Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie 2021, a ponowne starania
Odpowiedz

Poronienie 2021, a ponowne starania

Oceń ten wątek:
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 6 marca 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie testy owulacyjne bardzo chwalę ale mam dość regularne cykle, więc wystarczyło zrobić z 3 w miesiącu i wszystko było jasne :)

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1415 1586

    Wysłany: 6 marca 2022, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana szok ale to zlecialo, już w domku...
    Trzymam kciuki, na pewno dasz radę 🤞

    Ja też mam nadzieję, że w następnym cyklu nic nie wyskoczy i będziemy działać 😁.. W przyszłym tygodniu czeka mnie parę badań powtórkowych,wizyty u lekarzy.Mam nadzieję, że wkoncu ktoś mnie wyleczy z tych plamien.👨‍⚕️

    jo_ana lubi tę wiadomość

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 7 marca 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta przeczytałam Twój pamiętnik ♥️♥️♥️ jest mega... Nawet nie wiedziałam że tu coś takiego jest.

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 7 marca 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Ultra-Dżasta przeczytałam Twój pamiętnik ♥️♥️♥️ jest mega... Nawet nie wiedziałam że tu coś takiego jest.

    A dziękuję, dziękuję 😊. Co jak co, pomógł mi się pozbierać po poronieniu. Jednak takie uzewnętrznienie się pomaga, no i przede wszystkim - czytają to osoby po podobnych przejściach, więc nikt mi nie napisze, to co słyszałam wtedy na co dzień (macie jeszcze czas, będzie kolejne itd.) ☺.

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 7 marca 2022, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj boli na maksa brzuch okresowo najchętniej bym z łóżka nie wstawała ale wiadomo przy dzieciach nie mam opcji wzięłam no spe max u jakoś funkcjonuje nawet założyłam podpaskę bo nie chce mi się chodzić co chwila do toalety sprawdzić czy już mnie zalewa

    czarneniebo lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 7 marca 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mnie dzisiaj boli na maksa brzuch okresowo najchętniej bym z łóżka nie wstawała ale wiadomo przy dzieciach nie mam opcji wzięłam no spe max u jakoś funkcjonuje nawet założyłam podpaskę bo nie chce mi się chodzić co chwila do toalety sprawdzić czy już mnie zalewa

    Też czekam 😒, jakieś symptomy powoli się pojawiają. Obstawiam jutro/pojutrze 😂.

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Akataa Autorytet
    Postów: 936 950

    Wysłany: 7 marca 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta - też zajrzałam do Twojego pamiętnika po wpisie Karooli, wzruszyłam się kilka razy, fajnie, że spisałaś swoje doświadczenia. ❤ Liczę, że kolejne wpisy będą już głównie radosne. 😉

    U mnie dziś mega apatia, czuję się jak jakieś zombie, mimo, że spałam 8h. Samo odgrzebanie się z maili po urlopie mnie wykończyło, a co tu mówić o zrobieniu choć jednego zadania z kolejki... 🙈 Nie wiem, czy coś mnie bierze, czy tarczyca próbuję mnie wykończyć... Chyba zrezygnuję dziś z treningu wspinaczkowego, bo robimy wytrzymałość, a moja zapewne skończy się w połowie pierwszej drogi. 🥴
    Eh...

    🩵 12.02.23, 41t0d - 2940g, 53 cm
    age.png
    💔 26.11.21 - 8t3d - 👼(poronienie samoistne)
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1415 1586

    Wysłany: 7 marca 2022, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 ja pierrrrdziele sorki przypadkowo polubiłam 🤦‍♀️🤦‍♀️ 🤦‍♀️


    Ja też czytałam Twój pamiętnik Ultra-Dżasta i płakałam..... Jeszcze przed Twoim udzieleniem się na tym wątku.. Również mam nadzieję, że od teraz będa same radosne wpisy ❤️

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 7 marca 2022, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarneniebo wrote:
    Jednorożec89 ja pierrrrdziele sorki przypadkowo polubiłam 🤦‍♀️🤦‍♀️ 🤦‍♀️


    Ja też czytałam Twój pamiętnik Ultra-Dżasta i płakałam..... Jeszcze przed Twoim udzieleniem się na tym wątku.. Również mam nadzieję, że od teraz będa same radosne wpisy ❤️

    A nic nie szkodzi. Jeszcze nie jestem na tym etapie żeby płakać bo @ przyszła to dopiero mój drugi cykl starań więc jeszcze jest spoko luzik uda się yo fajnie nie uda się to trudno

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1415 1586

    Wysłany: 7 marca 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uffff to dobrze 😘 i nie doczekasz takiego etapu 🙃 bo za chwilkę się uda 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Susannah Autorytet
    Postów: 2441 3911

    Wysłany: 7 marca 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje - mamy zielone światło do kolejnego transferu. Więc, jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało w sytuacji invitro, w marcu będzie nasz 1cs po poronieniu!

    Zaglądam tu do Was, czytam i trzymam kciuki. Powiem Wam, że tu jest taka... najcieplejsza i najbardziej życzliwa cześć forum.

    jo_ana, Akataa, Ultra-Dżasta, Jednorożec89, Ani0nka, czarneniebo lubią tę wiadomość

    Diagnoza: ciężki czynnik męski (90% nieruchomych plemników, wysoki stres oksydacyjny, pogarszająca się ilość).

    I procedura: 1 zarodek 4CC, beta 0.

    II procedura:
    I transfer 4aa: poronienie zatrzymane
    II transfer 4aa: jesteśmy razem! 👨‍👩‍👦
    III transfer 4aa: 7dpt: 101, 9dpt: 282

    Czeka na nas ❄
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 7 marca 2022, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susannah trzymam bardzo mocno kciuki za transfer 😊

    Susannah lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 7 marca 2022, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak już wszystkie będziemy w ciąży to tu zostajemy ♥️♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2022, 21:00

    Susannah, czarneniebo lubią tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 7 marca 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny melduje się po pierwszym dniu w pracy, nie było tak źle także zostaje puki co, bo w domu to też człowiek może sfiksować, puki nie jestem w ciąży to sobie jeszcze popracuje trochę 🤗

    W ogóle u mnie dzisiaj 8dc i już pojawił się śluz rozciągający, a co to będzie dalej 😳 mam nadzieję, że mnie nie zaleje 🙈 także olej z wiesiołka na prawdę działa, polecam jeśli macie ze śluzem problemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2022, 20:02

    Akataa, czarneniebo, Ultra-Dżasta lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 7 marca 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzanne to są wspaniałe wieści. Trzymam bardzo mocno kciuki żeby tym razem się udało.
    Karoola ja,się nigdzie nie wybieram. Jest mi tu dobrze po poronieniu to wy za raz po moim mężu byłyście moim największym wsparciem

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Akataa Autorytet
    Postów: 936 950

    Wysłany: 7 marca 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się chyba zaopatrzę w ten olej, bo u mnie od poronienia takiego rozciągliwego śluzu w ogóle nie było, tylko wodnisto-kremowy.
    Czy ten olej pije się przez cały cykl czy tylko do owulacji, albo jeszcze inaczej?

    🩵 12.02.23, 41t0d - 2940g, 53 cm
    age.png
    💔 26.11.21 - 8t3d - 👼(poronienie samoistne)
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 7 marca 2022, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akataa wrote:
    To się chyba zaopatrzę w ten olej, bo u mnie od poronienia takiego rozciągliwego śluzu w ogóle nie było, tylko wodnisto-kremowy.
    Czy ten olej pije się przez cały cykl czy tylko do owulacji, albo jeszcze inaczej?

    Tylko do owulacji z tego co czytałam. Wiem, że w aptece można kupić w kapsułkach, ale wtedy dużo trzeba tego łykać bo aż 3x3. Ja kupiłam z Olini i pije łyżkę dziennie.

    Akataa lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 7 marca 2022, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi olej z wiesiolka poprawil sluz ale rozwalil owulacje. Mialam sluz plodny w 7-8dc a owulacje w 10dc :/ Nie mam gwarancji, że to na pewno od niego, ale jak zauważycie coś takiego, to uważajcie.
    Ogólnie za wczesna owu nie jest za dobra.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 8 marca 2022, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle ja naturalnie zazwyczaj mam mega płodny śluz a dopiero po 2 dniach owulacje 🙈 ale późno, chciałabym troszkę skrócić te cykle...

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 8 marca 2022, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zastanawiałam się nad olejem ale nie chce mi się jeszcze prowadzic wykresu a cykle mam nieregularne więc nigdy nie mam pewności kiedy owulacja

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ