X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jak najbardziej gotowa:)
    Podejrzewam,że gdyby było już serduszko...nie poradziłabym sobie z tym...
    Ale to znaczy,że już po tym całym okresie/krwawieniu...możemy od razu się starać?
    Może powinnam jeszcze raz isc do gin..?
    No ale w sumie mówił,ze jak będzie okres,to możemy od razu,tylko chciałam zobaczyć,co Wy o tym myślicie..;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no dziewczyny nie wiem,czy to takie normalne...
    Mam jakbym okres miała,ale w tym wszystkim zaczyna być strasznie dużo takiego ciągnącego śluzu...taki na pół przezroczysty...Ale już tak sie ciągnie,że normalnie na 10 metrów!!

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Nie no dziewczyny nie wiem,czy to takie normalne...
    Mam jakbym okres miała,ale w tym wszystkim zaczyna być strasznie dużo takiego ciągnącego śluzu...taki na pół przezroczysty...Ale już tak sie ciągnie,że normalnie na 10 metrów!!

    Moze skontaktuj sie z lekarzem za pare dni a teraz dokladnie obserwuj. Ciezko mi powiedziec co z tym sluzem. Z tego co pisza dziewczyny (ja mialam zabieg) to raczej maja krwawienie 'plynne' i skrzepy... Najlepiej ido za pare dni do lekarza, zeby sprawdzic czy wszystko jest ok. Co do staran, najwazniejsza jest psychika. Jesi lekarz mowi, ze z jakiegos konkretnego powodu malesi czekac, to jedno. A jesli rzuca schematycznie poczekac 3 m-ce... bo sie mowi, to jestem zdania, ze nie ma sensu! Naczytalam sie setki artykulow i przed zabiegiem rozmawialam z lekarzem.
    Sciskam Cie mocno!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wrote:
    Ja dziś leniuchuje,w pracy dzieciaki mi dziś daly popalić,a jeszcze jakas grypa panuje....takez teraz czas tylko dla mnie wino i ksiazka

    Mama Mai polecam czerwone wino ,mi zawsze poprawia humor;)

    Ja ciagle czekam na 1 @pp dziś 21 dzień także mam nadzieje,ze nie długo przyjdzie i będę mogla się zacząć starac.Oby szybko się udalo

    Czerwone wino najlepsze!! i poza tym dobrze wplywa na endometrium! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Kitaja wolę różowe ;) ale i tak nie piję póki co bo kto wie może dzidzia już rosnie:)


    Kochana, jak sie dzis czujesz??? ... masz schowany jakis tescik w domku?? :) Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie! Zaslugujesz naprawde, aby przeniesc sie na fioletowa strone!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie no..mówił,ze starac sie mogę od razu..ze to,co się wydarzyło,to jest normalne w pierwszej ciąży...

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Ale nie no..mówił,ze starac sie mogę od razu..ze to,co się wydarzyło,to jest normalne w pierwszej ciąży...

    Wiec moja Droga do pracy! Jestes gotowa, wiec nie ma na co czekac!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele kochana dziś jest już lepiej :) mąż wrócił z delegacji i humor od razu się poprawił :)
    Co do testu to mam 1 głęboko schowany jeszcze od poprzedniej ciąży ;) sprawdzilam tylko jego termin ważności na szczęście jest dobry :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Wiec moja Droga do pracy! Jestes gotowa, wiec nie ma na co czekac!
    Od razu?Mogę?Naprawde?Nie czekać na nast.okres?

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Od razu?Mogę?Naprawde?Nie czekać na nast.okres?

    Dodi, przypomnij sobie dokladnie co ci powiedzial lekarz. a jeśli nie jesteś przekonana i nie czujesz się pewnie to poszłabym do lekarza. będziesz spać spokojniej.

    każda z nas trzyma kciuki za wszystkie dziewczyny i ja na pewno zniosłabym tą sytuacja gorzej gdyby nie WY i nie forum, ale dopiero jak lekarz po usg powiedział mi , że wszystko ok to odetchnęłam.

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam,ze mowil,ze nic tam nie widzi,ze widac za wcześnie,ze to normalne,ze teraz mam czekać spokojnie na okres i od razu mogę zacząć starania.Tak powiedzial,tylko chodzi mi o to,czy mogę od razu jak ten okres sie skończy,czy ten który będzie następny..?Z jednej str poszłabym do lekarza,jednak jak mam iść tylko po to,żeby zapytać właśnie o to,to troche szkoda stówy,no nie?No nic..spróbujemy od razu..a co

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    są tu na forum dziewczyny, które w starszej ciązy jeszcze przed pierwszym "zwykłym" okresem zaszły znów w ciążę i wszystko było ok.
    ponoć jak owulacja wraca to znaczy, że organizm wrócił do normy.
    myślę, że gdyby to miało być od kolejnego krwawienia to by ci to lekarz sprecyzował.

    wiec... go girl :)
    trzymam kciuki !
    pozytywne myślenie i będzie dobrze :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    są tu na forum dziewczyny, które w starszej ciązy jeszcze przed pierwszym "zwykłym" okresem zaszły znów w ciążę i wszystko było ok.
    ponoć jak owulacja wraca to znaczy, że organizm wrócił do normy.
    myślę, że gdyby to miało być od kolejnego krwawienia to by ci to lekarz sprecyzował.

    wiec... go girl :)
    trzymam kciuki !
    pozytywne myślenie i będzie dobrze :)
    Kejt!
    Dziękuję:*
    Tak właśnie..zobaczę,kiedy dni płodne będą i działam:)Na tej samej zasadzie,co ostatnio...:)

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wrote:
    Mama Mai trzymam mocno kciuki:)ja w tym miesiącu odpuscilam ze staraniami


    Kitaja testowałaś 6 stycznia???

    Daj znac na https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/styczniowe-groszki-2015,4721,87.html bo zuzzi nie wie co Ci wpisać :P

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a ja dziś miałam chwilowy moment "niepoczytalności".
    byłam w galerii kupić kilka rzeczy, i jak zobaczyłam sklep z rzeczami dla dzieci, to bez namysłu weszłam i kupiłam pajacyk :)

    potem przeszło mi przez myśl "co ty kobieto wyprawiasz", ale stwierdziłam, że już w zapeszanie nie wierzę.
    przed poronieniem nic nie kupiłam a i tak stało się.

    ps. bedzie pasował i dla dziewczynki i dla chłopca :)

    Rachele lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    dziewczyny, a ja dziś miałam chwilowy moment "niepoczytalności".
    byłam w galerii kupić kilka rzeczy, i jak zobaczyłam sklep z rzeczami dla dzieci, to bez namysłu weszłam i kupiłam pajacyk :)

    potem przeszło mi przez myśl "co ty kobieto wyprawiasz", ale stwierdziłam, że już w zapeszanie nie wierzę.
    przed poronieniem nic nie kupiłam a i tak stało się.

    ps. bedzie pasował i dla dziewczynki i dla chłopca :)
    No i fajnie,że kupiłaś:)
    Będzie czekał na Twojego maleńkiego skarbeńka:)
    Na pewno niedługo swjego bąbla ubierzesz w ten pajacyk:)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurra!!!Dostałam pierwszy okres po zabiegu :) Nigdy się tak nie cieszyłam. Teraz pozostaje czekać na dni płodne i do pracy :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :*

    Rachele, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Mamo Martynki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 06:01

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama Martynki wrote:
    Hurra!!!Dostałam pierwszy okres po zabiegu :) Nigdy się tak nie cieszyłam. Teraz pozostaje czekać na dni płodne i do pracy :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :*

    Gratuluję! Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę gratulować komuś, że dostał @ ;) I mam nadzieję, że niedługo będę równie mocno się z tego cieszyć, że dostałam okres! Bo naprawdę już nie mogę się doczekać.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama Martynki wrote:
    Hurra!!!Dostałam pierwszy okres po zabiegu :) Nigdy się tak nie cieszyłam. Teraz pozostaje czekać na dni płodne i do pracy :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :*

    Brawo :) do roboty :) trzymam kciuki i też wyglądam @ :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ