X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, najwazniejsze, ze prezentacja zrobiona i teraz mozesz skupic mysli na bardziej pozytywnych sprawach :) No i ta sobotnia kolacja motywuje do pozostania w dobrym humorze :)
    Dzieki za info o sporcie. Mysle, ze w nastepnym tygodniu wskocze na orbitreka i moze jakas bieznia. Przed zajsciem regularnie robilam Ewke Ch. i Focusa czyli w miare intensywnie jak dla mnie. Teraz skupie sie na delikatnym cardio :)
    Naczytalam sie wlasnie o inofolicu i chyba sie skusze...Humor lepszy - moj M. to jednak fantastyczny facet i kurcze, chyba az tak bardzo go nie docenialam, a jestesmy prawie 11 lat razem...ehh..

    Mama mai, moze jakas zapiekanka rybna lub miesna i do tego jakas zupka krem z grzankami?

    My w sobote idziemy do kina na 50 twarzy Grey - podobno to zaden szal, ale potrzebuje odmozdzenia :D

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane za trzymanie kciuków!!!

    Pomogły!! :D

    Wszystko jest w jak najlepszym porządku- jak przed ciążą. Endometrium 10 mm- więc ładnie (czerwone wino oraz suplementy zadziałały ;) )

    I teraz najlepsza wiadomość DOSTALIŚMY ZIELONE ŚWIATŁO !!! :D

    Szok po prostu. Nastawiałam się, że jeżeli będzie wszystko dobrze to dowiem się, że najwcześniej można starać się w kwietniu (tak mówili w szpitalu), a tutaj taka niespodzianka!!!
    Lekarz powiedział, że im wcześniej zaczniemy się starać tym lepiej. Zapytałam o te 3 miesiące, które zalecają czekać, a on powiedział, że to stara szkoła. Tak dawniej mówili, a teraz jeżeli jest wszystko dobrze to nie zalecają czekać.

    Muszę zrobić kilka badań i do dzieła.

    Proszę o dopisanie do listy: 23.12.2014 strata Mai/25.01.2015 1 @/ spodziewana @ 20.02.2015


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 21:33

    majeczka8, meeegi1771, lucy1983, Lili30 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka witam Cię bardzo serdecznie. I bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.

    Mnie też do szału doprowadza jak ktoś mówi- lepiej, że tak się stało niż gdyby było chore- ale kto to może wiedzieć, że lepiej. Miałam robioną amniopunkcję i wiem, że Maja miała prawidłowy kariotyp, ale oczywiście nie, muszę usłyszeć- nie wiesz tego na pewno, że była zdrowa.

    Cholerni, durni ludzie.

    Ale to forum naprawdę pomaga. My rozumiemy co czujesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 21:38

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia same wspaniale wiadomosci :) teraz nie pozostaje nic innego jak tylko dzialac ;)
    DomiBW ja ostatnio tez czytam o tym cudownie dzialajacym infoliku i zastanawiam sie czy go nie kupic, podobno dziala tylko do najtanszych nie nalezy :/

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai,na allegro 20szt za 30zl... moze nawet jak nie zadziała na owulacje to na moja psychike na pewno :) Sprobuje mimo wszystko

    Mysia - super wiesci! :) W takim razie zycze owocnej pracy ;)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiesci coraz nas wiecej! :)
    Kejt przepraszam nie odpowiedzialam na twoje pytanko ale tyle sie tu dzieje ze nie nadazam i czasem myle sie :) wiec mi doktor powiedzial ze jest ok i po @ mam zielone swiatelko wiec ja rozpoczynam starania od polowy tego miesiaca :) a ty ile masz odczekac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 22:26

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia super wiadomość :) no to teraz do dzieła i czekamy aż dołączysz do grona zafasolkowanych! Trzymam kciuki za Was wszystkie :)
    Jangwa_maua czekam na sobotę razem z Tobą i na wspaniałą wiadomość. Kciuki zaciśnięte na maksa :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dolaczam :)

    Zaczynamy 4 cykl staran , wczesniejsze 2 cykle pp nie bylismy gotowi. Oby luty byl dla nas laskawy i bedzie ciaza z wymarzona czekoladka <3

    majeczka8 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Dziękuję Kochane za trzymanie kciuków!!!

    Pomogły!! :D

    Wszystko jest w jak najlepszym porządku- jak przed ciążą. Endometrium 10 mm- więc ładnie (czerwone wino oraz suplementy zadziałały ;) )

    I teraz najlepsza wiadomość DOSTALIŚMY ZIELONE ŚWIATŁO !!! :D

    Szok po prostu. Nastawiałam się, że jeżeli będzie wszystko dobrze to dowiem się, że najwcześniej można starać się w kwietniu (tak mówili w szpitalu), a tutaj taka niespodzianka!!!
    Lekarz powiedział, że im wcześniej zaczniemy się starać tym lepiej. Zapytałam o te 3 miesiące, które zalecają czekać, a on powiedział, że to stara szkoła. Tak dawniej mówili, a teraz jeżeli jest wszystko dobrze to nie zalecają czekać.

    Muszę zrobić kilka badań i do dzieła.

    Proszę o dopisanie do listy: 23.12.2014 strata Mai/25.01.2015 1 @/ spodziewana @ 20.02.2015

    Mysia to cudowne wieści :) i do dzieła!!! Mam nadzieję że wkrótce i ty podzielisz się z nami dobrymi wieściami :) trzymaj się kochana. A jak tam twoja Jula?

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem taka zmartwiona rano jak wstałam pobolewal Mnie brzuch ,śluz Mam taki trochę mocniejszy nic łososiowy kurcze juz się boje ... jak ból będzie się nasilał i plamienie pójdę do szpitala. Nawet nie mogę skonsultować tego ze swoim lekarzem bo przyjmuje tylko w soboty jest z lublina ,a Ja Mam tam 100 km. Tak się boje

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Mama Mai,na allegro 20szt za 30zl... moze nawet jak nie zadziała na owulacje to na moja psychike na pewno :) Sprobuje mimo wszystko

    Mysia - super wiesci! :) W takim razie zycze owocnej pracy ;)

    Domi , mama Mai jeśli chodzi o infolic to w sumie nic innego jak suplementacja kwasem foliowym i to tylko w dawce 0.2 mg a zwykły kwas foliowy jest dużo tańszy. Mi moja gin poleciła kwas foliowy w dawce 0.4mg dziennie co i tak jest 200% normy od 8 tyg przed staraniami. Kwas foliowy nie reguluje cyklu tylko wspomaga prawidłowe wykształcenie cewy nerwowej i układu nerwowego u maleństwa wiec jest bardzo wazny do prawidłowego rozwoju... Jak chcecie zaszaleć i kupić coś dobrego ale niestety dość drogiego to możecie kupić Femibion 1, 60 szt tutaj za prawie 40 euro... Kupilam ale bede brac dopiero jak zajde w ciaze bo niestety ten preparat jest bardzo drogi a zwykly kwas foliowy kosztuje z 30 zl za 100 tabletek.
    Na regulacje owulacji i dobry śluz dużo lepszy jest olej z wiesiołka i lnu, magnez z wit. B no i przede wszystkim zdrowa dieta :) co ja osobiście wolę... Mam ostatnio hopla na tym punkcie i u mnie ciagle rybki zielone warzywa i soczewica choć mąż marzy pewnie o czymś konkretnym...

    Mama Mai może lasagne na romantyczna kolacje? U mnie to zawsze hit. Albo jakas fajna ryba z piekarnika...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem taka zmartwiona rano jak wstałam pobolewal Mnie brzuch ,śluz Mam taki trochę mocniejszy nic łososiowy kurcze juz się boje ... jak ból będzie się nasilał i plamienie pójdę do szpitala. Nawet nie mogę skonsultować tego ze swoim lekarzem bo przyjmuje tylko w soboty jest z lublina ,a Ja Mam tam 100 km. Tak się boje

    Meegi kochana proszę cię myśl pozytywnie, wiem że to cie niepokoi ale wlasnie teraz musisz byc silna. Jak to wyglada, jaki kolor? I ile masz tego sluzu/plamienia? Moja gin mowila ze wiele kobiet ma plamienie i nie oznacza to nic zlego. Poloz sie i odpoczywaj a jak nie ustanie tez bym jechala jednak na konsultacje... Jestem myslami przy tobie :) ale prosze cie zachowaj spokoj. I daj koniecznie znac jak sie czujesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    I ja dolaczam :)

    Zaczynamy 4 cykl staran , wczesniejsze 2 cykle pp nie bylismy gotowi. Oby luty byl dla nas laskawy i bedzie ciaza z wymarzona czekoladka <3

    Witam cie serdecznie i trzymam kciuki :) oby sie szybciutko udalo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 07:38

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi rozumiem ze się denerwujesz ale plamienie nie zawsze oznacza coś złego. Wiele kobiet tak ma na początku ciazy. Także spokojnie. Dużo jest tego śluzu? i czy ból jest ciągły?

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła śluzu jest nie wiele no malutko ale brzuch Mnie boli jak na @ i nogi tak kręcą jak przy @

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    Witam dziewczyny- mogę dołączyć?

    moja smutna strata 22.01.2015 jeszcze @ nie pojawiła się u mnie, czekam z niecierpliwością.

    starałam się o dzidziusia 4 lata, kiedy już całkiem odpuściłąm udało się zobaczyłąm 2 kreseczki, niestety 13+3 tyd ciąży usg prenatalne i najgorsza w życiu wiadomośc....

    teraz moje myśli to: chcę mieć dzidziusia- chce być w ciązy-i tak w kółko!

    a co do pozytywnych myśli- bardzo chciałabym je mieć, niestety los mi ciągle podkłada kłody pod nogi na wszystkich polach-naprawdę, nie daje rady czasami...

    pozdrawiam dziewczyny!

    Witaj, bardzo bardzo mi przykro.... bol jest zawsze ogromny niezaleznie od tego w ktorym tyg tracimy malenstwo a przy dluzszych staraniach wierze, ze jest Ci bardzo ciezko. Pamietaj, ze z kazdym dniem bedzie lepiej!! Powolutku, krok po kroczku.
    Pislalam kiedys, ze nikt nie zrozumie nas tak jak my tutaj..... kochajacy maz, nasze mamy.. Dlatego Kochana zostan z nami i uwierz, ze bedzie Ci latwiej pokonac te trudne dni.
    Przytulam Cie mocno!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Rachele kochana juz ci podaje dane do tabelki choć na razie niewiele tego jest: 22.01 utrata Maleństwa przez poronienie samoistne, spodziewany termin @ 22.02 jeśli przyjdzie jak normalnie co 28 dni. Spodziewam się jednak poślizgu bo już 19 dzień a dopiero dziś śluz wskazuje na początki dni płodnych co mam normalnie koło 13 dnia...ale zobaczymy jak to się rozwinie i ile jeszcze potrwa do @...

    Ja wczoraj wieczorem nie zaglądałam na forum bo musiałam przygotować sie troche do mojej prezentacji do pracy... ale mam to już za sobą i spokój na kilka misięcy :) i
    Wczoraj też byłam taka jakaś rozdrażniona i rozklejona i ciężko mi było się skupić na robieniu slajdów. Ale poszłam wieczorem z mężem do kościoła i jakoś pozwoliło mi sie to trochę wyciszyć.

    A tu się znowu tyle dzieje na forum :)

    Lucy, dziekuje!
    Ja tez mialam 28 cykle i dostalam 35 dnia. Wazne, ze wszystko jest dobrze i trzeba tylko miec troche cierpliwosci :) Glowka do gory, bedziemy Cie wspierac w czekaniu na @ a potem swietujemy, bo to wazne wydarzenie.
    Jak poszla prezentacja? Jestem pewna, ze super!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jeśli ból będzie ciągły i nie będzie ustepowal to może zadzwoń do innego lekarza albo pojedz to szpitala a jeśli to będą chwilowe bóle a śluzu nie będzie więcej to poczekaj do soboty. Bóle brzucha ja też mam co raz tylko u mnie pojawia się na kilka sekund i zaraz przechodzi. Połóż się spokojnie jeśli masz taką mmożliwość. Weź nospe i obserwuj co dalej. Trzymam mocno kciuki żeby ból minął!

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi ból jak na @ we wczesnej ciąży też jest jej normalnym objawem przynajmniej tak mi mówiła moja gin. Proszę cię postaraj się uspokoić i położyć. Nerwy nic ci nie pomogą. Próbowałaś może wziąć nospe? Ja niestety na lekach sie za bardzo nie znam :(

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy tak jak pisałam śluzu jest mało ale tak brzuch jak na @ boli. Zawsze przed @ nogi Mnie kręcą teraz niestety też ,leze nic nie robie. Nawet jak nie będzie plamienia ,a ból nie ustąpi to pewnie pojadę na IP najgorsze ,że żaden lekarz dziś nie przyjmuje prywatnie ..

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ