X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie W oczekiwaniu na poronienie
Odpowiedz

W oczekiwaniu na poronienie

Oceń ten wątek:
  • Rena87 Przyjaciółka
    Postów: 99 36

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ponad dwa tygodnie od poronienia. Pierwsze dni były dla mnie nieznośne, w tydzień schudłam 5 kg, aż lekarz na kontroli po poronieniu nakrzyczał na mnie. Teraz jestem w stanie ogólnie dobrym, umiem zająć myśli czymś innym.

    Pomogło mi maksymalne wypłakanie i wykrzyczenie się mężowi w ramię. Mogłam się pożalić dziewczynom na forum i też było lżej. Próbuj znaleźć swój sposób n zrzucenie tego ciężaru, nie noś go sama.

    Co do starań nie wypowiem się, bo przede mną i tak 3 miesiące stopu. Myślę o tym w dalszej perspektywie.

  • Nowa staraczka Przyjaciółka
    Postów: 88 50

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michalinka93 wrote:
    Rozumiem co czujesz, sama niedawno przez to przechodziłam. Trzymaj się ❤️❤️❤️
    A długo sie utr,ymywalo krwawienie?
    Miałaś wrażenie że całe podbrzusze jest opuchnięte?
    Ja mam tak silne bole że nie mogę sobie poradzić...

  • Nowa staraczka Przyjaciółka
    Postów: 88 50

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rena87 wrote:
    Ja jestem ponad dwa tygodnie od poronienia. Pierwsze dni były dla mnie nieznośne, w tydzień schudłam 5 kg, aż lekarz na kontroli po poronieniu nakrzyczał na mnie. Teraz jestem w stanie ogólnie dobrym, umiem zająć myśli czymś innym.

    Pomogło mi maksymalne wypłakanie i wykrzyczenie się mężowi w ramię. Mogłam się pożalić dziewczynom na forum i też było lżej. Próbuj znaleźć swój sposób n zrzucenie tego ciężaru, nie noś go sama.

    Co do starań nie wypowiem się, bo przede mną i tak 3 miesiące stopu. Myślę o tym w dalszej perspektywie.
    Dziękuję za podzielenie się🥰

    Rena87 lubi tę wiadomość

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy któraś z Was niw plamila ani nic i na usg tak jak u mnie poronienie zatrzymane o same się oczyscilyscie? Czy tylko zabieg?

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • poezja264 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa staraczka wrote:
    Witajcie,
    Dołączę i do was.
    Ponad rok starań, pozytywny test...i niestety nasza radość nie trwała długo. Beta nie przyrosła (w czwartek). I tydzień miałam czekać czy poleci samo. Wczoraj piersi mniej bolały, Dziś zacz plamić. Mam nadzieję że oczyści sie samo wszystko i szybko. Fizycznie zniosę, psychicznie gorzej.
    Bardzo mi przykro! Też niedawno przez to przechodziłam, chociaż miałam wywoływane lekami. Trzymaj się! Dużo sił dla Ciebie kochana!

    Nowa staraczka lubi tę wiadomość

    Fasolka (8t+6) +11.01.2022 (*)
  • Rena87 Przyjaciółka
    Postów: 99 36

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Mam pytanie czy któraś z Was niw plamila ani nic i na usg tak jak u mnie poronienie zatrzymane o same się oczyscilyscie? Czy tylko zabieg?
    Nie umiem Ci odpowiedzieć. Ja miałam samoistne, całkowite. Zaczęło się właśnie od krwawienia.

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Mam pytanie czy któraś z Was niw plamila ani nic i na usg tak jak u mnie poronienie zatrzymane o same się oczyscilyscie? Czy tylko zabieg?
    U mnie tak było, pozwolili mi czekać, czekałam dwa tygodnie i już nie mogłam tego wytrzymać, poszłam na zabieg. Plus bałam sie sepsy, bo zaczęłam mieć stany podgorączkowe.
    W dniu zabiegu zaczęłam minimalnie plamić, ale już chciałam mieć to za sobą.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3663 3409

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Mam pytanie czy któraś z Was niw plamila ani nic i na usg tak jak u mnie poronienie zatrzymane o same się oczyscilyscie? Czy tylko zabieg?

    Pisałam już Ci na miesięcznym ale napisze tutaj bardziej szczegółowo, aby tam negatywnych myśli nie przesyłać.
    No wiec u mnie serce przestało bic w 9 tc, a dowiedziałam się w 12 tc, wiec 3 tygodnie chodziłam z martwą ciążą, żadnego plamienia, żadnych bóli nic się nie zaczęło.
    Zdecydowałam się na indukcję tabletkami, zabiegu nie chciałam i czekać dłużej tez siebie nie wyobrażałam. Po tabletkach poroniłam tego samego dnia, krwawiłam przez kolejne 2 tyg, niestety nie wszystko się oczyściło, miałam jeszcze dużo tkanek, kolejna próba indukcji tabletkami nie przyniosła już skutku i skończyło się zabiegiem, ale na wcześniejszym etapie ciąży jest większe prawdopodobieństwo na samoistne oczyszczenie po tabletkach, plus jest taki, że po tabletkach można się starać nawet w kolejny cyklu po poronieniu, po zabiegu zaleca się jednak odczekać dłużej by organizm i macica się zregenerowały.
    Jak byś miała jeszcze jakieś pytania, pisz. Trzymaj się 🧡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2022, 10:55

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
  • Susannah Autorytet
    Postów: 2299 3836

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, niestety muszę się przywitać.
    Ciąża po invitro, piękne przyrosty bety, ale potem 3 wizyty w szpitalu z krwawieniami o nieznanej przyczynie. 17 stycznia zaczątek serduszka, 26 stycznia serduszko nie biło. Ciąża zatrzymana pod koniec 6 tygodnia.

    Czekam teraz na poronienie samoistne... Jest strasznie. Jeśli nie uda się do środy - jadę do szpitala na farmakologię.

    Diagnoza: ciężki czynnik męski (90% nieruchomych plemników, wysoki stres oksydacyjny, pogarszająca się ilość).

    I procedura: 1 zarodek 4CC, beta 0.

    II procedura:
    I transfer 4aa: poronienie zatrzymane
    II transfer 4aa: jesteśmy razem! 👨‍👩‍👦

    Czekają na nas ❄❄
  • Rena87 Przyjaciółka
    Postów: 99 36

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susannah wrote:
    Cześć, niestety muszę się przywitać.
    Ciąża po invitro, piękne przyrosty bety, ale potem 3 wizyty w szpitalu z krwawieniami o nieznanej przyczynie. 17 stycznia zaczątek serduszka, 26 stycznia serduszko nie biło. Ciąża zatrzymana pod koniec 6 tygodnia.

    Czekam teraz na poronienie samoistne... Jest strasznie. Jeśli nie uda się do środy - jadę do szpitala na farmakologię.
    Cześć 😔 Bardzo mi przykro, że do nas dołączyłaś. Zwłaszcza, że musiałaś przebyć trudną drogę invitro. Mam nadzieję, że uda Ci się "ominąć" szpital. Trzymam za Ciebie kciuki.

  • MartuSka Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem w trakcie poronienia powiedzcie mi czy któraś z was miała stan podgoraczkowy w trakcie? Mam 37.5 zastanawiam się czy czekać czy gdzieś jechać 🙁

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuska przykro mi :(
    Długo utrzymuje się ta temperatura? Kiedy się zaczęło poronienie?

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja tez non stop mam 37,5... poronienie zatrzymane ale nie mam niestety krwawienia a Ty

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • MartuSka Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Cześć, ja tez non stop mam 37,5... poronienie zatrzymane ale nie mam niestety krwawienia a Ty

    Tak mam takie delikatne od wczoraj

  • MartuSka Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Martuska przykro mi :(
    Długo utrzymuje się ta temperatura? Kiedy się zaczęło poronienie?

    Zaczęłam plamić w czwartek wczoraj delikatne krwawienie i dziś też i lekki ból jak na miesiączkę

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To obserwuj temperaturę i jeśli się podniesie to trzeba jechać do szpitala, podobnie jeśli wystąpi bardzo obfite krwawienie.
    Który to tc?

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • MartuSka Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    To obserwuj temperaturę i jeśli się podniesie to trzeba jechać do szpitala, podobnie jeśli wystąpi bardzo obfite krwawienie.
    Który to tc?

    4-5tc, dzwoniłam do swojej lekarki, narazie kazala mi wziąść paracetamol i zrobić test na covid... a w razie dużych boli dzwonić do niej. Brzuch mnie boli jak na miesiączkę. Krwawienie też nie jest duże

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest duża szansa, że oczyści się samo, trzymam kciuki.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę! Oby szybko oczyściło się samo

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • MartuSka Przyjaciółka
    Postów: 81 64

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze że się przestraszyłam 🙁 to moje pierwsze poronienie i nie wiem na co czekać 😕 Wzięłam paracetamol narazie..

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ