Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 października 2015, 04:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec spania ;/

    Agnieszka0812, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 października 2015, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f648f07490aa.jpg

    nick nieaktualny, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 października 2015, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Dziewczyny mam do was pytanie :) dzis robiłam wynik moczu i leukocyty ujemne, ale na dole jest jeszcze dodatek - leukocyty 6-10. Infekcja?
    Majóweczko to są nieliczne. Pij dużo wody, najlepiej z cytryną, w poniedziałek możesz mocz powtórzyć. Ja najpierw miałam 75, piłam dużo, wieczorem szklankę wody z sokiem z cytryny, powtórzyłam na drugi dzień-miałam już 15. Lekarz coś przepisze jak jest na prawdę sporo i jeżeli masz jakieś dolegliwości ze strony pęcherza, coś boli, piecze, masz problem z opróżnieniem pęcherza, a tak to po prostu przefiltruj się trochę. Bo towcale nie musi być w moczu, mogło coś z pochwy pójść. No i pamiętaj, żeby dobrze się wymyć przed pobraniem moczu do badania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 04:59

    s1985, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 31 października 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja tez juz po spaniu, weekend to ja juz wyspana :)
    Mam pytanie dot witamin dla kobiet w ciazy. Bo bralam femibion 1 a teraz mam 2 trymestr i poradzcie jakie witaminy bierzecie ??
    My od rana dzisiaj do Wiki jedziemy przygotowac kwiatuszki na grobie i znicz zapalic.
    Moja koza juz wstala :)

    s1985, Agnieszka0812, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 października 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie biorę dodatkowych witamin prwnatalnych to Ci nie doradze, myślę że skoro drugi trymestr to tą dwójkę już możesz
    Miłego dnia! :-D

    monilia84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już na nogach, dzisiaj wyprawa na groby, tak jak większość z nas :)

    Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 października 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się obudziłam przed 4, przejrzałam ogłoszenia nieruchomości, samochody dla większej rodziny ;-) teraz już jem śniadanie. Chłop się ze mnie nabija i pyta na co mam ochotę, ja pytam a co? Z nadzieją, że coś zrobi a on bo chce wiedzieć co będzie podane

    nick nieaktualny, s1985 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe mój też taki żartowniś :) ale dzisiaj dostałam kawę do łóżeczka :D

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 31 października 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Majóweczko to są nieliczne. Pij dużo wody, najlepiej z cytryną, w poniedziałek możesz mocz powtórzyć. Ja najpierw miałam 75, piłam dużo, wieczorem szklankę wody z sokiem z cytryny, powtórzyłam na drugi dzień-miałam już 15. Lekarz coś przepisze jak jest na prawdę sporo i jeżeli masz jakieś dolegliwości ze strony pęcherza, coś boli, piecze, masz problem z opróżnieniem pęcherza, a tak to po prostu przefiltruj się trochę. Bo towcale nie musi być w moczu, mogło coś z pochwy pójść. No i pamiętaj, żeby dobrze się wymyć przed pobraniem moczu do badania :)
    Wymylam sie porządnie przed siusianiem ;-)
    Będę piła dużo wody, zobaczymy co ginekolog powie we wtorek :)
    Hemoglobina tez mi leci chociaż biorę żelazo juz takie w większej dawce 2x1 i nic dalej spada ;/ mały ze mnie pompuje wszystko :-)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 31 października 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Wymylam sie porządnie przed siusianiem ;-)
    Będę piła dużo wody, zobaczymy co ginekolog powie we wtorek :)
    Hemoglobina tez mi leci chociaż biorę żelazo juz takie w większej dawce 2x1 i nic dalej spada ;/ mały ze mnie pompuje wszystko :-)
    Mnie też spada, ale przez krwiaka, bo karmi się krwią :-P miałam 14,9 a teraz 12,7

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 października 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :) tez nie spalam,szlak...w nocy,musialam wstac,melise z dwuch torebek walnac i po 2 godzinach usnelam,ale wstalam lewa noga,zaraz chlopu aie oberwie,bo mnie obudzil bo wali w ta cholerna klawiature,mimo,ze w swoim biurze to pizdzielec jedne dzwi zostaeil otwarte od sypialni i 2 tez od biura tez...ja tez nie biore prenatalnych tabsow,wyniki mam dobre wiec moj lekarz nie poleca,mowi,ze to sztuczne i lepiej jesc wiecej owocow,warzyw i ze jesli zaczna mi sie pogarszac wyniki to dopiero wtedy...dobra ide sie wyrzyc i awanture zrobic i cos zjesc bo umieram z glodu

    nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 31 października 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Mnie też spada, ale przez krwiaka, bo karmi się krwią :-P miałam 14,9 a teraz 12,7
    Ja mam 11,1 a przed ciąża miałam 14 ;-)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 31 października 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Ja mam 11,1 a przed ciąża miałam 14 ;-)
    Pod koniec pierwszego trymestru miałam 11,5.
    Teraz juz linia pochyła;)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 października 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Wymylam sie porządnie przed siusianiem ;-)
    Będę piła dużo wody, zobaczymy co ginekolog powie we wtorek :)
    Hemoglobina tez mi leci chociaż biorę żelazo juz takie w większej dawce 2x1 i nic dalej spada ;/ mały ze mnie pompuje wszystko :-)
    ja w ciazy z synem miałam takie niskie zelazo ze miałam na recepte zelazo

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 31 października 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    ja w ciazy z synem miałam takie niskie zelazo ze miałam na recepte zelazo
    Ja biorę takie na receptę i guzik :-)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 października 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Ja biorę takie na receptę i guzik :-)
    to moze zwiększy ci dawke albo inne przepisze

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 października 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny w rossmanie promocja na testy ciazowe te podwójne ;D

    Wiaterek, nick nieaktualny, Agnieszka0812, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 października 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie tsh robi sie naczczo czy bez znaczenia?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 31 października 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, ja już u rodziców także dziś się mało będę odzywać. Nie jedziemy na działke wiec raczej się jeszcze wstrzymam z mówieniem im. Następnym razem :-) miłego dnia laseczki <3

    nick nieaktualny, s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 31 października 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reniu czemu tempki nie mierzysz? :P

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 556 557 558 559 560 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ