Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 16 września 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle :( biegunke ma, słaby apetyt :( ech ... sama nie wiem co już robić... ciężko mi patrzeć jak się męczy :(

    Ja właśnie też często w nocy jak chce zasnąć... i też różne myśli w głowie ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 16 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj biedna, męczy ja.. a weterynarz co mówi?

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 16 września 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po wizycie :) wszystko jest ok. Nic się nie dzieje, szyjka dalej zamknięta. Niunia waży ok 2900 g. Może być dosyć długa bo ma dość spora kość udowa ;) kolejna wizyta za dwa tygodnie

    kehlana_miyu, Tulisia, nick nieaktualny, KkasienkaA, DomiBW, Mysia 15, majeczka8, monilia84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 września 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Jangwa_maua no właśnie jak Twoja sunia?

    Jeśli chodzi o natłok myśli to ja go mam często i to właśnie w nocy. Pobudka kolo 3-4 w nocy i dopiero kolo 6 znowu zasypiam. Myślę dumam jak to wszystko będzie. Czasami sama do siebie mowie śpij! Wszystko będzie ok! No ale to jest silniejsze ode mnie ;)
    Ja mam coś podobnego z tym tylko, że wstaję ok 4 rano na siku, wracam do łóżka i oczy jak 5 zł. No i oczywiście same głupoty do głowy przychodzą. Nawet niekoniecznie jakieś złe myśli, tylko właśnie bzdety i głupoty.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 września 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła- to super wiadomości :) bardzo się cieszę :) duża dziewczynka z twojej córusi :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ktore zaszly w ciaze badaly sobie szyjke ? jaka byla u was na poczatku ciazy ?

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 16 września 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa współczuję suni, ale i Tobie... ehhh... Patrzeć jak cierpi i nie móc nic zrobić... :( A je coś chociaż? Moja jak miała problemy to gotowałam jej ryż mocno rozgotowany i ciutek puszki w to. Bardzo małe porcje i często.

    Pszczoła super, że wszystko dobrze :D Jeszcze Kornelka niech chwilę posiedzi u mamusi, ale ciocie już czekają na zdjęcia ślicznotki :D Patrz ostatnio pisałam, że Kornelka waży dużo więcej od Antka, a Antek 11.09 też miał 2900 :) Ale ciągle mam nadzieję, że nasz lekarz się myli i nie będzie za duży :D

    pelna_nadziei nie badałam bo podobno jest to niebezpieczne :) no i nawet przez same bakterie bym się nie zdecydowała. Ale z tego co kojarzę to na pewno zamknięta i twarda, pozostawiłam to lekarzowi :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 16 września 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś z rana podjadła...teraz nic... wody też nie bardzo, ale dałam jej przez strzykawkę trochę... całkiem możliwe, że ma raka, ale żeby to stwierdzić trzeba by było zrobić endoskopie, a to by po prostu dało tylko informacje ... ech ... coś czuję, że powoli muszę się pożegnać z sunią :(

    Pszczoła - super, że Kornelka już taka duża :) A ile ma jej kość udowa?

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 16 września 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka tez o tym myślałam :) niedawno Kornelka była sporo większą a teraz Twój Antos ja pewnie przescignal ;) z tego co się orientuje to taka waga na ten tydzień ciąży jest w porządku. Zresztą wiadomo ze to tylko taka orientacyjna waga :)

    Jangwa_maua nawet tak nie mów. Dobrze ze cokolwiek je. Ja cały czas wierzę że Twojej suni się polepszy.
    Kość udowa Kornelki wyprzedza pomiary główki i brzuszka o dwa tygodnie. Ma 7,5 cm ;)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 16 września 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła gratuluję! Pięknie Ci córcia rośnie! Tak bardzo się ciesze, że jest dobrze. Jeszcze Kornelka niech sobie posiedzi w brzuszki. Gdzie będzie jej lepiej jak nie u mamy? :D

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 16 września 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelna_nadziei wrote:
    Dziewczyny, ktore zaszly w ciaze badaly sobie szyjke ? jaka byla u was na poczatku ciazy ?

    Tak jak Kasieńka pisała- badanie w ciąży szyjki niesie ze sobą niebezpieczeństwo np infekcji. Niektórzy lekarze na początku ciąży też jej nie badają. Ja przestawałam badać szyjkę po owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2015, 18:28

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 16 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa tak mi przykro. Życzę Twojej suni dużo zdrowia i mam nadzieję, że już niedługo będzie czuć się lepiej.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 września 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła gratuluje super wizyty, córeczka jest już dużutka, szyjka zamknięta, czyli jednymi słowy na razie spokój, już tak niewiele zostało, zdróweczka :)

    Jangwa twojej Suni że życzę zdrówka żeby wszystkie dolegliwości jej przeszły :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 września 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wszystko dobrze pójdzie to jak będziecie coś miały do sprzedania po swoich maleństwach albo z ciąży to będziemy Waszymi następczyniami :)

    Widziałam że Lili chce sprzedać detektor na pewno w tej ciąży jak wszystko będzie dobrze szło, to będę chciała go kupić dla pewności i bezpieczeństwa ale kurcze teraz to troszkę za wcześnie :( Bo mój robaczek jest jeszcze taki maluśki, nio zobaczymy dzisiaj ehehhe :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 17 września 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna-nadziei - ja sama nigdy szyjki nie badałam. Nie potrafię tego robić :p

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 września 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 - trzymam kciuki za wizytę :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 września 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa bardzo dziękuje :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 17 września 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia na którą masz wizytę??? Będzie dobrze, trzymam kciuki! :D

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 września 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam na 15:40 a już powoli zgrzytam zębami heheh :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 17 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja też mocno już mam kciuki zaciśnięte za Waszą wizytę!! Musi być dobrze!!!

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 469 470 471 472 473 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ