X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 - wszystko będzie dobrze :) nie ma nawet innej opcji :)

    ja tez jestem za pomysłem z tabelką ;)

    Miłej niedzieli dziewczynki :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa ,dziękuję ;*;*;*

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meegi - myśl pozytywnie kochana, my tu Ci wszystkie kibicujemy i ściskamy kciuki, ale to ty musisz być silna i wierzyć że wszystko będzie dobrze :) bo będzie dobrze :) relaksuj się, nie spędzaj czasu sama albo zajmuj się przyjemnymi rzeczami - filmy, książki, dobre jedzonko, bo musisz dbać o siebie jak najlepiej...

    Rachele - taka tabelka to bardzo dobry pomysł :) dzisiaj znowu próbujecie? trzymam kciuki kochana :)

    Ja ściskam Was wszystkie z osobna, żeby żadne smutki i dołki się nie przyplątały...

    Ja od rana gotuję i upiekłam ciasto bananowe - proste a jak pomaga na lepszy humor :), a mąż przywiózł czekoladki :) więc nici z dbania o linię i zdrową dietę... ale może jutro zmobilizuję się żeby iść na fitness, jak się porządnie zmęczę, to tyle nie będę myśleć...

    Miłej niedzieli kochane!!!

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi mi lekarz tez przepisał duphaston. nic się nie martw zobaczysz że w sobotę będziesz szaleć ze szczęścia :) trzymamy tu wszystkie kciuki za Twoja fasolinke :) ja dzisiaj jakoś jestem spokojna, czytam sobie opinię o szpitalach i w ogóle mam jakieś dobre przeczucia :)

    Mmm LLucy1983 ciasto bananoweee mniam :)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Rachele ja takze jestem za!!

    Wasze pozytywne nastawienie dodaje sil... u mnie znow spadek formy...buu...nie lubie tego...

    Domi mam nadzieję że już u Ciebie lepiej... nie poddawaj się kochana :) wiem, że czasem przychodzi dołek, ale ja wtedy zawsze myślę o naszch planach na niedługą przyszłość, czyli o dziecku i mówię sobie, że w takim razie nie mogę się rozklejać i muszę być silna i pozytywnie nastawiona, bo bez silnej mamy taka fasolka sobie na pewno nie poradzi :) a ten czas jakoś zleci... najlepiej zająć się czymś łatwym i przyjemnym :) albo przytulić do ukochanego męża...

    Przytulam Cię z całego serca kochana :)

    DomiBW lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola, Meggi, duphaston to tylko dla wszego dobra! Lepiej zapobiegac!! Pamietajcie, spokojnie i pozytywne myslenie, wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!! Pamietajcie tez, ze pozytywne myslenie to juz polowa sukcesu!

    Ja zlapalam dolka. Owu wyznaczylo mi owulacje na zeszly czwartek...mnie sie wydaje, ze to mogla byc sroda wiec stracilam cykl..... Jestem zla! Testy na owulacje wychodza coraz bledsze wiec byla na 100% ..... Az mi sie wszystkiego odechcialo ;(

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, podajcie prosze dane do tabelki :) :)

    Rozumie, ze piszemy date p, data ostatniego @ i data kolejnej spodziewanej @

    Buziaki :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Pszczola, Meggi, duphaston to tylko dla wszego dobra! Lepiej zapobiegac!! Pamietajcie, spokojnie i pozytywne myslenie, wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!! Pamietajcie tez, ze pozytywne myslenie to juz polowa sukcesu!

    Ja zlapalam dolka. Owu wyznaczylo mi owulacje na zeszly czwartek...mnie sie wydaje, ze to mogla byc sroda wiec stracilam cykl..... Jestem zla! Testy na owulacje wychodza coraz bledsze wiec byla na 100% ..... Az mi sie wszystkiego odechcialo ;(

    Rachele może jeszcze nie wszystko stracone. Ovu wyznaczyło Ci owulację przerywaną kreską- chyba program sugerował się temperaturą, która ewidentnie skoczyła.
    Trzymam nadal kciuki!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele ja również nieustannie trzymam kciuki. Może jeszcze nie wszystko stracone. Czasami wychodzi właśnie wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy. Może akurat w czwartek była owu :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele kochana nie martw sie!!! Moze owu sie pomylilo? pamietaj o pozytywnym mysleniu ;)
    Ja juz spakowalam męża, przygotowalam mu jedzonko i odpoczywam :)
    dane do tabelki to 16.11.2013 lyzeczkowanie, 23.10.2014 porod w 40tc, OM 24.01.2015 termin spodziewanej 20-22.01.2014 (mam 28-30 dniowe cykle)
    a wam zafasolkownym polecam lezenie brzuchem do gory :D i odwracanie mysli od wizyt u lekarzy, po co stresowac sie na zapas??? I pamietajcie limit nieszczesc zostal juz wyczerpany dla kazdej z nas :) teraz bedzie juz tylko dobrze

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia, Pszczola, Mama_Mai, dziekuje Wam za tak cieple slowa oraz za nadzieje :) Jestescie kochane! Dziekuje Wam!
    Owulacja byla na 100% albo w srode albo w czwartek bo test na owu tez byl najmocniejszy ten, ktory robilam we wtorek.
    Pozostaje czekac :)

    Zycze wszytskim cudownego niedzielnego popoludnia :) Buziaki


    ps. Mama_Mai, dziekuje Ci kochana za dane do tabelki :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 8 lutego 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, u mnie łyżczekowanie 12.01.2015, wciąż czekam na pierwszą miesiączkę po. Normalnie mam bardzo krótkie cykle, 26 dni, ale teraz licho wie ile to potrwa zanim organizm wróci do siebie.

    Mam nadzieję, że w poniedziałek uda mi się odebrać wyniki histopatologii ze szpitala i wyniki wymazu z przychodni. Nie spodziewam się, że czegoś się dowiem z tych pierwszych, ale mam nadzieję, że te drugie wyjaśnią z czego się wzięła ta cholerna infekcja i czy miałam dobrany dobry antybiotyk. Mam nadzieję, że tak, bo objawy ustąpiły, pytanie tylko czy w środku wszystko ustąpiło.

    Generalnie czekam na tą @ jak nigdy i mam ochotę gryżć ściany z niecierpliwości:)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele badz dobrej mysli z tymi sprawami nigdy nic nie wiadomo czasami organizm plata nam figle i robi niespodzianki ;)

    Kehlana miyu czas leci szybciej niz nam sie wydaje chodzisz do pracy? Mi powrot do rutyny czyli praca pomogly wrocic znowu do codziennosci

    MamaMai tak tez staram sie myslec - po przykrych doswiadczeniach czas dla nas wszystkich cieszyc sie ..wiec musimy mocno wierzyc ze teraz juz bedzie tylko dobrze!

    Megi i Pszczola wy to tylko myslcie pozytywnie! mam wielka nadzieje ze po was to lawinowo bedziemy miec dwie kreseczki na tescie ;-)

    Wszystkie dziewczynki trzymajcie sie musi nam sie udac <3 <3 <3

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW dzieki ze zapytalas wiec moje samopoczucie bylo kiepskie ale to zapowiadalo okres w koncu przyszedl - zle sie czulam psychicznie i fizycznie-dzis jest troche lepiej czuje ze hormony uspokoily sie hehe zobaczymy jak to bedzie ale ciesze sie ze przyszedl ;)

    -tabelka poron.naturalne02.01. - @ 06.02 , cykle28dni, nastepna @ 07.03
    teraz mam powiedziane ze mozemy sie starac.. czuje sie dobrze wiec nie chce czekac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 07:11

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Rachele, u mnie łyżczekowanie 12.01.2015, wciąż czekam na pierwszą miesiączkę po. Normalnie mam bardzo krótkie cykle, 26 dni, ale teraz licho wie ile to potrwa zanim organizm wróci do siebie.

    Mam nadzieję, że w poniedziałek uda mi się odebrać wyniki histopatologii ze szpitala i wyniki wymazu z przychodni. Nie spodziewam się, że czegoś się dowiem z tych pierwszych, ale mam nadzieję, że te drugie wyjaśnią z czego się wzięła ta cholerna infekcja i czy miałam dobrany dobry antybiotyk. Mam nadzieję, że tak, bo objawy ustąpiły, pytanie tylko czy w środku wszystko ustąpiło.

    Generalnie czekam na tą @ jak nigdy i mam ochotę gryżć ściany z niecierpliwości:)

    kehlana miyu, daj znac co ci powie lekarz o wynikach histo. choc z tego co czytalam u wiekszosci dziewczyn nic te wyniki nie mówią i nie wyjaśniają :/ najczesciej stwierdzają ciążę/zarodek i tyle.
    trzymam kciuki żeby wyniki wymazu wyjaśniły kwestię !
    ps.ja zaczęłam obgryzanie od stolika kawowego... :) nie zostawia kredowego osadu na zębach - polecam :D

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 wrote:
    DomiBW dzieki ze zapytalas wiec moje samopoczucie bylo kiepskie ale to zapowiadalo okres w koncu przyszedl - zle sie czulam psychicznie i fizycznie-dzis jest troche lepiej czuje ze hormony uspokoily sie hehe zobaczymy jak to bedzie ale ciesze sie ze przyszedl ;)


    U mnie tak -poron.naturalne02.01. - okres 06.02 , cykle28dni, nastepny okres 07.03
    teraz mam powiedziane ze mozemy sie starac.. czuje sie dobrze wiec nie chce czekac ;)

    majeczka, zazdroszcze ci ! mi lekarz kazał jeszcze poczekać. endometrium mam za cienkie i ginka podejrzewa ze skonczyloby się biochemiczną :( tak więc czekam...znowu... :(

    Ale tobie życzę udanych i owocnych staran :) do dzieła ! :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 8 lutego 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie dziś wzięłam się Co do waszych rad ;) leżałam leżałam Mój P przynosił do łóżka obiadek zrobił niedawno wróciliśmy ze spacerku także trochę się odprezylam i uciekam od złego myślenia.
    lucy dziękuję Kochana tak też zrobiłam ,wyluzowalam,a u Ciebie jak tam ? Ci
    asto zjedzone zapewne pyszne ,mniam ;)
    pszczoła ,a u Ciebie kiedy dokładnie wizyta ? Tak samo jak i za Twoja Fasoleczke trzymamy kciuki muszą być silne,żeby rozsylac wiruski dla Naszych dziewczyn !!

    Rachele owu tez się myli ;) Ja to wiem ! Także głową do góry !!

    kehlana trzymam kciuki za pozytywne wyniki badań !!;)
    majeczka ,jestem pewna że lawina dwóch kresek zasypie Was wszystkie jak najszybciej w miarę możliwości oczywiście ;)

    Kejt Kochana na najlepsze trzeba poczekać ;*;* głową do góry !
    Ściskam mocno każda z osobna ;)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 8 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka8 ja też trzymam kciuki i wierzę że popłynie tu na forum lawina pozytywnych wiadomości o dwóch kreseczkach :)
    Megi tak trzymaj! Teraz odpoczywamy i myślimy pozytywnie :) ja umówiłam się na usg na 18 lutego

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 8 lutego 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi jestem z Ciebie dumna!! Tak właśnie powinno być! Dzidziuś musi mieć szczęśliwą i wypoczętą mamusię :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 8 lutego 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła z niecierpliwością czekam w takim razie na 18 lutego. Na kolejne dobre wiadomości- one naprawdę dają nadzieję! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ