X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu
Odpowiedz

Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primka godzina nie bedzie miala znaczenia. W ktorym dc mialas prawdopodobna owu? Ja zycze kazdej staraczce po poronieniu zdrowej ciazy. Wynik bety dziwny mialas bo lab ponizej 5traktuje jak brak ciazy. Zycze zeby to bylo to.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Primka godzina nie bedzie miala znaczenia. W ktorym dc mialas prawdopodobna owu? Ja zycze kazdej staraczce po poronieniu zdrowej ciazy. Wynik bety dziwny mialas bo lab ponizej 5traktuje jak brak ciazy. Zycze zeby to bylo to.
    Może poroniłam przed terminem @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primasort nie myśl tak na czarno! Czytałam ze zarodek może się zagniezdzic nawet 12 dni od zaplodnienia(o ile cos nie przykręciłam). Może ciaza jest bardzo wczesna jeszcze bo masz przeciez betę powyżej 5.
    Gdybyś nie robila testu tak wczesno to oszczedzilabys sobie weekendowego stresu...
    Nie ma znaczenia o której godzinie zrobisz betę. Wazne żeby bylo to dwa dni po pierwszym badaniu.
    Test ciążowy robilaś dzisiaj? ;-)
    Temperaturę masz w normie, wszystkie na poziomie wyższym ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam wlasnie bobo test strumieniowy. No i czekam ale chyba negatywny wynik :-(
    Prawie niewidoczny cień. Naprawdę trzeba się wysilić żeby ją ujrzeć :-( Trzeba się dobrze przypatrzyć żeby coś zobaczyć :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie denerwuj się tak! ;* czasem kreski wyraźne pokazują się dopiero kilka dni po terminie @ ;* juz dzisiaj jest niedziela, jutro zrobisz betę i będzie wszystko jasne ;-) spróbuj się czymś zająć, poczytaj, idźcie na spacer ;-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2yvl1xy.jpg

    2ymfxg0.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro termin @

  • Anjaa Ekspertka
    Postów: 127 137

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima trzeba być dobrej myśli, moja znajoma też miała ledwo widoczna druga kreseczkę na teście a teraz ma maleńką córeczkę:) Najprawdopodobniej to bardzo wczesna ciąża i dlatego jest taka bladuchna. Wydaje mi się, że jakbyś nie była w ciąży to nic nie powinno się pokazać, a jednak na teście widać słabo bo słabo ale jakaś nadzieja już jest!!!! rano szybko zmykaj zrobić betę i do swojego lekarza. 3 maj się cieplutko:**

    [link=https://www.suwaczki.com/]p19udqk3640ct2sr.png[/link]


    '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    Aniołek 6 tc .... 15.02.2015 roku
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj gin mowi, ze nie ma sensu za wczesnie isc do niego bo on nic nie poradzi bo nie ma lekow na rozwoj zarodka. Mi powiedzial,ze jak zajde to przyjsc w 6czy7tygodniu. Wczesniej jesli by bylo plamienie lub krwawienie. Ciekawe jak lekarze traktuja tzw. Ciaze biochemiczna. Czy biora ja pod uwave?

    matylda08 lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap86 - ja bylam po ciąży biochemicznej u dwóch ginekologów i u ginekologa-endokrynologa.
    Pierwszy w 5 tygodniu straszyl lyzeczkowaniem i zalecil 3 miesiące czekania.
    Drugi kazał czekac 2 cykle przy czym jesli będzie wcześniej to mamy się cieszyć.
    Trzeci stwierdził ze poronienie biochemiczne to taki spóźniony okres i kazał się starać od razu.
    Osobiście stosuje się do zaleceń trzeciego i staram się nabrać dystansu no i za kilka dni zaczynamy starania ;-)
    Ja do lekarza tez wybiorę się kolo 7tyg bo wczesniej może być jeszcze nic nie widac.

    matylda08 lubi tę wiadomość

  • Anjaa Ekspertka
    Postów: 127 137

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo, co lekarz to inna opinia, mój mi powiedział że jak tylko zobaczę dwie kreseczki to mam się od razu do niego zgłosić....

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]p19udqk3640ct2sr.png[/link]


    '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    Aniołek 6 tc .... 15.02.2015 roku
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę drugą kreseczkę!! :) Będzie dobrze, teraz tylko się nie przemęczaj, nie denerwuj (łatwo powiedzieć). Ja poszłam poprzednio do lekarza w 5 tyg, zarodka jeszcze nie widać, ale pęcherzyk tak - gdzie jest i czy prawidłowo umiejscowiony. Mi ten lekarz kazał się zgłaszać od razu jakby teraz się udało. Podejrzewam że ze względu na poronienie lekarz da ci od razu luteinę albo duphaston. Trzymam kciuki moooocno! :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ostatniej wizycie wypytalam gina o wiele rzeczy przed starankami i powiedzial, ze w moim przypadku (poronienie zatrzymane) nie ma problemow z progesteronem i utrzymaniem ciazy, ze ciaza byla prawidlowo utrzymywana przez organizm dlatego na moje pytanie o duphaston lub luteine odpowiedzial, ze to nie jest srodek na wspomozenie rozwoju zarodka. Pewnie w przypadku poronienia samoistnego wczesniejszego rzeczywiscie warto zaraz po pojawieniu sie 2kreseczek udac sie do gina.

    matylda08 lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypiłam 2 litry wody dzisiaj i sikam co 10 minut

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjaa wrote:
    wiadomo, co lekarz to inna opinia, mój mi powiedział że jak tylko zobaczę dwie kreseczki to mam się od razu do niego zgłosić....
    Moja ginekolog też!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki! ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba @ się zbliża bo byłam w wc i kawałek śluzu było brązowego :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem niewielkie plemienia w terminie @ się zdarzają. Spokojnie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak do rana nie dostanę @ to pojadę na bete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrób ;-)

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ