X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu
Odpowiedz

Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • Anjaa Ekspertka
    Postów: 127 137

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie zdarzyłam nawet iść na usg, we wtorek dowiedziałam się że jestem w ciąży a w niedziele poroniłam więc u mnie to szybko się wszystko stało.....
    co do moich wyników to prolaktynę mam w normie, tsh z prawie 5 spadło mi już do 2, pozostałe wyniki też w normie :)zobaczymy jak to się wszystko potoczy:) za tydzień mam wizytę u mojego gina, ponieważ jestem w trakcie brania antybiotyku bo jakiś stan zapalny mi się przyplątał i zobaczymy co powie:) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:****

    [link=https://www.suwaczki.com/]p19udqk3640ct2sr.png[/link]


    '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    Aniołek 6 tc .... 15.02.2015 roku
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 - TSH masz jak z moich marzeń! :)

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjaa - witaj! Przykro mi że ciebie też to spotkało :( Ale wszystkie tu mamy nadzieję, że uśmiechnie się do nas los :) Ja też po poronieniu miałam tsh 5 z hakiem, teraz zbiłam do 1,92, biorę Euthyrox 50, a raz w tygodniu 75.

    Anjaa lubi tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • Anjaa Ekspertka
    Postów: 127 137

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczynałam od dawki 25, a od jakiegoś miesiąca biorę 50 eutyrox i faktycznie lepiej się czuję)
    przed zajściem w ciążę nie miałam pojęcia, że mogę mieć problemy z tarczycą ... objawy były bo czułam się od dłuższego czasu przemęczona, na nic nie miałam siły itd ale tłumaczyłam to przemęczeniem w pracy itd... teraz faktycznie czuję diametralną zmianę na plus:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]p19udqk3640ct2sr.png[/link]


    '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    Aniołek 6 tc .... 15.02.2015 roku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Nie to za wcześnie
    ja bym się nie zgodziła

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    s1985 - TSH masz jak z moich marzeń! :)
    hehe dzięki wykorzystam to w moich staraniach ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    s1985 - TSH masz jak z moich marzeń! :)
    widzę ze poroniłyśmy w podobnej dacie

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)

    U mnie temperatura spadła :-( z 37,00 do 36.74 :-(
    Czyli @ się zbliża jak co cykl :-(
    4 dni do @
    Test ciążowy negatywny.
    Przygnębienie, smutek, łzy :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj dostalam @ i jestem mega zadowolona ;-) w koncu zaczal sie nowy cykl, wierze, ze ciazowy ;)
    Dziewczyny mi ostatnio gin-endo powiedzial zebym sie totalnie wyluzowala bo to moze mi zablokowac glowe i bedzie problem z zajsciem..
    PrimaSort - rob testy po terminie miesiaczki, teraz jest tyle ciaz biochemicznych i lepiej o tym nie wiedziec ;-)
    Poza tym cztery dni przed @ test moze jeszcze nie wykryc ciazy ;-) nie smuc sie :*

    Justine M lubi tę wiadomość

  • Anjaa Ekspertka
    Postów: 127 137

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort główka do góry, następnym razem się uda;) Majówka90 ma rację, że dużo zależy od tego co nam w głowach siedzi....bardzo pragnęliśmy dzidziusia ale przez ok pół roku się nie udawało :( zanim zaszłam w ciążę już pod koniec miałam jakąś obsesję, że muszę zajść itd wszystkie koleżanki dookoła mają już dzieci,rodzina ciągle dopytywała się kiedy my ...no i gdy sobie już odpuściłam to stało się...więc musi coś w tym być, że dużo zależy od naszego nastawienia !! wiem, że łatwo mówić, gorzej z realizacją hehe jak pomyślę, że już niedługo zacznę starania to mnie na sama myśl brzuch boli, najbardziej boję się tego, że sytuacja się powtórzy ale postaram nie dać się zwariować.
    Pozdrówki:***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 21:10

    [link=https://www.suwaczki.com/]p19udqk3640ct2sr.png[/link]


    '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    Aniołek 6 tc .... 15.02.2015 roku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :-)

    Ja właśnie siedzę na balkonie zawinięta w kocyk, z słuchawkami na uszach i staram się zresetować, by zebrać siły na kolejny dzień

  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja świruję w czasie tych dwóch tygodni pomiedzy owulacją i @ - zastanawiam się czy się udało czy nie, wypatruję symptomów, odbija mi po prostu. Jak dostaję @ to jest mi chwilę smutno a potem myślę z nadzieją o następnym cyklu.

    Może w tym cyklu będzie lepiej, jestem jakoś bardziej zrelaksowana, zaczęłam ciekawy projekt w pracy, czytam ciekawą książkę, zbliża się urlop. Nie wiedziałam że jeszcze to powiem, ale życie bywa piękne.

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Ja świruję w czasie tych dwóch tygodni pomiedzy owulacją i @ - zastanawiam się czy się udało czy nie, wypatruję symptomów, odbija mi po prostu. Jak dostaję @ to jest mi chwilę smutno a potem myślę z nadzieją o następnym cyklu.

    Może w tym cyklu będzie lepiej, jestem jakoś bardziej zrelaksowana, zaczęłam ciekawy projekt w pracy, czytam ciekawą książkę, zbliża się urlop. Nie wiedziałam że jeszcze to powiem, ale życie bywa piękne.
    Mam dokładnie tak samo jak Ty! :-) teraz jestem 3 dni przed @ i wariuję. Żeby mieć jasność zrobiłam dzisiaj Betę HCG i oczekuję wieczornego wyniku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wynik. Ale niski :( 5,94

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0c2dc2b8198c60c8med.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie ciąża? Czy już poroniłam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz beta HCG w poniedziałek, nie denerwuj się!
    Następnym razem nie rób wynikow tak wcześno, odczekaj sobie conajmniej 7 dni od daty miesiączki (zalecenia mojego ginekologa).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze na wyniku 5-25 - może wskazywac na bardzo wczesną ciążę ;) powtórz w poniedziałek i będziemy wiedziec co i jak ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Pisze na wyniku 5-25 - może wskazywac na bardzo wczesną ciążę ;) powtórz w poniedziałek i będziemy wiedziec co i jak ;)
    Tak też zrobię. Dziękuję :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesteś juz po terminie miesiączki czy jeszcze nie?;-)

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ