X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 5 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva, tak mi przykro... :( wielka szkoda, że się nie udało tym razem. Mam nadzieję, że masz wsparcie.
    Jesli chodzi o krwawienie to ja też nie krwawiłam, dostałam dwie tabletki cykloteku (?) na noc i następnego dnia zabieg miałam.

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    esotiq wrote:
    Thalia, a byłaś u lekarza? Ja tak właśnie teraz zaszłam w ciąże po zabiegu i było strasznie nerwowo, bo endometrium było dziurawe i jakby jajo zagnieździło się w dziurze czyli bezpośrednio na macicy to ciążę usuwają albo przy porodzie na 90% usuną Ci macicę! To jest bardzo niebezpieczne. Może nie masz takiego problemu z endo jak ja, ale warto sprawdzić to na dobrym sprzęcie niż potem żałować, że nie poczekało się te 2 miesiące. Poczytaj sobie o przyrośniętym/wrośniętym/przerośniętym łożysku.

    Bylam u lekarza juz dwa razy i bylo wszystko ok

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva kochana jak sie czujesz? Napisz co się dzieje, bo się martwie.

    Kanapa Ty też się odzywaj, leżysz? odpoczywasz? książki czytasz? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 11:24

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 10 lipca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, dawno mnie tu nie było :)
    Voda, u mnie wszystko ok- trochę pracy, trochę odpoczynku, a czas tak wolno leci do kolejnej wizyty... ale, ale! prawdopodobnie będzie córeczka! :D potwierdzimy za 2 tygodnie :)
    Voda a co u Was? jak radzicie sobie w te upały?? nieznośne są....

    Eva, odezwij się co u Ciebie się dzieje?

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 11 lipca 2014, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku tygodni regularnie ćwiczę, bardzo poprawiła mi się kondycja, mięśnie w udach pracują, może będzie dzięki temu lżej przy porodzie ;)
    upały faktycznie potrafią być uciążliwe, ale jak wymocze stopy w zimnej wodzie i zaopatrze się w mrożone owoce, to daje radę :)
    Czuje się świetnie, Tytus wierci się wieczorami jak już się położę.
    Kanapa dziewczynka, super <3 córunia :)

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 13 lipca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Niecale dwa tygodnie od poronienia farmakologicznego przestalam krwawic i czekam na owulacje. Oby przyszla bo bedxie to oznaczac ze wszystko wraca do normy a chcemy po @ zaczac dzialac :)

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 13 lipca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze do was z prosba o zerkniecie na moj wykres. Ja juz wariuje, jak wiecie poronilam 3tyg temu, zawsze moje cykle wynosily ok. 30dni, w tym w ktorym zaszlam w ciaze owulacja byla wg usg ok. 20 dnia. Po poronieniu postanowilismy ze chcemy probowac i zaczelam prowadzic wykres. I prxezylam szok jak ovu wyznaczylo dzisiaj owulacje na 11 dzien cyklu. Moze jestescie bardziej doswiadczone i powiecie mi czy to mozliwe tak szybko po poronieniu i czy z mojeo wykresu faktycznie wynika ze wtedy najprawdopodobniej byla owulacja? Spodziewalam sie jej bardziej wczoraj, dzisiaj, jesli w ogole. Z gory dzieki za jakies opinie

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 13 lipca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Ja od kilku tygodni regularnie ćwiczę, bardzo poprawiła mi się kondycja, mięśnie w udach pracują, może będzie dzięki temu lżej przy porodzie ;)
    upały faktycznie potrafią być uciążliwe, ale jak wymocze stopy w zimnej wodzie i zaopatrze się w mrożone owoce, to daje radę :)
    Czuje się świetnie, Tytus wierci się wieczorami jak już się położę.
    Kanapa dziewczynka, super <3 córunia :)

    Masz jakiś gotowy zestaw ćwiczeń? w jakimś konkretnym celu ćwiczysz czy przygotowania przedporodowe? :)
    Zazdroszczę Ci tych kopniaczków :) ja jeszcze nic nie czuję tylko czasem zauważam, że brzuch mi wypycha z jednej strony ;) a chciałabym już czuć moją małą (?) :)

    Bara, trzymam kciuki żebyście długo nie musieli czekać na dwie kreski :)

    Pompon, jeśli chodzi o wykresy to nie bardzo pomogę ale fakt jest taki że po poronieniu może w cyklu się trochę poprzestawiać więc nie zdziw się, że owulke będziesz miała wcześniej bądź później niż zwykle... ;)

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 13 lipca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pompon poczekaj jeszcze parę dni i zobaczymy jak się będzie układał wykres, ale jak na moje oko, to ovu w 11 dni to pomyłka. OF wyznaczył ją w tym dniu bo potem były trzy wyższe temperatury. Jak by zignorować tą temp z 11 dnia, to zapewne wyznaczy owu w 20 dc. Po tym 11 dniu temperatura nie wzrosła za bardzo i trzymała się cały czas na podobnym poziomie a w 20 dni widac jednak wyraźny wzrost. Myślę że za pare dni się ten wykres rozjaśni, jednak wydaje mi się że owu raczej 20 aniżeli w 11 :)

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 13 lipca 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki MartaAlvi, trochę teraz świruję ze wszystkim i dlatego tak dopytuję. Mam nadzieję, że wszystko się ładnie wyklaruje i rozjaśni.
    Voda zazdroszczę pozytywnie bardzo. Trzymajcie się z młodym zdrowo i w formie ;)
    Ty Kanapa też na pewno niedługo będziesz pokopana :P Kibicuję wam strasznie mocno. Nie mogę się doczekać, aż i mnie to spotka.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny ćwiczcie ćwiczcie, żeby się później nie męczyć i wrócić do formy! trzymam kciuki za Was!

    ja sobie ovu na razie odpuszczam, idę dzisiaj do szpitala niech myśla co to ze mną ciężkim przypadkiem robić..

    Życzę Wam wszystkiego najlepszego i dużo radości z Waszych małych pociech! <3

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 14 lipca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kanapa, robię sporo przysiadkó, krążenia bioder, rozciąganie :) Głównie dla kondycji, czuje się dzięki temu świetnie i jestem bardzo aktywna, ale wiem tez, że to pomoże przy porodzie i potem, żeby wrócić do formy :)

    gosia86, kanapa lubią tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda bardzo Ci życzę szybkiego porodu!

    voda lubi tę wiadomość

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 15 lipca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    Dziewczyny pisze do was z prosba o zerkniecie na moj wykres. Ja juz wariuje, jak wiecie poronilam 3tyg temu, zawsze moje cykle wynosily ok. 30dni, w tym w ktorym zaszlam w ciaze owulacja byla wg usg ok. 20 dnia. Po poronieniu postanowilismy ze chcemy probowac i zaczelam prowadzic wykres. I prxezylam szok jak ovu wyznaczylo dzisiaj owulacje na 11 dzien cyklu. Moze jestescie bardziej doswiadczone i powiecie mi czy to mozliwe tak szybko po poronieniu i czy z mojeo wykresu faktycznie wynika ze wtedy najprawdopodobniej byla owulacja? Spodziewalam sie jej bardziej wczoraj, dzisiaj, jesli w ogole. Z gory dzieki za jakies opinie
    Pompon jeśli ten spadek temperatury w 11dc nie był spowodowany np za krótkim snem, alko albo innymi czynnikami to tak jest to możliwe. Na fioletowej stronie jest dziewczyna ktróa owu miała w 9dc i okazał się to szczęśliwy dzień owulacji :) Ja po pierwszym poronieniu miałam bezowulacyjny a po drugim w 13 dc kiedy zawsze było ok 16dc. I jeszcze jedno po poronieniu faza poowulacyjna jest zazwyczaj troszkę dłuższa więc nie martw się gdyby się to strasznie ciągnęło :P
    Powodzenia

  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pompon z tym jajeczkowaniem to roznie bywa. ja zawsze mialam regularne cykle 27/28 dniowe. po lyzeczkowaniu mialam kontrole w 29 dniu i podczas usg okazalo sie, ze mam dni plodne bo jajeczko lada 2/3 dni peknie ;-) a ja dalabym sobie glowe urwac, ze mi sie @ zbliza bo mnie ciagnelo po jajnikach;p tym sposobem rowniez rozpoczelam starania i co najwazniejsze gin na to pozwolil wiec tez spokojniej jest, bo wiem ze wszystko wporzadku!:)

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 15 lipca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva, mam nadzieję że ten na górze wszystko Ci szybko wynagrodzi :) i nie zapominaj o nas :)

    Voda, fajnie że masz siły ćwiczyć ;) ze mnie w taką pogodę jest dętka :/ brak sił na cokolwiek... ale chyba tez trzeba będzie pomyśleć o jakiś ćwiczonkach jak termin będzie się zbliżał :) pozdrowienia dla Tytulka od ciotki Kanapy ;)

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 15 lipca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cioteczko Kanapo zacznij już teraz, to potem nie bedzie tak ciężko :) poczytaj sobie co Ci wolno, porozmawiaj z lekarzem, może basen? :)

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 17 lipca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    u mnie 2 cykl staran niestety teraz mysle ze moglismy wczesniej zaczac nie czekac tych 3 miesiecy i juz moze latwiej by bylo a tak znow czekanie co miesiac na "malpe" czy przyjdzie czy jedn sie sie poszczescilo ale cos musze sie uzbroic w cierpliwosc:)maz na razie nie narzeka ale zoabaczymy co bedzie dalej..... ;):)

    Mimi86, voda lubią tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 17 lipca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka trzymam mocno kciuki :)

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 17 lipca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka nie poddawaj się :)

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ