X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 wrote:
    Jangwa_maua I Mysia15 trzymam kciuki!
    ojej ale sie dzieje super az sie sama nakrecam, kupilam kilka testow owulacyjnych zaczne w tym miesiacu testowac chociaz chyba mniej wiecej wiem kiedy mam serduszkowac ;)

    znajomym urodzila sie coreczka w piatek ale jest slodka :)

    Bardzo fajnie, ze kupilas testy!!! Powiem Ci, ze mi to bardzo pomoglo. Kupilam na necie 60 testow na owulacje i kiedy przyszly, poczulam ogromna radosc ... taki namacalny detal, ze zaczynam nowy rozdzial!
    Testuj i owocnej pracy!

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak brałam nospe rano, może wziąć jeszcze jedna ? Mój gin nie odbiera.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Mam nadzieję, że prezent na walentynki będę miała ;), a tak to jeszcze nie wiem co wymyślić :D Chyba, że mój mężczyzna coś wykombinuje :)

    I dziękuję za trzymanie kciuków dziewczyny, mam nadzieję , że pomogą :D

    Kochana, trzymam bardzo mocno!!!!! Wielkie odliczanie rozpoczete!! -4!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli niedawno bralas nospe to może poczekaj. Zaraz powinna zzadziałać.polez kochana spokojnie wiem ze łatwo powiedzieć ale odpoczywaj i próbuj jeszcze dzwonić do lekarza.

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Dziękuję Kochane za trzymanie kciuków!!!

    Pomogły!! :D

    Wszystko jest w jak najlepszym porządku- jak przed ciążą. Endometrium 10 mm- więc ładnie (czerwone wino oraz suplementy zadziałały ;) )

    I teraz najlepsza wiadomość DOSTALIŚMY ZIELONE ŚWIATŁO !!! :D

    Szok po prostu. Nastawiałam się, że jeżeli będzie wszystko dobrze to dowiem się, że najwcześniej można starać się w kwietniu (tak mówili w szpitalu), a tutaj taka niespodzianka!!!
    Lekarz powiedział, że im wcześniej zaczniemy się starać tym lepiej. Zapytałam o te 3 miesiące, które zalecają czekać, a on powiedział, że to stara szkoła. Tak dawniej mówili, a teraz jeżeli jest wszystko dobrze to nie zalecają czekać.

    Muszę zrobić kilka badań i do dzieła.



    Proszę o dopisanie do listy: 23.12.2014 strata Mai/25.01.2015 1 @/ spodziewana @ 20.02.2015


    Mysia, GRATULUJE TAK CUWOWNYCH INFORMACJI!!!! czytajac tak dobre wiesci rano..... az sie chce zyc i swiat wyadje sie piekniejszy! No to czkamy na Twoj @ i do pracy! :)

    ps. Zaraz wpisuje Twoje dane do listy :)
    Buziaki!!!!!

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem taka zmartwiona rano jak wstałam pobolewal Mnie brzuch ,śluz Mam taki trochę mocniejszy nic łososiowy kurcze juz się boje ... jak ból będzie się nasilał i plamienie pójdę do szpitala. Nawet nie mogę skonsultować tego ze swoim lekarzem bo przyjmuje tylko w soboty jest z lublina ,a Ja Mam tam 100 km. Tak się boje

    Meeegi, nie denerwuj sie! Jestes w domku? Jesli tak to poloz sie i obserwuj sluz. Jak to poludnia bedzie dalej zabarwiony, jedz dla spokoju i pewnosci sie pokazac! Wierze, ze to nic groznego ale lepiej sie upewnic.
    Napisz koniecznie za pare godzin jak sie czujesz!
    Jestem z Toba!!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję pszczoła i lucy będę informowała co i jak.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w domu na szczęście mogę sobie pozwoli na wolne. Tak zrobie ,będę informowała dziękuję Rachele

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Tak brałam nospe rano, może wziąć jeszcze jedna ? Mój gin nie odbiera.

    wez jeszcze jedna tak za godzine jesli bol nie ustapi!!! Sluzu nie ma duzo wiec Kochana spokojnie. Z mojego dosw wiem, ze takie bole sa normalne. Ale jesli bedzie sluz i bedzie go wiecej niz rano, jedz sie pokazac, po to aby sie uspokoic!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 08:14

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi kochana sprobuj sie uspokoic, napewno wszystko bedzie dobrze!!! I lepiej nie przesadzac z nospa zeby nie zaszkodzic. Kochana sprobuj dodzwonic sie do lekarza, on bedzie wiedzial najlepiej co powinnas zrobic
    Jangwa_maua coraz mniej czasu do testowania :)
    Lucy dzieki za rady :) czytalam o skladzie tego infoliku i doczytalam wlasnie ze to nic innego jak kwas foliowy ktory juz lykam od kilku miesiecy wiec odpuszczam jego kupno :) a co do pomyslow na kolacje sa super :) chyba zrobie jakas rybke bo dawno nie jedlismy :)
    TheBaja witamy :* mam nadzieje ze szybko uda ci sie zafasolkowac :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Nasze cudowne Mamy, ktore przeszly na fioletowa strone:

    Pszczola10 - 16.10.14 utrata Malenstwa \ 31.12.14 - ostatnia @

    Meeegi1771 - 29.11.13 u.M \ 2.01.15 - ostatnia @

    mama Martynki - 16.12.14 u.M. \ 12.01.15 -ostatania @ \ najpiekniejszy dzien w zyciu planowany na 19.10.15


    Nasze kochane przyszle Mamy:

    Kejt - 17.12.14 u.M. \ 15.01.15 ostatnia @ \ 12.02. data @

    Kehlana_Miyu - 12.01.15 u.M \ 12.02. data @

    Kitaja - 21.12.14 u.M \ 14.02 data @

    Jangwa_Maua - 27.11.14 u.M \ 15.01.15 ostatnia @ \ 15.02 data @

    Mama_Mai - 23.10.14 u.M \ 24.01.15 ostatnia @ \ 20-22.02 data @

    Mysia15 - 23.12.14 u.M \ 25.01.15 ostatnia @ \ 20.02 data @

    Rachele - 24.12.14 u.M \ 26.01.15 ostatnia @ \ 23.02 data @

    DomiBW - 2.02.15 u.M \ 1.03 data @

    Majeczka8 - 2.01.15 u.M \ 6.02.15 ostatnia @ \ 7.03 data @







    Moje drogie,

    postanowilam rozpoczac watek dla nas, ktore nie tak dawno doswiadczyly tego smutnego wydarzenia.
    Jak pisalysmy na jednym z watkow z Kejt, mamy teraz tyle pytan i wszytsko jest nieznane. Szukamy po internecie, nie wiemy co robic, kiedy, jak... Moze bedziemy dzielic sie naszymi obawami i wiedza. Razem zawsze latwiej a nawet najbardziej kochajace nas osoby, nie zrozumia nas jak my tutaj.

    Przesylam duzo duzo pozytywnej energii!!!!!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjjjjjjj wybaczcie!!!! cos zle nacisnelam nanoszac Mysie do tabelki!
    Przepraszam!


    Mama_Mai, co u Ciebie kochana? jak samopoczucie?
    Jesli chodzi o Inofolic to nie do konca jest to zwykly kwas foliowy. Zawiera dodatkowo Myo-inozytol, ktory m.innymi pobudza prace jajnikow i wplywa na owulacje. Ja sie do niego przymierzam i troche o nim poczytalam. Jest duzo drozszy to fakt ale przeczytalam gdzies, jak dziewczyny pislay, ze kupujac u nich bezposrednio przy zakupie 5 opakowan cena jest hurtowa. :) Mysle, ze w przyszlym cyklu go kupie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 08:27

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, jak masz jakiekolwiek watpliwosc jedz do szpitala. Stres i nakrecanie się nie służą na pewno malenstwu i Tobie tez, a być może to nic strasznego. Bądź dobrej myśli, będzie dobrze.

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele u mnie w porzadku, szukam sobie zajecia zeby nie myslec czy nam sie udalo....boje sie ze owu byla pozniej jednak, bo dopiero teraz mam bardziej plodny sluz juz sama nie wiem jak to jest w koncu :( moj maz bardzo sie nakrecil ze napewno sie udalo juz dopytywal kiedy test sie robi :)
    planuje jakis mily wieczor z mezem na walentynki :) chce zrobic kolacje chociaz kompletnie nie potrafie gotowac :D moze jak cos przygotuje to bardziej to doceni hihihih
    A jak te testy owu u ciebie??

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele u mnie w porzadku, szukam sobie zajecia zeby nie myslec czy nam sie udalo....boje sie ze owu byla pozniej jednak, bo dopiero teraz mam bardziej plodny sluz juz sama nie wiem jak to jest w koncu :( moj maz bardzo sie nakrecil ze napewno sie udalo juz dopytywal kiedy test sie robi :)
    planuje jakis mily wieczor z mezem na walentynki :) chce zrobic kolacje chociaz kompletnie nie potrafie gotowac :D moze jak cos przygotuje to bardziej to doceni hihihih
    A jak te testy owu u ciebie??

    Doskonale Cie rozumie :) Najlepiej by bylo, zeby cykle trwaly po 20 dni i bez tego czekania :)

    Ja jestem z tych co Walentynek nie obchodza :) hihihi Przez pierwsze 4 lata nigdy nawet w Walentyki nie widzielismy sie :) Rok temu dodatkowo mielismy maly wypadek samochodowy .... tak sie nawet zastanawiam gdzie by tu wyslac mojego skarba 14go ale to sobota wiec pewnie bedziemy razem w domku.

    Co do Twojej kolacji....hmmm moze skorzystaj z pol-produktow? Mozesz wymyslic latwe w przygotowaniu przystawki a potem na drugie slony tort? Wystarczy kupic gotowe ciasto francuskie i zrobisz zgodnie z Waszymi gustami kulinarnymi... Powiedz co lubicie, to pomysle nad czyms latwym :) Jesli nie umiesz gotowac, to nie odradzam skomplikowane mania miesne. Napisz co lubicie i cos wymyslimy. Ja b lubie gotowac... odstresowuje mnie :) Pieke w domu chleb i cala reszte :)

    U mnie test wczoraj negatywny a wykres to juz wogole czarna magia! :) Juz sama nie wiem co myslec. Wczoraj analizowalam szczesliwy cykl i 2 wczesniejsze. Ufff :)
    Ja pije wiesiolek i siemie lniane i powiem Ci, ze sluz jest calkiem zakrecony w tym cyklu. Plodnego raczej nie widzialam a wczoraj byl mleczno-wodnisto-rozciagliwy czyli chyba jakby po owu. Badz tu madry :)
    Masz bardziej plodny czy jest go wiecej?
    A co do testu.... bedziesz testowac chyba w przyszlym tygodniu, prawda?

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluzu jest wiecej, nadal jest wodnisto-rozciagliwy ale zaczyna robic sie bardziej kremowy, wiec raczej juz po owu, tak mi sie przynajmniej wydaje ;)
    Moj maz to najbardziej na swiecie lubi karkowke :D ale obydwoje lubimy dania z kurczaka albo jakas rybke...

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    sluzu jest wiecej, nadal jest wodnisto-rozciagliwy ale zaczyna robic sie bardziej kremowy, wiec raczej juz po owu, tak mi sie przynajmniej wydaje ;)
    Moj maz to najbardziej na swiecie lubi karkowke :D ale obydwoje lubimy dania z kurczaka albo jakas rybke...

    to mysle, ze po owulce juz!! na szczescie!!!! :)

    W takim razie zrob rybke. Bardzo prosto i musi sie udac :) Kup cala, wypatroszona ale cala. Folia aluminiowa (ta srebrna oczywiscie), rybka, polewasz oliwa, dajesz obok kawaleczki ziemniaczkow, pomidorki koktajlowe przeciete na pol, mozesz tez dodac inne warzywa, galazka rozmarynu i oliwka, sol i przykrywasz folia i do piekarnika. Gotowe :)

    Jak rybka bedzie w piekarniku, mozesz zrobic nawet najprostsze przystawki, ktore umila Wam czekanie :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Tak w domu na szczęście mogę sobie pozwoli na wolne. Tak zrobie ,będę informowała dziękuję Rachele

    Kochana, co tam u Ciebie???

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 10 lutego 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Mysia to cudowne wieści :) i do dzieła!!! Mam nadzieję że wkrótce i ty podzielisz się z nami dobrymi wieściami :) trzymaj się kochana. A jak tam twoja Jula?

    Bardzo dziękuję. Tak bardzo się cieszę! Jula na szczęście już dobrze :D Zapalenie płuc minęło i teraz dokazuje- chyba chce nadrobić stracony przez chorobę czas ;)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 10 lutego 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 - nie denerwuj się na zapas, musi być wszystko dobrze! :) nie może nawet być inaczej :). Odpoczywaj i się nie martw ;)

    Ja chyba zrobię test w piątek 13-stego :D może będzie szczęśliwym dniem :P (bo w moim życiu 13-nastek od urodzenia dużo :P )

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ