X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 26 listopada 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda przykro mi, wspieram i przytulam

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 29 listopada 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda przytulam i rozumiem, będzie dobrze - wierzę w to z całych sił

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • Ninkaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny 10.10 mialam zabieg lyzeczkowania. Stracilam moja dzidzie w 9 tyg i do tej pory nie mialam okresu czy to normalne ze tyle musze czekac ? kiedy wy mialyscie pierwsza @ po zabiegu ?

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkaa wrote:
    Czesc dziewczyny 10.10 mialam zabieg lyzeczkowania. Stracilam moja dzidzie w 9 tyg i do tej pory nie mialam okresu czy to normalne ze tyle musze czekac ? kiedy wy mialyscie pierwsza @ po zabiegu ?

    Ninka ja nie doradze bo też czekam na @ po zabiegu tyle że ja miałam 28.10. w szpitalu mówili że @ powinna wystapić od 4 do 6 tygodni, a widze u ciebie już długo nie ma może trzeba do gina pójść, chyba że jakaś dziewczyna z forum tak miała i doradzi

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • mala_mi Autorytet
    Postów: 366 1524

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkaa wrote:
    Czesc dziewczyny 10.10 mialam zabieg lyzeczkowania. Stracilam moja dzidzie w 9 tyg i do tej pory nie mialam okresu czy to normalne ze tyle musze czekac ? kiedy wy mialyscie pierwsza @ po zabiegu ?

    Ninko, ja tak miałam: zabieg wykonano 18.IX. a pierwsza @ pojawiła się dopiero 12.XI. czyli po 8 tygodniach. W międzyczasie byłam na wizycie kontrolnej i lekarz uznał, że wszystko jest ok, po prostu mój organizm dłużej odzyskuje równowagę hormonalną. Może u Ciebie jest podobnie.
    Podobno standardowo okres pojawia się 4-6 tygodni po zabiegu, ale normą jest czekanie nawet do 10 tygodni. Więc chyba nie musisz się jeszcze martwić, choć doskonale pamiętam jak niecierpliwie oczekuje się tej @...

    9f7jzbmhwqv82yrb.png
  • Ninkaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Poczekam jeszcze pare dni i jak nie dostane to pojde jeszcze raz do lekarza bo na kontrolnej wizycie powiedzial ze wszystko jest ok a okres powwinien przyjsc tyle ze to bylo 2 tyg temu a tu dalej nic

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_mi wrote:
    Ninko, ja tak miałam: zabieg wykonano 18.IX. a pierwsza @ pojawiła się dopiero 12.XI. czyli po 8 tygodniach. W międzyczasie byłam na wizycie kontrolnej i lekarz uznał, że wszystko jest ok, po prostu mój organizm dłużej odzyskuje równowagę hormonalną. Może u Ciebie jest podobnie.
    Podobno standardowo okres pojawia się 4-6 tygodni po zabiegu, ale normą jest czekanie nawet do 10 tygodni. Więc chyba nie musisz się jeszcze martwić, choć doskonale pamiętam jak niecierpliwie oczekuje się tej @...

    Mała_mi a po jakim czasie poszłaś na wizyte kontrolną jeszcze przed @?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • mala_mi Autorytet
    Postów: 366 1524

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula, na wizycie kontrolnej byłam jakieś 4 tygodnie po zabiegu. Potem niecierpliwie oczekując na @ kilka razy dzwoniłam do lekarza z pytaniem czy trzeba wywoływać, ale zalecał czekanie. No i doczekałam się równo po 8 tygodniach.

    9f7jzbmhwqv82yrb.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u gina.
    Pani doktor powiedziała, że po łyżeczkowaniu @ może nie pojawić się nawet 8 tygodni. Po prostu nie ma się co złuszczyć, bo było wszystko wyłyżeczkowane.
    Mam czekać i się nie martwić. Jeśli do 8 tyg. @ się nie pojawi to będziemy wywoływać.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 18:38

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny. Dołączam do waszego grona. Moja ciaza przestala sie rozwijać rowno w 5 tc :/ Zrobilam ponowną bete i byl spadek ze 152 mlU na 51 mlU. Wizyte u gina mam dopiero w poniedzialek wiec moze dowiem sie cos wiecej o przyczynie :( Jest mi tak smutno :(

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksa.wawa wrote:
    Witajcie Dziewczyny. Dołączam do waszego grona. Moja ciaza przestala sie rozwijać rowno w 5 tc :/ Zrobilam ponowną bete i byl spadek ze 152 mlU na 51 mlU. Wizyte u gina mam dopiero w poniedzialek wiec moze dowiem sie cos wiecej o przyczynie :( Jest mi tak smutno :(
    bardzo mi przykro, wspieram

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, czytałam Wasze wypowiedzi ale większość jest o okresie po zabiegu
    a czy możecie mi powiedzieć jak to może wyglądać po samoistnym poronieniu?
    dowiedziałam się o ciąży w terminie spodziewanego okresu, prawie na mikołajki,umówiłam się do lekarza na za tydzień, przypadkiem termin wypadł w moje urodziny, miały być cudowne a okazały się najgorsze w życiu, ciąża przestała się rozwijać
    dzisiaj 10 dni po terminie miesiączki mam krwawienie, nie jest to okres, krwawienie jest bardzo brązowe, myślę, że macica mi się oczyszcza
    moje pytanie:
    czy teraz czekam na okres czy najpierw będzie owulacja?

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eforts na jakiej podstawie lekarz stwierdził że ciąża przestała się rozwijać?

  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta mi spadła , chociaż nigdy porządnie nie urosła no i na usg widać było jedynie coś gdzie może będzie ciąża,
    generalnie lekarz i tak wykazał się dużym zaufaniem bo mimo, że nie widział jeszcze ciąży na usg kazał mi leżeć i odpoczywać skoro plamię tzn. że ciąża jest zagrożona, ale zrobiłam po wizycie bete bardziej żeby wykluczyć ciążę pozamaciczną no ale okazało się, że nic z tego nie będzie

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy w pierwszym cyklu po poronieniu (tzn. po pierwszym okresie po poronieniu) miałyście owulację?
    W 8 dniu cyklu gin stwierdził u mnie płyn w zatoce Douglasa i powiedział że widocznie jestem w okolicach owulacji. Na moim wykresie nic na nią nie wskazuje... ogólnie jest jakiś dziwny. Co o tym myślicie?

    e8108600d04308b13948d9a118944ba3.png

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelka jeżeli poprzedni cykl miałaś bezowulacyjny to jest taka możliwość że owulka pojawiła się na początku cyklu. Jak możesz to daj link do poprzedniego cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelka wrote:
    Dziewczyny czy w pierwszym cyklu po poronieniu (tzn. po pierwszym okresie po poronieniu) miałyście owulację?
    W 8 dniu cyklu gin stwierdził u mnie płyn w zatoce Douglasa i powiedział że widocznie jestem w okolicach owulacji. Na moim wykresie nic na nią nie wskazuje... ogólnie jest jakiś dziwny. Co o tym myślicie?

    e8108600d04308b13948d9a118944ba3.png

    Ja mialam owulke ale baaaardzo pozno.

  • kot Przyjaciółka
    Postów: 69 51

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się opóźniła, ale o kilka dni, wykres też był taki sobie. Najlepiej moim zdaniem kupić testy owu - razem z obserwacjami powinny ci powiedzieć, czy owu była, gdyby nie one pewnie inaczej zinterpretowałabym wykres.

  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItam.jestem tu nowa i mam nadzieje,że znajde wsród Was zrozumienie i wsparcie.jeżeli któraś poświeci troche czasu na przeczytanie moich wypocin i bedzie w stanie cos doradzic,to bede wdzięczna.
    05.12.2013 poroniłam w 8tc (poronienie chybione).Mialam przeprowadzony zabieg łyżeczkowania.Przyjmowalam antybiotyk.23.12 ponowny zabieg (pozostalosci po poprzednim,kolejny antybiotyk.W trakcie przyjmowania 1ego antybiotyku rozwalilam sobie przelyk,brzuch zrobil sie wzdety i tak wlasciwie utrzymywalo sie jeszcze po 2gim antybiotyku,tak do 2-3 stycznia.Po drugim zabiegu(23.12)krwawilam tylko przez kilka godz (po pierwszym po 2 tyg krwawienia,pojawil sie krwotok ze skrzepami,a bhcg zamiast spadac,zaczela rosnac).Tym razem pojawila sie żółta wydzielina,w rożnej ilości,i cieżko mi teraz stwierdzic,czy od poczatku byla ze sluzem,bo nie zwracalam uwagi.01.01(sroda),liczac od dnia ost.zabiegu,byl to 10dc,doszlo do chwilowego doslownie kontaktu plciowego,zwg na to,że dobrze sie czulam (fizycznie)chcielismy rozpoczac z mężem wspolżycie (oczywiscie z prezerwatywa),ale ze prawdopodobnie mam uczulenie na latex (dlatego przez ost.lata stosowalam kalendarzyk),wiec postanowilam,ze jesli poczuje dyskomfort bez prezerw.,to zrezygnujemy na razie ze wspolżycia,bo z gumka byloby rzecz jasna gorzej.Zblizenia tego nie moge nazwac nijak,bo trwalo doslownie kilka sekund,u meza nie bylo wydzieliny preejakul.,bo nie zdazyl sie podniecić.Wiec nie bralam pod uwage,że mogłoby dojść do zaplodnienia,zwazywszy jeszcze na fakt,ze cykle mam 29-34 dni,a dni plodne wypadaly zawsze 15-20dc,a to byl 10dc,ale bralam poprawke na to,że owulka może pojawić sie w każdej chwili.We wtorek,tj.07.01(6 dni po "kontakcie",a 16dc liczac od zabiegu),robilam kontrolne bhcg=8,8,niby ok,bo tydz przed zabiegiem mialam >4000 i prawdopod.do zabiegu jeszcze mi uroslo.Wiec mozliwe było,że 2tyg po jeszcze sie utrzymywala.Ale zaczelam sie nakrecać,że to może ciaza (chociaż jak to mozliwe?),bo wynik 8,8 w przypadku ciazy wskazuje na 3tc,wiec zgadzaloby sie,bo to byl 16dc.Wydzielinę caly czas mialam żółta,a od 13-14dc pojawialo sie wg mnie wiecej i bardziej ze sluzem,wczoraj bylo jej jeszcze sporo,a dzis od rana jest bardziej mleczna,lepka,nierozciagliwa,a od czasu do czasu(gl po wizycie w toalecie,potrafi wyplynac jakby woda).Jak mam to zinterpretowac,bo gdybym miala owulacje,to nie moge miec dodatniej bety?,a jesli bhcg jest jeszcze po zabiegu,to czy mozliwe,zeby bez owulki tak zmieniala sie konsystencja śluzu?Pomóżcie!Dopiero w nast tyg odbiore wyniki z histopat.i umowie sie z lekarzem,na innym forum lekarz odpisal mi,ze malo prawdopodobna jest ciaza,ale może ktoraś z was miała podobne objawy śluzu po zabiegu.Przepraszam,że sie rozpisalam.

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ