X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poród martwego dziecka
Odpowiedz

Poród martwego dziecka

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka90 Przyjaciółka
    Postów: 115 45

    Wysłany: 18 lipca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tule Mamusie, ktore do Nas dolaczyly ale mialy wiecej szczescia w tym nieszczęściu silne babki z Was :*

    Pola czekam na wpis jak przebiegl poród ze juz po itp powodzenia :*

    Ja juz ? Dopiero ? W 33tc jestem tydzien dalej niz ostatnim razem ale jakos nie czuje sie lepiej chyba bardziej sie teraz denerwuje i ciagle skupiam sie na ruchach Małej czy aby na pewno jest wszystko okej... detektor rowniez mam od samego poczatku i naprawde wiele razy mnie uspokoil bez niego chyba bym co tydzien jak nie czesciej byla u lekarza... mialam isc wczesniej do szpitala ale niestety stety z racji tego ze wszystko jest okej nie chca mnie polozyc, bylam na przeplywach moja gin powiedziala ze jak tylko cos wyjdzie w nich nie tak odrazu do szpitala i rozwiazujemy sie ale one tez wyszly bez zarzutów i tak siedze w domu i nie moge sie doczekac konca, przelamalismy sie i zamowilismy wozek ale tylko dlatego, ze czeka sie na niego ok miesiaca, a jesli chodzi o reszte to ani ciuszkow, ani lozeczka jeszcze nic nie sciagalismy ze strychu po Zuzi...a jeszcze zapalenie pecherza mnie do padło i juz zaraz czarne mysli...pociesza mnie fakt ze to juz nie dlugo:)

    Tak sie ciesze ze u Was ciaze rozwijaja sie prawidlowo mysle ze Nasze Aniolki nad swoim rodzeństwem czuwaja ;)

    Trzymajcie sie cieplo :* i dawajcie znac na bierzaco <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 20:36

    ,,Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku jest pamięć o wczorajszej radości’

    Zuzia 15.10.2016 32tc [*]
    Tęczowa Ola 04.09.2018
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężarówki trzymam bardzo bardzo mocno kciuki! Już niedługo skarby będą koło Was.

    Pola czekamy na wieści! Pewnie dochodzisz do siebie po cesarce, ale jak tylko odzyskasz siły to pisz :)

    Ja też miałam detektor od 12tc i tak jak Wy bez niego byłabym co chwilę w szpitalu.

    Pozdrawiamy Was ciepło z moim małym cudem :*

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • Pola133 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 18 lipca 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś o 13.30 urodzila się Pola. 2,9 kg, 54cm. Bólu po cc nie czuje, bo jestem tak bardzo szczęśliwa

    nati1992, Kasiek84, ALKA7, aZg, Mama Blanusi, Kasionek, marzusiax, dydone, baterfly, Agnieszka90, Pau.Em, Mama Malwinki, _Kalina_ lubią tę wiadomość

    06.2015 synek
    08.2017 córcia Aniołek 36 tc
    07.2018 tęczowa córcia
  • Pola133 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 18 lipca 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gael a co u Ciebie?

    06.2015 synek
    08.2017 córcia Aniołek 36 tc
    07.2018 tęczowa córcia
  • igle Ekspertka
    Postów: 379 95

    Wysłany: 19 lipca 2018, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola, gratuluję z całego serca!!! Buziaki dla was.

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 19 lipca 2018, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polu cudownie cudownie cudownie!

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • Bbasia Koleżanka
    Postów: 81 18

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dużo zdrowia dla Was ;-)

    Marcin 15.05.2017 [*] 37tc

    Michał 31.07.2018 ;-)
  • Agnieszka90 Przyjaciółka
    Postów: 115 45

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola Gratulacje ! I cieszymy sie ze juz po wszystkim ! Duuuuzp zdrowka dla Was :*

    ,,Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku jest pamięć o wczorajszej radości’

    Zuzia 15.10.2016 32tc [*]
    Tęczowa Ola 04.09.2018
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola gratulacje, buziaki dla Was
    :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Mama Malwinki Ekspertka
    Postów: 331 77

    Wysłany: 19 lipca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniałe wiadomości!
    Dużo zdrowia dla dużej i małej Poli :)

    Mam nadzieję, że wszystkie z nas, które marzą o dziecku, doczekają takiej chwili, że już w niedalekiej przyszłości wzrośnie sprzedaż detektorów tętna :)

    03.2018 r. córeczka Malwinka (*) 40 tc
    06.2019 r. tęczowa córeczka Jagoda
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 19 lipca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Polu!! Bardzo się cieszę!
    Gael ja u Ciebie?
    Agnieszka 90 najtrudniejszy czas przed Tobą, obyś już niedługo była szczęśliwa tak jak Pola!!!
    U mnie na razie ok, miałam dziś usg i poryczałam się ze szczęścia, bo serduszko pięknie bije, a plamienia nie ma lek. nie wie skąd.Chwilkę mam spokoju. Detektor dziś zamówiłam;)

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • gael Znajoma
    Postów: 29 18

    Wysłany: 22 lipca 2018, 03:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola, cudownie, bardzo was sciskam!

    Kochane dziewczyny, moja coreczka juz tez jest ze mna. Jutro wracamy do domu. Jestem w niej zakochana po uszy. Rodzilam
    sn, monitoring non-stop, obie czujemy sie dobrze. Nie moge uwierzyc jeszcze. Plakac mi sie chce co chwila z tej radosvi, niedowierzania, mieszanki uczuc. Bede matka paranoiczka, ktora co pare minut podczas snu sprawdza, czy malenstwo oddycha.

    Te 9 mcy to byla bardzo ciezka droga, ale warta kazdej sekundy. I zycze kazdej z Was dotarcia do tej teczy na drugim koncu. Ona tam naprawde jest.

    No i sie znow poryczalam ;)

    Mama Blanusi, Agnieszka90, baterfly, ALKA7, dydone, Mama Malwinki, nati1992, _Kalina_ lubią tę wiadomość

    2017 - synek 39tc [*]
    2018 - teczowa coreczka ❤️
  • Pola133 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 22 lipca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gael czekałam na Twój wpis. Pięknie!!!
    Radość jest ogromna.

    06.2015 synek
    08.2017 córcia Aniołek 36 tc
    07.2018 tęczowa córcia
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 22 lipca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gael gratulacje:) nasze forum zmienia się w tęczowe forum:)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • igle Ekspertka
    Postów: 379 95

    Wysłany: 22 lipca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gael super! Gratulacje:-)
    Dziewczyny, cieszę się że tu trafiłam, dzięki wam zaczynam mieć nadzieję że i nam się uda.

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 23 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gael Gratulaje ogromne!!!

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • Mama Malwinki Ekspertka
    Postów: 331 77

    Wysłany: 23 lipca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gael, z całego serca gratuluję!
    Niech się córeczka zdrowo chowa!
    Piszcie dziewczyny co u Waszych maleństw i jak się czujecie, dla mnie również jest to jakiś promyk światła w czarnym tunelu.

    Chyba nawet nie potrafię sobie wyobrazić jaka to radość i szczęście, przejść w tryb codziennego odliczania "moje dziecko ma dzień/tydzień/dwa tygodnie/miesiąc", zamiast "moje dziecko nie żyje dobę/tydzień/dwa tygodnie/10 tygodni itd".
    Wspaniale, że tego doświadczacie.

    03.2018 r. córeczka Malwinka (*) 40 tc
    06.2019 r. tęczowa córeczka Jagoda
  • Mokusze Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 23 lipca 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czytam Was na bieżąco od roku i serce się raduje jak czytam o tym,że tyle Mam doczekało się tęczowych Skarbów.
    Ja również teraz jestem na końcu tej trudnej drogi, drogi pełnej strachu i lęku. Teraz jestem w 36 tygodniu i od kilku dni jestem w szpitalu ponieważ pojawiły mi się skurcze, podobno na ta chwilę sytuacja jest opanowana, ale lęk jest potworny, to jest dokładnie ten sam czas kiedy straciliśmy naszego synka,dlatego tak ciężko na sercu:(
    Jesteśmy w szpitalu, ale szczerze mówiąc mało mnie to uspokaja.
    Proszę trzymajcie za nas kciuki, ściskam i pozdrawiam.

    "...gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."

    Tymuś [*] 31.07.2017 r.
  • Mama Malwinki Ekspertka
    Postów: 331 77

    Wysłany: 23 lipca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokusze, trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i myślami jestem z Tobą.
    Tym razem usłyszysz płacz swojego maleństwa, nie ma innej opcji.
    Jakie plany mają wobec Ciebie lekarze? Jeśli można zapytać.

    Myślę, że właśnie historie dziewczyn mogą najbardziej pomóc w wizualizowaniu sobie happy endu.

    Ja ostatnio pod szpitalem, w którym pracuje mój nowy ginekolog, na parkingu wizualizowałam sobie jak to np. za rok pakujemy fotelik z zawartością do samochodu. :)
    Teraz się uśmiecham, ale na parkingu, to się zdrowo poryczałam.

    03.2018 r. córeczka Malwinka (*) 40 tc
    06.2019 r. tęczowa córeczka Jagoda
  • Mokusze Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 23 lipca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Malwinki, jak przyjechałam To dawali mi magnez żeby wyciszyć skurcze, teraz mówią,że jeśli chodzi o planowa cc to niestety ale dopiero w 38 t.c. wcześniej nie robią, a byłam pewna,że 37 to już bezpieczny czas. Dla mnie kazdy kolejny dzien to dodatkowy strach.
    Fakt, powiedzieli też,że jeśli cokolwiek ich zaniepokoi to nie będą czekać tylko od razu na stół.
    Cesarkę mam mieć tylko dlatego,że synka rodziłam sn i powiedzieli,że mają na względzie moja psychikę.

    "...gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."

    Tymuś [*] 31.07.2017 r.
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ