X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poród martwego dziecka
Odpowiedz

Poród martwego dziecka

Oceń ten wątek:
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko cudownie!! Bardzo się cieszę i ogromnie gratuluję <3

    Z moim mężem już lepiej, ale wciąż musi na siebie uważać. Wyręczam go prawie we wszystkim :) Koszę trawę, noszę zakupy, dbam o niego :)



    Kochane dziś Dzień Mamy, dla nas w większości smutny dzień. Ale pamiętajmy, że nasze aniołki na pewno o nas myślą i życzą nam wszystkiego, co najlepsze :)

    19Biedroneczka91 lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate bardzo się cieszę, że u Twojego męża lepiej. I fajnie, że mu pomagasz. Jednocześnie sama masz pewnie tyle do roboty, że nie ma czasu na dziwne myśli :).
    Ja odkąd wróciłam do pracy mam o wiele mniej czasu na zbyt duże rozmyślania.

    Tak, dziś trudny dzień. Jest mi smutno pomimo, że mam przecież córeczkę obok siebie. Ale zupełnie inaczej wyobrażałam sobie tegoroczny Dzień Mamy.

    Myślę jednak, że jeszcze każda z nas będzie go przeżywać tak wspaniale, jak jest dziś na pewno u Biedroneczki :) Buziaki Kochane!

    19Biedroneczka91 lubi tę wiadomość

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • baterfly Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 28 maja 2017, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Chciałam się was zapytać po ilu tyg po porodzie mialyscie okres? Mi mija 9 tygodni i nic.

    Emilia i Nadia 13.02.2015 [*][*] 26tc <3 <3
    Bruno 26.03.2017 - mój tęczowy syn <3
    Aniołek 03.04.2019 [*] 16tc <3
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 28 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    batetfly a karmisz piersią? Ja przy córeczce dostałam okres 2dni po całkowitym odstawieniu od piersi a teraz po moim Synku Aniołku po 7,5tygodnia od porodu. Jeśli nie karmisz to okres powinien wrócić do 12 tyg po. Tak mi przynajmniej mówił lekarz.

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 28 maja 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baterfly, ja dostałam okres w 49 dniu po porodzie, ale ściągałam pokarm tylko przez pierwsze 2 dni, później brałam bromergon.

    aZg, ja bardzo szybko wróciłam do pracy po tragedii i dobrze mi to zrobiło. Wiadomo, i tak trzeba sobie pozwolić na upust emocji, nie można udawać, że się nic nie stało. Ale przynajmniej dzięki temu mogłam funkcjonować w ciągu dnia normalnie, a wieczorem miałam chwilę dla siebie i synka na łzy, wspominanie, oglądanie zdjęć. Teraz już minęło prawie 5 miesięcy (jejku, ale ten czas leci...) i nie rozklejam się codziennie. Są gorsze dni i pozwalam sobie wtedy na płacz, ale raczej nie rozdrapuję niepotrzebnie ran, staram się nie wpędzać za bardzo w te złe emocje. Jak zaczyna mi się myślotok, to go po prostu urywam.

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • baterfly Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 28 maja 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmilam tylko tydzień. Pokarm bardzo szybko sam zniknął. Od tego czasu butla. Po stracie dziewczynek dostałam w 7 tygodniu dlatego teraz się zastanawiam dlaczego jeszcze nie mam.

    Emilia i Nadia 13.02.2015 [*][*] 26tc <3 <3
    Bruno 26.03.2017 - mój tęczowy syn <3
    Aniołek 03.04.2019 [*] 16tc <3
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 28 maja 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baterfly, teraz na pewno inaczej hormony działają, jak masz przy sobie dziecko <3 Także spokojnie, daj sobie czas. A jeśli jesteś zaniepokojona, to idź do ginekologa i sprawdzi, czy jest wszystko ok.

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • baterfly Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 28 maja 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do tych 12 tygodni i mam nadzieję że przyjdzie. A jak nie to się udam po poradę. Nie będzie łatwo bo mieszkam w UK i musiałabym parę ładnych godzin jechać żeby prywatnie zobaczyć polskiego gin.

    Emilia i Nadia 13.02.2015 [*][*] 26tc <3 <3
    Bruno 26.03.2017 - mój tęczowy syn <3
    Aniołek 03.04.2019 [*] 16tc <3
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baterfly z tą @ to chyba bardzo różnie. Ja urodziłam 3 dni po tobie, karmiłam 5 tyg (na początku maja koniec), a @ już dostałam.

    Po Krzysiu dostałam po 3 tyg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2017, 10:45

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 31 maja 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszko90 jak po wizycie? ja tak średnio, niby wszystko dobrze się pozrastało i możemy się starać, ale robiłam badania na trombofilię i wyszły mi 3 nieprawidłowe mutacje, co ma duży wpływ na zajście i donoszenie ciąży, dodatkowo nowy gin skierował mnie do szpitala na dodatkowe badania w dwóch fazach cyklu, 1 tuż po okresie - liczyłam że nie nadejdzie, bo już po cichu zaczeliśmy się starać, ale niestety @ przyszła więc w piątek kładę się do szpitala na 3 dni, a za 2 tyg. na kolejne 3 dni ech dołuje mnie to wszystko.. ciągle tylko słyszę dzień matki... dzień dziecka.. dzień ojca.., nie martw sie wszystko będzie dobrze.. czemu taka smutna jesteś...

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • Agnieszka90 Przyjaciółka
    Postów: 115 45

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baterfly rzeczywiście z @ to różnie jak pisze Marzusiax ja urodzilam 15.10 a @ dostalam 10.11 jak dobrze pamietam ;)

    Daydone mamy zielone światło ;) sprawidziala mi dwa jajniki są ok, pobrała cytologie i powiedziała do zobczenia, ale tak jak piszesz przez dzien matki, ojca, dziecka jakos to do mnie jeszcze nie dotarło ze wszystko okej... spokojnie kochana nie martw sie :* po wyjściu ze szpitala na pewno bedziesz mogla szalec z ukochanym ;) i później juz tylko dwie kreseczki ;*


    A jak u Ciebie Biedroneczko ?? Jak sie macie ??? Jak sie czujecie :)

    ,,Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku jest pamięć o wczorajszej radości’

    Zuzia 15.10.2016 32tc [*]
    Tęczowa Ola 04.09.2018
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) my czujemy się super:* naprawdę warto walczyć o dzidziusia:* rok temu nie uwierzylabym gdyby ktos mi powiedzial, ze dzis bede taka szczesliwa:)
    Ignaś jest kochanym dzieckiem, budzi mi sie w dzien co 2 w nocy co 3 godziny na karmienie, czasami sie porozglada i idzie dalej spac:):) trzymam nieprzerwanie kciuki za Was wszystkie:* juz niedlugo bedziecie tulic swoje Maleństwa:)

    ALKA7, dydone, baterfly lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • ALKA7 Przyjaciółka
    Postów: 87 35

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko bardzo się cieszę waszym szczęściem :-) Życzę wam samych pięknych chwil z maleństwem.
    Trzymam kciuki za wszystkie z was, które już się starają o dzidziusia albo własnie dostały zielone światło.
    Wasze szczęśliwe zakończenia dają mi dużo siły i wiary na przyszłość :-)

    19Biedroneczka91 lubi tę wiadomość

    Listopad 2010 - wspaniały synek
    Wrzesień 2016 r. [*] 40 tc - Zosia - mój kochany Aniołek
    Czerwiec 2018 - córeczka Julia
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Biedroneczko bardzo się cieszę. Cudownie jest czytać, że po tym wszystkim można powiedzieć, że jest się naprawdę szczęśliwym.

    Ja powoli nastawiam się na ponowne starania. Zobaczymy co to będzie :).


    19Biedroneczka91 lubi tę wiadomość

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • beata91 Koleżanka
    Postów: 103 14

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bidroneczko mam takie same odczucia jak Ty. Rok temu byłam pogrążona w smutku i nie myślałam że dzisiaj będę mieć Julie przy sobie. Marzenia się spełniają

    19Biedroneczka91 lubi tę wiadomość

    Igorek [*] - 10 marzec 2016
    20 czerwiec dwie kreski, termin 23 luty 2017
    Wielka nadzieja
  • Diddlina Ekspertka
    Postów: 239 140

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane. Biedronczka gratuluję!
    Za nami ciężki czas. Ale można powiedzieć że mamy pewne dobre wieści. Potwierdził się u mnie zespół antyfosfolipidowy co za pewne spowodowało straty. Także teraz gdy uda się zajść w ciążę będę już dostawała od początku leki i jest szansa że w końcu doczekamy się zdrowego żywego dziesiątka.
    Musimy jeszcze trochę poczekać zanim wrócimy do starań.
    Wyniki dna potwierdziły, że była to dziewczynka.

    Antosia 10tc[*] 17.03.2017 :(
    Tomuś 39tc [*] 6.03.2016 :(
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diddlina najważniejsze, że poznaliscie przyczynę. Teraz już musi być wszystko dobrze:).

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • Mama Blanusi Przyjaciółka
    Postów: 117 46

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Pisze poniewaz mam nadzieje ze lepiej mi sie zrobi na sercu jak podziele ze z Wami moja tragedia. Poltorej miesiaca temu zmarla moja coreczka. Zmarla w brzuszku pod moim sercem. W 40 tygodniu. 5 dni przed planowanym terminem. Do dzis slysze slowa lekarki jak mowi ze serduszko przestalo bic. Tak poprostu. Nie ma przyczyny dlaczego tak sie stalo. Jedna wielka niewiadoma. Czuje tak ogromny bol. Nie ma dnia abym nie plakala. Codziennie spaceruje na grob coreczki. I zadaje sobie pytanie dlaczego? Jak mozna bylo tego uniknac? I cisza. Brak odpowiedzi.....

    Mama Blanusi

    Blanka 19.04.2017 [*] 40tc
    Nikodem 15.01.2019 ❤
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Mamo Blanusi to co przeżyłaś to największy życiowy koszmar... ten ból..ta pustka jest nie do opisania... lecz to miejsce, w tej sytuacji daje pewnego rodzaju ukojenie, my wszystkie rozumiemy Twój ból, tę stratę i te puste ramiona, które chciały dać miłość, znajdziesz tu wsparcie i może kiedyś nadzieję... tulę Cię mocno!!!

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • Mama Blanusi Przyjaciółka
    Postów: 117 46

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za dobre slowa Dydone. Pustka jest ogromna. Nigdy sie z tym nie pogodze ale musze nauczyc sie zyc bez Niej. Moj lekarz powiedzial ze jak psychika mi pozwolili powinnismy sie starac o dziecko. Nie wiem. Mam mieszane uczucia. Boje sie. Przeciez kolejna ciaza to bedzie 9 miesiacy strachu. Zycie od usg do usg...

    Mama Blanusi

    Blanka 19.04.2017 [*] 40tc
    Nikodem 15.01.2019 ❤
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ