X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poród martwego dziecka
Odpowiedz

Poród martwego dziecka

Oceń ten wątek:
  • Pola133 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 11 lutego 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate tak bardzo Ci życzę żeby ta ostatnia prosta minęła spokojnie. Azg ja też stoję obok,boję się wszystkiego.
    Rodzina nie pyta, tylko moja mama że mną rozmawiała.
    Reszta niestety nie. Też niedługo kuzynka rodzi,to się będą cieszyć. Ja wiem jedno, to już mój ostatni raz w ciąży, więcej nie dam rady bo zwariuje :/

    06.2015 synek
    08.2017 córcia Aniołek 36 tc
    07.2018 tęczowa córcia
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj sie zmoblizowalam i pochowalam rzeczy małego..moze jeszcze kiedys sie przydadzą.. dzownilam dzisiaj czy sa wyniki badan gentycznych ale narazie nie ma.. dziewczyny ile trwal u was pológ i po jakim czasie dostalyscie pierwszy okres ? Bbo ja nie wiem czy pzyszedl @ czy to dalsza czesc pologu..

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Jula123 Koleżanka
    Postów: 117 13

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona domyślam się jak się czułaś chowając rzeczy... Trzymam kciuki żeby się przydały. A co do połogu to ja miałam niecałe 3 tyg i od razu dostałam @. Gin powiedział, że to normalne. Następna @ była po 29 dniach a kolejna po 16 i czekam kiedy teraz się pojawi następna.

    Gabriel 35 tc [*], listopad 2017
  • Kasiek84 Koleżanka
    Postów: 81 19

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona jak juz nie krwawiłaś i przyszło jakieś krwawienie to to pewnie jest @. Ja po porodzie szybko przestałam krwawić, jakos po ok 5 dniach. A miesiac pozniej przyszła juz @. Pierwsza była takim raczej mocniejszym plamieniem, za to kolejne az do tej pory to są w pierwszych dniach obfite.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 14:52

    07.05.2014 Kacper
    10.11.2015 Kaja
    (*+) 19.07.2017 Olaf 39+2
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jestem 4 tyg po porodzie, krwawilam z 1.5 tyg, potem z tydzien plamienia.. teraz przez przeszlo tydzien bylo prawie idealnie czysto, a dzisiaj znowu krew.. wiec nie wiem czy to brac za okres juz?
    Jula powiem Ci ze jak to pakowalam to wlasnie czulam sie taka pusta, zadnych emocji nie czulam... robilam to na automacie..to chyba jeszcze gorsze..

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • igle Ekspertka
    Postów: 378 95

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam po 6 tyg, a plamilam co jakiś czas. Jak to mój goń powiedział " będzie Pani wiedziała że to to"-i faktycznie, wiedziałam.
    Ja też dość szybko schowałem rzeczy dzieci, jednak czasem je przeglądam, albo płaczę albo wspominam...był taki czas że chciałam trochę oddac- mam wszystko podwójne, ostatecznie nie zrobiłam nic, nie potrafię, tylko to mi zostało...

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • Jula123 Koleżanka
    Postów: 117 13

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest okres. U mnie pierwszy był bardziej obfity i dłuższy niż przed ciążą, ale ból brzucha do wytrzymania.
    Ja pakowałam rzeczy swojego kilka dni po stracie, wyłam przy każdym ubranku. U mnie wszystkie ciuszki były uprane, uprasowane i poukładane w komodzie. Jak myślę o tym co się stało to nadal nie mogę w to uwierzyć, za parę dni minie 3 miesiące, dla mnie to wieczność. Jak już ktoś wyżej napisał, czuję się jak w Matrixie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 16:52

    Gabriel 35 tc [*], listopad 2017
  • igle Ekspertka
    Postów: 378 95

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona, zapomnialam dodac ze ja też chowalam bez jakis emocji- musialam wtedy. To chyba taki system obrony

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze to jest etap- wyparcie.. musze sie poobserwowac, bo pierwszy raz nie wiem czy to okres.. raz ze nic mnie nie boli, a dwa ze to nie jest taka typowa krew.. chyba ze sie rozkręci..Rano bardziej przypominalo @...ja co do rzeczy do wiedzialam od razu ze ich nie oddam abi nie wyrzuce.. to jest wszystko kupowane dla Antka, wiec rodzenstwo to wykorzysta.. nie umialabym bym tego wyrzucic

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Jula123 Koleżanka
    Postów: 117 13

    Wysłany: 12 lutego 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona, racja musisz obserwować siebie. Gdyby było mocne krwawienie a przy tym silny ból brzucha albo gorączka, dzwoń od razu do gina albo jedź na IP.
    Wiecie co, kilka dni temu przeczytałam cały ten wątek i nie raz poleciała mi łza i sobie pomyślałam ile tu bólu i cierpienia, ja chodziłam w ciąży a tu dołączały nowe mamy. One już opłakiwały swoje dzieci a ja nawet nie sądziłam, że i u mnie dni są już policzone.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 17:08

    Gabriel 35 tc [*], listopad 2017
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 lutego 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula123 mysle ze zadna z nas nie podejrzewala ze tu dołączy ;( u nas synek mial wady ale dopiero 2 tyg przed porodem nam lekarz powiedzial ze ma male szanse.. z jednej strony to.moze lepiej bo nie wyobrażam sobie trwac w tym stanie 3 msc.. 2 tygodnie byly dla mnie ciezkie to co dopiero 3 msc..
    Mam nadzieje, ze wyczerpalysmy limit nieszczesliwych ciaz i ze kazda z nas bedzie szczęśliwą ziemska mama, nasze aniolki nam w tym pomogą.. gdzies czytalam ze male aniolki pomagaja zaprowadzić do brzuszka dzieci i potem sie opiekują nimi..chcę w to wierzyc

    Pola133 lubi tę wiadomość

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Pola133 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 12 lutego 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie krwawienie 8dni i miesiączka po 30 dniach od porodu. Była bardzo obfita i słabo się czułam, ale w ogóle nie bolało. Potem miałam bardzo regularne cykle.

    06.2015 synek
    08.2017 córcia Aniołek 36 tc
    07.2018 tęczowa córcia
  • Pola133 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona też próbuje wierzy w tą opatrznosc naszych Aniołów małych :)
    U nas się okazało, że córeczka w brzuchu, dziwnie się czuję, powtórka sprzed roku....

    06.2015 synek
    08.2017 córcia Aniołek 36 tc
    07.2018 tęczowa córcia
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola ja przeplakalam cały dzień, gdy dowiedziałam się, że znów jestem w ciąży z Synkiem. Byłam przekonana, że będzie tak samo i znów go stracę. Ale musimy myśleć pozytywnie. To jest inne dziecko, inna ciąża. Musi nam się teraz udać.

    Co do miesiączki to ja dostałam dopiero po 7.5 tygodnia od porodu a potem w miarę regularnie co 30 dni.

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola dokładnie tak jak pisze Azg to juz jest inna ciaza , Twoja coreczka czuwa nad ta mala istota w brzuszku ;) wszystko bedzie dobrze, musi byc;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Kasiek84 Koleżanka
    Postów: 81 19

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny musi byc dobrze i tak też będzie. Jesteście pod opieką lekarzy, przebadane, badane ... i myślę, że limit nieszczęść wyczerpany! Ale wcale się Wam nie dziwię, źe się boicie. Trzymam kciuki.

    07.05.2014 Kacper
    10.11.2015 Kaja
    (*+) 19.07.2017 Olaf 39+2
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 12 lutego 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Przeczytałam wczoraj całego bloga na fb o ktorym pisała Ilona i nie wiem czy to mialo jakis wpływ, ale dzisiaj obudzilam się z jakimś lepszym samopoczuciem. Musimy wierzyć, ze wszystko co złe juz za nami, choć wiem, ze ciężko...
    Co do filmu to tez się go boję obejrzeć. Choc u mnie historia była inna.

    Jezeli chodzi o @ to ja właśnie dzisiaj pierwszy raz dostalam, czyli równo po 5 tygodniach. Dobrze, znaczy ze organizm fizycznie wraca do równowagi.

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotton mi tez było lepiej jak przeczytałam to wszystko, chociaż w trakcie wyłam jak bóbr, ale dla mnie to były oczyszczające łzy :) Ja filmu też się bałam obejrzeć,bo bałam się ze to co sobie poukładałam w głowie ze wszystko runie..Jakoś teraz non stop czuje dziwny lęk i odkładam różne rzeczy związane z młodym. typu dzwonienie po jego wyniki, pakowanie tych rzeczy.. Liczę na to, że to minie :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Pola133 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 13 lutego 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za Wasze wsparcie, byłam też u psychologa i trochę lżej jest, znalazłam starsza Panią, wydaje mi się, że łatwiej mi jej zaufać ze względu na jej życiowe doświadczenie. Próbuję przygotowac się do przerwy w pracy co jest bardzo trudne.

    06.2015 synek
    08.2017 córcia Aniołek 36 tc
    07.2018 tęczowa córcia
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 13 lutego 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola to bardzo dobrze, że znalazłaś psychologa u którego czujesz się bezpiecznie. Myślę ,że to bardzo ważne..A kiedy wybierasz się na zwolnienie ?
    Ta Pani psycholog podbudowała Cię ?czujesz się choć odrobine spokojniejsza ?

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ