X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • mala_mi Autorytet
    Postów: 366 1524

    Wysłany: 5 października 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe wrote:
    Niech juz @ sie rozkreci na dobre i zaczynamy

    Podpisuję się pod tym mottem :) Chociaż ja na @ jeszcze pewnie trochę poczekam.
    A jak wygląda Twoja temperatura? Mierzysz już? U mnie jest dziwna, na poziomie pomiędzy pierwszą a drugą fazą w porównaniu z wcześniejszymi cyklami. Rety...gdyby tak można było nieco przyspieszyć mijający czas..

    aNiLewe lubi tę wiadomość

    9f7jzbmhwqv82yrb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis mam 3 dzien plamien , tempka sie utrzymuje w miare wysoko, a plamienia chyba zanikaja;/ to miala byc 1 @ po poronieniu...

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 6 października 2013, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala mi Moja temperatura podstawowa to 35.8-36.0 i tak mi skacze od dawna 35.8-36.2. Okropny zygzak wyzsza nizsza wyzsza niższa
    Generalnie spada mi w dzień okresu dopiero a nawet dzień po. Zobacze jak się bedzie utrzymywała w kolejnych dniach bo na razie niczego nie jestem pewna. Dziwny mam ten okres. Albo krwawie wieczorem albo np. Dziś np. Krwawienie srednie/mocne bylo do godz 15. Od tamtego czasu cisza.

    Tez czytalam ze niektóre dziewczyny mialy bardzo bolesne pierwsze @ pp a inne ze skape jak nigdy. Wez tu teraz bądź mądra.

    Aniu wiem ze testy masz negatywne ale moze zrób bete bo moze macica reaguje juz po zagniezdzeniu skoro nie masz krwawienia tylko plamienie.

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 6 października 2013, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Moja @ to chyba polskim pkp jedzie ;) W sumie to się nakręcam, bo ma jeszcze dwa dni do normalnego terminu, ale mogłaby się pospieszyć ;)


    Zaczynasz staranka w nowym cyklu?

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 6 października 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe wrote:
    Zaczynasz staranka w nowym cyklu?
    Zaczynam, jak najbardziej!:) A @ nie ma... Czuję, że nadchodzi, ale jeszcze nic. Z tym, że w sumie krwawiłam 3 dni dłużej niż w czasie @, więc zakładam, że może o to 3 dni się spóźni. Normalnie powinna przyjść najpóźniej jutro, ale obawiam się, że może się pojawić w okolicach wtorku/ środy...:| Już nie mogę się doczekać, zresztą nie tylko ja ;)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 6 października 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Już nie mogę się doczekać, zresztą nie tylko ja ;)


    ;) hmmm ciekawe kto jeszcze ?? :)) owocnych staran, ja czekam na mezulka i zaczynamy dzis, bo moje krwawienie trwalo dwa dni i dzis czysciutko wiec szkoda marnowac czas

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 7 października 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj test ciazowy dzis po prawie miesiacu od poronienia ma jedna kreske (juz sie nie bede czepiac tego cienia cienia :P) :)))
    dobry znak

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe wrote:
    moj test ciazowy dzis po prawie miesiacu od poronienia ma jedna kreske (juz sie nie bede czepiac tego cienia cienia :P) :)))
    dobry znak[/Q




    Kochana mi test z bladziocha wychodzil do 33dnia po poronieniu ale ten ostatni to juz cien taki, a pozniej juz negatywne. A wiec mi tez sie beta ladnie trzymala..

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 7 października 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu z tego zdjęcia przypominasz mi koleżankę. Ona ma córeczkę. Niech to będzie dobra prognoza ;))

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 8 października 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo dlugo wam beta spadala :O A Wiecie jaka mialyscie wysoka w dniu poronienia ? Ja mialam 6400 i spadala mi 10 dni.

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • mala_mi Autorytet
    Postów: 366 1524

    Wysłany: 8 października 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu zabiegu (nie poroniłam samoistnie) poziom bety wynosił ponad 24tys. Nie badałam jej potem, bo wiadomo, że spadła.

    Dziewczyny, jak to jest z tymi staraniami po zabiegu? Naprawdę trzeba czekać kilka cykli? Z wypowiedzi na forum widzę, że większość nie stosuje się do zaleceń dr i sporej grupie się udało szybko zajść ponownie w ciążę.

    9f7jzbmhwqv82yrb.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 8 października 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furia wrote:
    Oooo dlugo wam beta spadala :O A Wiecie jaka mialyscie wysoka w dniu poronienia ? Ja mialam 6400 i spadala mi 10 dni.

    jak zaczelam krwawic to mialm 601, po 48h bylo 400 i potem przez 3,5 tygodnia spadala reszta
    Chociaz tak sie zastanawiam teraz czy moze w irlandii maja inna miare na ta bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2013, 17:04

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 9 października 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe wrote:
    ;) hmmm ciekawe kto jeszcze ?? :)) owocnych staran, ja czekam na mezulka i zaczynamy dzis, bo moje krwawienie trwalo dwa dni i dzis czysciutko wiec szkoda marnowac czas

    M. już szaleje :) Cieszyliśmy się oboje z @ jakbyśmy 6 w totolotka wygrali :) Zaczniemy kilka dni po @, u mnie i tak ovu jest albo 14-15 dc albo 19-20 dc (co drugi cykl mam dłuższy odkąd zaczęliśmy się starać). W sierpniu, kiedy się udało, właśnie tak wyszło, że czekaliśmy kilka dni po @ (byliśmy na wakacjach z rodzicami ;) ). Przyniosło nam to szczęście, więc teraz planujemy podobnie :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 9 października 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furia wrote:
    Oooo dlugo wam beta spadala :O A Wiecie jaka mialyscie wysoka w dniu poronienia ? Ja mialam 6400 i spadala mi 10 dni.
    Ja wiem tylko ile miałam po jednym dniu krwawienia - 117. Później nie badałam, przy takiej niskiej wartości to i tak pewnie nie miało sensu.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 10 października 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, 07.10 dostałam pierwszy okres po zabiegu. U mnie był bardzo obfity ale prawie bezbolesny. Piersi w ogóle nie bolały i brzuch tak tylko troszkę. Dziś już jest mniejszy. Dostałam po 41 dniach od zabiegu.
    Teraz czekamy z mężem te kilka m-cy, bo boję się jeszcze tak szybko zachodzić. Chce mieć pewność, że wszystko się ładnie zagoi i że tarczyca będzie w normie.
    Trzymam kciuki oczywiście za wszystkie dziewczyny, które się już starają! Abyście jak najszybciej mogły zobaczyć II na teście :):)

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Domi84 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 10 października 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff u mnie dzis pojawił sie okres....ulga bo gin na wizycie powiedzial ze jak do 20 pazdz sie nie pojawi to trzeba bedzie wywołac farmak...

    nie miałam jeszcze usg gin powiedział ze po pierwszej miesiaczce...
    w badaniu ginekologicznym stwierdzil ze wszystko ok...

    pierwszy okres przywitał mnie okropnymi mdłosciami masakra...nigdy tak nie miałam....

    w tym cyklu nie planuje zajsc w ciaze chce zaczekac zeby uregulował mi sie cykl....

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 10 października 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka, Domi84 trzymamy za Was kciuki! Mam nadzieję, że niedługo będziecie cieszyć się II kreskami na testach i każdym nowym miesiącem ciąży :-)

    Rybeńka lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 11 października 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadziee, ze za mnie tez kciuki byly trzymane,booooo sa 2 kreski !!!!! Aaaaaaaaa :D

    Miriam, Matylda36, mała_mi, aNiLewe, Anoolka, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy :) będzie dobrze :)

    Furia lubi tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 11 października 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furia wrote:
    Mam nadziee, ze za mnie tez kciuki byly trzymane,booooo sa 2 kreski !!!!! Aaaaaaaaa :D

    Gratulacje! A teraz trzymamy kciuki za to żeby wszystko było dobrze :-)

    Furia lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ