X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Rachele :) jestes wspaniala :*
    Meeegi czekamy na jakies wiadomosci!!! Mam nadzieje ze bol juz przeszedl i ze wszystko jest w najlepszym porzadku :*

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi mnie też w ciąży z Mają brzuch bolał przez kilka dni identycznie jak na @. Biegałam kilkanaście razy do toalety żeby sprawdzić co się dzieje.

    Jeżeli nie ustąpi to dla spokoju jedź sprawdzić do lekarza. Przecież musi być dobrze!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    I ja dolaczam :)

    Zaczynamy 4 cykl staran , wczesniejsze 2 cykle pp nie bylismy gotowi. Oby luty byl dla nas laskawy i bedzie ciaza z wymarzona czekoladka <3

    TheBaja, witaj :) tu mamy już kilka dziewczyn, które na pewno za chwilę całą resztę zarażą ciążą :)

    Rachele, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    meeegi1771 - nie denerwuj się na zapas, musi być wszystko dobrze! :) nie może nawet być inaczej :). Odpoczywaj i się nie martw ;)

    Ja chyba zrobię test w piątek 13-stego :D może będzie szczęśliwym dniem :P (bo w moim życiu 13-nastek od urodzenia dużo :P )

    Kochana!!! czekamy na dobre ... wspaniale wiadomosci :) Wierze, ze Ci sie udalo :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, kochana odliczamy do Twojego @!!! Masz juz jakies objawy?

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Tak w domu na szczęście mogę sobie pozwoli na wolne. Tak zrobie ,będę informowała dziękuję Rachele


    Megi, trzymam kciuki, żeby to był tylko zwykly bol brzucha. postaraj się zachować spokój, stres w niczym tu nie pomoże.
    Jeśli pojawi się plamienie pojechałabym do lekarza na twoim miejscu. mnie momentami w pierwszych tygodniach brzuch bolał tak, że potrafil mnie w ciągu nocy obudzić i z łóżka wyciagnąc. ale nospa pomagała zawsze. ja brałam forte, tę mocniejszą.

    czy po tej 1 tabletce coś ci się poprawiło?
    przytulam cię mocno i daj koniecznie znać jakiś czas, bo się tu martwimy wszystkie o ciebie !

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    sluzu jest wiecej, nadal jest wodnisto-rozciagliwy ale zaczyna robic sie bardziej kremowy, wiec raczej juz po owu, tak mi sie przynajmniej wydaje ;)
    Moj maz to najbardziej na swiecie lubi karkowke :D ale obydwoje lubimy dania z kurczaka albo jakas rybke...

    Mama Mai, jak chcesz moge podesłać ci kilka prostych przepisow :)
    tylko wytłumaczcie prosze blondynce jak się wysyła wiadomośc na priv :D bo nie mogę dojść.... ;)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Kejt, kochana odliczamy do Twojego @!!! Masz juz jakies objawy?

    Rachele, moim objawem jest wieczorny wzmożony apetyt :)
    ale to w sumie caly miesiąc :) !

    mnie objawy jakoś omijają szerokim łukiem - i przy owulacji, i przy okresie i przy ciąży :)
    mam nadzieję, że się nie opóźni i w czwartek punktualnie zapuka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 11:28

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    U mnie test wczoraj negatywny a wykres to juz wogole czarna magia! :) Juz sama nie wiem co myslec. Wczoraj analizowalam szczesliwy cykl i 2 wczesniejsze. Ufff :)
    Ja pije wiesiolek i siemie lniane i powiem Ci, ze sluz jest calkiem zakrecony w tym cyklu. Plodnego raczej nie widzialam a wczoraj byl mleczno-wodnisto-rozciagliwy czyli chyba jakby po owu. Badz tu madry :)
    Masz bardziej plodny czy jest go wiecej?
    A co do testu.... bedziesz testowac chyba w przyszlym tygodniu, prawda?

    Rachele, a jaki masz wykres? mogę podejrzeć? :) na ten szczęśliwy cykl też bym zerknęła :) ale nie wiem jak... jeszcze nie zgłębiłam tajemnic ovufriend :)
    ide kupić olej z wiesiolka dzis. jak tylko któras z Was pisze o tym ze łyka coś czego ja nie łykam, to od razu mam chęć popędzić do apteki :) nie dośc, że prawie alkoholiczka, to jeszcze lakomanka ze mnie :D

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt - oby @ przyszła w terminie i szybko zleciała, a wtedy czas zacząć owocne starania ;)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    meeegi1771 - nie denerwuj się na zapas, musi być wszystko dobrze! :) nie może nawet być inaczej :). Odpoczywaj i się nie martw ;)

    Ja chyba zrobię test w piątek 13-stego :D może będzie szczęśliwym dniem :P (bo w moim życiu 13-nastek od urodzenia dużo :P )

    Jangwa Maua, trzymam kciuki za prezent walentynkowy - jak mi się nie udało, to Tobie musi, żeby zachowac równowagę w przyrodzie :D

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Kochane śluz na szczęście bialutki. Brzuch tez przestał boleć. Spałam tak długo dlatego nie pisałam nie zamierzam wstawać z łóżka nawet na chwilę,czekam na P zaraz wraca z pracy bo z pupilkiem nawet na dwór nie wyszłam. Zjadłam pół opakowania ciastek i Mam nadzieje,ze będzie ok. Dziękuję za troskę ;*;* Mam nadzieje ,ze juz ten ból i strach nie przylezie.

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że już lepiej się czujesz :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, zazdroszcze ze nie masz objawow przed @! trzymam kciuki aby w czwartek przyszla i szybko sie tez skonczyla :)

    Bedzie mi bardzo milo jesli spojrzysz na moj wykres. Tych starych niestety nie mam, bo po zabiegu zapomnialam ustawic @ i wszystko mi zle naliczalo...dlatego pokasowalam stare wykresy aby ustawic poprawnie date @. Wtedy nie mierzylam temp wogole. Porownalam sobie daty serduchowania w 3 cyklach i tylko w tym szczesliwym byl 10 i 11dc. Od 13 do 17 we wszystkich 3. Moze faktycznie mam owu kolo 9-11 a moj sluz mnie cos oszukuje pozniej. Doszlam do takich niezbyt profesjonalnych wnioskow. :) Zobacze jak test wyjdzie dzis ale nie bylo juz tak mocnych 2 kresek jak w ubiegly wtorek.

    Zeby zobaczyc wykres, kliknij na moje imie a potem na Biezacy wykres na tablicy :)

    Polecam Ci bardzo wiesiolka. Ja pije rowniez siemie lniane. Powiem Ci, ze w tym cyklu mam nie wiem czy wiecej sluzu ale jakis taki inny jest :) Teraz mam juz przerwe w wiesiolkowaniu az do kolejnego cyklu.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 12:14

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Moje Kochane śluz na szczęście bialutki. Brzuch tez przestał boleć. Spałam tak długo dlatego nie pisałam nie zamierzam wstawać z łóżka nawet na chwilę,czekam na P zaraz wraca z pracy bo z pupilkiem nawet na dwór nie wyszłam. Zjadłam pół opakowania ciastek i Mam nadzieje,ze będzie ok. Dziękuję za troskę ;*;* Mam nadzieje ,ze juz ten ból i strach nie przylezie.

    Kochana, super wiadomosci!! odpoczywaj spokojnie!!! Pamietaj, wszystko jest dobrze! Caluje Cie mocno mocno!

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Moje Kochane śluz na szczęście bialutki. Brzuch tez przestał boleć. Spałam tak długo dlatego nie pisałam nie zamierzam wstawać z łóżka nawet na chwilę,czekam na P zaraz wraca z pracy bo z pupilkiem nawet na dwór nie wyszłam. Zjadłam pół opakowania ciastek i Mam nadzieje,ze będzie ok. Dziękuję za troskę ;*;* Mam nadzieje ,ze juz ten ból i strach nie przylezie.

    Wspaniała wiadomość! Cały dzień w łóżeczku i będzie dobrze!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wiesiołka Mam całe opakowanie chyba trzy kapsułki zużyte; ) Mogę komuś podesłać ;P
    Dziękuję za troske jesteście Kochane ;*;* Być może histeryzuje ale rozumiecie Mnie ....

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi bardzo sie ciesze ze juz jest dobrze :) odpoczywaj :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Walentynek to tez zajęty w domu przygotuje coś na kolacje tez Magda Gesler nie jestem ale coś się wyszpąci;)

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt Kochana niech przychodzi @ i niech spada jak najszybciej na długie 9 miesięcy !! Tego Ci życzę z całego serduszka ;)
    jangwa ależ by było piątek 13 i taka wiadomość ! Łap Kochana &&&& :D

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ