X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unadarcy to bardzo indywidualna sprawa, ja bym sie pewnie nie napila bo ogolnie na czas staran probuje odstawiac alkohol, jedynie jak mam @ to sobie pozwalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mama_Mai za odp. nie chce żeby gadali że pewnie w ciąży jestem bo nie pije i życzyli udanych starań....krępowałabym się. To była moja pierwsza ciąża, tak się cieszyłam, nie dopuszczałam myśli że coś złego się może stać, nie miałam świadomości że można poronić.. mimo że wiedziałam że istnieje poronienie, ale przecież to mnie nie dotyczyło, inni mają z ciążą problemy ale nie ja.... :(
    Coś wymyśle, żeby drinka bez wkładki dostać...

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy, ja cały cykl pilam czerwone wytrawne wino - kieliszek dziennie, na poprawę endometrium, bo nie udbudowało się po zabiegu tak jak powinno.
    więc moze czerwone wino zamiast drina, jesli juz nie chcesz wzbudzac podejrzen?

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, przykro mi z powodu kłopotów ze snem :( moze to taki dziwny tydzien, bo ja tez kiepsko spałam w tym tygodniu. Moze zwiększ ilość melisy przed snem? Ja pije zwykle podwójną przed snem i czasem jeszcze jedna po pracy. Mnie to pomoga akurat. Mam nadzieje, ze to lada dzien minie i w koncu sie wyspisz. Jutro sobota - wykorzystaj ja na relaks :)

    Rachele - poczekaj jeszcze 2 dni i powtorz test jak pisze Mysia. Wierze, ze zobaczysz na nim 2 krechy :)

    Mysia - takze współczuje trudnej sytacji. Powiem Ci, ze Twoi szefowie to bardzo nieszcześliwi ludzie. Ktoś kto jest tak zawistny i pozbawiony empatii nie moze byc szczesliwym czlowiekiem. Wiec bez wyrzutów sumienia. Jak tylko Pani doktor dała zwolnienie to korzystaj. Niestety takie czasy beznadziejne...

    Mamam Mai - ten cykl juz musi byc szczesliwy! Dobrze, ze @ sie rozkrecila :)

    meegi - dotarlas do gina dzis? Jak krawienie, ustapiło? Mam nadzieje, ze juz lepiej sie czujesz! Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Kropeczke <3

    majeczka - co do narodzin Dzieciaczkow.. moja bratowa rodzi w lipcu, przyjaciolka poczatkiem kwietnia i tez ciesze sie bardzo ich szczesciej, ale gdzies tam na dnie serca czuje takie uklucie..hm... niesprawiedliwosci, zazdrosći... Ale zaraz sobie pomysle o Dziewczynach, które tu na forum znów mają serduszka w brzuszkach i od razu nadzieja przychodzi :)

    ggonia - trzymam kciuki za staranka, od teraz co drugi dzien ;)

    jangwa_maua - ściaskam mocno i wierze, ze z kazdym dniem bedziesz czula sie coraz lepiej!

    U mnie coraz większa burza w głowie! Brzuch nadal boli (to juz 5 dzien) z przerwami, biust powiekszony i to znacznie plus pobolewa mnie kregospul i taki chłod od srodka. Popijam meliske dla uspokojenia i czekam na rozwój wydarzen :) Mój M. juz ma mnie chyba dość z tymi moimi rozterkami :P Wiem, ze to bedzie dopiero pierwszy @ po poronieniu, wiec domyslam sie, ze i objawy moga byc mylace. Ale jak cos to dzis przyszla armia: testy ovu, testy ciązowe, termometr ovu, oleje i witaminki dla M. wiec bedziemy walczyc jak cos :)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Ale jak cos to dzis przyszla armia: testy ovu, testy ciązowe, termometr ovu, oleje i witaminki dla M. wiec bedziemy walczyc jak cos :)

    do boju ! :D

    DomiBW, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba walczyć bo to nasza jedyna droga do szczęścia ;D

    DomiBW, majeczka8 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele moje dane są bardzo ubogie: 13 lutego miałam zabieg i nie mam pojęcia kiedy @ przyjdzie. Będę was powiadamiać. Truskaweczka83- czuje dokładnie to samo co ty :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 27 lutego 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegi i jak tam u Ciebie??? Pocieszę Cię, że ja dziś znowu krwawiłam taką jasną krwią, a tak mniej więcej co dwa dni mam różowy upław. Podejrzewam, że tak reaguje na stres, bo dwa razy się zdenerwowałam mocno i dwa razy krwawiłam. Ja też się dowiadywałam i nie ma dowodów by USG szkodziło, ja teraz mam co tydzień :)

    Dziś byłam i pierwszy raz SŁYSZAŁAM SERDUSZKO!!! Nie mogłam powstrzymać łez...

    Mysia ja popieram Twoje zwolnienie! Człowiek chce być dobry, lojalny, ale jeżeli taka wdzięczność czeka to kto by to wytrzymał???? Nie możesz rezygnować ze szczęścia, dla ludzi, dla których nie wiele ono znaczy.

    Rachele to czekamy na kolejne teściki!!!

    Kejt ściskam kciuki za owulkę zakończoną zieloną kropką! :)

    Dziewczynki wszytskim i każdej z osobna życzę miłego wieczoru!!

    DomiBW, majeczka8, kehlana_miyu, *Kejt*, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 27 lutego 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka - jej, ale cudnowne wiadomosci apropo serduszka!! <3 Gratuluje i zalecam zero stresów o ile to mozliwe ;)

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 28 lutego 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;)
    Jak zapowiada się Wam weekend? Ja mam zamiar zamienić się w susła, mam wolne aż do środy włącznie i będziemy z fasolką odpoczywać, w poniedziałek znowu lecimy na badania i w zależności od wyniku bety chyba umówię się na usg, ponieważ 9 marca idę do rodzinnego i mam zamiar poprosić o L4 na razie takie zwykłe " nie ciążowe" ponieważ nie chce wzbudzać podejrzeń ani nikogo na razie informować z wiadomych Wam przyczyn - WREDNYCH SZEFOWYCH ;) Powiem rodzinnej otwarcie jaka jest sytuacja i myślę, że wypisze mi takie zwolnienie. Oby ;)
    Trzymam kciuki za zbliżające się testy oraz za piękne pęcherzyki owulacyjne, tłuściutkie endometria i wyczerpujące serduszkowania ;) Potrzeba kolejnych pozytywnych wieści ;)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 28 lutego 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia twoi szefowie sa bardzo egoistyczni I wlasnie pokazali teraz jak im zalezy na pracowniku. wiec ty nie martw sie o prace a rob tak zeby tobie bylo jak najlepiej. nie lubie kombinowac ale jak slysze takie podejscie to coz.. nie zostan w tyle tylko tak rob zeby dla ciebie bylo ok. jak widzisz oni wykazali swoja zerowa lojalnosc wiec nie przejmuj sie oni I tak mysla tylko o sobie. czytalam wypowiedz lucy I jak widac sa ludzie co rozumieja sytuacje I ludziska ktorzy tylko mysla o czubku nosa.
    ja nie mieszkam w polsce a moj szef zachowal sie dobrze on wie co sie stalo tylko wspolpracownicy nie wiedza bo takie bylo moje zyczenie

    Kasienka piekna wiadomosc az mnie dreszcze przeszly oby teraz wszystsko bylo dobrze dla ciebie I malenstwa :-)

    oszczedzajmy sie dziewczyny bo jak widac to my musimy tupnac noga czasem I zrobic tak jak czujemy a nie na sile praca I zadowalanie kazdego a potem jak przychodzi co do czego to widac jak ludzie sie zachowuja ehh szkoda gadac

    ide na kilka godzin do pracy, ten tydzien byl dosc zajety pogadam z wami wiecej popoludniu :) milego dnia zycze wszystkim :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 07:27

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 28 lutego 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane ,wczoraj byłam mało aktywna bo wylaczylam się dosłownie na wszystko. Zagladalam do Was poczytałam :) pod kontrolą. Ja niezmiennie leze. Plamienia ustąpiły. Dziś wizyta 14.20. Miłego dzionka dla wszystkich

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 28 lutego 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka - to cudownie z tym serduszkiem. Na pewno będzie mocno biło przez 100 lat! Lili30 ja jak mówiłam sobota z przyjaciółkami, ehhh... nie mogę się doczekać, już powoli się szykuję :) radosnego i spokojnego dzionka dziewuszki!

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 28 lutego 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,podczytuje was caly czas i pamietam o was :-) gratuluje nowym mamusia:-) mam nadzieje,ze nie dlugo wszystkie do was dolaczymy :-) Meegi odpoczywaj jak najwiecej i daj znac jak po usg,juz za pare godzin podgladniesz okruszka :-) Kasienka kochana wiem,ze ten bagaz doswiadczen jaki dzwiga kazda Aniolkowa Mama jest ciezki i przez to czesto sie stresujemy i martwimy ,ale musimy wierzyc ,ze tym razem sie uda i bedzie dobrze MUSI :-) serduszko bije i bedzie bilo mocno:-) kejt zycze owocnej owulacji, ja wlasnie tez jestem w trakcie ,w tamtym roku w lutym sie udalo mocno wierze,ze i moze teraz.Bylam wtedy najszczesliwsza kobieta przez 3,5msc :-) jak sie nie uda to lece do Polski zrobic badania hormonalne,choc mocno wierze,ze to bedzie nasz cykl :-)Rachele kochana wierze,ze na dniach zobaczysz dwie tlusciutkie kreski :-)milego dnia dziewczyny

    meeegi1771, *Kejt* lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 28 lutego 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi melduj się po wizycie i napisz jak było :) Trzymam kciuki. Ja z fasolka dzisiaj pospalysmy troszkę dłużej i czekamy teraz na śniadanko od tatusia :) a wieczorkiem wybieramy się z moim tata, mężem i synkiem na mecz siatkówki :)
    Miłego dnia :)

    meeegi1771, KkasienkaA, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wspaniałe wiadomości! Tak się cieszę! I również zalecam zero stresów!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Cześć Kochane ,wczoraj byłam mało aktywna bo wylaczylam się dosłownie na wszystko. Zagladalam do Was poczytałam :) pod kontrolą. Ja niezmiennie leze. Plamienia ustąpiły. Dziś wizyta 14.20. Miłego dzionka dla wszystkich

    Czekam z niecierpliwością na dobre wiadomości! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wszystkim miłej soboty. :)
    Mnie dzisiaj czeka bardzo zapracowany dzień. :(

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak jeszcze o moim szefostwie to najlepiej pokazuje jakimi są ludźmi komunia ich córeczki (bardzo ładna, ale bardzo smutna dziewczynka). Komunię miała w tamtym roku. Rodzice nie pozwolili aby miała komunię razem z klasą w kościele parafialnym ponieważ to sporo kosztuje- ubranie, wianuszek itd. Miała komunię u Jezuitów. U nas Jezuici udzielają komunii dzieciom z ubogich rodzin- jeżeli ktoś wyrazi takie życzenie. Nie trzeba mieć strojów, dodatków, nie musi być rodzina. Co roku ok 10 dzieci korzysta z tej możliwości.I ona miała właśnie taką komunię. :( Szkoda słów.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zrobiłam dziś test owulacyjny, jest to mój 12 dc i wyszła blada kreska. Jak mam to interpretować? Jako dodatni test?

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ