X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon współczuję to naprawdę okropne przeżycie..

    a u mnie nic z tego beta wtorkowa 121 tys. z hakiem a dzisiejsza 150tys. z hakiem, więc za mały przyrost by mysleć pozytywnie, poszłam z tym od razu do mojego lekarza bo akurat miał dyżur, i zrobil mi usg, ale nic nie pokazalo, więc zostało tylko czekać. i to jest w tym wszystkim najgorsze, bo wiem co mnie czeka, ostatnim razem było lepiej ( ile wogóle można tak powiedzieć), bo wszystko przyszło z zaskoczenia, a teraz tylko czekać..

    a mojej szwagierce, z którą mieszkam, już widać brzuszek, nie będę w stanie na nią spojrzeć ani z nią porozmawiać, chociaż przecież niczemu nie jest winna.. to chore

  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva, podobno beta powyżej 10 tys już nie przyrasta tak gwałtownie jak wcześniej.
    Co oznacza, że nic nie pokazało? Fasoli nie było widać? lekarz określił wzrost zarodka? Może idź na konsultację do innego lekarza... I proszę Cię, spokojnie! Może jeszcze nic straconego :) Przytulam :)

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam na myśli, że dalej nie było widać serduszka, ale wiesz kanapa od ostatniej @ to już 11 tydzień, a zarodek ma jakieś 6 tyg więc już marne szanse i po prostu czekam na krwawienie.. ale dziękuję za wsparcie<3

  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva, wg okresu ja powinnam być w 17 tygodniu więc nie sugeruj się tym. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva dopoki jest chociaz cien nadzieji bedziemy trzymac kciuki!!!

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva strasznie mi przykro
    u mnie było dokładnie to samo
    tylko jeździłam jeszcze od lekarza do lekarza szukać cudu i jakieś odrobiny nadziei
    kochana może skonsultuj się z kimś jeszcze
    jeśli konieczny będzie zabieg nie ma też na co czekać im szybciej tym szybciej wrócisz do siebie
    dla mnie ta niepewność co dalej była straszna i trwało to ponad dwa tygodnie
    współczuję Ci że jeszcze w dodatku masz w domu ciężarną
    przytulam Cię bardzo mocno

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva, ja również mocno trzymam kciuki, żeby jednak się udało! A ja niedługo idę do mojego lekarza, mam nadzieję, że wszystko już tam będzie coraz lepiej i się unormuje. Dzisiaj już tylko plamienia. Wiecie co, ja czuję, że teraz jakoś wyjątkowo potrzebuję takiej bliskości, więc mam nadzieję, że niedługo dostaniemy pozwolenie. Ściskam ciężarówki i staraczki mocniutko.

    kanapa, voda, Eva lubią tę wiadomość

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam @ po zabiegu nie liczac dwoch dni plamien dzis mija 5 tydz i robilam test na ovulacje wyszedl pozytywny i nie czekam juz tylko dzis sexik z mezem

    Maluszek lubi tę wiadomość

  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się macie dziewczyny?
    Ja wczoraj byłam u swojego lekarza. Na usg już wszystko czysto i w normie. Powiedział, że tak jakby mój organizm był gotowy na kolejną ciążę i, że z tym krwawieniem zaczął się nowy cykl i za 4 tygodnie około powinna być @ następna. Najprawdopodobniej na tym etapie to, jak wszystkie wiemy, przyczyną są wady genetyczne. Ale polecił zrobić wszystkie badania, które zlecił na ostatniej wizycie, tylko nie zdążyłam ich wykonać tj. cytomegalia, toksoplazmoza, różyczka etc. Poza tym no nie widzi przeciwwskazań, żeby dalej próbować.Mam brać dalej kwas foliowy i się odzywać w razie czego. Powiedział, że ma wiele pacjentek, które po poronieniach samoistnych zaszły od razu w ciążę i wszystko jest w porządku. Ale zwrócił uwagę na to, że słabo i blado wyglądam, że mnie to dotknęło dość mocno, więc lepiej chociaż jeden, dwa cykle odczekać, a na jesieni mam się pokazać w ciąży.

    voda lubi tę wiadomość

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odsapnij, jedz z partnerem na urlop, weekend za miastem, zrelalsuj i bedzie dobrze :) a ja tu poczekam na Twojego posta z dwoma kreskami :) powodzenia!!!

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pompon, dobrze że sama się oczyściłaś- przynajmniej jeśli czujesz się na siłach to nie musisz długo czekać ze staraniami :) Powodzenia!!

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva, daj znać co u Ciebie, jak sytuacja wygląda!

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • esotiq Znajoma
    Postów: 27 22

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thalia, a byłaś u lekarza? Ja tak właśnie teraz zaszłam w ciąże po zabiegu i było strasznie nerwowo, bo endometrium było dziurawe i jakby jajo zagnieździło się w dziurze czyli bezpośrednio na macicy to ciążę usuwają albo przy porodzie na 90% usuną Ci macicę! To jest bardzo niebezpieczne. Może nie masz takiego problemu z endo jak ja, ale warto sprawdzić to na dobrym sprzęcie niż potem żałować, że nie poczekało się te 2 miesiące. Poczytaj sobie o przyrośniętym/wrośniętym/przerośniętym łożysku.

    5fd80e07ff5d2983c7232cdde19ff3a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nic dalej czekam.. dalej mnie mdli, chociaż już troszkę mniej, a oprócz tego naciąga mnie, cycki bolą, nie wiem ile to można czekać na krwawienie..
    A po jakim czasie wyście dostały krwawienie od stwierdzenia braku bicia serduszka na usg?

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva ja miałam zabieg w 10/11 tygodniu myślę że powinnaś zmienić lekarza
    podobno nie powinno się zbyt dlugo nosić obumarły płód bo to nie zdrowo dla kobiety i można nawet zapalenia dostać

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam poronienie zatrzymane i miałam zabieg- na bieliźnie była plamka krwi, na usg wyszedł brak rozwoju i zniekształcenie jaja płodowego. Delikatnie zaczęłam krwawić po odstawieniu luteiny ale to było niewystarczające. Konieczny był zabieg.
    Eva, nie czekaj tylko idź do innego lekarza!! To dla Twojego dobra!!

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva koniecznie do innego lekarza nie bagatelizuj tego

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku mi się wydawało, że to dobry lekarz, a on nic tylko każe czekać, rzeczywiście muszę się skonsultować z kimś innym masakra po prostu, tyle kasy się płaci a bo prywatnie to lepiej a tu i tak lipa..
    trochę mnie nastraszyłyście, ale poszukam jeszcze dziś kogoś innego

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 1 lipca 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałyśmy Cię straszyć
    może pojedz do szpitala na izbę przyjęć i powiedz jak wygląda sytuacja
    a w ogóle to jak się czujesz?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 1 lipca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, szpital to jest bardzo dobre rozwiązanie! Na miejscu Cię zbadają i powiedzą co masz robić. Nic się nie bój- będzie dobrze :)

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ