Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jestem za, zamknięta grupa o wiele bardziej by mi pasowała, tylko że ja nie mam konta na fb ale to najwyżej bym założyła jakieś fikcyjne, tutaj to jednak każdy może czytać co piszemy

  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem za zamkniętą grupą, tyle już o sobie wiemy, często dość prywatnych i intymnych rzeczy, że fajnie by było gdyby zostało to tylko między nami. Ale technicznie jestem zielona w tych sprawach :)

    Kierzynka gratulacje!!!! Niech nam zdrowo rośnie kolejny Maluszek.

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka - nie doczytałam od razu, gratulacje śliczne :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też za :) Lili świetny pomysł, bo właśnie żeby się zaprosić to trzeba by było tu napisać dane, a to może każdy przeczytać.

    A może coś zupełnie nie związanego z dziećmi, żeby nas nie napastowali... Ale ja to wymyślania nazw nie jestem zdolna :D

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Kierzynka GRATULACJE :-) uwielbiam jak wszystko u nas dobrze :-) kiedy kolejna wizyta?
    Samo usg robiłam bo sobie wkrecilam że to pozamaciczna; ) lekarz dopiero 21 kwietnia; )

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem z czymś oderwnym od dzieci, żeby nie wzbudzać podejrzeń :-) czterolistna koniczyna:-)

    mama Martynki lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grupy zamkniętej nikt nie widzi poza zaproszonymi wiem bo w takiej jestem ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet znajomi nie widzą że w czymś takim się jest; )

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej jak jedna zalozy a reszta niech pisze do niej na priv jakie dane żeby zlokalizować i zaprosić do grupy; )

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podoba mi sie czterolistna koniczyna moze czterolistna koniczynka hihihii albo promyk slonca ..na pewno cos bardzo pozytywnego ;-)
    jakis glupkowaty humor mnie naszedl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2015, 18:15

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten promyk słońca fajnie brzmi; )

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Dziewczyny , moze nie udzielam sie super aktywnie ale czytam Was codziennie i podnosicie mnie na duchu na przyszlosc, ktora mam nadzieje bedzie dla mnie dobra za jakies 3miesiace.a jak zalozycie prywatna grupe to nic nie bede o Was wiedziec :( ja jeszcze sie z mezem nie staram. Dopiero czekam na @,to 31dzien od zabiegu. Potem musimy odczekac i dopiero. I tutaj moge sobie Was podczytywac imi rwzniej.nie odchodzcie :(

    Lili30, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za ;) Tulisia zakładaj !

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem za :)

    kierzynka - super :) niech rośnie dalej zdrowe :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap, kochana nigdzie nie odchodzimy :) grupa na fb będzie nam służyła przede wszystkim do wstawiania zdjęć, tak myślę :)

    poczytałam trochę o tych grupach i jest tak jak mówi kierzynka, że jeżeli założę tajną grupę to tylko ja jako założycielka będę mogła was zaprosić lub już ewentualne członkinie.
    Więc zakładam taką grupę. :) jeśli któraś chętna to pisać do mnie na priv żebym mogła znaleźć i zaprosić :) tylko nie wszystkie naraz :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale numer :) chcę założyć tą grupę i fb każe mi wybrać członków grupy. Żadnej z was nie znam a siebie dodać nie mogę :) muszę mieć dane przynajmniej jednej z was :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam na priv ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ratunku!!! Nie mam pojęcia jak napisać wiadomość na prv, proszę pomóżcie :)

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko jest jeszcze taka sprawa dziewczyny, że jeżeli mam was zaprosić do grupy to muszę mieć was w znajomych :)gdy was przyjmę to możecie mnie potem usunąć, nie pogniewam się :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama Martynki przyjmij moje zaproszenie do przyjaciółek na ovu i wtedy będziesz mogła napisać do mnie

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ