X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Ja dziś mam gorszy dzień :( czuję w brzuchu jak na @, jest mi zimno i w ogóle to nic mi się nie chce

    Nic sie martw! Jutro napewno bedzie lepszy dzien :) ...ja przed pozytywnym testem, mialam takie obajawy w brzuszku jak na @, poszlam wiec zrobic zapasy podpasek itd i tak tylko przy okazji kupilam test...

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wyczytałam ze od stycznia każda kobieta dostanie przez rok 1 tys zł macierzyskiego, nieważne czy jest bezrobotna czy jest studentką czy na umowie smieciowej. W związku z tym przekładamy nasze starania na kwiecien/maj czyli będziemy się starać dokładnie rok po pierwszej ciąży :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jesli teraz szybciutko sie uda...... to trzeba od razu starac sie o nastepne :) i wtedy bedzie liczone za 2 maluszki :) do pracy wszystkie szybkoooooooo :)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak teraz się uda to dziecko urodzi się w tym roku a musi się urodzic po styczniu 2016 żeby to objęło ;)

  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś leniuchuje,w pracy dzieciaki mi dziś daly popalić,a jeszcze jakas grypa panuje....takez teraz czas tylko dla mnie wino i ksiazka

    Mama Mai polecam czerwone wino ,mi zawsze poprawia humor;)

    Ja ciagle czekam na 1 @pp dziś 21 dzień także mam nadzieje,ze nie długo przyjdzie i będę mogla się zacząć starac.Oby szybko się udalo

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja licze na 2015rok i mam taka cicha nadzieje,ze uda mi się zajść i urodzić jeszcze w tym roku :)chociaż najwazniejesze by było zdrowe i trzymalo się mocno w brzuszku jak już będzie <3

    anka418, MagSz, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wrote:
    Ja licze na 2015rok i mam taka cicha nadzieje,ze uda mi się zajść i urodzić jeszcze w tym roku :)chociaż najwazniejesze by było zdrowe i trzymalo się mocno w brzuszku jak już będzie <3

    To tak jak ja:) ugh... Niech tylko @ przyjdzie i nie każe na siebie czekać

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wolę różowe ;) ale i tak nie piję póki co bo kto wie może dzidzia już rosnie:)

    Chica Mala, Kitaja lubią tę wiadomość

  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai trzymam mocno kciuki:)ja w tym miesiącu odpuscilam ze staraniami

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Kitaja wolę różowe ;) ale i tak nie piję póki co bo kto wie może dzidzia już rosnie:)

    Ja właśnie mam ten sam problem, a jutro 40stka kolegi i modlę się tylko, żeby nie częstował mnie alko ;-)

    Dziewczyny, tak mnie kusi zrobić testa. Dzisiaj prawie cały dzień przespałam i nadal mi się chce. Normalnie albo pogoda, albo jednak maleństwo i wolałabym to drugie oczywiście... Ale boję sie, źe to zbyt wcześnie... Mój też powiedział, że by chciał, ale to chyba za wcześnie... A ja gdzieś tam w środeczku mimo wszystko znów czuję, że to ten, że się musiało udać...że tym razem będzie dobrze...

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też czekam na @. to już 40 dzień pp. Mam nadzieje, że już zaraz przyjdzie i nowy cykl ale zarazem i nie mam...

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Ja właśnie mam ten sam problem, a jutro 40stka kolegi i modlę się tylko, żeby nie częstował mnie alko ;-)

    Dziewczyny, tak mnie kusi zrobić testa. Dzisiaj prawie cały dzień przespałam i nadal mi się chce. Normalnie albo pogoda, albo jednak maleństwo i wolałabym to drugie oczywiście... Ale boję sie, źe to zbyt wcześnie... Mój też powiedział, że by chciał, ale to chyba za wcześnie... A ja gdzieś tam w środeczku mimo wszystko znów czuję, że to ten, że się musiało udać...że tym razem będzie dobrze...

    poczekaj do niedzieli!!! nie istnieje za wczesnie, jak sie udalo, to znaczy ze organizm byl gotowy i koniec. Ja wierze, ze Ci sie udalo!!!! Kibicuje Ci kazdego dnia! Jak nie Ty, to kto??????
    Nasi przyszli tatusiowie martwia sie o nas, brakuje im wiedzy wiec staraja sie nas chronic na ich sposob.
    co do alko, zawsze mozesz brac antybiotyk... tyle wirusow jest! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Kitaja wolę różowe ;) ale i tak nie piję póki co bo kto wie może dzidzia już rosnie:)
    .... za co trzymam mocno mocno kciuki!!!!!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    To tak jak ja:) ugh... Niech tylko @ przyjdzie i nie każe na siebie czekać

    jak juz pisalam, 2015 to NASZ rok! Uda nam sie wszystkim!

    Kejt, do pracy!!!!!! szybko!!! :) Kochana, uda sie szybko! .... ale trzeba losowi pomoc :)

    anka418 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele kochana dziękuję ci ze tak nas wszystkie dopingujesz:) ja wierzę że i tobie niedługo się uda i zobaczysz 2 kreski na teście :) ja już nie mogę doczekać się testownia mój mąż tak samo codziennie się pyta kiedy bedziemy sprawdzac :D

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane co myślicie...
    30.11 miałam zabieg, właśnie kończy mi się pierwsza miesiączka po, czyli zaczynam drugi cykl. Ogólnie wszystko jest ok (jeszcze mam USG w przyszłym tygodniu) ale mimo wszystko powiedział, że lepiej będzie wstrzymać się jeszcze jeden cykl, żeby endometrium doszło do siebie... Nie powiedział, że nie wolno, tylko, że lepiej by było...
    Kiedy my nie chcemy czekać :( jak myślicie?

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj cykl :* na spokojnie, wiem ze trudno ją też od razu chciałam ale później stwierdziłam ze nie można jednej straty zastępować drugim dzieciatkiem jako lekarstwo na ból. To tylko moje zdanie ja bym poczekała ale decyzja należy do ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka myślę że jeden cykl to nie tak dużo i może warto poczekać chociaż tyle, zwłaszcza jeżeli lekarz tak twierdzi. Ale jeżeli nie chcesz czekać to nie czekaj, jak ciało jest gotowe to uda ci się zajść w ciążę. Decyzja i tak należy do ciebie i twojego partnera :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.Bylam juz na fioletowej stronie,ale niestety wróciłam..Dzis byłby 6tc.Wczoraj dostałam jakby okres...Nie wiem czy to poronienie,bo od okresu sie niczym nie różni.U mnie byla sytuacja,ze ...pozytywny test ciążowy...pozytywna beta,a w 5tc spadek bety...dokladnie spadek byl w poniedziałek,okres dostałam w czwartek..wszystko szybko się toczy...Czy możemy starać się już za kilka dni...jak ten okres sie skończy?

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Czesc.Bylam juz na fioletowej stronie,ale niestety wróciłam..Dzis byłby 6tc.Wczoraj dostałam jakby okres...Nie wiem czy to poronienie,bo od okresu sie niczym nie różni.U mnie byla sytuacja,ze ...pozytywny test ciążowy...pozytywna beta,a w 5tc spadek bety...dokladnie spadek byl w poniedziałek,okres dostałam w czwartek..wszystko szybko się toczy...Czy możemy starać się już za kilka dni...jak ten okres sie skończy?
    Myślę, że jeżeli nie było interwencji chirurgicznej to spokojnie możecie się starać. W przypadku ciąży biochemicznej bo zapewne lekarze bardziej ujmą to jako właśnie ciąże biochemiczną, organizm sam sobie poradzi. Ważniejsza jest tutaj psychika czy Ty sama czujesz się gotowa na ciążę, czy może jeszcze potrzebujesz czasu aby sobie troszkę wszystko poukładać.

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ