Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Starania po poronieniu 2025
Odpowiedz

Starania po poronieniu 2025

Oceń ten wątek:
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 10 września 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się że jest ci lepiej, po to tu jesteśmy. Żeby się wygadać i wspierać. Warto zadbać o siebie, zadbać o ewentualne niedobory witamin, żelaza, hormonów i wiedzieć że zrobiło się wszystko co można żeby kolejna ciąża była udana. A reszta jest już w gestii natury.
    Jesteśmy tu żebyś mogła porozmawiać o swoich problemach, wątpliwościach albo po prostu się wygadać ❤️

    Rosomak85, Piękno lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Piękno Ekspertka
    Postów: 205 382

    Wysłany: 11 września 2025, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Zrobiłam dzisiaj betę przy okazji innych badań, dalej dodatnia (7.3) 😩 wczoraj siknęłam na test i chyba widziałam cień więc w sumie się nie dziwię ale ile moznaaa

    Po pierwszym poronieniu spadała mi chyba ze trzy miesiące? Bardzo długo w każdym razie, a co najlepsze na testach nie było tego widać.

    🧘‍♀️ 84 👨‍🦰 81 + 🐩🐈‍⬛

    10.2024 poronienie 8 tydzień(szpital)
    04.2025 poronienie 9 tydzień
    07.2025 poronienie 8 tydzień
    09.2025 poronienie 5 tydzień cb

    Ciąże naturalne, żaden zarodek nie urósł poza 6 tydzień. Tylko raz bicie serca. Przyczyna: Przewlekłe Histiocytarne Zapalenie Międzykosmówkowe = kłopoty z tworzeniem się połączeń krwionośnych i łożyska między zarodkiem i macicą. Występuje w 6 na 10 000 (0,06%) ciąż. Ryzyko nawrotu bez leczenia: 70-100%. Diagnoza dzięki wykonaniu badania IPKoD.

    06.2026 poronienie 4 tydzień cb IVF

    Endometrioza, adenomioza, KIR AA, HLA C1/C2, allo 0%, cross match 40% —> 5% 🥰, zapalenie endometrium (wyleczone! 06.2026) i trochę słabe plemniki (w trakcie leczenia). Reszta ok lub super. Mikrobiota jamy macicy 98% lactobacillus ❤️.

    02.2025 punkcja
    Dwa ❄️ 2AA i 4AA

    03.26 histeroskopia dr Janowiec
    3 zastrzyki Diphereline
    08.06.2026 ❄️ 4AA ❌ biochem beta 24 8dpt -> beta 2 11dpt
  • Piękno Ekspertka
    Postów: 205 382

    Wysłany: 11 września 2025, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje czwarte poronienie się właśnie zaczęło - na szczęście jeszcze pod koniec urlopu, a nie w pracy. Proszę o mentalne wsparcie, bo to mi teraz potrzebne ❤️.

    🧘‍♀️ 84 👨‍🦰 81 + 🐩🐈‍⬛

    10.2024 poronienie 8 tydzień(szpital)
    04.2025 poronienie 9 tydzień
    07.2025 poronienie 8 tydzień
    09.2025 poronienie 5 tydzień cb

    Ciąże naturalne, żaden zarodek nie urósł poza 6 tydzień. Tylko raz bicie serca. Przyczyna: Przewlekłe Histiocytarne Zapalenie Międzykosmówkowe = kłopoty z tworzeniem się połączeń krwionośnych i łożyska między zarodkiem i macicą. Występuje w 6 na 10 000 (0,06%) ciąż. Ryzyko nawrotu bez leczenia: 70-100%. Diagnoza dzięki wykonaniu badania IPKoD.

    06.2026 poronienie 4 tydzień cb IVF

    Endometrioza, adenomioza, KIR AA, HLA C1/C2, allo 0%, cross match 40% —> 5% 🥰, zapalenie endometrium (wyleczone! 06.2026) i trochę słabe plemniki (w trakcie leczenia). Reszta ok lub super. Mikrobiota jamy macicy 98% lactobacillus ❤️.

    02.2025 punkcja
    Dwa ❄️ 2AA i 4AA

    03.26 histeroskopia dr Janowiec
    3 zastrzyki Diphereline
    08.06.2026 ❄️ 4AA ❌ biochem beta 24 8dpt -> beta 2 11dpt
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 11 września 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy z tobą, Przytulam mocno 🫂 i mam nadzieję że szybko będziesz miała to za soba. Bardzo mi przykro że znowu musisz to przechodzić 🥺💔

    Piękno lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Piękno Ekspertka
    Postów: 205 382

    Wysłany: 11 września 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Jesteśmy z tobą, Przytulam mocno 🫂 i mam nadzieję że szybko będziesz miała to za soba. Bardzo mi przykro że znowu musisz to przechodzić 🥺💔

    Dziękuję ❤️

    🧘‍♀️ 84 👨‍🦰 81 + 🐩🐈‍⬛

    10.2024 poronienie 8 tydzień(szpital)
    04.2025 poronienie 9 tydzień
    07.2025 poronienie 8 tydzień
    09.2025 poronienie 5 tydzień cb

    Ciąże naturalne, żaden zarodek nie urósł poza 6 tydzień. Tylko raz bicie serca. Przyczyna: Przewlekłe Histiocytarne Zapalenie Międzykosmówkowe = kłopoty z tworzeniem się połączeń krwionośnych i łożyska między zarodkiem i macicą. Występuje w 6 na 10 000 (0,06%) ciąż. Ryzyko nawrotu bez leczenia: 70-100%. Diagnoza dzięki wykonaniu badania IPKoD.

    06.2026 poronienie 4 tydzień cb IVF

    Endometrioza, adenomioza, KIR AA, HLA C1/C2, allo 0%, cross match 40% —> 5% 🥰, zapalenie endometrium (wyleczone! 06.2026) i trochę słabe plemniki (w trakcie leczenia). Reszta ok lub super. Mikrobiota jamy macicy 98% lactobacillus ❤️.

    02.2025 punkcja
    Dwa ❄️ 2AA i 4AA

    03.26 histeroskopia dr Janowiec
    3 zastrzyki Diphereline
    08.06.2026 ❄️ 4AA ❌ biochem beta 24 8dpt -> beta 2 11dpt
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 11 września 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękno wrote:
    Moje czwarte poronienie się właśnie zaczęło - na szczęście jeszcze pod koniec urlopu, a nie w pracy. Proszę o mentalne wsparcie, bo to mi teraz potrzebne ❤️.
    Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że szybko będzie już po wszystkim. Trzymaj się i jakbyś potrzebowała rozmowy, albo obecności to jesteśmy tu 🫂

    Piękno lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Kassialka Autorytet
    Postów: 551 833

    Wysłany: 11 września 2025, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękno wrote:
    Moje czwarte poronienie się właśnie zaczęło - na szczęście jeszcze pod koniec urlopu, a nie w pracy. Proszę o mentalne wsparcie, bo to mi teraz potrzebne ❤️.

    Tak mi przykro :( trzymaj sie ❤️

    Piękno lubi tę wiadomość

    06.2024 💔👼 👼 6t
    08.2025 💔 biochem
    5.09.2025⏸️
    6.09 beta 276, pr 40
    8.09 beta 778,9 pr 37,8
    9.09 jest pęcherzyk
    23.09 mamy ❤️
    30.10 prenatalne 5,95cm
    18.12 II prenatalne - zdrowa dziewczynka 🩷
    3.02 1026g 🩷
    24.02 1570g 🩷
    31.03 2736g 🩷
    Luteina, polocard, neoparin / do 36tyg

    10.05.2026 Laura 🩷
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 374 650

    Wysłany: 11 września 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękno wrote:
    Moje czwarte poronienie się właśnie zaczęło - na szczęście jeszcze pod koniec urlopu, a nie w pracy. Proszę o mentalne wsparcie, bo to mi teraz potrzebne ❤️.

    Przytulam mocno i bardzo mi przykro 😔 pamiętaj, że jesteś silna! I jak potrzebujesz coś z siebie wyrzucić, to jesteśmy. Mam nadzieję, że ujrzysz jeszcze tęczę w swoim życiu, która poskleja serducho ❤️‍🩹🌈

    Piękno lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • *Julia* Autorytet
    Postów: 634 1050

    Wysłany: 11 września 2025, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosomak, Piekno, strasznie mi przykro ze przez to przechodzicie 🫂🫂🫂

    Piękno, jesteś pod opieką jakiegoś dobrego lekarza? Nawet sobie nie wyobrażam przez co przechodzisz 😞
    Silna z Ciebie babka, mam nadzieję, że dojdziecie do odpowiedzi dlaczego tak się dzieje i w końcu się uda 🤞 Tule mocno 🫂🫂🫂

    Rosomak85, Piękno lubią tę wiadomość

    25.09 ⏸️ 🌈
    12 dpo hcg 345
    15 dpo hcg 1045
    23 dpo hcg 17808
    16.10 🩷🥹
    24.11 🧬 🩵 zdrowy chłopiec 🤞
    27.01 450g szczęścia 🥰
    23.03 1400g 🐬

    preg.png
  • anilewe Ekspertka
    Postów: 138 426

    Wysłany: 11 września 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, melduję się po pierwszej wizycie. Wszystko w porządku, crl 3 mm, na początku się trochę przestraszyłam, jak pani doktor powiedziała, że zarodek mały... Ale wielkością odpowiada 5+6, więc ciąża dzień młodsza niż termin z pierwszego dnia OM. I odpowiada owulacji co do dnia 😊
    Dziękuję za miłe słowa i trzymanie kciuków ❤️

    *Julia*, Rosomak85, Malowybitna, Biochemiczka, Piękno, Jusia92, Kassialka, Daisy1, Arisia, Mary27, Claudie_28, emciak lubią tę wiadomość

    Starania od 07.2022

    1️⃣
    04.2025 ⏸️
    05.2025 11 tydz./ 8+0 💔

    2️⃣
    08.2025 ⏸️🌈
    05.2026 39+1 💙
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 11 września 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech czy ja kiedyś wrócę od lekarza z dobrą informacją 😩 byłam u tego znajomego co robi histeroskopie office. No i niestety mam dalej resztki po poronieniu. Okres właściwie się skończył, nawet nie było resztek na sondzie po usg.

    Za tydzień mam ginekolog od niepłodności, liczę że jakieś cudem jeszcze się oczyszczę. Jak nie, to prawdopodobnie dyskwalifikuje mnie to w tym cyklu z biopsją, więc kolejny miesiąc czekania 😢

    Jakby któraś szukała super dokładnego i delikatnego ginekologa w trójmieście to bardzo polecam go polecam. W życiu nie miałam tak delikatnego badania. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył i rozumiem dlaczego to nie jest dobry pomysł, więc czułam się zaopiekowana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2025, 20:22

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 11 września 2025, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosomak, Piękno jak się czujecie?

    Void ? Co z tą małpą, przyszła w końcu?

    Anilewe gratulacje ❤️ spokojnej, nudnej ciąży ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2025, 20:21

    Piękno, anilewe, Void lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Piękno Ekspertka
    Postów: 205 382

    Wysłany: 11 września 2025, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Julia* wrote:
    Rosomak, Piekno, strasznie mi przykro ze przez to przechodzicie 🫂🫂🫂

    Piękno, jesteś pod opieką jakiegoś dobrego lekarza? Nawet sobie nie wyobrażam przez co przechodzisz 😞
    Silna z Ciebie babka, mam nadzieję, że dojdziecie do odpowiedzi dlaczego tak się dzieje i w końcu się uda 🤞 Tule mocno 🫂🫂🫂

    Moja gin jest w porządku pod tym względem , że ma doświadczenie i daje mi milion leków itp., nie kwestionuje immuno, ale na żadną diagnostykę mnie nie skierowała nigdy, sama z siebie, wszystko było moim pomysłem i inicjatywą i dzięki temu wiemy, że problem jest najprawdopodobniej immunologiczny + ewentualnie rola zapalenia endometrium. Jestem już teraz pod opieką Jarosz, bo zrobiliśmy w ciągu niecałego roku całą diagnostykę wszerz i wzdłuż i chyba właśnie te dwa obszary wskazują na prawdopodobne przyczyny.

    *Julia* lubi tę wiadomość

    🧘‍♀️ 84 👨‍🦰 81 + 🐩🐈‍⬛

    10.2024 poronienie 8 tydzień(szpital)
    04.2025 poronienie 9 tydzień
    07.2025 poronienie 8 tydzień
    09.2025 poronienie 5 tydzień cb

    Ciąże naturalne, żaden zarodek nie urósł poza 6 tydzień. Tylko raz bicie serca. Przyczyna: Przewlekłe Histiocytarne Zapalenie Międzykosmówkowe = kłopoty z tworzeniem się połączeń krwionośnych i łożyska między zarodkiem i macicą. Występuje w 6 na 10 000 (0,06%) ciąż. Ryzyko nawrotu bez leczenia: 70-100%. Diagnoza dzięki wykonaniu badania IPKoD.

    06.2026 poronienie 4 tydzień cb IVF

    Endometrioza, adenomioza, KIR AA, HLA C1/C2, allo 0%, cross match 40% —> 5% 🥰, zapalenie endometrium (wyleczone! 06.2026) i trochę słabe plemniki (w trakcie leczenia). Reszta ok lub super. Mikrobiota jamy macicy 98% lactobacillus ❤️.

    02.2025 punkcja
    Dwa ❄️ 2AA i 4AA

    03.26 histeroskopia dr Janowiec
    3 zastrzyki Diphereline
    08.06.2026 ❄️ 4AA ❌ biochem beta 24 8dpt -> beta 2 11dpt
  • Piękno Ekspertka
    Postów: 205 382

    Wysłany: 11 września 2025, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka, Jusia92, Kassialka, Daisy1 - dziękuję, dzień spędziłam w łóżku z termoforem, musiałam wziąć Nimesil, ale i tak całego bólu nie wytłumił. Myślę, że najgorsze już za mną, bo to wczesny etap ciąży, oczywiście okaże się, jutro mam wizytę u gin, to zobaczę - miała być ciążowa. Psychicznie to ciężko mi sobie uzmysłowić, że znowu to przechodzę. Dobrze, że Jarosz zaleciła przerwę w staraniach do czasu powtórnego wyniku biopsji i cross match po leczeniu zapalenia endometrium, bo chyba potrzebuję trochę odetchnąć, a w innym wypadku pewnie miałabym poczucie, że trochę marnuję nasz czas z racji wieku.

    🧘‍♀️ 84 👨‍🦰 81 + 🐩🐈‍⬛

    10.2024 poronienie 8 tydzień(szpital)
    04.2025 poronienie 9 tydzień
    07.2025 poronienie 8 tydzień
    09.2025 poronienie 5 tydzień cb

    Ciąże naturalne, żaden zarodek nie urósł poza 6 tydzień. Tylko raz bicie serca. Przyczyna: Przewlekłe Histiocytarne Zapalenie Międzykosmówkowe = kłopoty z tworzeniem się połączeń krwionośnych i łożyska między zarodkiem i macicą. Występuje w 6 na 10 000 (0,06%) ciąż. Ryzyko nawrotu bez leczenia: 70-100%. Diagnoza dzięki wykonaniu badania IPKoD.

    06.2026 poronienie 4 tydzień cb IVF

    Endometrioza, adenomioza, KIR AA, HLA C1/C2, allo 0%, cross match 40% —> 5% 🥰, zapalenie endometrium (wyleczone! 06.2026) i trochę słabe plemniki (w trakcie leczenia). Reszta ok lub super. Mikrobiota jamy macicy 98% lactobacillus ❤️.

    02.2025 punkcja
    Dwa ❄️ 2AA i 4AA

    03.26 histeroskopia dr Janowiec
    3 zastrzyki Diphereline
    08.06.2026 ❄️ 4AA ❌ biochem beta 24 8dpt -> beta 2 11dpt
  • Piwoniaaa Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 11 września 2025, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anilewe wrote:
    Dziewczyny, melduję się po pierwszej wizycie. Wszystko w porządku, crl 3 mm, na początku się trochę przestraszyłam, jak pani doktor powiedziała, że zarodek mały... Ale wielkością odpowiada 5+6, więc ciąża dzień młodsza niż termin z pierwszego dnia OM. I odpowiada owulacji co do dnia 😊
    Dziękuję za miłe słowa i trzymanie kciuków ❤️

    Super informacje, takie wiadomości dają nadzieję 🤍 cofnęłam się do Twojego pierwszego postu na tym forum i widzę, że u Was był problem z fragmentacją DNA, ale spadła ona po suplach. Napiszesz jakie braliście?

  • Kassialka Autorytet
    Postów: 551 833

    Wysłany: 11 września 2025, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękno wrote:
    Biochemiczka, Jusia92, Kassialka, Daisy1 - dziękuję, dzień spędziłam w łóżku z termoforem, musiałam wziąć Nimesil, ale i tak całego bólu nie wytłumił. Myślę, że najgorsze już za mną, bo to wczesny etap ciąży, oczywiście okaże się, jutro mam wizytę u gin, to zobaczę - miała być ciążowa. Psychicznie to ciężko mi sobie uzmysłowić, że znowu to przechodzę. Dobrze, że Jarosz zaleciła przerwę w staraniach do czasu powtórnego wyniku biopsji i cross match po leczeniu zapalenia endometrium, bo chyba potrzebuję trochę odetchnąć, a w innym wypadku pewnie miałabym poczucie, że trochę marnuję nasz czas z racji wieku.


    Rozumiem, każde poronienie to duze obciążenie psychiczne. Taka przerwa dobrze Ci zrobi, bo na pewno jesteś zestresowana i trzeba pozbyć sie tego stresu. Mocno przytulam !
    Pomysl o sobie , zrób cos dla siebie bo Ty jesteś teraz najważniejsza 😘

    Piękno lubi tę wiadomość

    06.2024 💔👼 👼 6t
    08.2025 💔 biochem
    5.09.2025⏸️
    6.09 beta 276, pr 40
    8.09 beta 778,9 pr 37,8
    9.09 jest pęcherzyk
    23.09 mamy ❤️
    30.10 prenatalne 5,95cm
    18.12 II prenatalne - zdrowa dziewczynka 🩷
    3.02 1026g 🩷
    24.02 1570g 🩷
    31.03 2736g 🩷
    Luteina, polocard, neoparin / do 36tyg

    10.05.2026 Laura 🩷
  • Cień Autorytet
    Postów: 1420 1549

    Wysłany: 11 września 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękno wrote:
    Moje czwarte poronienie się właśnie zaczęło - na szczęście jeszcze pod koniec urlopu, a nie w pracy. Proszę o mentalne wsparcie, bo to mi teraz potrzebne ❤️.


    Bardzo mi przykro. Trzymaj się. 🫂
    Kiedyś nadejdą lepsze dni.

    Piękno lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Rosomak85 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 11 września 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękno wrote:
    Moje czwarte poronienie się właśnie zaczęło - na szczęście jeszcze pod koniec urlopu, a nie w pracy. Proszę o mentalne wsparcie, bo to mi teraz potrzebne ❤️.[/QUOTEb

    Bardzo mi przykro 😭 Trzymaj się kochana ♥️

  • Rosomak85 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 11 września 2025, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Rosomak, Piękno jak się czujecie?

    Void ? Co z tą małpą, przyszła w końcu?

    Anilewe gratulacje ❤️ spokojnej, nudnej ciąży ❤️
    Jakoś przeleciał dzień następny dziewczyny. Tylko bardzo mnie stresuje sytuacja nasza w kraju 😔wszystko na raz. Martwię się bardzo o partnera .

    Anilewe również z całego serca Ci gratuluje💕

  • Rosomak85 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 11 września 2025, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Ech czy ja kiedyś wrócę od lekarza z dobrą informacją 😩 byłam u tego znajomego co robi histeroskopie office. No i niestety mam dalej resztki po poronieniu. Okres właściwie się skończył, nawet nie było resztek na sondzie po usg.

    Za tydzień mam ginekolog od niepłodności, liczę że jakieś cudem jeszcze się oczyszczę. Jak nie, to prawdopodobnie dyskwalifikuje mnie to w tym cyklu z biopsją, więc kolejny miesiąc czekania 😢

    Jakby któraś szukała super dokładnego i delikatnego ginekologa w trójmieście to bardzo polecam go polecam. W życiu nie miałam tak delikatnego badania. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył i rozumiem dlaczego to nie jest dobry pomysł, więc czułam się zaopiekowana.

    Będzie dobrze zobaczysz kochana.💕

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ