X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poród martwego dziecka
Odpowiedz

Poród martwego dziecka

Oceń ten wątek:
  • igle Ekspertka
    Postów: 378 95

    Wysłany: 5 września 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka gratulacje ogromne!
    Ewelin, ja do tej pory nie mogę patrzeć na maleńkie dzieci, bo serce mi pęka. Boję się ich, czuje zazdrość, żal i chyba też wstręt, chociaż dla mnie każde dziecko jest cudem. Bardzo długo twierdzilam że więcej dzieci nie chcę, ale instytut zrobil swoje, pomimo ogromnego strachu.
    Właśnie dziś wykupiła kwas foliowy i hormony, które zacznę brać w następnym cyklu. I znowu pojawiły się wątpliwości, wróciły wspomnienia jak walczyłam żeby mieć chłopców. Przygnebila mnie wizja kolejnych podejść do in vitro, przypomniałam sobie jak po transferze wracałam z moimi fasolkami w brzuchu...A przy aptece natknęłam się na bliźniaki- chłopców w wieku podobnym do moich dzieci...
    Bardzo ciekawy artykuł- mi też chodziło po głowie że jeżeli kiedyś będę miała chłopca to dostanie drugie imię po swoim bracie. Ale jednak tego nie zrobię.

    Agnieszka90 lubi tę wiadomość

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 5 września 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igle bedzie dobrze, musi być!
    Ja tez w przyszłości (o ile mi bedzie dane) pewnie dam drugie imię po rodzeństwie. O pierwszym takim samym nawet bym nie pomyślała..

    Jeżeli chodzi o widok kobiet w ciąży i noworodkow... boli bardzo. Po prostu czuje jak się cos we mnie skręca i jest to silniejsze ode mnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2018, 17:27

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • Oko lwa Koleżanka
    Postów: 77 5

    Wysłany: 5 września 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka gratulacje!

    Agnieszka90 lubi tę wiadomość

  • Mama Malwinki Ekspertka
    Postów: 331 77

    Wysłany: 5 września 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszko, gratuluję!
    Dużo zdrowia dla Ciebie i małej (a w sumie całkiem dużej) Oli!

    Agnieszka90 lubi tę wiadomość

    03.2018 r. córeczka Malwinka (*) 40 tc
    06.2019 r. tęczowa córeczka Jagoda
  • Mama Malwinki Ekspertka
    Postów: 331 77

    Wysłany: 5 września 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o widok dzieci i kobiet w ciąży, to u mnie również jest to mieszanina wielu uczuć. Odwracam głowę i uciekam przed nimi. Generalnie czuję fizyczną reakcję organizmu: całe ciało mi się usztywnia, a szczęka zaciska.

    03.2018 r. córeczka Malwinka (*) 40 tc
    06.2019 r. tęczowa córeczka Jagoda
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 5 września 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka ale cudownie!!! Gratulacje ogromne. Cieszcie się sobą ile się da!!

    Co do imion dla kolejnych dzieci to też nie przyszłoby mi do głowy dawać tak samo na imię. Przecież kolejne dzieci to rodzeństwo naszych Aniołków :). To zupełnie inne osoby, każde z nich jest wyjątkowe.

    Agnieszka90 lubi tę wiadomość

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • Agnieszka90 Przyjaciółka
    Postów: 115 45

    Wysłany: 5 września 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje baaardzo :* cieszymy sie soba tulimy i czekamy na powrot do domu ;) juz zapominam o bolu jak na nia patrze :)

    Co do imion to dalismy inne bo tak jak mowi Azg przeciez to rodzenstwo naszych Aniołków ;*

    igle lubi tę wiadomość

    ,,Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku jest pamięć o wczorajszej radości’

    Zuzia 15.10.2016 32tc [*]
    Tęczowa Ola 04.09.2018
  • ALKA7 Przyjaciółka
    Postów: 87 35

    Wysłany: 5 września 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszko gratulacje! Jesteś kolejnym przykładem, że są możliwe dla nas, mam po stracie, szczęśliwe zakończenia.
    Twoja córeczka jest moja imienniczką ☺Niech Oleńka pięknie rosnie i daje wam duzo szczęścia.

    Agnieszka90 lubi tę wiadomość

    Listopad 2010 - wspaniały synek
    Wrzesień 2016 r. [*] 40 tc - Zosia - mój kochany Aniołek
    Czerwiec 2018 - córeczka Julia
  • Julcia 2018 Koleżanka
    Postów: 109 9

    Wysłany: 6 września 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka piękna pogoda ...a ja od rana płacze, nie chce mi się zyc, a myślałam że już jest lepiej że idę do przodu ale tak nie jest. Poprostu życie idzie dalej a ja stoję w miejscu

  • Oko lwa Koleżanka
    Postów: 77 5

    Wysłany: 6 września 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, ja tez w nie najlepszej formie bo na dzisiaj mialam termin porodu. Myslami ciagle jestem z nim!

  • Julcia 2018 Koleżanka
    Postów: 109 9

    Wysłany: 6 września 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oko iwa przytulam:*

  • Oko lwa Koleżanka
    Postów: 77 5

    Wysłany: 6 września 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julcia ja tez jestem zawieszona w czasie. Caly czas nie dociera do mnie ze wszystko wokol dzieje sie tak szybko i mijaja dnie, tygodnie i miesiace. Ja sie zatrzymalam w dniu w ktorym on odszedl i nie chce mi sie ruszyc do przodu. A tu juz we Wtorek wracam do pracy i coraz bardziej mi sie nie chce. Boje sie tam isc i byc obiektem!

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 6 września 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julcia ściskam cie mocno kochana ...
    oko lwa ciębie równiez wiem ze ciezko ...:(

    Julcia 2018 lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 6 września 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igle czy ty bieżesz tez jakies dodatkowe witaminy czy brałas przed stymulacją??
    co teraz dostałaś??
    ja biore jakies witaminy z kwasem zaczynam sie stresować

    7b0f9c1e19.png
  • igle Ekspertka
    Postów: 378 95

    Wysłany: 6 września 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka, zaczęłam brać kwas foliowy. Zarówno mój gin i ci z kliniki uważają że to najważniejsze, że na inne szkoda kasy. I wykupiła estrofem, który będę brać od 2 dc. Ja też się bardzo stresuje.

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 6 września 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka90 ogromne gratulacje dla Was! Cieszę się że tym razem możesz napisać o szczęśliwym zakończeniu!!!
    U mnie tym razem będzie dziewczynka więc takie samo imię nie wchodzi w grę, ale gdyby był chłopiec nigdy nie zdecydowałabym się by brata nazwać tak samo jak Szymka.
    Igle, Mikuśka 3mam za Was kciuki!!!
    Oko lwa powrót do pracy mi bardzo pomógł dojść do względnej równowagi, choć nie obyło się bez ogromnego strachu wyjścia do ludzi i normalnego świata, bywały też chwilę że bez tabletek uspokajających nie dałabym rady, ale nie żałuję że wróciłam bo z czasem pozwoliło mi to stanąć na nogi- mam nadzieją że u Ciebie też tam będzie!

    Agnieszka90 lubi tę wiadomość

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 6 września 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Tez mam od dwóch dni dola i musze spbie poryczeć. Dzisiaj jeszcze zobaczylam na wyniko badań ktore ostatnio robilam, mam ANA dodatnie, jutro jade robic kolejne badania. Cholernie sie boje co jeszcze powychodzi. Nie dosc, ze ta szyjka zakichana, tarczyca i Hashi to jeszcze inne rzeczy wychodzą: (

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 7 września 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey
    Cotton
    u mnie tez powychodziły i dletego bede teraz na heparynie jak sie uda

    7b0f9c1e19.png
  • Mama Malwinki Ekspertka
    Postów: 331 77

    Wysłany: 7 września 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie za kilka dni minie pół roku. Znowu mieszanina przedziwnych uczuć. Smutek, żal, rozgoryczenie, wkurzenie, ale też jakaś niezdrowa ekscytacja, oczekiwanie i nerwowość,tak jakbym miała szykować przyjęcie urodzinowe Malwinki dla wielu osób, spodziewała się wielu gości z powodu jej święta. Masakra, momentami boję się, że zwariuję, że już nie wytrzymam tego cierpienia. Plus mieszanina uczuć związana z obawami o przyszłą potencjalną bezdzietność. Po prostu mieszanka wybuchowa, naprawdę trudna do udźwignięcia :( Wiem, że swoje trzeba wycierpieć, żeby kiedyś było trochę łatwiej, ale jest kurde ciężko. Ciężko też momentami ze mną wytrzymać. Ostatnio pokłóciłam się ze swoim chłopakiem (dość śmieszne określenie dla kogoś po 40)i miałam już nawet myśli, że jak tak, to nie będę już podejmować starań o dziecko, bo po co się narażać na kolejne ryzyko niepowodzenia. Na szczęście już się pogodziliśmy.
    Trzymajcie się dziewczyny, no po prostu swoje musimy wycierpieć, a przeszkody zdrowotne, medyczne jakoś obejść.

    03.2018 r. córeczka Malwinka (*) 40 tc
    06.2019 r. tęczowa córeczka Jagoda
  • Julcia 2018 Koleżanka
    Postów: 109 9

    Wysłany: 7 września 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Malwinki ściskam Cię mocno... Mieszanina uczuć jest chyba normalna...tylko to co nas spotkało jest nienormalne i nie powinno się nigdy zdazyc. Też mam obawy o przyszłość czy będę miała zdrowe dziecko czy się uda ...gdy już myślę że sobie to poukladalam, że jakoś dam radę łapę dołek i uważam że nic nie ma sensu ...że nie zaskuguje, że zrobiłam coś nie tak. Wielki strach obawa i niezrozumienie swiata. Żałobę trzeba przeżyć ...tylko dlaczego Nas to dotknęło,dlaczego takie coś się dzieje ...:(

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ