jakiś błąd, na drugi dzień kupiłam dodatkowo dwa, jeden zrobiłam wieczorem, wyszedł słabo ale pozytywnie, trzeci zrobiłam rano i jak w morde strzelił dwie krechy. Czy to możlowe, że utrzymuje się hcg z poprzedniej ciąży i jeszcze 3 tyg temu testy wychodziły negatywne, a teraz pozytywne? Jeśliby się okazało, ż to ciąża, to byłby to chyba sylwestrowy strzał.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chyba wszystkie tak mamy :) .Przeraża mnie myśl,że moge mieć 4te brykajace po katach dziecko.jednak po doświadczeniach ostatnich,tzn przy poronieniu,jak sie dowiedzialam,to zaczelam z dnia na dzien oswajac sie z mysla,że bedzie jeszcze jeden brzdac,i znowu nieprzespane noce.i wtedy wpadlam w sidla"milości do tego maluszka.Jednoczesnie mialam ta swiadomosc,że go strace :(,poniekad zawdzieczam to swojej "bylej juz" pani doktor.Sluchaj,a ty sie nie mart tym,ze ewent.moglas zajsc w tym 1ym cyklu po zabiegu,bo jesli u ciebie jest ciaza,to w ktorym momencie moglo dojsc do zaplodnienia?,chyba mc minal od zabiegu? u mnie gorzej,bo jesli ciaza,to w 2gim tyg od zabiegu.Do tego po 2gim zabiegu wyszlo,ze tkanka,ktora zostala byla zropiala,wiec chyba niezbyt dobrze:(.Voda,a masz jakies dolegliwosci bolowe,typu wzdecia,bolesne piersi,bol krzyza itp?mnie jajniki jakos nie bola strasznie,tak jak ost,ze przy podnoszeniu sie kluly,ale caly czas gniecie w krzyzu,dzis brzuch lekko wzdety,piersi(sutki)jakby bardziej wrazliwe,ale nie bola ani nie sa obrzmiale.No i od ok6-7 dni wydzielina zmienila sie na kremowa,tyle ze jest jej niewiele,gl przy wizycie w toalecie pojawia sie.Nie wiem co otym sadzic :(.

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazu jeśli zaskoczyłam to wydaje mi się, że właśnie w sylwestra, czyli od zabiegu już półtora mieiąca, dodam, że po zabiegu pozbierałam w sensie krwawienie ustalo po 3 dniach, nic nie bolało, wszystko wróciłodo normy. a teraz z odczuć ciążowych hmmm, mam mega swędzenie cycków, drapie się całymi dmiani,zaypiam na siedząco i mam zaparcia, to w sumie tyle.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ