X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pusty pęcherzyk
Odpowiedz

Pusty pęcherzyk

Oceń ten wątek:
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę polubcie moje pytanie do eksperta. W dziale "Diagnostyka i leczenie niepłodności". Tytuł: Trzy poronienia. Szanse na kolejne dziecko. Będę bardzo wdzięczna. W pierwszej kolejności lekarz odpowiada na te pytania, które mają najwięcej polubień!

    Tutaj link do pytania:
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/trzy-poronienia-szansa-na-kolejne-dziecko,5738.html

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Sylika Autorytet
    Postów: 584 696

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja właśnie jestem po łyżeczkowaniu pustego pęcherzyka ....po teście ciążowym odczekałam tydzień i poleciałam do gin na USG pęcherzyka mały jeszcze i nic w nim nie było 4 tydzień i kilka dni kolejne USG szłam z nadzieją bo miałam dolegliwości iście ciążowe 6t4d i okazało się że nic nie ma zamarłam łzy mi poleciały z żalu że nie ma maluszka skierowanie na łyżeczkowanie niestety nie przyjęli mnie w szpitalu stwierdził lekarz dyżurujący że może za wcześnie i poczekać .... ale poleciałam do innego gina na USG w szpitalu no i potwierdził diagnozę 7t2d nic nie ma skierował do siebie na oddział za kilka dni kolejne USG trzeba usuwać bo jednak nic nie ma zresztą już nie miałam nadziei bo to dobry lekarz wie co widzi no i wczoraj się wszystko zakończyło "puste jajo płodowe z zaśniadem nie-groniastym" na temat starań nic nie powiedział kiedy mogę po poprzednim poronieniu powiedział że to sprawa indywidualna że jak cykle wrócą do normy mogę się starać . więc zaczęłam starania i po 1,5 roku się udało .... kolejne poronienie . Jestem gotowa ale się boje poczekam sama nie ma pośpiechu .
    ......................................................................................
    Oskarek i Olivierek [*][*] 17tc 11.08.13r
    puste jajo 8tc 29.03.15r

    201604075381.png
    Bliźniaki dwujajowe córcia 2100g 50cm i synuś 2600g 52cm urodzone SN 34 tydzień
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylika wrote:
    witam ja właśnie jestem po łyżeczkowaniu pustego pęcherzyka ....po teście ciążowym odczekałam tydzień i poleciałam do gin na USG pęcherzyka mały jeszcze i nic w nim nie było 4 tydzień i kilka dni kolejne USG szłam z nadzieją bo miałam dolegliwości iście ciążowe 6t4d i okazało się że nic nie ma zamarłam łzy mi poleciały z żalu że nie ma maluszka skierowanie na łyżeczkowanie niestety nie przyjęli mnie w szpitalu stwierdził lekarz dyżurujący że może za wcześnie i poczekać .... ale poleciałam do innego gina na USG w szpitalu no i potwierdził diagnozę 7t2d nic nie ma skierował do siebie na oddział za kilka dni kolejne USG trzeba usuwać bo jednak nic nie ma zresztą już nie miałam nadziei bo to dobry lekarz wie co widzi no i wczoraj się wszystko zakończyło "puste jajo płodowe z zaśniadem nie-groniastym" na temat starań nic nie powiedział kiedy mogę po poprzednim poronieniu powiedział że to sprawa indywidualna że jak cykle wrócą do normy mogę się starać . więc zaczęłam starania i po 1,5 roku się udało .... kolejne poronienie . Jestem gotowa ale się boje poczekam sama nie ma pośpiechu .
    ......................................................................................
    Oskarek i Olivierek [*][*] 17tc 11.08.13r
    puste jajo 8tc 29.03.15r
    Zapraszamy do wątku -ciaza po poronieniu :)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylika tak bardzo mi przykro! Przytulam Cię bardzo mocno! Trzeba wierzyć, że będzie jeszcze dobrze! Dziewczyny na aktywnych na forum wątkach naprawdę dają siłę. My rozumiemy przez co przechodzisz i co czujesz. Zapraszam Cię serdecznie!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Sylika Autorytet
    Postów: 584 696

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny jesteście naprawde kochane czasami zastanawiam sie skad mamy tyle sily zeby to wszystko przetrwać:)

    201604075381.png
    Bliźniaki dwujajowe córcia 2100g 50cm i synuś 2600g 52cm urodzone SN 34 tydzień
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ