X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu w 14tc to napewno nie za wysoko nad spojeniem lonowym. Mniej wiecej w tym miejscu, co lekarz robi usg. Na pocztku mozesz mylic swoje tetno z maluszkiem, ale jak raz znajdziesz dzidzie to juz bedziesz wiedziala, ze to to, bo zdecydowanie szybciej bije ;)
    Ja bym zaczela szukac na srodku najpierw a pozniej po bokach. Mam nadzieje, ze szybciutko znajdziesz :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Zosia jest też po lewej :) troszkę niżej niż pępek :) czasami wydaje mi się że może na wysokości pępka :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - to czekamy na dalsze wieści z oddziału :) dawaj znać jak tylko coś będziesz wiedziała :)

    Ja w ten weekend mam zjazd na uczelni...nie wiem jak ja to wytrzymam :( miesiąc temu było mi ciężko, a teraz ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuje zjazdu Jangwa :/
    Pamietam jak mi bylo ciezko wytrzymac zjazd bez ciazy, a co dopiero w koncowce ciazy :/

    Bede wam pisac od razu jak zapadna jakies decyzje. Moj maz dzis mowi, ze jutro Wojtek ma siedziec w brzuchu, bo on idzie pkywac :D ale w niedziele moze sie juz zaczac zbierac do wyjscia :)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 14 listopada 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nam Antoś zrobił prezent z okazji miesiąca!!! Zaczął się do nas śmiać, pół wieczora się śmiał jak gadaliśmy i śmieliśmy się do niego, nawet udało nam się nagrać :D Ja oczywiście płakałam jak głupia :D

    I pierwszy raz zawiązaliśmy chustę :D Całe szczęscie podobało mu się :D

    Jangwa szczerze współczuję zjazdu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2015, 00:06

    jangwa_maua, monilia84, Mysia 15, kehlana_miyu, miniaturka31 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa - współczuję, obyś jakoś dała radę, oby tylko się nie zaczęło nic dziać w trakcie wykładów, w razie czego nie czekaj do ostatniej chwili tylko zawijaj się do domu szybciej :)

    Kkasienkaa - gratulacje, to na pewno była dla Was szczęśliwa chwila :)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 listopada 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, mnie jak położna w poprzednim tygodniu badała detektorem to znalazła serduszko dzidziulka tak bardzo z prawej strony, ale zaraz ginęło jej tętno. Powiedziała że maluch ma jeszcze sporo miejsca i jej ucieka :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka, aż się łza kręci w oku gdy się czyta o uśmiechu Antosia! To magiczna chwila! Skarbek wiedział jak uczcić swoją rocznicę i sprawić radość rodzicom! :D :D :D

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa ależ Ci współczuję tego zjazdu. Na tym etapie ciąży to prawdziwy koszmar!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dotarł detektor!
    Jak dobrze, że zapytałam Was wczoraj gdzie szukać Maluszka.
    Kasieńka bardzo dziękuję Ci za pomysł z obejrzeniem filmików- naprawdę się przydało.

    Najpierw namierzyłam swoje tętno. I dobrze, że już wiedziałam, że mogę namierzyć swoją tętnicę brzuszną bo pewnie wpadłabym w panikę, że Dzidziuś ma bradykardię. Potem zaczęłam szukać niziutko i.... znalazłam!!! Pięknie biło! Szybciutko tak jak powinno!! Co za wspaniały dźwięk <3 Jestem najszczęśliwsza! Nie chciałam nic Wam pisać, ale znowu miałam jakieś głupie myśli, że coś się stało. To przez to, że przeczytałam na innym wątku, że na wizycie jedna z mamuś dowiedziała się, że serduszko jej Dzidziusia nie bije. Rutynowa wizyta. Tak bardzo jej współczuję. Myślałam o niej cały wieczór i potem sama zaczęłam mieć koszmary. A teraz się uspokoiłam. Wiem, że Maluszek ma się dobrze, serduszko bije. Przy takich głupich myślach jak moje ten detektor jest jednak nieoceniony!

    miniaturka31, kehlana_miyu, Tulisia, jangwa_maua, monilia84, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • miniaturka31 Przyjaciółka
    Postów: 103 143

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa trzymaj się na zjeździe.

    Kasiu troszkę zazdroszczę Ci tych chwil z Maluszkiem! :) a Antoś to piękne imię.

    Chyba zrobię ten test wcześniej. Namówiłyście mnie.
    Boję się, bo bardzo bym chciała żeby było pozytywnie. Chyba za bardzo.
    Boże spraw dobre rzeczy!

    Tęsknimy 29.05.2015
    10 tc.
    oar83e3k2d9rg7wq.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 14 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, super, że detektor Cię uspokoił! :) Jak mi się kiedyś uda zajśc w ciążę, to też zamierzam sobie kupic, bo ja mam jednak zaawansowana paranoję i zwariowałabym z niepokoju pomiędzy wizytami.

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu tak sie ciesze, ze znalazlas maluszka :) korzystaj z detektora zawsze, kiedy boisz sie o dzidzie. Ja czasem to 2-3 razy dziennie musialam sluchac bo wpadalam w panike.

    Kehlana kochana nasza opowiadaj jak ci w tej nowej pracy!!!!! Czekamy na relacje ;)

    Ale Wojtek sie nisko ulozyl!!! Wstalam z lozka i zgielo mnie wpol. Nie wiem czy to skurcz jakis czy Wojtusiowe raczki... no doslownie na kosci lonowej poczulam. Moze malutki chce juz wyjsc??? Nie obrazilabym sie na niego gdyby sam z siebie sie zdecydowal ;)
    Dzis na obchodzie byl moj gin i powiedzial tylko, ze czekamy. Za to smial sie, ze dobrze, ze sie zaopatrzylam w ksiazke do poczytania, stwierdzil, ze napewno sie przyda :) i ze powinna wystarczyc do porodu ;)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 listopada 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, super że ci się udało znaleźć bez problemu serduszko :) teraz w każdej chwili możesz użyć uspokajacza :)

    Miniaturka, spojrzałam na twój wykres. Jutro twój 12 dzień po owulce, więc myślę że na testowanie absolutnie nie jest za wcześnie. Kochana trzymam kciuki z całej siły i pisz od razu co wyszło bo umrę z ciekawości :)

    miniaturka31, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 14 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu - super, że znalazłaś serduszko :) teraz będziesz spokojniejsza :)

    Ja nie wytrzymałam do końca. Byłam na połowie zajęć, a to już coś. Koleżanka się pytała na kiedy mam termin ,a ja na to, że za 10 dni, a ona na to : "to co Ty tu robisz?!" hehe :P

    Jeszcze bez niespodzianek się nie odbyło. Samochód mi rano nie odpalił - musiałam mamę prosić aby mnie podwiozła :(.

    Miniaturko jutro już spokojnie test powinien wyjść :)

    kehlana - opowiadaj jak w nowej pracy :)

    Kasieńka - uśmiech tak długo wyczekiwanego Skarbka to coś wspaniałego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2015, 14:31

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 14 listopada 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... Mała zmieniła położenie. Miała główkę z prawej strony na dole, a teraz ma z lewej strony ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 listopada 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Kurcze... Mała zmieniła położenie. Miała główkę z prawej strony na dole, a teraz ma z lewej strony ...
    Jangwa, ale nadal nóżki ma w górze, a główka skierowana do dołu?

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 14 listopada 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam o tym detektorze to.chyba tez kurcze zakupie bo dzisiaj mam gorszy dzien jakies obawy mam :(
    Mysiu a ty jaki detektor wybralas ??? Nowy kupowalas ??
    A jak to z tym żelem starcza go na jakis czas ?? a można go dokupic

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia ja zel do usg kupilam na takim stoisku ziaja w galerii handlowej. Wystarczyl mi na cala ciaze i jeszcze mam sporo w butelce w domu.

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 14 listopada 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu wspaniale, że się uspokoiłaś :D Twoja głowa jest baaardzo ważna :) Ja nagrałam serce Antosia sobie i nasze też i nagram mu i będę mu puszczała :D

    Miniaturko jeszcze trochę i będziesz miała swoje Dzieciątko przy sobie :) Przed Tobą piekny czas testowania, ta adrenalina, potem wspaniały okres ciąży i wielka nagroda- ukochane Dziecko :D Jutro będziesz testowała? Daj koniecznie znać, jutro od rana będę odświeżała forum i czekała na wieści! Oczywiście modliłam się za Was! :D

    Jangwa to dobrze, że mama Cię podwiozła :D Jutro też idziesz?? jejku ale Ci współczuję, co prawda ja się broniłam jeszcze we wrześniu ale urodziłam za miesiąc, a Ty jesteś na samym finiszu! :)

    monilia ja szczerze polecam detektor- bez niego bym zwariowała! Przydał się przez całą ciążę, choć najczęściej na początku :) Ja po skończeniu żelu kupiłam zwykłą oliwkę to ciała, tylko w żelu, żeby nic nie pobrudzić, żeby nie było zbyt płynne. Sprawdziła się super a i brzuch nawilżała :D

    Mamo Mai i jak tam jedzenie? Fajne masz babki na sali? :D

    Mysia 15, monilia84 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
‹‹ 538 539 540 541 542 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ