X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierze ze i Tobie sie udalo :) pamietaj owu nie jest nieomylne ;) napewno trafiliscie idealnie w ten czwartek tak jak i my :D

    Rachele lubi tę wiadomość

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ja w drodze do pracy. Gdzie ta tabelka?;) nie umiem Jej znalezc.. Milego poniedzialku wszystkim zycze do uslyszenia wieczorem:-)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 9 lutego 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka8 na 1 stronie tego postu

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 lutego 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Ja wierze ze i Tobie sie udalo :) pamietaj owu nie jest nieomylne ;) napewno trafiliscie idealnie w ten czwartek tak jak i my :D

    Kochana, trzymam za nas mocno mocno kciuki!
    ... ja sie tak przejmuje tym, ze moglam przegapic owu, bo moj mezczyzna od przyszlego miesiaca bedzie mial raczej troche wyjazdow i ciezko bedzie pewnie ze staraniami... ale Ty to wiesz najlepiej :) :)

    Trzymam kciuki mocno! Tobie odliczamy ... ja jeszcze testuje w ten tydzien, zeby miec pewnosc,ze owu juz byla.
    Buziaki!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Moje Kochane,
    dane umieszczone, skontrolujcie prosze czy cos nie namieszalam. Staralam ulozyc liste wg daty najblizszej @, (ktora mam nadzieje nie zawita juz do aktywnie starajacych sie) .... Moze tak bedzie od razu wiadomo ktora z nas jest w jakiej fazie cyklu.

    Brakuje jeszcze danych Mysi i Lucy. Jesli podalyscie juz dane i przeoczylam to bardzo bardzo serdecznie z gory Was przepraszam !!!:)

    Witam Was serdecznie!
    Idę dzisiaj do gina na 18.30 i zobaczę co on powie- wtedy podam dane do tabelki. Bardzo się denerwuję. Przez kilka ostatnich nocy śniło mi się, że mówi "Przykro mi bardzo, ale zabieg się nie udał i nie może mieć pani więcej dzieci"- koszmar jakiś. :(

    Rachele naprawdę świetny pomysł z tą tabelką- mam nadzieję, że i ja będę mogła się dopisać po dzisiejszej wizycie.

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia to tylko głupie sny. Jak się o czym myśli czymś przejmuje to tak jest ale wszystko bedzie dobrze. Zobaczysz. Lekarz na pewno powie ze wszystko jest w porzadku. Daj oczywiście znać po wizycie ale jestem pewna że przekazesz nam same dobre informacje :) trzymaj się!

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci dziękuję. Mam nadzieję, że tak będzie. I, że będę mogła chłonąć Wasze szczęśliwe wiruski :D Odezwę się po wizycie.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Bardzo Ci dziękuję. Mam nadzieję, że tak będzie. I, że będę mogła chłonąć Wasze szczęśliwe wiruski :D Odezwę się po wizycie.

    Mysia, wszystko bedzie dobrze! Jestem tego pewna! Spokojnie i glowka do gory!
    Czekamy na wiesci :)
    Buziaki wielkie pelne dobrej energii!!!!

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny caly czas was podczytuje,malo sie udzielam bo ostatnio jestem malo towarzyska :-( wszystko mnie denerwuje maz sie smieje ze chyba hormoner zaczely szalec -ale nie nakrecam sie ;-)rachele czy moglabys i mnie odpisac do tabelki ?21.05.14/21.12.14 strata Aniolkow,termin @ 14.02.15

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Dokładnie, ja tak samo czasami się gubię a tak tylko zerkne i będę wiedziała :)
    Tak grzeczna grzeczna :) odpoczywam cały czas, właśnie śniadanko jem, mleczko popijam i rozwiązuje krzyzowki także relaks :D

    Pszczoła, no to wzorowo się spisujesz moja droga :) niech ci fasolinka ładnie rośnie z każdym dniem :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Witam Was serdecznie!
    Idę dzisiaj do gina na 18.30 i zobaczę co on powie- wtedy podam dane do tabelki. Bardzo się denerwuję. Przez kilka ostatnich nocy śniło mi się, że mówi "Przykro mi bardzo, ale zabieg się nie udał i nie może mieć pani więcej dzieci"- koszmar jakiś. :(

    QUOTE]

    Mysia, taka pierwsza wizyta po poronieniu, to trochę jak pierwsza wizyta w ciązy dla mnie była - wielki znak zapytania w głowie.

    Ale ja bym to wzięła "na chłopski rozum", że nie jest to skomplikowany zabieg (mimo, że nieprzyjemny), że byłaś w dobrych rękach (bo mam nadzieję, że byłaś!), a jeśli nie boli cię brzuch, nie masz żadnej gorączki to nie powinnaś mieć powodu do obaw. Na pewno wszystko będzie dobrze i usłyszysz od lekarza pozytywne wieści :)
    czekam na wiadomości od ciebie pt. mam zielone światło
    :D

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wrote:
    Czesc dziewczyny caly czas was podczytuje,malo sie udzielam bo ostatnio jestem malo towarzyska :-( wszystko mnie denerwuje maz sie smieje ze chyba hormoner zaczely szalec -ale nie nakrecam sie ;-)rachele czy moglabys i mnie odpisac do tabelki ?21.05.14/21.12.14 strata Aniolkow,termin @ 14.02.15

    Zrobione :) Pisz u nas czesciej i lepszy humor gwarantowany :)
    Pozdrawiam cieplo!

    Kitaja lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Kejt, jak idzie budowanie mocnego domku dla Malenstwa? :)

    Kochana, garść migdałów i kieliszek czerwonego co wieczór :)
    jak mi się nie poprawi endometrium do następnego cyklu, a zostanę w zamian alkoholiczką to się wkurzę ! ;)

    udanego, pozytywnego dnia!
    :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    kehlana miyu, daj znac co ci powie lekarz o wynikach histo. choc z tego co czytalam u wiekszosci dziewczyn nic te wyniki nie mówią i nie wyjaśniają :/ najczesciej stwierdzają ciążę/zarodek i tyle.
    trzymam kciuki żeby wyniki wymazu wyjaśniły kwestię !
    ps.ja zaczęłam obgryzanie od stolika kawowego... :) nie zostawia kredowego osadu na zębach - polecam :D

    Kejt, dzięki za radę:) W gruncie rzeczy szkoda moich ścian, bo dopiero co latem je malowałam:D Niestety dzisiaj przez zasypane śniegiem miasto nie zdążyłam przed pracą dojechać do szpitala, jutro o 8.45 mam endokrynologa (chcę wydębnić skierowanie na badania hormonów), więc pewnie jutro odbiorę wyniki wymazu i po histo pojadę w środę.


    Majeczka8, chodzę do pracy od dnia wyjścia ze szpitala, z różnych względów nie poszłam nawet na zwolnienie, i faktycznie czas szybciej leci:) Ogólnie uważam, że dobrze mi zrobiło, że nie miałam czasu na siedzenie w domu i myślenie o tym, co miało być.

    Rachele, zgadzam się, małpiszon wredny i tyle.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Kochana, garść migdałów i kieliszek czerwonego co wieczór :)
    jak mi się nie poprawi endometrium do następnego cyklu, a zostanę w zamian alkoholiczką to się wkurzę ! ;)

    udanego, pozytywnego dnia!

    :)

    hihihihihihi :)
    Zobaczysz, ze w przyszlym cyklu endometrium bedzie idealne! Pamietaj, ze jestes teraz 1 na naszej liscie wiec niech @ szybko przyjdzie i zabierajcie sie do pracy!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 9 lutego 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia15 czekam na dobre wieści !!!! Jestem pewna ,że będzie dobrze ! I niedługo dołączysz do Nas ;*

    Kitaja Kochana Rachele ma rację częściej zaglądaj pisz humor będzie o wiele lepszy wiem co mówię ;) ściskam mocno.

    Ja Mam dziś ogromny apetyt i wszystko kończy się zgaga ogromną ;D ale ta przyjemność jedzenia ;))) w sobotę wizyta u gina 16.40

    Mysia 15, Kitaja lubią tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 9 lutego 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia15 - trzymam kciuki za wizyte!

    Kitaja - czytaj, pisz a humor worci! Wiem, co mowie! Jeszcze w tamtym tygodniu myslalam, ze sie odwodnię od placzu, a dzis ani lezki nie uronilam i uwierz, ze to bardzo duzo zasługa tych wspaniałych Kobiet tu na forum! Pozytywna energia i wola walki jest ogromna!

    meegi - jeszcze niech to zgagi dojda mdlosci i bedzie pelnia szczescia :D wizyta u gin w Walentynki musi dobrze wrozyc! :) 3mam kciukaski ;)

    Mama Mai - to jestemsy we dwie bez mezow na najblizsze 5 dni, a wlasciwie to juz tylko 4 :)

    Kejt - mam jednak nadzieje, ze alkoholizm Ci nie grozi, a jedynie macierzynstwo :) Pozytywne myslenie - pamietaj!

    Lucy - co u Ciebie? Jak po weekendzie?

    *Kejt*, meeegi1771, Mysia 15, Kitaja lubią tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 lutego 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 - będzie wszystko dobrze :) nawet nie możesz myśleć inaczej ! ;)

    A ja czekam do soboty i chyba zrobię test :) może będzie niespodzianka na walentynki :P (ale się nakręcam)

    DomiBW, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 lutego 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Mysia 15 - będzie wszystko dobrze :) nawet nie możesz myśleć inaczej ! ;)

    A ja czekam do soboty i chyba zrobię test :) może będzie niespodzianka na walentynki :P (ale się nakręcam)

    To zaczynam trzymac mocno mocno kciuki!!!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 9 lutego 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele Kochana mi teraz też te testy tak wychodziły! Były mocne, mocne i nagle coraz bledsze i... BACH! Aż trzy pozytywne (co raczej nie jest możliwe, ale były).
    I to w 24-26 dniach cyklu dopiero. A teraz testy ciążowe wychodzą blade, ale pozytywne :)
    I też miałam taką załamkę i płakałam, jak myślałam że to już starcony cykl. Nawet byłam w gin po wywołanie, całe szczęście mi nie dał. Trzymam kciuki cały czas za Ciebie!

    Moje dane do tabelki: data p 30.11, ostatnia @ 4.01, spodziewana @ (wg wcześniejszych cykli) 6.02, (wg owu) 10.02, więc może już napisz tą pierwszą.

    Ja jutro idę do gin, może coś spojrzy, bo od kilku dni boli mnie brzuch jak w miesiączkę (nigdy przed @ mnie nie bolał, jedynie w drugi dzień @), a na dodatek ciągle kłuje mnie w jednym miejscu. :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ