Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poród martwego dziecka
Odpowiedz

Poród martwego dziecka

Oceń ten wątek:
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate tak strasznie się cieszę!!! Wspaniała informacja:))) gratuluję Ci bardzo mocno

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • _Kalina_ Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate gratulacje, trzymam kciuki mocniachno :)

    Tymek, 18.06.2010
    Krzyś 32tc, 29.10.2016 [*]
    Piotruś, 08.12.2017
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Zrobiłam dziś betę i jest pozytywna, ale coś mała mi się wydaje. Trzymajcie kciuki dalej :*

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Agnieszka90 Przyjaciółka
    Postów: 115 45

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate co za wspaniala wiadomosc ! Trzymam kciuki moooooco :* my też już przestalismy uważać 25 powinnam dostać okres wiec zobaczymy :) a tak na marginesie wyobrażacie sobie ze nie mamy pomnika jeszcze ?? Chyba mamy pecha co do tych ludzi, ale ciagle obiecuje mamy czekac do końca miesiaca bo zawsze cos mu wypada !!! Wrrr

    Milego dnia Kochane :*:*

    ,,Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku jest pamięć o wczorajszej radości’

    Zuzia 15.10.2016 32tc [*]
    Tęczowa Ola 04.09.2018
  • Bbasia Koleżanka
    Postów: 81 18

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Blanusi a Ty jak się czujesz?

    Marcin 15.05.2017 [*] 37tc

    Michał 31.07.2018 ;-)
  • Mama Blanusi Przyjaciółka
    Postów: 117 46

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie dobrze mowie tu o stanie fizycznym. Psychicznie roznie. Raz gorzej raz lepiej same wiecie o czym mowie. Musimy teraz poczekac okolo 6 miesiecy na kolejne staranie. Nawet i dobrze. Uwazam ze ten rok nie jest zbyt szczesliwym rokiem wiec nie niech sie zakonczy a nowy rok moze bedzie lepszy.

    Mama Blanusi

    Blanka 19.04.2017 [*] 40tc
    Nikodem 15.01.2019 ❤
  • ALKA7 Przyjaciółka
    Postów: 87 35

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z nowym rokiem nowym krokiem Mamo Blanusi.
    Dajcie sobie trochę czasu, żeby nabrać sił na dalsze starania.

    Listopad 2010 - wspaniały synek
    Wrzesień 2016 r. [*] 40 tc - Zosia - mój kochany Aniołek
    Czerwiec 2018 - córeczka Julia
  • ALKA7 Przyjaciółka
    Postów: 87 35

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate55 co u ciebie?

    Listopad 2010 - wspaniały synek
    Wrzesień 2016 r. [*] 40 tc - Zosia - mój kochany Aniołek
    Czerwiec 2018 - córeczka Julia
  • Bbasia Koleżanka
    Postów: 81 18

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy rok nowe możliwości. Może będzie bardziej szczęśliwy niż ten. Dobrze że się trzymasz, z czasem powinno być coraz lepiej

    Marcin 15.05.2017 [*] 37tc

    Michał 31.07.2018 ;-)
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Blanusi, czas uleczy trochę rany :* A te 6 miesięcy minie szybko.



    Alka, zrobiłam drugi raz betę po 48h i odpowiednio urosła :) Teraz czekam na wtorkową wizytę u ginekologa i modlę się, żeby wszystko było dobrze. Miałam długi cykl i myślałam, że to już 7 tydzień, ale z bety wynika, że owulacja musiała być dużo później i to świeża sprawa ;)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Mama Blanusi Przyjaciółka
    Postów: 117 46

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i daj znac wtorek co i jak :) i na pewno bedzie dobrze!

    Mama Blanusi

    Blanka 19.04.2017 [*] 40tc
    Nikodem 15.01.2019 ❤
  • aZg Ekspertka
    Postów: 196 85

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate najważniejsze, że rośnie beta :) cudownie. Trzymamy kciuki !!

    Córeczka - 2015
    Synek - [*] 37tc - 2017
    Synek - 2018
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 dziękuję

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • ALKA7 Przyjaciółka
    Postów: 87 35

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy Kate na wiadomości po wizycie u lekarza. Bardzo mocno trzymam kciuki i jestem myślami z Tobą.

    Listopad 2010 - wspaniały synek
    Wrzesień 2016 r. [*] 40 tc - Zosia - mój kochany Aniołek
    Czerwiec 2018 - córeczka Julia
  • Agnieszka90 Przyjaciółka
    Postów: 115 45

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate trzymam kciuki ;* i na bieżąco informacje, ze wszystko okej ;))))

    ,,Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku jest pamięć o wczorajszej radości’

    Zuzia 15.10.2016 32tc [*]
    Tęczowa Ola 04.09.2018
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate!!! Gratuluje!!!! O Matko jak się cieszę a jeszcze mocniej trzymam kciuki!!! Szczęście powróci szybciej niż myślałaś!! Jeszcze raz ściskam mocno i trzymam kciuki!!!

    kate55 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • baterfly Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej marzusiax naszych chłopców dzieli tylko 3 dni

    Emilia i Nadia 13.02.2015 [*][*] 26tc <3 <3
    Bruno 26.03.2017 - mój tęczowy syn <3
    Aniołek 03.04.2019 [*] 16tc <3
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baterfly widzę, że stratę miałyśmy też podobnie. Też długo musiałaś czekać. Widzę na tym wątku, że albo szybciutko, najlepiej z zaskoczenia dziewczyny zachodzą w ciążę, albo potem włącza się głowa i zmuszone są poczekać na szczęście

    baterfly lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • ALKA7 Przyjaciółka
    Postów: 87 35

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nawet nie wiecie ile dajecie mi nadziei. Ja też jestem z tych z was, która dłużej musi poczekać na szczęście. Jestem pełna dobrych myśli. A wasze szczęśliwe zakończenia dają mi tyle pozytywnych myśli :-)
    U mnie dużo zmian w życiu. Właśnie przeprowadzamy się do nowego domu. Nowy początek, nowe nadzieje, powoli bardzo niepewnie ale idziemy do przodu.

    marzusiax, kate55 lubią tę wiadomość

    Listopad 2010 - wspaniały synek
    Wrzesień 2016 r. [*] 40 tc - Zosia - mój kochany Aniołek
    Czerwiec 2018 - córeczka Julia
  • mitonia Autorytet
    Postów: 300 385

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka, takie ruchy właśnie są potrzebne :-)

    2mqep1.png
    Kubuś, lipiec 2007 <3
    Nasza Aniołkowa Małgosia , styczeń 2017, 40tc <3 [*]
    Jasiu, marzec 2018 <3
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ